Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
10. bře 2009

no na fleky ne, ale je přírodně antiseptickej a hlavně ten kyblík nesmrdí po hovínkách 😀

kremrolka01
10. bře 2009

baru to je normální, dřív měl pokadíno taky skoro pokaždý a vždycky u prsa to byly rány do plínky 😀

kacena00
10. bře 2009

a ten se dá koupit v lékárně? asi že jo..nebo přes net? speciální obchod? a kolik tak baj vočko stojí?

ver.kuc
10. bře 2009

Holky, já do kyblíku s vodou dávám ocet.. a pak místo aviváže taky trošku octíka.. prý se z toho dostanou všechny zbytečky prášku na praní. Jinak, už malé peru i v Arielu. ..a v pohodě. Ariel teda vypere všechno a plínky zářej... ale když peru v tom slizu, tak to nevypere tak důkladně. Takže to střídám. 2x ve slizu a pak 1x v Arielu a ten ty plínečky zase rozzáří. Ale tmavé peru jenom ve slizíku. 😀

Baruš, naše malá měla ze začátku taky posranděnou každou plínku, neboj. Ale krmili jsme od začátku max. 8x.... teď je to tak 7x když to stihnu, ale většinou tak 6x 🙂

kremrolka01
10. bře 2009

http://www.lekarna.cz/aust-bodycare-tea-tree-oi...

je docela drahej, ale já už ho mám snad tři roky a používám to na spoustu jiných věcí

ver.kuc
10. bře 2009

holky, na kterých stránkách bych našla věci na odstříkaný mlíko, lahvičky a zároveň ty snappi sponky??? Chtěla bych to objednat najednou kvůli poštovnýmu, ale všude maj jen něco ... grrrrrr 😠

ver.kuc
10. bře 2009

Kremrol...a tobě ta separačka k něčemu je???? Malá tu stoličku má tak řídkou, že ta separačka je stejně zasviněná jako samotná plínka. Prostě se to vsákne až do plínky. Něco málo to asi pobere, ale nic moc. Myslím, že až to bude mít tužší.. tak to půjde, ale teď zatím nic moc 😀

rintintyna
10. bře 2009

ver kuc, já tomuto sice zatím nerozumím, ale nemusí se ta separačka třeba dát konkrétní stranou nahoru a druhou dolů? To asi střílím mimo že? 😕

kremrolka01
10. bře 2009

fakt? tak to mně ne, mně ta separačka zachytí takový ty sraženinky a to mazlavý a do plínky jde už jenom taková hnědá "voda"
oni jsou dva druhy - viskóza a celulóza, já mám ty celulózový popoliny a jsou super

kremrolka01
10. bře 2009

mně vyhovujou teda maximálně, hlavně že nemusím ty hovínka předpírat v umyvadle ruce 😝

ver.kuc
10. bře 2009

Kremrol...Julča to měla trošinku tužší.... takový kousíčky, jako vločky (pardon pokud zrovna obědváte 😅 ) zezačátku. Teď už je to opravdu hodně řídké. Téměř voda.
Separačky máme... Anička a pak ještě jedny http://www.branakdetem.cz/ tyhle

kremrolka01
10. bře 2009

aha... tak to my máme pořád tužší i kousíčky máme 😀

christla
10. bře 2009

Ahoj holky!
Tak vás jdu v mezičase pozdravit. U nás nadále probíhá praní veškerého prádla, vytírání savem,..... atd. Jsem zvědavá, jestli já si ještě do porodu odpočinu. Dneska ráno mě vzali křeče do břicha a měla jsem průjem, bylo to fakt dost hnusný a takhle jsem to měla ještě třikrát během dne. Normálně jsem se začala bát, jestli ředčasně nerodím. ☹ Vybavila jsem si, že některé rodčky to takhle mají - průjem a zle od žaludku.
Holky, jsem fakt vyřízená a nějak už nemám na nic sílu. ☹ ž jsem přemýšlela, že bych se sbalila a odjela k našim, ale tchýně je v nemocnici a manžel se švagrem by asi všechno nezvládli. Už takhle manžel vytírá, věší prádlo, sbírá mi ho. Dneska dokonce vařil. Fakt mi moc pomáhá, to se musí nechat.

valentynka
10. bře 2009

ahoj holky,
tak my máme stoličku pořád řídkou.
michaný vajíčka jsme měli asi jen týden a od té doby řídké. takže občas to vyteče bokem a je to až na zádech, to pak jde Filda do vany na lehátko.

jiank já peru v persilu a dobrý.
slyšela jsem,že ta Lovela nevypere pokakaný plínky, takže jsem jí ani nekupovala.
noo a tmavé peru ve "slizu" jak říká Veru 🙂
chris, chudinko, zmákneš to, uvidíš.
jen toho ted na tebe bylo asi hodně a vystresovala jsi se, proto asi ta srajda

valentynka
10. bře 2009

a my jsme teda už přeočkovaný hexou, filípek to zvládnul na jedničku, jen breknul,když sestra píchla a byl hned klid 🙂 tak jsme byla ráda.
manža si šel raději zakouřit,aby neslyšel jak brečí, noo stejnak by nic neslyšel.

