• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
tak dočítám uuuuf Baruuuu co Cyrilek prdelka malej chudák je mě ho líto a Vás teda taky to je hrůza když ty bobci maroděj dal by člověk všechno jen aby jim bylo líp ..........s průjmem máme zkušenosti měli jsme 3 měsíce campilobaktera ...na štěstí to šlo jen spodem dieta nic nemléčného jen čaj .....vařila jsem normální neslazenej pigi slabej prostě černej a do toho smektu kaši rejžovo mrkvovou od nestlé ....k obědu byla neustále rejže a mrkev lezlo mu to už málem ušima suchej rohlajs a nic víc na to nejni .........ale na blindění to neporadím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak snad se brzo vyzdravíte :wink: držíme palečky s Mišánkem a posíláme pohlazení a pusinku nemocínkovi malýmu :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, ani nevim, jestli když sem tu byla naposledy sem psala že má horečku(38,6 měl myslím?…já už nevim), ale myslím, že jo

takže celej den střídavě prospal probrečel, když sem naměřila tu teplotu a dala paralen čípek, šel znova spát a po probuzení měl 37,6 tak sem volala doktorce a ta ho chtěla vidět kvůli zavodnění- to bylo docela v pohodě, protože přestal zvracet a průjmovat a „jen“ horečkuje takže sem mu večer dávala i trochu namočený dětský sušenky v čaji a víc jak 5 malejch lžiček najednou jich nedal, takže celej den je hladovej ale moc nemá ani zájem jíst…večer měl 38,3 tak je narvanej paralenem, nurofenem…ale když sem ho teď chovala tak zase hicoval

zejtra mám pomalu zkusit mlíko a rejžovej odvar (a asi zavolám i jeho doktorce, týhle se to nějak nezdálo s ušima- jedno nešlo moc prohlídnout a druhý vypadalo ne uplně normoš, že by tam mohl začít nějakej zánět..

tož tak my

jo a večer už jak byl za celej den vyspalej, tak to bylo něco, pořád poplakával a já ho asi 3 hodiny v kuse musela chovat…tak sem zvědavá na tu noc

bobišek můj malej..
24. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Cyrďuch si užívá, snad bude brzo líp :frowning2:
gratulujeme k zoubku :grinning: a že už je venku a nebyl ten růst žádné drama :dizzy_face:

Kremrol, státnice v úterý, tak prosím držte palce :pensive: Veru je tento týden přes den rozpůjčovaná..v noci si jí užívám :grinning: ale zas se můžu přes den natáhnout.. To jste teda fakt moooc šikovní s tím čůráním, to my taky tak 1-2nehody za den a hlavně většinou kakací :pensive:
24. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratuluju ještě k zubákovi julince :wink:

a děkujeme všem že na cyrdska myslíte

doufám, že neomarodím i já, to už si fakt nedovedu představit..

jo a prdel je,ž e jak je ubrečenej tak zejtra zavolám a zruším středeční gastroskopii, protože vidím, že mě teď potřebuje...michal je hodnej, zvládá péči o něj, ale teď prostě když mě nemá tak pláče a to nejde...tak sem zvědavá kdy bude další volnej termín
24. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj tanu, držím palce!!!do toho práglu já nakonec nepojedu a s čurděním je to u nás neustále jinak, oni to tak moc ovlivňujou nový zuby, resp. jejich růst, nový dovednosti, choroby, takže te´d to bylo 3 měsíce jak na houpajdě

ale kakání nám teda vychází na jedničku, to už musí bejt aby se po...
24. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Baru držím palečky at je cyrilkovi co nejdřív líp.Chudinka malej :pensive:

veru gratulace k prvnímu zoubku :slight_smile:
24. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooooo a též gratulace k zubákovi málem bych zapoměla Julííííí to už půjde na svět rychle jak je jeden bude další a další a další a další pomalu si můžete chystat kartáček :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát vyžehlila jsem prádlo a jsem Ko :wink: odpoledne jsme byli na prochajdě s kámoškou no tak jsem pokecala ještě jsem s ní skočila na nákup to jsem teda dala Míšu dom MM páč se zbudil a bečel a asi ho to v tom kočáře neba tak že jsem se ještě vyvětrala sama no tak jsem nějak utapkaná tak že jdu hajíííííííííííííí klidnou noc přeji papa :wink: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu ještě čumákuju

Endy, si můžeme v hledání sedačky podat ruce coo???

