Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
7. led 2010

tak já už mám dortíka objednaného v cukrárně je to užasá cukrárna a kavárna s nádhernou hernou pro dětičky dortíček bude ovocnej piškotovej se želatinou a na vrch napíšou jedničku a udělaj mě zvlášť marcipánového medvídka kterého si tam pak dodáme aby to prej neudělalo nějakou pestvu se želatinou a ještě sháním svíčku číslo budu muset do kaufu páč ve městě nemaj ......jinej dělat dort nebudu protože já ho v tom rozhodně plácat nechci nechat a dortíka ochutná už ochutnal na oslavě babičky a vánoční cukroví ......jako nevidím v tom problém přesně jak píše val už mu bude rok je to velkej kluk 😉 😵 😵 😵 😵

jinak jsem mu dělala dosrta k svátku a tohle prostě musí bejt trošku na úrovni a ne hatlapatla já na pečení nejsem ale tvarohovo piškotevej zvládnu ale není to prostě jako od cukráře tak že tak 😎

valentynka
8. led 2010

ahoj holky,

Jitoušku, to ho v tom musíš nechat trošku popatlat, vždyt má první narozeninky a to by nešlo bez opatlání 😀

Filípek naštěstí dotoho nebyl hrrrr, vzal si komín z mašiny a bylo,takže dort přežil úplně v pohodě.
my tu mašinku měli dvoukilovou 😀 a jen se po ní zaprášilo, no byloi nás na ní 9lidí, jetště tedy trochu zbylo 🙂

já číslo 1 koupila v papírnictví 🙂
ale jednu dobu bylo vyprodaný,asi se zrovna rodilo hodně dětí rok předtím 😀

za chvilku se oblékáme a jdem na sraz z koníka, jako každý měsíc 🙂
dnes nás bude 8 bab 🙂 doufám,že mi Filípek usne po cestě a tam ho pak dám na balkon dochrupknout 🙂

kremrolko,dobrej nápad a ten dortík jsme viděla a bude to rychlovka,už jsem dlouho nedělala z těch jablek a pudingů

mějte se papa

kremrolka01
8. led 2010

dobré ránko
val no nás taky bude 10 dospělých, jsem zvědavá jak se jednak vměstnáme do našeho 2+kk a taky co budu vařit 😕

endlessblue
8. led 2010

Nazdárek holky... koukám, že se nám to téma oslava prvních narozenin pěkně rozjelo 😀

Díky za tip.. udělám ten jablíčkovej dortík pro Juli do malé formy a zkušenějšího pekaře nechám udělat parádní dort 😀

Zítra jdu na ples svých studentíků, tak jsem zvědavá. To že nemám co na sebe už je klasika, tak jsem zvědavá, jak to vyřeším. Tátova žena mě snad nějak učeše 😉

Jo a tady na severu začíná pěkně chumelit 🙂

kremrolka01
8. led 2010

na jihu už je nadílka taky pěkná 🙂

kremrolka01
8. led 2010

tak si ples užijte, taky bych šla, teď v lednu má maturiťák neteř, jenže u nás to večerní hlídání Kubíčka je nereálný ☹ chjo
rodiče to už po dvou provřeštěnejch večerch odmítaj, ani se jim nedivim 😒

zajdla
8. led 2010

Hojky.

Přeji pěkně zasněžený den.Tady už je takových 30 cm a pořás sype. ☹ Už by stačilo.Zítra jsme měli jet na lyžák,ale vzdáváme to.Protože asi tu silnici ani nenajdeme. 😀

Manža si vezme Lucku ven a my budeme s Lindou doma,protože se s kočárem tady nikam nedostanu.Vše zavalené sněhem.Obec ho nestíhá uklidit,tak budeme trčet doma.

Linduš teď zbaštila mrkev s bramborem a moc jí to chutnalo.Snědla půlku lahvičky. 😀

zajdla
8. led 2010

s tím hlídáním je to na prd.Já se snažím sem tam hodit Linduš k našim i s krmením přes den,aby si zvykla.

kremrolka01
8. led 2010

zajdi u nás je to přes den v pohodě, to ho hlídal i Petr nebo naši kolikrát a je moc hodnej, na maminku si ani nevzpomene, ale večer bez maminky, respektive bez jejího prsa 😅 ani ránu

kremrolka01
8. led 2010

hodila jsem pár vánočních foto 😉

beruskaveruska
8. led 2010

ahoj já vás taky musím jít pozdravit . jsem děsná furt řešíme co máme a co nemáme a tak a tak.
dneska jsme šli objednat kočár dokud je v akci a za 10 dní se na něj máme přijít podívat jestli se nám bude líbit nechaj nám ho do května ve skladu 🙂 no a přitáhla jsem si kojoo polštář a odkapávač na flašky. 😀

postupně výbyvu hážu do alba aspon se tam juknu a vím co máme jak to uklidím tak to nenajdu 😀

užijte si oslavy narozenin též přeji jen to nej nej nej 🙂

beruskaveruska
8. led 2010

kremrol fotky pěkné na Kubíčkovi je vidět jak mu září očička 🙂

jitousek
8. led 2010

ahojda v noční hodiny 😨 dneska nestíhám páč jsem byla dopoledne na drbech u kámošky co s námi byla v porodnici a odpoledne jsem tradááá do města pro mast do lékárny páč mě jí tam od včera míchali 🙂 no a cestou jsem ještě nakoupila *ameriku* a zítra budem pokračovat ve vakuování 😀 😵 😵 😵

ještě jsem zaběhla na čajík ke tchánovcům a pak mě šli kucííííí na proti a to jsem ještě cestou šla zakoupit Míšovi vyhlídlé odrážedlo 😎 tak už ho máme doma je to taková auto motorka na čtyrech kolech no stálo to nekřesťanský peníz 660 😝 pfůůůůůale co by člověk neudělal pro breburdu snad se mu bude líbit a bude drandit 😎

a venku máme od rána sněženici a fijavici a přesto všechno jsem dneska tohle stihla 😵 😵 😵 😵

Jo a Kubík je boží na sáňkách a i pod stromečkem fakt pěkné fotečky a už je teda habáááán no náš Míša taky ale Kuba už asi i chodí ne ??? Byl našeho čtyřlístku nejrychlejší na to že je o pár dní mladší 😅 🙂 😵 😵 😵 😵

valentynka
8. led 2010

ahooj holky,

jupíííííííííííííííííííííííí,sláva, sláva,sláva.

Mám zprovozněný počítač,ale kluk co měl přijít kolem 2 ,tak dorazil v 17,45 a odešel ve 20,45,ale je to spravené.

nějací bubáci se v pc našli 😠 😠, pak mi pořádně zprovoznil antivir, bo se nějak nechtěl aktualizovat a pak mi překecal wind. ,tak už mi to aspon nehlásí,že jsme se stala obětí .. 😀 😀

ale už se vám budu moci pochlubit na FB fotkama Filípka 🙂

beruskaveruska
8. led 2010

Val to je úleva, když PC pojede jak má vid? 😀

valentynka
8. led 2010

kremrolko, noo tak panečku, 10lidí v 2+KK, to bude nářez.
hele, já nic nevařila, tentokrát.
Jsem si řekla,že takhel bude lítáního dost, než se rozbalí všechny dárečky, pak taky nějaký čas strávený u dortu, focení,natáčení,rozbalování,kafíčko, krájení dortu.
takže jsem udělala jenom chlebíčky a dali si kafčo s dortem ,nějaký pití a bylo to.
všichni přišli po obědě, až když se Filípek probudil a najedl a pak zase k večeru odešli.

takže u nás tak 🙂

a byla jsem taky rozlítaná,bo jsem to chtěla mít vše pod kontrolou, chvilku u fildy u dárků,. hned na to foták nebo kameru, pak manžel taky fotil a tak noo 🙂

valentynka
8. led 2010

beruško mi povídej 😀 😀 😀
už jsem z toho byla zoufalá a hlavně jsem byla nervozní z toho,abych nepřišla o všechny videa,který jsme natáčela na foták a že toho opravdu je hafo za ten rok, nepočítám DVD kazetky z kamery,které nemám sestříhané,ale ty nemám ani stažené v pc, furt dokupuju další a další a nemám se k tomu ,to sestříhat ☹

beruskaveruska
8. led 2010

Val já to znám , když se nám sesypal starej PC to byl nářez, ale naštěstí všechno zálohujeme tak to jde 🙂

beruskaveruska
8. led 2010

pálí mě žáha jako svině a nechce se mi spát, ale malá je nějaká živá tak asi zalezu a budeme si číst 😉

valentynka
8. led 2010

já právě nezálohuju 😠 😠

jj, pálení to znám, to byl hnus fialovej, kup si na to něco, já teda nic neměla, vždy jsme si říkala,že to vydržím, příště už si něco koupím 🙂

beruskaveruska
8. led 2010

já to mám ted prvně takhle hnusně 😠 mám tabletky renie a jedlou sodu, ale doufám, že to přejde samo 😀

beruskaveruska
8. led 2010

jdu do hajan tak pa pa a krásný víkend 🙂

valentynka
8. led 2010

u nás sněží od rána nepřetržitě, 🙂

Jitoušku, ještě že se dá ta "amerika" takhle levně pořídit cooo? 🙂
odrážedlo bude k prvním narozkám??

valentynka
8. led 2010

Péti, hezké fotečky a opravdu se Kubík vytáhnul.

nedávno byl podobný hodně tobě a ted jak stojíte u stromečku,tak je to zase celej táta,ale 100% 🙂)

beru, hezké sny si nechte s Karličkou zdát 🙂

valentynka
9. led 2010

dobré ránko, tak u nás po dlouhé době vstávačka v 6 a to šel v půl devátý 😠
tak jsme lehce nevyspaná,ale jde to

zajdla
9. led 2010

Pěkné ráno. 😠

U nás taky vstávačka v 6 Linda.A v 7 Lucka.Takže se už nespí. ☹

kremrolko malý je kouzelný. 😉 😀

U nás co hustě přes den nasněžilo asi 20 cm.Tak večer do toho napršelo.Tak je to mokrý hnus. ☹ ani se mi nechce jít ven kuknout,jestli to není jen ledovka.Ještě,že nemusíme nikam jet.

valentynka
9. led 2010

u nás stále sněží, Filípek už od 9 zase spinká, nějak ho to brzký vstávání zmohlo 🙂

zajdla
9. led 2010

Dala jsem Lindu do postýlky kolem 9 a o půl 10 nás vzbudila tchýně telefonem. 😠 Tak toho moc nenaspala.

pismenko
9. led 2010

Ahoj holky, u nás je tolik sněhu, že ase nedostanu kočárem ven 😝 Tom odjel na hory, tak jsme samotinké 😠

pismenko
9. led 2010

U nás proběhlo o půl 6 mlíko a pak spala do 7:30..takže dobré 🙂 Dopoledne my už nespíme dlouho, zato odpoledne min 2 hodinky 🙂