Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
15. led 2010

První.

Vše nej oslavenci k ročku. 😀 😉

zajdla
15. led 2010

Včera k večeři jsem dělala langoše.Byla to mňamka. 😀 😵 😵 Dobře jsem se napráskala.Nemohla jsem se ani hýbat.Takže hora žehlení zůstala tak jak byla.Tak musím dnes. ☹

evitkamalicka
15. led 2010

aj my gratulujeme 😵

valentynka
15. led 2010

ahoj holky,
tak jsem opět byla u zubaře, už z nich začnu mít fobii asi 😠 ☹ ☹

to pročištění kanálků mi včera vůbec nepomohlo, no halvně že jsem trpěla jak zvíře 😠
můj zubař nebyl a tak jsme šla k jeho kolegovi,který bral jeho lidi, ten mi to jen protáhnul, i když říkal,že z toho jde hnis, nic s tím víc nedělal.
jenže otok né a né splasknout, jen tak lehce mi to šlo dolů na tvář.
jenže v noci to začalo opět otékat, ve 4 ráno jsme si brala brufen,bo mi to vystřelovalo do lícní kosti a pod oko.
ráno jsem vypadala jak nevímc o, oteklý kořen nosu a k tomu i půlku oka.

jenže dnes tam opět zubař nebyl a ani ten jeho kolega, naštěstí za něj zastupovala hrozně dobrá doktorka, u který jsem jednou už byla.
tak jsem vyrazila k ní.

řekla mi,že tam mám zánět okolo zubu. Tu bouli mi napíchla a vytáhla z toho hnis, ještě mi tam vrazila dren a dostala jsem antibiotika. no tekly mi u toho slzy,ale držela jsem, věřila jsem jí,protože je fakt dobrá.
bohužel nové lidi nebere ☹
v příštím životě se dám na zubařku a bude to 😀
takže musím přestat kojit ☹ ☹ ☹ ☹ achich ouvej, takhle naráz, jsem chtěla kojit ještě do března,když to mlíko je ☹ no ale co se dá dělat

takže jsem ted Filípka před hodinou naposledy nakojila a zobla ATB 😖

nechci vidět ted ty noce,kdy se nechtěl nechat ukecat flaškou,ale chtěl prso 😔

valentynka
15. led 2010

holkýýý prosím poradťe mi jak ted ?
jak to děláte s tím sunarem,kdy ho dáváte a jak často ?
četla jsem,že by mělo mimčo vypít 500ml mlíka denně.

děkujuuu 🙂

evitkamalicka
15. led 2010

val do tych 500ml sa ratju aj jogurty, pudingy, mliecne polievky atd, takze napr. kludne staci jedna davka sunaru z 210ml vody a napr 2 jogurty

valentynka
15. led 2010

evit fakt joo?
tak já dávám každý den bobíka, občas ten bílý jogurt, tak to je super.
nějaký sunar tady mám a pak budu muset koupit 🙂
děkuju

jitousek
15. led 2010

ahojky zdravím na rychlovku koukám val to je teda nemilé s těma zubama a do toho šlus konec z hodiny na hodinu přestat kojit ☹ jak často jste kojili????.......u nás to je jednoduché já dávám U mlíko jen ráno a to jen ca 220ml a jinak teda přes den vůbec přes den normálně jíme večer kaše jde se spát a ráno v půl šesté nebo někdy dřív plus mínus je mlíko a nic víc 😎

ale asi si užiješ když chtěl ještě v noci budeš to muset hold vydržet a nechat ho i brečet nebo zkusit dát místo toho čaj nebo kámočka dává i sunar v noci .......já jsem tomu začala utínat tipec od + - 8 měsíce v noci se budil ze setrvačnosti párkrát si cucnul a spal tak jsem si řekla tak to ne kamaráde budem muset přitvrdit .....když se vzbudil dostal čaj nebo dudák a usnul dál pak zjistil že nemá cenu se kvůli čaji asi budit a spí celou noc jen někdy sebou mrská občas vztanu a dávám dudáka ale to přičítáme stále k rostoucím zubům 😵 😵 😵

těžko radit ale chce to bejt důslednej aby jsis neudělal ze sebe otroka nočního vyváření sunarování ☹ 😔

jitousek
15. led 2010

jestli se do toho počítají i jogurty a bobíci nebo lipínci tak je to dobýýýý asi ....dáváme taky 😎

evitkamalicka
15. led 2010

ano pocitaju sa do toho vsetky mliecne prikrmy

valentynka
15. led 2010

jitu, kojila jsem přes noc tak 2x a ráno a někdy než šel spinkat tak kolem 10h. a pak večer po kaši.
asi tak 4x za 24hodin

dudáka nechce a flašku taky ne ☹

tanuki
15. led 2010

val a jaký bereš, že musíš přestat kojit? Držím palce, asi to bude hrozné jak po psychické stránce, tak s tvorbou mlíka..kamarádka říkala, jak jí bylo hrozně zle a chtěla ty prášky na zastavení, ale taky do toho měla víkend..a na pohotovosti jí to nechtěli předepsat. Ale zas když už bereš ty ATB, tak snad zánět mít nebudeš 😉 Nás to čeká asi v létě 😔

beruskaveruska
15. led 2010

ahoj Tanu koukala jsi na ten odkaz???

jinak zdravím děvčátka

musím vás dolouskat co a jak 🙂

tanuki
15. led 2010

beru dík, už jsou doma 😉 zašla jsem taky k místním ťamanům, dokonce tam měli za 39rukavice pro Verču 😵 a ceny super, ten největší (80*110nebo tak nějak) za 49.
Co Karlička, už kope?

beruskaveruska
15. led 2010

jo jo už mám od předvánoc pohyby ai jak už je druhá tak je cítím mnohem dříve, ale jsem ráda aspon vím, že tam je 🙂
zvesela nakupuju musím to stáhnout z fotáku a naházet do alba at vůbec vím co máme a co ne 😀

tevina
15. led 2010

Ahoj holky, 😉

Val chudinko to je mi tě líto a Filípka taky 😔 Tak to nějak zvládněte.