no já půjdu dát vanu a umýt vlasy a chtěla jsem žehlit, prkno a žehlička jsou vyndaný, jen ne ten, kdo by si k tomu měl stoupnout :grinning:
24. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejlevnější tu XP mají tady, u toho špuntíka ne

http://www.zaparkacek.cz/product.php?productid=17717&adv_campaign=10000001
24. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pro mě tuhle:

http://www.zaparkacek.cz/product.php?productid=17713&adv_campaign=10000001

ale musí se tamdokoupit za 600 výpln pod hlavičku, čímž není nastavitelná opěrka hlavy :frowning2:
24. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak tak projíždím,tak maxi cosi asi opěrku hlavy v sedajdách prostě nemá.
holky ,kdo máte maxi ?, jak to tam máte prosím ?
24. led 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babylife.cz/autosedacky-romer/romer-kategorie-9-18-kg/?Trideni=CenaZbozi_M1

a tady mají dopravu zdaram po celé čr, tak to se taky ušetří, pokud teda není někde levnější

tak okénko autosedaček se uzavírá :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak včera noo spíše už dnes se koupel konala a ještě jsem vyžehlila všechno prádlo. nejdřív jsme si říkala, jenom to naše a filípkovo dožehlím ráno,ale pak mi to nedalo a vyžehlila jsem vechno.
no spát jsem šla v 1,30 a v 6 šel filípek ke mě do postele a v 7 budíček :slight_smile:

za chvilku se jdem podívat tady kousek od nás do mateřského centra, jde nás 6 mamin,ale na 11 zase zpět, filípek půjde spinkat a oni tam stejnak mají pauzu :slight_smile:
25. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Val, tu sedačku máme, sice starší typ, ale rozdíl v tom není. akorát na spodní straně to jak mačkáš při polohování je kousek vedle. jinak je to stejné. včera jsem vyprala potah a dali jsme jí už do auta. dneska v ní Veruška už jela, ale budu asi používat i vajíčko, teba když někam půjdu, abych si jí mohla položit. jinak všude chodí, na všechno sahá, takže třeba kdybych potřebovala k dr., tak si určitě vezmu vajíčko.
Verďa má plnou pusu zubů, roste jí to jako když zaprší na houby. stoličky, řezáky, nevím, kde se jí to tam bere. vždycky kouknu a je tam něco nového. hezky chodí na nočník, v sobotu jsem byla celý den doma, tak jsme měli sucho celý den.
25. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky moje, jen nakukuju. Dočtu si Vás odpoledne.

Manža pro mě připravil nějakou bojovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bude doma s Jůlinkou a já vyrážím do města, nevím kam... až budu na smluveném místě, tak mám prozvonit a dá mi další instrukce. Zabalil mi kabelku, nevím co v ní je... tak jsem zvědavá.

Jestli mi zaplatil nějakou hodinu squashe... tak ho přetrhnu jak žížalu. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:

Tak pááá, pak podám hlášení, co to bylo za překvapení :grinning:
25. led 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé endy, to zní žůžově :dizzy_face: manžel je fakt kádr, že se tak snaží Ti udělat radost a vzrušení, to je krása :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů Endy, to teda manžel hezky vymyslel :slight_smile:
no jsem zvědavá na podrobnosti, to je napínavý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty jako něco máš ?? narozky ?

Jani, tak to je Verunka šikulka :slight_smile:
to já dám ted Fildu občas na nočník,ale asi budu muset začít, aspon ušetříme plenky.
jedno období,když byl menší,tak se hned vyčůral a vykakal a pak bylo období a ještě trošku je,že mi na něm nechce sedět, nemá prostě čas, furt musí někde šmejdit a nočník ho zdržuje :grinning: :grinning:

Jani a jakou máš sedačku, já jich tady včera dala plno do odkazů :wink:
25. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda endy jsem napjatá jak kšanda kampa Tě ta drahá polovička vyslala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda tady se probírá stále hafec věcí , že jsem mimo :grinning:

Endy tak to jsem též zvědavá co to bude za překvápko :grinning:
25. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já byla dneska na interně tak OK ani dávky inzulinu se mi nezvedly a pak jsem byla u dr. Balatky na echokardiu a jsme zdravá neposedná holčička. Kája se stále mlela on potřeboval vyfotit tu srdeční komoru , ale Kája mu ukazovala frndičku, hlavičku a ručičky. No jsem moc ráda, že je vše OK. Prý budeme mít moc čilé miminko - se mám na co těšit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunko a co malej už je mu lépe? teda ty vaše prdelka nějak maroděj chudinky tak všem přeji brzské uzdravení :slight_smile:
25. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky moje, tak jsem zpátky :grinning:
25. led 2010 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže překvapení.. squash to naštěstí nebyl. Manža mi zaplatil hodinovou masáž zad a nohou lávovými kameny. Byla to fantazie. Parádní prohřátí a relaxace. Ani se mi zpátky do toho mrazu nechtělo :sweat_smile:

Navíc Juli je protivná jak ďas. Zoubek nevylezl ani o milimetr. Uff...to si asi ještě užijem. Pořád kouká takový jako střípek. :unamused:

Val. Děkuju za odkazy na sedačky. Já asi půjdu do toho Maxi Cosi. Chci si jí jen tento týden někde ošahat a posadit do toho Juli... a pak to objednám. Je fakt, že v tom obchůdku www.zaparkacek.cz jí mají nejlevnější :wink:
25. led 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veun tak hlavně, že se překvápko povedlo a ty jsi byla spokojená :slight_smile:
25. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ty zaparkacek jsou nejlevnější, jsou od nás z Tábora :wink:
už jsem psala Verče, ten podhlavník není nutnej a dá se použít jen na tu nejnižší úroveň ramenních popruhů, což kdybych věděla asi si ho ani nepořizuju
teda Veru ty máš manžu romantika :dizzy_face:
25. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek