Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
18. led 2010
pismenko
18. led 2010
pismenko
18. led 2010

a jsou fakt pěkný 🙂 taky jeden z mých horkých kandidátů

valentynka
18. led 2010

no já se už budu muset nějak rozhodnout,ale fakt nevím.
chlap ten to neřeší,ten to nechá na mě,ale chci vybrat správně

endlessblue
18. led 2010

Jééé holky, o týhle jsem nevěděla. A cena je teda vážně přijatelná. A nevíte, může v tom pohodlně spát i naše menší mimča??? Když je to až do těch 25kg???

endlessblue
18. led 2010

Na jedný diskuzi jí chválej, na druhý haněj.. se picnu. Prý se ale má jít radši do obchodu a dítě do autosedačky posadit.. a vyzkoušet. Nekupovat úplně na slepo po internetu

endlessblue
18. led 2010

holky a budete do auta instalovat ten isofix???

endlessblue
18. led 2010

Holky co myslíte?? Je to hloupej nápad???
Zkusit vydražit tuhle sedačku
http://www.aukro.cz/item887345434_autosedacka_m... a nechat jí takhle "restaurovat"? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28745869&tab=1

pismenko
18. led 2010

Já isofix instalovat nebudu....jinak kamarádka má taky babypoint, trochu jinačí starší verzi a je s ní spokojená a malej taky. Dá se taky polohovat, takže když prcek usne, tak to jednoduše sklopí a pohoda.
Zítra na mě myslete, máme ten soud 😝

endlessblue
18. led 2010

Držíme palečky Markét 😉

kremrolka01
18. led 2010

ach jo, tak Kuba měl večer 39 ☹ dala jsem mu čípek a hned usnul
nejspíš musel na oslavě chytit něco od mamči, ona říkala když přijeli že jí v autě začalo nějak škrábat v krku a že doufá že na ní nic neleze, no a dneska ani nešla do práce, protože má horečky, brácha kterej tu byl taky to samý ☹ dneska lehnul ☹

kremrolka01
18. led 2010

Veru já bych jí starší nekupovala, fakt nevíš kde to všude jezdilo, jestli tam není něco prasklýho,... fakt jedině třebas od kamarádky, který bych věřila, že fakt nebourali
jinak ale tuhle máme a je super, bez isofixu, bezpečnostní testy má výborný, za novou jsme dali 4 tisíce
ten babypoint má kamarádka a je s ní taky moc spokojená
vyzkoušet to máš nejlepší, mně se třeba hrozně líbil ten Römer, ale prostě Kuba do toho nějak nepasoval a vadil mu ten polštář kolem hlavy kterej není sundavací, v tý Maxi Cosi si fakt lebedí 😉
my na sedajdě nešetřili, jezdíme hodně, i když prašulí teda teď taky není nazbyt, navíc vyřizujem úvěr ze stavebka, no dělá se mi špatně, ale zase bude to mít jednou i Kubův sourozenec... 😉

pismenko
18. led 2010

Jejda Peti, tak snad se z toho Kubíček vyspí a ráno bude dobrejKkaždopádně dej klidně další čípek po těch 8 hodinách a ať hodně pije...bobek ☹

kremrolka01
18. led 2010

Markét držím palečky 😉

pismenko
18. led 2010

Já jsem nám teď projela pasy a je to úplně hrozně zvláštní jak těm našim ledňáčkům zmizely ty měsíce a týdny a mají tam 1rok a 0měsíců (teda kromě kubíčka, ten musí počkat do zítra 🙂 )

pismenko
18. led 2010

Veru, já bych teda taky moc jetou nekupovala, fakt nevíš, jestli to němá nějákou skyrtou vadu jak píše i Peťa

kremrolka01
18. led 2010

snad jo ☹ no kdyžtak zajdem k doktorovi
s pitím to je u nás horší, já mu furt nabízím, ale víc jak 100 ml do něj za den nenatlačím, budu aspoň víc kojit

pismenko
18. led 2010

Dora se teď rozpila dost jak mi konečně přestala blindit 😅 Dá tak 250ml čaje deně nebo i víc

pismenko
18. led 2010

No nic, jdu večeřet, Tom udělal těstovinový salát s tuňákem a jdeme si pustit film http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2300 tak jsem zvědavá co to bude...všude na to slyším samou chválu a to já komedie moc nemusím....

každopádně doporučuju všem Avatar http://www.csfd.cz/film/228329-avatar/ a Já legenda http://www.csfd.cz/film/224182-ja-legenda-i-am-... to je fakt vynikající a po dlouhé době jsem dokoukala film se zaujetím až do konce

kremrolka01
18. led 2010

tak já si říkám že má ještě dost z kojení a pojí dost jídla a to je taky většinou z vody, ale je to bída
co jim dáváte k pití? já už vyzkoušela všechny možný čaje, vodu, naředěný šťávy, nějak se zatím nic nechytlo 😒

beruskaveruska
18. led 2010

ahojky tak se jdu konečně nahlásit.

jsme OK miminku srdíčko tluče tot veškerý závěr dnešního UZV a ještě placenta je vzadu což je velice dobře. No holky řeknu vám, že mě ta návštěva v rizikovce řádně zklamala. doktor stíhal pít, koukal na hodinky a kontroloval mobil a přes ordinaci stále couraly sestry no děs běs. jo a termín stále nevím, ale prý prý se nemám bát neb do termínu celá nebudu a na 100% prý nebudu přenášet. No prý to vidí na 38tt nebo 39tt. Ale jinak nic a to kdybych se ho na to nezeptala tak nic neřekl. Když jsem mu hásila co beru za léky tak koukal jak sůva z nudlí, co prý, že to beru a nač??? tak jsem mu to řekla a on mi odpověděl neznám a jal se to hledat na počítači v jejich databázi. Hmmmm jste první paní co bere tyhle léky. PRÝ PRÝ to slyším stále

tak jsem zvědavá na čtvrtek to jedu ke své dr.gyndu tak jí pěkně poreferuju její zlaté Ústí jsem zvědavá co mi na to řekne. No jen da dr. na dia ta byla sice né moc příjemná, ale zato mi vysvětlila veškerá rizika a tak. takže díky ní jsem v naprostém klidu . Tlak super jen inzulín budeme muset zvýšit dávky tak uvidím na internu a dia jdu v pátek na testy a v pondělí pro výsledky

No a konec dne v Ústí jsme završili návštěvou Tesca jsem si dala sm. sýr s hranolkama a kečupem a pro Kájinku jsme s taťkou nakoupili kosmetiku a ponožtičky, obal na lahve a dudánky a růžové botičky a kousátka no prostě drobnůstky a byl plnej kufr to mi udělalo moc dobře

tak tot závěr mé návštěvy na dvou pracovištích kde mají být k maminkám milý a podat jim veškeré informace.
takže vše co jsem již věděla mi zopakovali a jelo se domů .....

jitousek
18. led 2010

ahojky .....tak jsem schválně psala tej paní co šije ty potahy a vůbec s toho nejsem moudrá ....páč jsem si říkala že bych nechala ušít na tu naši stařenku novej potah 😒 a napsala mě toto :

Dobrý den, cena je za práci na potahu, pokud je ze dvou částí, cena za práci
je 350+150 (někdy i 200, podle velikosti). Chrániče na pásy jsou za 50/ks.
Látka vyjde podle typu a velikosti sedačky na 200-350kč. Obvykle použiji ten
starý potah, rozpářu ho, opravím poškození (nová výplň apod.) a podle
jednotlivých dílů střihnu novou látku, vše pak dám zase dohromady. Ušití
komplet nového by bylo dražší, cca o 300kč. Pěkný večer, Monika

jestli dobře počítám vyjde novej potah na 1000kč možná i víc podle poštovnýho .....tak to už se vyplatí nová sedačka 😉 😎

endlessblue
18. led 2010

Hernajs... já myslela, že za 350,- je to komplet...+ poštovný. ☹ 😠

endlessblue
18. led 2010

mno.. tak to vypadá, že Babypoint to jistí 😀

jitousek
18. led 2010

no jsme endy z levného kraje asi já bych do toho taky šla za těch 350 s poštou ale takhle ta naše stařena bude stařenou nadále asi 🙂

jitousek
18. led 2010

vona je s tím asi hrozná práce to vypasovat na ten plastovej vehykl a hlavně to ušít
😎

endlessblue
18. led 2010

To je jasný... já myslela, ale když už to má tak v ruce, tak že je jako velkovýrobna levnější 😀

endlessblue
18. led 2010

http://www.e-broucek.cz/images/sklady_parametry... No holky, tahle je krááásnáááá 😀

endlessblue
19. led 2010

No tak jooo, tak já nás posunu na první stranu 😉

kremrolka01
19. led 2010

tak jsme zpět od doktora, Jakoubek v noci hicoval, měl 39,5, tak jsme dělali zábaly ☹
doktor nic závažnýho neshledal, jen trochu zarudlej krček, takže nejspíš nějaká viróza, anebo ta šestá nemoc
teď spinká, ho to zmáhá, to teda má dáreček k narozeninám chudinka, první nemoc ☹