jinak Filípek už měří 62-63cm a váží 5,70kg.
tuhle váhu jsme přesně tipovala.
doktorka mi ukázala jak si malého už můžu posadit, jakože hrát.
když leží, vezmu zo ha ručičky a táhnu nahoru k sobě do sedu, pěkně se drží i tu hlavičku. nesmí zabírat nožičkama.
tak ted budem takhle trénovat 🙂

zajdla
10. bře 2009

Chris jak píše Val nervy dělají svoje,proto ten průjem a zvracení.Je toho prostě na tebe moc.Je dobře,že ti aspoň mažel pomáhá.

zajdla
10. bře 2009

Val tak to už je kus chlapa.Je šikulka,že ani neplakal. 😀 😉

ver.kuc
10. bře 2009

Téda Val.. to už je Filda teda chlapík...5,70 😉 My pořád bojujeme s tím pasením koníků... naše mladá zkrátka nechce 😠 Zkoušela jsem jí taky chytnout za ručičky, jak moc tu hlavu udrží... a vůbec... zvrátila jí dozadu a ještě se u toho chechtala... koza jedna mrňavá 😀 Dneska jí zase budu s těma koníkama trápit... jojojo.. cvičit se musí 😉

lucianas
autor
10. bře 2009

Ahojky,

Chris, tak jak jsi dopadla u doktora na tom kožním? Nějak zpětně nedočítám, ale jsem zvědavina.

Co se tu jinak děje?

zuzanka26
10. bře 2009

Ahoj holky, já jsem dnes hotová, jdu vás jen pozdravit, měli jsme děsnou noc, Sárinka se rozhodla, že se bude od půl třetí smát a povídat a vydrželo jí to dost dlouho, nepomohlo ani chování ani kojení,prostě se chtěla bavit. Takže dneska jsem úplně k.o. 😝
S tím sezením, Sárinka se začala zvedat jakoby ze zádíček- teda samozřejmě že se nezvedne, ale snaží se a tak jí často za ručičky přitahuju do sedu, je to moc roztomilý a je vidět, že jí t na zádech už dost nebaví. Taky na bříšku už vydrží dost dlouho, že už si u toho můžu i něco dělat a ne furt hlídat.

Dám do alba taky nějakou fotečku 😉

lucianas
autor
10. bře 2009

Zuzi, ahoj. Tak to teda musela být náročná noc. Ale zase z druhý strany, aspoň neplakala. To by bylo horší, když by člověk nevěděl, jak ji utišit. Snad tě ale nechá vyspat tu noc dnešní. .... je krásný, jak je čím dál tím šikovnější. Ještě nějaký ten měsíc, a pak najednou si stoupne a bude cupitat. To je krása. ... jak ten čas letí.

lucianas
autor
10. bře 2009

.... Sárinka je moc pěkná. A to sezení, to jí teda jde, i když s pomocí.

zuzanka26
10. bře 2009

jo Luci, je to pěkný, jak to dítě roste a je čím dál šikovnější, teď už si drží hračky v obou ručičkách a všechno si to prohlíží, chce nosti zásadně tak, aby všechno viděla.
A jak se máš ty Luci?

nemo1985
10. bře 2009

Ahojky 😲

Tak Lukášek před chvílí konečně po 3dnech vykadil a to díky rource,
kterou jsem šla dnes do lékárny koupit.
Hned mu to pak šlo po ní, děkuji Val za radu 😲

Mám radost, se mu ulevilo a už mi spinká v postýlce 🙂

nemo1985
10. bře 2009

Val........ Filípek už krásně teda váží. A je to šikulka.
Zuzi.......... krásné fotečky Sárinky, je to šikulka také.

No jsem zvědavá já na příští týden, to jdeme do poradny
také na vážení

ver.kuc
10. bře 2009

hodila jsem nové fotky Julči 😉

lucianas
autor
10. bře 2009

Zuzi, mám se dobře. Pohodička, kídeček. Co víc si přát. 😉

Peti, ahoj. Aspoň, že se to Lukymu podařilo. Chudáček, si musel vytrpět. Určitě je mu líp.

Veru, ahoj. Julinka je krásná!!!

lucianas
autor
10. bře 2009

Můžu se zeptat:
Nevíte náhodou někdo, zda ještě platí to, když má někdo dítě do 6 let, zda je možné dát výpověď zaměstnavateli ihned, případně do konce daného měsíce? Jednalo se o paragraf rodinné důvody.

nemo1985
10. bře 2009

Verun......... Jůlinka je krásná holčička 🙂
Lucí...... tak to bohužel Ti neporadím 😒

valentynka
10. bře 2009

Veru, Filípek taky nepase a dokorka řekla,že má ještě čas.
někde jsem četla,že by se mimča neměli moc brzo tahat za ty ručičky k sobě, tak nevím, ale doktorka to vždy takhle zkoušela ,aby viděla jak prospívá, já to doma nedělala až od dneška to budu občas praktikovat