Beru ahoj,21tt super

beruskaveruska
15. led 2010

Tevi ahoj no jo já už tam chci aspon 35tt 😀

v pondělí jedu do Ústí do té rizikové poradny a domluvit termín porodu tak na mě myslete 🙂

tevina
15. led 2010

Hm ten konec se potáhne 🙄 Ještě si pamatuju jak jsme sotva lezla.Ale jsi za půlkou,tak to je super 😵

jitousek
15. led 2010
zajdla
16. led 2010

První

zajdla
16. led 2010

Val tak snad už tě zuby nebolí.Musí to být hrozné.To je snad největší bolest,co znám.Na zastavení kojení jsou homeo.Tak se když tak zastav v lékárně.

valentynka
16. led 2010

ahoj holky,

Zajdi, faktjsou homeo na zastavení kojení joo?

manžel je z toho snad hotovej víc než já 😀
prý jestli až doberu ATb, bych zase mohla Filípka kojit.

tak jsme mu říkala,že asi né, že když už ho odstavím,tak je to tak lepší a říkám,že už nebude mlíko a on,že když budu přeci dostříkávat,tak mlíko bude.
no tak uvidíme 😀
jsem v noci ležela s plínou na prsu 😀 😀 😀

asi odstříkat budu muset.

beruško, tééda toto letí, to snad není ani možný,že už jsi v 21tt 🙂
jako fáákt to uteklo a už jdeš sepsat termín porodu,taky super, budu na tebe myslet 🙂

jinak co se týče mého zubu, tak tvář mi splaskla,ale nějak se mi to vlilo ještě do oka,takže mám poloviční oko,jak ho mám nateklé,no jsem kráska nesmírná 😀 😀
dnes bych si měla vytáhnout ten dren.

jiank dnešní noc super, Filípek se vůůůbec neprobudil, až v 5,15, tak jsem mu dala pití, jenže nechtěl spinkat a chtěl si hrát,ale udržela jsem ho v posteli, pak jsem ho přebalila a dala prázdnou flašku,hladila jsem ho a on v 6,15 usnul. noo a v 7,20 budíček 😀
ale i tak dobrý, už jsem myslela,že budem vstávát o půl šestý 😖
prsa se dožadoval jen jednou,jen lehce,takové náznaky, tak jsme odvedla pozornost.

ted jsem mu udělala 100ml sunaru,jestli mu to vůbec bude chutnat,protože včera večer jsem to zkoušela a odmítal to-chtěla jsme jako náhradu prsa před spaním.
takže ted je v židličce a bumbá sunar 🙂
pokud ho vypije,tak ještě přidělám,at splníme dávku 500ml mléka na den 😉

valentynka
16. led 2010

Jitu, zajímavý ☹

pribiňáček tedy nekupuju,ale ono je to stejné i s těmi ostatními výrobky,
kupuju bobíka,lipánka a občas kostíka.
ted jsem vyzkoušela tvaroháček vanilkový a ten mu taky šmakoval.

je pravd,aže ais bude lepší tvaroh a dát dotoho trošku džemu,nebo rozmačkat banán.

jitousek
16. led 2010

ahojda val ještě mě napadlo co to máš za ATB páč normálně někde i píšou že se kojit může já vím že Filda je už velkej ale stejnak ....no zase na druhou stranu když bez toho už vydrží asi lepší než aby si dával z mlíčka ATB no 😒

tady je diskuze kojení a ATB

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

jitousek
16. led 2010

no ta diskuze na téma pribiňáků a smetánků mě teda dostala od teď asi pojedeme jen v jogurtech a v tvarohu 😎 je to faaakt hustý že to obsahuje tolik tuku a všeho 😒

jitousek
16. led 2010

http://www.mojedite.cz/article_detail.php?id=147

todle taky je zajímavé 😎 😉

valentynka
16. led 2010

Jitu, na letáku píšou, že sice nepotvrdili žádný vliv na dítě při kojení,ale přesto doporučují nekojit!
takže nekojím

vím,že jsou atb ,který se mohou i u kojení,tyhle nee ☹

no tabulky u bobíků jsme nelustrovala kolik toho obsahuje,
ale ted ségra donesla ty probio bobíky a ty jsou méně tučné

valentynka
16. led 2010

Filípek vypije 0,5l za den, někdy i 0,75ml 🙂
ted blbne i při koupání,že ochutnává vodu, ponoří si pusinku 😀

endlessblue
16. led 2010

prach 😖 , zalít kytky 😖 , naleštit nábytek 😠 , vydrbat koupelnu 😠 , vygruntovat kuchyň 😒 , vyluxovat 😒 , vytřít 😝 ... přece na tu slávu tu nebude bordel, no nééé??? 😀

pak připravit pomazánky, večer upatlat dort 😅 a hotovo 😀

valentynka
16. led 2010

endy,
tak at se oslavička pěkně vydaří 🙂

Filípek se před chvílí vzbudil, ale hraje si tam a ještě mě nevolá.

dneska nevařím, zbyly od včera francouzský bram. a je tu ještě zelňačka.

ted dělám mamče k narozeninám fotoknihu s Filípkem za celý rok, mají 50% slevu do 19.1.
tak kdybyste se dotoho někdo chtěl pustit, tak honem 🙂