Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
27. led 2010

a když ho chci rychle uspat, tak si ho dám na záda do manduky a jdu mejt nádobí, to je tuhej do 5 minut, to ho jako fakt nebaví 😀

kremrolka01
27. led 2010

val ale to už by chtělo zase i nějaký nový auto na tři sedačky vzadu ne??? 😀 😀 😀

kremrolka01
27. led 2010

jo sem zapomněla ten odkaz na cybex 😉

http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/autosedacky-9-...

endlessblue
27. led 2010

Hehe... to já bych taky občas u toho nádobí spala 😀

Hele, to má člověk pomalu tendenci koupit tu sedajdu už teď, že?? Ale za ty 2-3 roky bude určitě taky výběr 😀

endlessblue
27. led 2010

Holky, nestrašte... hele..já vůbec nevím, co bych dělala...čekat dvojčata 😀 To by znamenalo.. jinej byt, jiný auto... 😀

endlessblue
27. led 2010

Tak ju.... padlo rozhodnutí... jdu hledat nejlevnější Cosinu XP na internetu...

Jen se děsím.. mladá má 10,4kg už teď a ta sedačka je do 18kg.. aby mi z ní do roka nevyrostla 🙂 Jestli bude nabírat.. bude na dušený brokolici... jako dneska maminka 😀 😀 😀

valentynka
27. led 2010

no já s ním taky vařím, mám rozházenou celou kuchyn 😀 😀 😀

má tam víčka od přesnídávek, pak mi vyhazuje z další skříně plastový nádobky co mám do mikrovlnky, pak zase hrnce a už to jede 😀 😀

jde baštit, má brambory,brokoldu a žloudek

mějte se papa

christla
27. led 2010

Ahoj holky!

Po delší době jsem se na vás přišla podívat.
U nás to zavání prvními ATB. 😢 Včera začala Kája kašlat a začalo jí téct z nosu, tak jsem dneska volala doktorce, jestli jí mám koupit nějaký sirup na twn kašel. Sestra mi řekla, ať přijedeme, že u takhle malých dětí to chtějí mít pod kontrolou. Tak jí poslechla a má nález na průduškách. Dostali jsme nějaký sirup a zítra jdeme znovu na poslech a pokud to nebude lepší, dostaneme ATB.

V sobotu jsem měla jí s manželem na ples, ale pokud dostaneme ty ATB, tak holt nikam nepůjdu.

lucianas
autor
27. led 2010

Ahoj,
tak jsme se teď vrátili z poradny. Včera nám byli čtyři měsíce. A máme 63cm a 5670g. Dostali jsme už II. hexu, tak snad bude bez reakcí.
Čeká nás očkování Prevenarem, nebo Synflorixem. Nemáte někdo zkušenosti, co je lepší? Je to obojí ozkoušené?
Zatím stále kojíme, a moc mu chutná. I když se spánkem je to trošku horší. Přes den málokdy vůbec usne, většinou až večer kolem šesté a pak se budí co tři hodinky. Přes den papá po dvou hodinkách.

Chris, doufám, že to bude dobré a ty antibiotika nakonec nebudou třeba. Ať je to v pořádku, myslím na vás.

zuzanka26
27. led 2010

Ahoj holky,
taky jdu pozdravit. U nás taky šílená kosa a navíc mám nějaký střevní problémy, piju jen čaj a jím rohlíky a hlídám, jestli to nemá trochu i Sárinka, nemá to tedy už několik dní moc tuhý.
Ale stává se z ní mazlíček, tak mám radost. Zase přišla s novýma slovíčkama, každý den máme něco, je to fakt sranda.

Chris držím palce, ať to není na ATB, ale třeba ségry kluk měl první hned ve 3 měsících. Když to nebude často, tak to neva.

S tím šatníkem jste mě pobavili, tohle totiž doma řešíme docela často. Taky pořád MM říkám, že oproti ostatním holkám jsem skromná a on mi nevěří!

christla
27. led 2010

Holky já vím, že to holt někdy muselo přijít, ae jsem z toho nějaká špatná. ☹

lucianas
autor
27. led 2010

Zuzi, tak snad to brzy přejde, ty střevní problémy.Hlavně ale, ať to nemá i Sárinka. Přeci jen, dospělý se s tím nějak vypořádá, ale taková holčička? Chudáček, by moc trpěla.

Chris, to chápu, taky bych byla.

tanuki
27. led 2010

ahoj holky, děkuji za gratulace 🙂
Zuzi (měli jsme se dnes vidět 🙂 ), nevadí, já jsme nakonec hotová, ještě se ohlásila tchýně, tak to tu trochu musíme dát do pucu.

kacena00
27. led 2010

ahoj!!! chris já myslím, že se těm atb nevyhnete, ale aspoň se to zaléčí a nebude se to horšit, já z prvního nálezu na průduškách taky nebyla nadšená, na druhou stranu sem za ta atb byla ráda kort když sem viděla jak moc mu pomohly, jak přestal v noci tolik kašlat a pookřál.

val, dík přesně tak si to myslím taky, protože sem s ním 24 hod, tak už ho "trochu" znám a poznám, kdy to není on 😉

nicméně mě holky nahlodaly a na zuby sem se spešl ptala- momentálně ticho po pěšině a na chvíli máme od zubů pokoj

tyjo, tak náš mladej zatim tak trochu cejtí autoritu a do těch skříní mi neleze i když by teda dost rád, zato ho berou cedečka, televize to na nás kouká, křičí nenenenenenenene a ještě k tomu vrtí hlavičkou, ale nakonec cedečka lítaj po zemi, televize je ošahaná... 😀 se netěším, až se mnou začne vařit 😀 😀 😀

kacena00
27. led 2010

jo zuzi nevim, jak u vás v práglu, ale tady prej řádí nějaká taková viroza střevní.... a jedna holčička z plavča je od neděle taky takhle marodná...tak radši sárince obstarej laktobacílky, jestli je ještě neužívá

zuzanka26
27. led 2010

uvidím, jak to bude postupovat, jeví se v pohodě. Já jsem nervozní, protože bych žrala a nesmím. Ať žije imodium 😖

valentynka
27. led 2010

Lucianas, Filípek je očkovaný už 2x synflorixem, ten je myslím proti 10nemocem, zatím co prevenar proti 8.

Filípek měl ATB týden po narození 😠 😠

Baruš, na vaření s cyrdou se opravdu netěš ! 😀 nebo budeš muset vařit,když spinká, někdy se mi to tak daří, je to lepší,protože furt nemusíš odbíhat ho od něčeho odhánět, hrozně rád leze po sporáku a už má teda ruce šmátralky, pěkně si došáhne tak 10cm už na ploše linky, se pěkně natáhne a přitáhne , nohy ve vzduchu, dnes se mi sápal po pánvi na sporáku-jen tam stála, ještě v ní nic nebylo, po bramborech na lince.

a i když mu 100x říkám,že sporák pálí, au au, tak stejnak musí co nejblíž.
už pizná,že když ve vnitř svítí,takže opravud pálí a nešáhne,ale když nesvítí,tak může bouchat

valentynka
27. led 2010

Dala jsem manželovi na výběr ze tří barev a nejvíc se mu líbila tahle hnědá 🙂
a modrou taky nechtěl 🙂

tak už se na ní těším, hurááááááá

janda79
27. led 2010

ahoj!
Val, výborná volba!
holky, ta střevní chřipka tu taky řádí. momentálně ji má manžel, už čtvrtý z rodiny, tak jsem zvědavá, jestli holky a já odoláme... 😒
Věrko, ty máš ale výbavičku, paráda!!!! 😉

janda79
27. led 2010

Val, pokud nemáte hluboko do kapsy, uvažovala bych ještě o tom letním potahu. je výborný. v létě je to znát.

valentynka
27. led 2010

Jani, děkuju 🙂

tak držím pěsti,at odoláte !!

MM se koupe s Filípkem, ted jsme připravla večeři a pádím za nimi

beruskaveruska
27. led 2010

ahojky koukám, že marůdkové neubívaj, ale naopak . asi fakt něco řádí. já jsem zase zahleněná jako blázen a mám stále sliny 😠 jo a abych byla krásnější tak mi naskočil supr opar chjo se picnu 😠

Jani díky dneska jsem objednala Káje lehačku od fisher price tak se na ní těším a držák lahví na kočárek a nepropustnou podložku na matraci do postýlky a končím nenakupuju 😀

zajdla
27. led 2010

Hojky holky.

Přeji dětičkám brzké uzdravení.Nám už snad rýma bude končit.Malá jak slyší vysavač,tak se už chudinka třepe. ☹

Lucce už rýma končí taky.Dneska byla v gymnastice a moc jí to šlo.Kotrmelec už umí perfektně i dozadu a stojka na rukách s dopomocí taky. 😀

Luci malého asi budou očkovat prevenarem,protože asi jen tohle je propláceno pojišťovnama.
Nám to doktorka pichla zároveň s hexou.

kremrolka01
27. led 2010

ahojky, tak už chrníme
val moc pěkná 😉 určitě budeš spokojená 😉

endlessblue
27. led 2010

Nazdárek

Val.. já na tom serveru zaparkacek objednala tuhle hnedou taky... a volali mi cca ve dve hodiny, ze tahle hneda uz neni a nebude... tak je divny, ze v sest vecer je... ale jestli jooo, tak bezva. Ja objednala taky tuhle ale nekde jinde, kdyz tam tu barvu nemeli. Doufam, ze se mi neozvou i z toho dalsiho serveru, ze tu hnedou taky nemaji 😀

endlessblue
27. led 2010

Až uspím našeho draka, tak vás dočtu kočky. manžel není doma.. .tak mám prostor..

Jinak dneska Juli plavání probrečela... nechtěla absolutně nic, ačkoliv byla vyspinkaná. Přikládám to těm zubům... už cca týden je to s ní trošku k nevydržení 😔

zajdla
27. led 2010

Tak Linuš spinká.Lucka ještě poslouchá písničky.Snad brzo taky zabere.Ráno vstává do školky.

endlessblue
27. led 2010

uff.. tak moje uspávání skončilo teď... a to není ještě vyhráno... občas slyším z ložnice zamrčení 🙄

jitousek
27. led 2010

holky chtěl jaem Vám doporučit ještě jednu knížku .......já teda ji ještě nemám přečtenou ale kdo bojuje s uspáváním a vůbec celkově se spaním a kojením a jeděním v noci ......prej je to užasná literatura a dneska nám ji doporučovala a půjčovala do oběhu naše cvičitelka Lucka v mat. centru 😉

jmenuke se to Spánek v otázkách a odpovědích ..........přemejšlím jestli si jí nekoupím páč my s tím spaním jsme taky pěkně na pendrek 😒

http://www.dobre-knihy.cz/detail/29805/detsky-s...

tady je odkaz jak vypadá akorád ji na těchto stránkách momentálně nemaj a je tam asi nejlevněší no tak nevím jestli si 3tejdny počkám až budu na řadě na přečtení nebo jestli zainvestovat vypadá fakt dobře no tak jen tak 😵 já jsem přes tu literatůůůůru tady 😅 😎