• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
První.

Vše nej oslavenci k ročku. :grinning: :wink:
15. led 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera k večeři jsem dělala langoše.Byla to mňamka. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Dobře jsem se napráskala.Nemohla jsem se ani hýbat.Takže hora žehlení zůstala tak jak byla.Tak musím dnes. :frowning2:
15. led 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
aj my gratulujeme :dizzy_face:
15. led 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem opět byla u zubaře, už z nich začnu mít fobii asi :angry: :frowning2: :frowning2:

to pročištění kanálků mi včera vůbec nepomohlo, no halvně že jsem trpěla jak zvíře :angry:
můj zubař nebyl a tak jsme šla k jeho kolegovi,který bral jeho lidi, ten mi to jen protáhnul, i když říkal,že z toho jde hnis, nic s tím víc nedělal.
jenže otok né a né splasknout, jen tak lehce mi to šlo dolů na tvář.
jenže v noci to začalo opět otékat, ve 4 ráno jsme si brala brufen,bo mi to vystřelovalo do lícní kosti a pod oko.
ráno jsem vypadala jak nevímc o, oteklý kořen nosu a k tomu i půlku oka.

jenže dnes tam opět zubař nebyl a ani ten jeho kolega, naštěstí za něj zastupovala hrozně dobrá doktorka, u který jsem jednou už byla.
tak jsem vyrazila k ní.

řekla mi,že tam mám zánět okolo zubu. Tu bouli mi napíchla a vytáhla z toho hnis, ještě mi tam vrazila dren a dostala jsem antibiotika. no tekly mi u toho slzy,ale držela jsem, věřila jsem jí,protože je fakt dobrá.
bohužel nové lidi nebere :frowning2:
v příštím životě se dám na zubařku a bude to :grinning:
takže musím přestat kojit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: achich ouvej, takhle naráz, jsem chtěla kojit ještě do března,když to mlíko je :frowning2: no ale co se dá dělat

takže jsem ted Filípka před hodinou naposledy nakojila a zobla ATB :confounded:

nechci vidět ted ty noce,kdy se nechtěl nechat ukecat flaškou,ale chtěl prso :pensive:
15. led 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holkýýý prosím poradťe mi jak ted ?
jak to děláte s tím sunarem,kdy ho dáváte a jak často ?
četla jsem,že by mělo mimčo vypít 500ml mlíka denně.

děkujuuu :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
val do tych 500ml sa ratju aj jogurty, pudingy, mliecne polievky atd, takze napr. kludne staci jedna davka sunaru z 210ml vody a napr 2 jogurty
15. led 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
evit fakt joo?
tak já dávám každý den bobíka, občas ten bílý jogurt, tak to je super.
nějaký sunar tady mám a pak budu muset koupit :slight_smile:
děkuju
15. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky zdravím na rychlovku koukám val to je teda nemilé s těma zubama a do toho šlus konec z hodiny na hodinu přestat kojit :frowning2: jak často jste kojili????.......u nás to je jednoduché já dávám U mlíko jen ráno a to jen ca 220ml a jinak teda přes den vůbec přes den normálně jíme večer kaše jde se spát a ráno v půl šesté nebo někdy dřív plus mínus je mlíko a nic víc :sunglasses:

ale asi si užiješ když chtěl ještě v noci budeš to muset hold vydržet a nechat ho i brečet nebo zkusit dát místo toho čaj nebo kámočka dává i sunar v noci .......já jsem tomu začala utínat tipec od + - 8 měsíce v noci se budil ze setrvačnosti párkrát si cucnul a spal tak jsem si řekla tak to ne kamaráde budem muset přitvrdit .....když se vzbudil dostal čaj nebo dudák a usnul dál pak zjistil že nemá cenu se kvůli čaji asi budit a spí celou noc jen někdy sebou mrská občas vztanu a dávám dudáka ale to přičítáme stále k rostoucím zubům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

těžko radit ale chce to bejt důslednej aby jsis neudělal ze sebe otroka nočního vyváření sunarování :frowning2: :pensive:
15. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli se do toho počítají i jogurty a bobíci nebo lipínci tak je to dobýýýý asi ....dáváme taky :sunglasses:
15. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ano pocitaju sa do toho vsetky mliecne prikrmy
15. led 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu, kojila jsem přes noc tak 2x a ráno a někdy než šel spinkat tak kolem 10h. a pak večer po kaši.
asi tak 4x za 24hodin

dudáka nechce a flašku taky ne :frowning2:
15. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
val a jaký bereš, že musíš přestat kojit? Držím palce, asi to bude hrozné jak po psychické stránce, tak s tvorbou mlíka..kamarádka říkala, jak jí bylo hrozně zle a chtěla ty prášky na zastavení, ale taky do toho měla víkend..a na pohotovosti jí to nechtěli předepsat. Ale zas když už bereš ty ATB, tak snad zánět mít nebudeš :wink: Nás to čeká asi v létě :pensive:
15. led 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Tanu koukala jsi na ten odkaz???

jinak zdravím děvčátka

musím vás dolouskat co a jak :slight_smile:
15. led 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
beru dík, už jsou doma :wink: zašla jsem taky k místním ťamanům, dokonce tam měli za 39rukavice pro Verču :dizzy_face: a ceny super, ten největší (80*110nebo tak nějak) za 49.
Co Karlička, už kope?
15. led 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo už mám od předvánoc pohyby ai jak už je druhá tak je cítím mnohem dříve, ale jsem ráda aspon vím, že tam je :slight_smile:
zvesela nakupuju musím to stáhnout z fotáku a naházet do alba at vůbec vím co máme a co ne :grinning:
15. led 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, :wink:

Val chudinko to je mi tě líto a Filípka taky :pensive: Tak to nějak zvládněte.

