• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jeee pěkné dopoledne posouvám nás zase jsme někde bůch ví kde :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee baru nás už šoupla :sunglasses:
20. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem ted zahlédla, že Tevi smázli příspěvek, no joo zase nějaký akčňačky nastoupily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tevi hodila odkaz na hru, jestli jí nědko hraje,že je dobrá.

já hry na netu nehraju,tak jsem ani nekoukala:slight_smile:

Baruš, a gel na zoubky taky nepomáhá ?
20. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituuuu, všechno nejlepší a hodně zdravíčka
:slight_smile:

ty jsi ještě mládě 27 let, fííha
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj !!

val no gelem na zuby se nenechá namazat, uplně ucukává jak ho to bolí, před chvíli se zase vzbudil a plakal a plakal než usnul to fakt není u něj normální, takže ho to musí bolet fest, včera v noci mu dokonce ani nurofen na bolest nepomohl

jo petruš, pralen a nurofen se (apoň podle mé doktorky) kombinovat smí, ona mi to tak taky dycky doporučovala, když sme byly nemocný a lezla by na něj nějaká vysoká horečka tak že začít pralen čípkem že zabere dřív a pokrýt to nurofenem aby účinek vydržel dýl (až 8 hodin myslím řikala)
20. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš má narozky?? tak přeju vše nej!!

a zatim pa, jdu zkusit vytvořit hama hama protože cejtim v kostech, že mládě moc dlouho spát nebude
20. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

musím to vysvětlit.O smazání jsem požádala sama,protože jsem nechtíc dala odkaz na tu hru když jsem byla přihlášená,takže si myslím že když se přihlásim a někdo klikne na ten odkaz tak se mi dostane přímo do hry.Zkoušela jsem to a fakt to tak bylo.Tak jsem požádala o smazání,jinak ten druhej odkaz už je OK.Ten tam normálka zůstal.Jo a ta hra je super,hraju jí asi třetí den,když je čas a je to asi něco jako na FB ten farmář.
20. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky slyšely jste,že na zoubky pomáhají korálky z jantaru?Mně mamka říkala,že jedna známá je koupila holčičce a fakt mají pokoj.No nevim moc tomu nevěřim :sweat_smile:
20. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek kočky... jsme zpátky z kontroly...

Tak naše buřtice měří 75cm a váží 10,430 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Žihadlo na meningokoka dostaneme zítra, abychom mohly dneska plavčit :wink:
20. led 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a stále bez zubu :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jste pěkňoučký,Endy :dizzy_face:
To já počítám,že adík bude mít v roce a půl tak 9800g
20. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom meningokovi taky uvažuju.Někdy v létě bych nechala oba kluky očkovat.Jo a dneska jsem kupovala prevenar a teda krásně ho zlevnily,stál 1150 a za ty první dávky jsem dávala 1750,- :angry:
20. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš Tevi... ty čachry s těma cenama jsou hrozný.... hradí to pro ty úplný mimina ta pojišťovna, nebo ne???
20. led 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ptala jsem se dr a prý hradí
20. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, tak už jednáme o pletení slonice, dík za tip :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už dnes dobrý, v noci ještě čtyřicítky, tak jsme dělali ty zábaly hrudníčku a ráno už měl jen zvýšenou 38 a to se mu drží, tak snad už jsme z nejhoršího venku
teď pro změnu začíná škrábat v krku mě :angry:

jj slonice je parádní, už jsem taky u endy sondovala kdo jí dělal a fakt o ní uvažuju, akorát my máme kulichů tři p.... tak je mi to líto, ale tohle přes krček je paráda a kór do manduky :wink:

jilunka je teda buřtík :wink: všechny ledňáčky překonala :slight_smile: ale je dobře že jí chutná, ona to teď vyběhá :grinning:

jitušce všechno nej k narozkám!!!

jak je to prosím vás s tím očkováním? mně teď doktor něco říkal, že si mám zavolat v 15 měsíci na očkování, aby byla vakcína, tak to myslel co? 4. hexu jsme zatím taky nedostali, ta by měla být teď někdy ne? a co je to za to očko na meningokoka? my nejsme ani prevenarem ani synflorixem naočkování a furt ve mně hlodá, abych něco nezanedbala, zvlášť když teď má ty horečky, tak fakt jsme měla strach abyto nebyl nějakej tenhle hajzl :frowning2:
20. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. strana... ale fuj :angry: :grinning:
20. led 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kremrol.... tenhle meningokok je dobrovolnej... stojí to 850,- kč a je to jen jedna dávka. A v dubnu půjdeme na nějaký to povinný očkování, ale čert ví...co to bude :sweat_smile:
20. led 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy a 4. hexu jste teď taky nedostaly?
20. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že debatujete o očku...nám ta vakcina byla nabídnuta taky, stojí kolem 900,- jak píše Veru, a mě bylo řečeno že je to proti zápalu mozkových blan, kterou jsou ohroženy děti do 5 let věku a pak když jsou v pubertě. Tak mě trochu mate ten meningokok :confused: :confused: nebo ten zápal nějákej způsobuje?? neptám se jak debil :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful: :fearful: ??Medicína není moje hoby :grinning:
20. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dora 4 hexu dostala a v dubnu se máme objednat na nějáké očkování PRIORiX http://www.vseprozdravi.cz/leky/priorix-injekce.html
20. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož je to menigokok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky....4tá hexa??? My na žádné nebyly... a ani doktorka nic neříkala.. jen v tom dubnu jdeme na nějaký očkování...ale to je asi na 4tou hexu pozdě, ne??
20. led 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak na to koukám, od toho 15. měsíce se očkuje proti příušnicím, zarděnkám a splaničkám
4. hexu max. do 18ti měsíců, tak to tam musím zavolat až bude Kuba zdravej
http://www.vakciny.net/principy_ockovani/pr_04.html
já se vždycky taky chci zeptat na tolik věcí, jako na toho zubaře a vždycky na všechno zapomenu
20. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
nerada ruším při středečním večeru :wink: vim, že máte tohle téma hoooooooooooooodně zajeté, přibíráte nový členky? koukala jsem,že je tu hodně lednových miminek, naše diskuze bohužel osiřela, tak se vnucuju jinam :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar Sluni :wink:
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pismen... jéé, já si říkala, že ta fotka je mi povědomá? :wink: jakpak se s Dorotkou máte holky?
20. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
múžete mi někdo poradit s Ovu testama?jsem tu poprvé..... :slight_smile: jestli ano písnu víc..díky
20. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek