Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
10. led 2010

Hihi, teda holky... my na horách žijeme a ani bob ani sáně nemáme 😀

endlessblue
10. led 2010

mno.. já jsem matka..kdybych tak věděla, jakou má malá velikost bot. Nohu má cca 11,5 cm, bačkůrky délku 12,5cm.. ale tak se asi dětské botky nečíslují, že??? 😀 😀 😀 😀

valentynka
10. led 2010

Veru, ono je dvojí číslování,ale když řekneš v obchodě,že má tolik a tolik nožičku,tak ti pané k tomu dá odpovídají velikost.
Filípek má ted botičky 21-
musí mít hlavně ten 1-1,5cm volného místa před prstíky.

já pořizovala boby kvůli horám,kam jedem v únoru a ted napadlo zrovna i dost sněhu,tak už jsme toho 2x využili.

endlessblue
10. led 2010

No, my plánujem koupit sáňky příští rok k vánocům.. .uvidím, jestli letos bude bobovačka. Už to vidím, teď je sněhu fůra a než to koupím, bude po sněhu 😀

valentynka
10. led 2010

no kdyby nebyly ty hory, tak to kupujem taky až letos k vánocům.

ty boby co máme jsou super,že je v ncih hezky přišírovanej a opřenej, si myslím,že by se na těch klasických bobech neudržel,když ho táhneš.
já je koupila už použitý, oni tyhle jsou tak na jednu zimu pro roční dítko, ke všemu je filípek čahoun,takže příští zimu prodávám zase dál, je o ně dost zájem na MMB,takže to zase prodám za stejnou cenu a je to

kremrolka01
10. led 2010

val máme boby klasický, sedělo se mu na tom dobře, nikam nepadal a to jel z kopce i do kopce 🙂 ale je fakt že co máš ty jsou pro takový prcky mnohem lepší, já nad nima taky uvažuju, ale je to dost peněz a nevím jestli je zas toliko využijeme, přece jen taková sněhová nadílka je u nás spíš vyjímka 🙂 tys je koupila za supr cenu, na těhle to chce jet ve dvou aby ho jeden táhnul a druhej radši ze zadu jistil
jinak máme ještě ty sáňky s ohrádkou, ještě po nás, ale ty jsme nechali na chalupě, protože jsme jeli z Vánoc nabalený jak cikáni
botky mám půjčený od kamarádky takový důchodky, naspodu to má gumu a je to na sucháč z takovýho teplýho faluše a pod tím měl punčocháče a dvoje ponožky protože jsou mu větší, ale je fakt že teda nohžky moc teplý neměl když jsme přišli domů 😒

valentynka
10. led 2010

jj, tyhle boby jsou fakt super.
ted byli tady na koníkovi za 150,-, osobní odběr Praha, což cena neskutečná.
chce to několikrát denně se dívat,jestli je někdo neprodává, fakt jsem to hoodně hlídala

valentynka
10. led 2010

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

velká scháňka, myslím si,že je příští zimu opravdu prodám za tu cenu, co jsem koupila,bylo to380 i s poštou

kremrolka01
10. led 2010
zajdla
10. led 2010

Hojky.Tak u nás je ze sněhu břečka.Tak se nebobuje nic.Jen procházka. 😠

Linduš se dnes přetočila už na zádička z bříška.Tak se už točí jak vrtule.KOnec klidu.Musí už bývat buď v postýlce nebo na zemi. 😀

jitousek
10. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29517965&tab=7

něco pro žirafku 😵 😵 😵 😵

zajdla
11. led 2010

Prvníííííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
11. led 2010

Dneska jedeme na to ORL,tak nám držte pěsti.

valentynka
11. led 2010

ahoj holky,

Zajdi,to je Linda šikulka 🙂
držím pěsti !

u nás je sněhu pořád tři prdele 😀 😀

Jakoubek hezky boboval, hezky si tam hačá 🙂

endlessblue
11. led 2010

Také přeju dobrý ránko.. no ránko.. já vím, já vím..

Juli už tu protivkuje, tak mi asi praskne hlava.. šup s ní do postýlky a musím tu začít uklízet.
Koupila jsem malou formu na dort a udělám na neděli ten jablíčkovej!!! 😉

valentynka
11. led 2010

endy, filíepk byl taky poránu protivný, furt brečel,hlavně chtěl dělat to co nemohl , byl nějak rozmrzelý a já už toho taky pak měla dost, tak šel v 10spát a usnul tak jak jsi viděla na FB 🙂

kremrolka01
11. led 2010

ahojky, my akorát dorazili ze cvíča, Jakoubek cestou domů usnul v manduce, tak jsem ho shodila, odsvlíkla a chrápe dál 🙂 byli jsme tam 4 ze 12, ale super 😵

kremrolka01
11. led 2010

cestou jsem koupila tvaroh tak jdu dělat švestkový knedlíky

endlessblue
11. led 2010

šmarjáá.. já bych si dalááá 😝 😝 😝

christla
11. led 2010

Ahoj holky!

Dávám vám sem odkaz na mělnický deník. Karolínka bojuje o titul miminko roku 2009, tak když budete tak hodné, pošlete nám taky svůj hlas.... Dá se hlasovat každou hodinu!
Díky moc!!!!

http://melnicky.denik.cz/miminka/miminko-roku-l...

endlessblue
11. led 2010

Odhlasováno 🙂

endlessblue
11. led 2010

Bezvadný bobování Péťo... mě by malá na tom bobu takhle pěkně nevydržela 😀

pismenko
11. led 2010

Nazdárek 🙂
jsem dneska nějáká totálně vyflustnutá.To jsou ty pondělky 😀 😝

Dora mi už od 13:00 spí venku v kočáře 😕 😕 tak mám chvilku,myslím, že za chvilku ji hlad probudí 🙂

Odhlasováno taky 🙂

Jinak máme zase totál sračku,pořád jsme ve sprše,prdel červená a zub se klube pomalu,ale jistě 😎

beruskaveruska
11. led 2010

ahoj

tak jsem taky hlasovala pro Kristýnku 🙂

Tanu nestíhám fotit, ale do večera ti ty pytle nafotím 🙂

pismenko
11. led 2010

Ježiš, já píšu jak tatar 😝 chvilku..chvilku...no úča jak vyšitá 😀

valentynka
11. led 2010

ahojký,
tak jsme byli odpo s fildou hodinku na bobech,pak si dal banán a po chvilce usnul.

Markét, to ti Dorča hezky chrupká 🙂

beruško,uteklo mi něco, jaké pytle ??

zahlasováno 🙂

valentynka
11. led 2010

joo a dnes napsala kámoška,která byla v pátek taky na srzaíku, že její kluk má neštovice.v pátek už měl dva pupínky a šla s ním pak k doktorce. škoda jen,že s ním nešla před srazem, by jsme se tomu vyhnuli, i když jednou to přijít musí že ?
filípek si s ním hrál 😠 😠 😠 😠

jako tiše doufám,že jsme to nechytli ☹

pismenko
11. led 2010

Val, tak aspoň by jste to měli za sebou, ale bylo by to nepříjemné 😒 😒

Holky, já jsem ji o čtvrt na 5 vzbudila,nebo by snad spala ještě teď 😅

kremrolka01
11. led 2010

ta Dorča má spánek 😀 no jo Jeseníky čerstvej horskej vzdoušek 😀

valentynka
11. led 2010

se jí to spinkání na čerstvém vzdoušku líbilo 🙂

Filípek ted často spinká dvě hodinky odpoledne, si myslím,že ho to zmáhá to počasí.