Beru ahoj,21tt super
15. led 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tevi ahoj no jo já už tam chci aspon 35tt :grinning:

v pondělí jedu do Ústí do té rizikové poradny a domluvit termín porodu tak na mě myslete :slight_smile:
15. led 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm ten konec se potáhne :rolling_eyes: Ještě si pamatuju jak jsme sotva lezla.Ale jsi za půlkou,tak to je super :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
První
16. led 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Val tak snad už tě zuby nebolí.Musí to být hrozné.To je snad největší bolest,co znám.Na zastavení kojení jsou homeo.Tak se když tak zastav v lékárně.
16. led 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Zajdi, faktjsou homeo na zastavení kojení joo?

manžel je z toho snad hotovej víc než já :grinning:
prý jestli až doberu ATb, bych zase mohla Filípka kojit.

tak jsme mu říkala,že asi né, že když už ho odstavím,tak je to tak lepší a říkám,že už nebude mlíko a on,že když budu přeci dostříkávat,tak mlíko bude.
no tak uvidíme :grinning:
jsem v noci ležela s plínou na prsu :grinning: :grinning: :grinning:

asi odstříkat budu muset.

beruško, tééda toto letí, to snad není ani možný,že už jsi v 21tt :slight_smile:
jako fáákt to uteklo a už jdeš sepsat termín porodu,taky super, budu na tebe myslet :slight_smile:

jinak co se týče mého zubu, tak tvář mi splaskla,ale nějak se mi to vlilo ještě do oka,takže mám poloviční oko,jak ho mám nateklé,no jsem kráska nesmírná :grinning: :grinning:
dnes bych si měla vytáhnout ten dren.

jiank dnešní noc super, Filípek se vůůůbec neprobudil, až v 5,15, tak jsem mu dala pití, jenže nechtěl spinkat a chtěl si hrát,ale udržela jsem ho v posteli, pak jsem ho přebalila a dala prázdnou flašku,hladila jsem ho a on v 6,15 usnul. noo a v 7,20 budíček :grinning:
ale i tak dobrý, už jsem myslela,že budem vstávát o půl šestý :confounded:
prsa se dožadoval jen jednou,jen lehce,takové náznaky, tak jsme odvedla pozornost.

ted jsem mu udělala 100ml sunaru,jestli mu to vůbec bude chutnat,protože včera večer jsem to zkoušela a odmítal to-chtěla jsme jako náhradu prsa před spaním.
takže ted je v židličce a bumbá sunar :slight_smile:
pokud ho vypije,tak ještě přidělám,at splníme dávku 500ml mléka na den :wink:
16. led 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu, zajímavý :frowning2:

pribiňáček tedy nekupuju,ale ono je to stejné i s těmi ostatními výrobky,
kupuju bobíka,lipánka a občas kostíka.
ted jsem vyzkoušela tvaroháček vanilkový a ten mu taky šmakoval.

je pravd,aže ais bude lepší tvaroh a dát dotoho trošku džemu,nebo rozmačkat banán.
16. led 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda val ještě mě napadlo co to máš za ATB páč normálně někde i píšou že se kojit může já vím že Filda je už velkej ale stejnak ....no zase na druhou stranu když bez toho už vydrží asi lepší než aby si dával z mlíčka ATB no :unamused:

tady je diskuze kojení a ATB

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=15642
16. led 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no ta diskuze na téma pribiňáků a smetánků mě teda dostala od teď asi pojedeme jen v jogurtech a v tvarohu :sunglasses: je to faaakt hustý že to obsahuje tolik tuku a všeho :unamused:
16. led 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
16. led 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu, na letáku píšou, že sice nepotvrdili žádný vliv na dítě při kojení,ale přesto doporučují nekojit!
takže nekojím

vím,že jsou atb ,který se mohou i u kojení,tyhle nee :frowning2:

no tabulky u bobíků jsme nelustrovala kolik toho obsahuje,
ale ted ségra donesla ty probio bobíky a ty jsou méně tučné
16. led 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Filípek vypije 0,5l za den, někdy i 0,75ml :slight_smile:
ted blbne i při koupání,že ochutnává vodu, ponoří si pusinku :grinning:
16. led 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
prach :confounded: , zalít kytky :confounded: , naleštit nábytek :angry: , vydrbat koupelnu :angry: , vygruntovat kuchyň :unamused: , vyluxovat :unamused: , vytřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... přece na tu slávu tu nebude bordel, no nééé??? :grinning:

pak připravit pomazánky, večer upatlat dort :sweat_smile: a hotovo :grinning:
16. led 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
endy,
tak at se oslavička pěkně vydaří :slight_smile:

Filípek se před chvílí vzbudil, ale hraje si tam a ještě mě nevolá.

dneska nevařím, zbyly od včera francouzský bram. a je tu ještě zelňačka.

ted dělám mamče k narozeninám fotoknihu s Filípkem za celý rok, mají 50% slevu do 19.1.
tak kdybyste se dotoho někdo chtěl pustit, tak honem :slight_smile:
16. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek