Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
26. led 2010

Baru a nesouvisí to ze zubama??Dora taky hrozně kadila, někdy i 6x denně a byl to teda fakt špric 😨 a pokračuje v tom vlastně doteď...kadí fakt dost a bobek jsem neviděla hodně dlouho 😕

endlessblue
26. led 2010

Holky...přidávám se k těm posránkům. Jak nám leze dole ten klofák... tak malá srandí řídko, zeleno fujtajblově.... a to jíme pořád to samé 😕

endlessblue
26. led 2010

Teda já se nepřidávám... malá se přidává 😀 😀 😀

pismenko
26. led 2010

jj, to bude teď často 😝

beruskaveruska
26. led 2010

ahojky koukám, že se vás nemoci stále drží to je v prd.....

tak co jinak? co nového???

my už máme konečně a 100% vybraný kočárek a v dubnu ho budeme objednávat už at je květen a Kája v kočárku 😀 dneska do mě buší jak hluchej do vrat asi ví,že jsme jí byli vybírat vozítko 😀

Tanu gratuluji 🙂

beruskaveruska
26. led 2010

jo koukejte se dát s mimouška a batolátkama do kupy ráda bych vás ještě v Praze viděla než tu naší Káju vyklopím. 😀

kremrolka01
26. led 2010

tak Kuba taky kaká teď hrozně smaradlavě a patlavě, ale u nás to má nejspíš souvislost s přechodem na mléčný kaše, ale kromě toho nic jinýho, žádná krev ve stolici, průjem, exém, tak snad se u nás ta alergie nepotvrdí, ale měl jí teď 3x tak uvidíme

Veru no ten můj šatník mu rozhodně neukazuj 😀

endlessblue
26. led 2010

Péťo copak... máš jen jednu přihrádku??? 😉

endlessblue
26. led 2010

Beruško... já tu volám pro srazíček pořád... určitě bych dorazila.... mám to do Prahy hodinku autem, takže pohoda 😉

Holky, že tu dlouho nebyla Žirafka a Chris, že???

beruskaveruska
26. led 2010

Verunko my jsme se ještě neviděly to bych byla moc ráda 🙂 já viděla jen těhulky, ale mimišáčky žádný

kremrolka01
26. led 2010

no budeš se divit ale jo 😀 jednu na trička a jednu na kalhoty a svetry 😀 plus něco málo na tyči mezi manželovýma košilema 😀

tevina
26. led 2010

Ahoj holky,

Tanu gratuluju moc,jsi dobrá 😉

Beruško a kupujete tu Cortinu?A barvu jakou?

tevina
26. led 2010

jo asi ten hnědej co máš v albu,vid?Je krásnej 😵

kacena00
26. led 2010

ahoj holky, no náš cyrduch nikdy neprožíval zuby, max teď ty jedničky trochu obulel,a měl trochu přihoršelou náladu a párkrát se v noci vzbudil, nic extra...

ale že by z něj bobus takhle stříkal a hlavně že by uplně ztratil chuť k jídlu a celej den prospal a nebo střídavě probrečel ze spaní, jako např včera? dnes jen neustále pobrekával, a něco do něj nacpat byl vážně heroickej výkon...

nevim, samosebou trochu se to s tím jak je starší horší to prožívání růstu zubů, ale doktorka na pohotovosti neřekla nic o dalších zubech, do zprávy psala jen ty dva komplet prořízlý a 4 prořezávající se, a specielně i na tohle koukala...a hlavně se mi nezdá, že by tak urputně odmítal najíst se... jediná vlaštovka bylo jeho ranní brečení kvůli hladu a od tý doby se jen a jen pereme s jídlem, dá si jednu lžičku a odvrací hlavu... to se mi nezdá k zubum...i když mám první dítě a zkušenosti žádný, ale neslyšela sem že by k zubum byla taková averze k jídlu..no uvidíme, každopádně zítra bude výtěr, tak snad budu mít výsledky brzy...

jo a napadlomě, dycky když se začal drát novej zuby na svět, furt něco rval do pusy, teď sem ho od neděle neviděla do pusy nic strčit, navíc dycky slintá jak bernardýn a to se taky neděje, mám fakt blbej pocit, že zas ztvrdneme na měsíc doma..kéž by jen virové, to by bylo rychješí..

endlessblue
26. led 2010

Baruš.. no uvidíš... hlavně aby ty výsledky byly brzo a neplácali jste se bez informací 😒

endlessblue
26. led 2010

Jinak náš milášek bečí a bečí... teď uspává manža, když se to nepovede... nastoupím já. Asi ty zuby. Holky, jak to trvá dlouho, než se to kompletně prořízne??? Mě přijde,.. že se to tý holce ouplně zastavilo. Jen dásničku dole má tak 3x takovou než obvykle, .... choudě 😔

endlessblue
26. led 2010

Péti, Takže máš 2 přihrádky... 🙂 Tak to jsme na tom stejně 😀

tevina
26. led 2010

Baru tak náš adámek kdyyž mu rostou zuby nechce vůbec jíst.Ale myslím že u vás to bude nějaká střevní chřipajzna.

pismenko
26. led 2010

Veru, to je u každého jinak...co nějáký gelík na ty dásně, nám jeden zabral suprově, ale nevím jak se jmenuje, mám ho nahoře a tam se mi nechce 😝

kacena00
26. led 2010

no u nás právě nikdy žádnej větší problém nebyl a nezdá se mi, že by kvůli tomu uplně najednou začal bejt jakoby nemocnej..hlavně se mu teď ani nic neřeže, už jen ty 4 horní rostou a popojížděj..

veru tak max týden myslím...

pismenko
26. led 2010

http://www.docsimon.cz/zbozi/kamistad-senzitiv-... to je on

a o svém šatníku pomlčím 🤐 🤐 🤐 🤐

pismenko
26. led 2010

Baru, tak uvidíš po výsledcích, ale určitě to bude brzo dobré 😉 😉 😉

kacena00
26. led 2010

jo tak ten gel když se mu rvou zuby tak si nedá na dásně vůbec namazat...nedá si do pusy sáhnout, tak nevim...u nás k ničemu...když byla budící se noc tak sem mu na spaní dala nurofen,to bylo nutný tak dvě noci a byl klid, jinak mi bylo ještě doporučeno nějaký homeo...když začal bejt protiva kvůli těm jedničkám, zkusila sem i to, ale taky si teď nevzpomenu...a gel je calgel, ale je víc druhů, stejně jako těch homeo...(něco na prořezávání, něco na neklid...) no já nevěřící tomáš zkusila i ty, ale stejně myslím nejvíc zabral ten nurofen 😀 😝

kacena00
26. led 2010

jo šak se to den ode dne zlepšuje, ale stejnak z toho mám nerva, já vím, ymslíte si že hysterčím, šak ve srovnání s ostatníma dětma co sou fakt nemocný mu nic není, ale i tak mě to trápí

a co se týká sociální izolace, tak ta mě sere taky dost...

kacena00
26. led 2010

chacha o šatníku pomlčim 😀

petruš já doufámm, že už nám to prčice vyjde!!!!

jo a já se loučím, neboť moje polovička bude vydělávat peníze, zase hoří termín...

tak dobrou a posílám pusinky a foukám na dásinky ať už nebolí julinko a ostatním dětičkám a juli taky přeju hezkou dobrou noc

pismenko
26. led 2010

homeo Chamomilla vulgaris 9

endlessblue
26. led 2010

kočky.. taky jsem to začala mazat Calgelem... ale prijde mi, že půlka mi zůstane na prstě, pak tu dásničku pomamlám a to tak nějak slízá Juli.. tak nevím, do jaké míry to může působit ☹

Holky, a to ty mrňouse bolí, i když se jakoby celej vršek prořízne a pak ještě bolí, než se vykutá do své plné velikosti, jo???? Jestli jo, tak mě mrskne. Páš Julče to roste snad co den, to desetina milimetru. 😕

endlessblue
26. led 2010

A jak to Julče mám dát??? Ona to Homeo hned spolkne

jitousek
26. led 2010

jinak co se tejče toho odvracení se od jídla tohle mě dělal přesně Míša když mu rostli zuby 😉 nechtěl lžičku a to jí plastovou a snědl dvě lžička brutální řev od vracel se a řval že to nechce páč ho to asi děsně bolelo ............podlehla jsem a nechala jsem se ukecat na kaši páč měl hlad bulel hlady ale lžičku odmítal tak že pozřel jen tu kaši z flaši a za den toho moc nesnědl a já byl neštasná co s ním je když normálně má apetýt že před ním nesmí nikdo jíst páč hned to chce taky je to tak měsíc a půl zpátky ...průjem jsme neměli ale říkaj že k zubům taky je

endlessblue
26. led 2010

Jo... já ač ve městě... taky trpím sociální izolací!!!!!!!!!! Chodíme 1x týdně na plavčo a to je všechno ☹ Ségra nemá čas, babička je busy....... ač mezi lidma, tak sama. Kámošky jsou všechny fuč....

asi si podám inzerát 😀