Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
28. led 2010

http://picasaweb.google.com/cz.djax/Trojcata1Ro...

to je krásnýýýýýýýýý ale nedovedu si představit mít doma 3 treperendy 😎

zajdla
28. led 2010

JItu,ale mě to nejde už od včerejška.Ani manžovi ani Tevince. ☹ 😠

zajdla
28. led 2010

JItu krásný to teda je.Ale stačí mi ty dvě treperendy.

kremrolka01
28. led 2010

já taky akorát dožehlila haldu prádla, mám to naskládaný na třech židlích 🙄 a jdu do hajan

beruskaveruska
29. led 2010

ahoj krásné ránko 🙂

mě to na FB absolutně nevaví 😀

taky musím žehlit a asi 2 pračky vyprat 🙂

pudlyna
29. led 2010

Ahoj holky jsem jen na skok moc zdravím. Věruš super jak je Karlička moc hezké jméno 😀 😀 😀

zajdla
29. led 2010

Pěkný den.

Dnes opět peru.Mám převlečeno,tak musím vyprat ložní.A žehlení ložního mě vůbec neba. ☹ 😠

pudlyna
29. led 2010

nesnáším žehlení a vůbec raději nežehlím jen co fakt musím a žehlička mně taky nesnáší už mi několikrát raději vypadla z ruky tak že nejsme kamarádky 😀 😀 😀

beruskaveruska
29. led 2010

ahoj Pudlynko 🙂

já když se k žehlení dokopu tak mi je to fuk budu žehlit i celý den, ale kolikrás se dokopat je unikum. Nejraději mám seberu, vyžehlím a je klídek 😀

pudlyna
29. led 2010

jo praní to je jedno když se mi Edi naválí v té špíně nejraději bych jí tam do té pračky taky vrzla jak sedí v monterkách které jsou od smůly atd.

pudlyna
29. led 2010

Dítě na vyprání

endlessblue
29. led 2010

Dobrý ránečko. Tak sedajda je objednaná, teď čekám, kdy mi pošlou fakturu. Zatím nic.!!!! ☹

Holky poraďte. Chci Julče koupit zimní botky. Tady bude zima až do dubna, tak je užijem. Ale jak s velikostí. Nožku má dlouhou asi cca 11,5cm. Bačkůrky jsou celková velikost 12,5cm. No jo, ale botky se prodávají podle jiných měr. Vím, že velikost 21 má tu vnitřní stélku velkou 13,5cm. Bude to na zimní botky stačit??? Nebo mám koupit 22???

kacena00
29. led 2010

čau holky!!!

takže včera sem byla mimo domov, páčto ty blbové z rozvodnejch závodů na 8 hodin udělai odstávku elektriky, teď v zimě supr nápad, ještě že to neudělali o den dřív, když byly nejtužší mrazy, my topíme dřívím ale nádoba kt. se tím nahřívá je na elektriku, takže tu kosa jak svině já nemohla mladýmu udělat nic k jídlu, no bomba!!!

začal nám stonat i tatínek, tak jen doufám, že se to vyhne mě, protože nevim, kdo by se o c posrtaral, není tu teď nikdo kdo by mohl pomoct...

peti to je zajímavá teorie čoveče.... to je ta kámoška s tou starší holčičkou?

já se těším, doufám pevně že dnes volat nebudou a tím pádem to byla fakt jen viroza a pak bych se s tebou a kubáskem ráda domluvila na nějakém meetingu 😀 cyril potřebuje nějaký dítě jak blázen, prootže já už se nemůžu dojít ani vyčurat! 😠aby mi za to pak nevynadal

jop, val s tím sporákem už prudí teď jenže zatim sme ve fázi, vím to že se nesmí šahat ale šáhnout chci 😀

hm, co myslíte, spal 15 minut a už řve, tak ahoj zas

endlessblue
29. led 2010

Ježkovy Baruš..to je teda úlet fakt.... vy se tam koukám nenudíte nikdy, že????? Pořád se něco děje.
No snad nelehneš i ty..... páč kdo by to tam u Vás zachraňoval???? 😀

Holky, já bych taky na meeting... 😀

Jo a Jůlince jsem nakonec objednala sedačku, která se hodí spíš pro kluky, ale co že??? Za chvíli bude stejně zamamlaná od jídla, bot atd, atd. Včera jsem nad tím strávila snad půl dne, páč to co jsem nevěděla, že ty rozdíly nejsou jen v barvičkách, ale v materiálu tý sedačky obecně. Některé jsou semišové, některé jen bavlněné... no tak my si vybrali takovou ze silné látky.. ale je teda fakt klučičí... ale stejně se těším 🙂 http://www.babymania.cz/images/sklady/Maxi-Cosi...

kremrolka01
29. led 2010

jů endy je pěkná, holky můžou mít taky modrou 😉 to bude taky nějaká starší kolekce ne? ani jsem na ní nikde na netu nenarazila
my tu co máme zkoušeli, tak jsem materiál viděla, ani nevím, že můžou bejt taky z jinýho materiálu, my máme tu uvnitř látku takovej pevnější polyester a ty boky jsou takovej jakoby mikroplyš

baru jj už se moc těšim 🙂 snad už volat nebudou 🙂 a je to pražská kamarádka co má o něco staršího chlapečka 😉

endlessblue
29. led 2010

Jojo Péti, je to kolekce 2009.... z té 2010 se mi žádná holčičí nelíbila 😉

zajdla
29. led 2010

Baruš,tak když nevolají,tak to bude snad ok.Prý teď hodně řádí ty střevní virozy.Snad to nechytneme.

Endy ta sedajda je moc pěkná.My máme všechny sedačky tmaně modré.A máme 2 holky. 😀 😵 😵

kacena00
29. led 2010

peťo sem hlava děravá 😀 jasně že kluka, ale myslela sem tu pražskou, jak si mi o ní povidala, no my a uspávání to je jedna velká změna nejdřív chovy chovy a řev, něco jak u vás akorát že bez kozoucha 😀 v září to vypadalo, že klouček bude usínat samostatně ale pak začal bejt mobilní a to se dycky z polospánku posadí, zamotá se přitom do pyžama, s michem se mu tlemíme že je jak meggie ze simpsnů a ještě mu vypadne dudlik a je ještě malej pinďa aby se vrátil do spací pozice, tak tam sedí s polozavřenejma očima a řve 😀

nebo se válí na druhý str. postýlky na peřině a řve, a takhle třeba 4-5 krát před tím než vytuhne 😀

veru, no jo tak topení a zvířata mě ani nenapadly ale spíš ta péče o cyrdu..michal. rodiče sou pryč, tak snad to ustojim

jo a měřila sem dnes cyrdu a mám z něj radost ten čouhán už má 72 cm 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
29. led 2010

mě ani nepřijde tolik klučičí ta sedajda jak tam sou ty kostičky 😉

je moc krásná, to já se s tím výběrem zas tolik nemazala, nevim no, nepřemýšlela sem and tím a přesně si říkám, stejnak to to dítě zčuní, že by pak původní barva ani nebyla vidět 🙂 🙂

zajdi jojo, nevolali, tak sem ráda, hlavně kvůli tomu, že nebudeme muset trčet doma další týdny než by byl výtěr negat. 😉

kacena00
29. led 2010

tak sem chtěla kouknout na narozkový fotky a našla sem jen kubáskovy- tomu to mooooc slušelo, frajerovi jednomu 😉

dorka má supr kombinézu, v tý musí bejt teplo, já koupila zlevněnou tesco a to je taková slina nic moc, ale tahle je supr 😉

no a jinak teda z narozek nevim nic...kde to máte? verča asi na picasu nebo kde to vlastně dáváš?...pošlete mi odkaz?

zajdla
29. led 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Holky jsem si pořvala.Nedávno jsme se o ní tady mluvilo,že měla špatné ty testy a už má mimi.

kacena00
29. led 2010

jo ad trojčata: já se dycky nestačím divit, když na jejich fotky narazim, jak sou strašně moc šikovný...sou fakt skvělý a ty beruščí dortiky sou nádherný 😀

endlessblue
29. led 2010

Baruš: www.verkuc.rajce.net 😉

Letííím s malou do solný jeskyně... tak páápáá, večer tu budu, neb pán domu bude z domu 😀

valentynka
29. led 2010

ahoj holky☹

včera po poledni,když se Filípek probudil, tak přijela akorát mamča a Filípek běžel přes pokoj,kde má na koberci ještě jeden hrací koberec, jenže se mu nějk pod nožičkama shrnul a spadl na okraj postele,kde je dřevo-je to jednolůžko s úložákem,takže dotoho dřeva,kde se zvedá ten poklop.
strašně začal brečet, já myslela,že se bouchnul do čela, chlácholila jsem ho a najednou koukám a ona mu tekla z nosu krev !
no málem mě odváželi, ještě že tam byla mamča a pomohla mi s ním, jinak nevím.
strašně chudinak brečel, byl k neutišení, studený na to nechtěl.
tak jsem rychle volala tátovi, aby přijel a odvezl nás do nemocnice.

měl chudina ten nos úplně bílý,jakoby si ho zlomil-ale ještě tam má naštěstí chrupavky,ale bála jsem se aby neměl nějaké krvácení vnitřní do hlavičky.
na chirurgii nás hned vzali a hned nám řekl,že budu s Filípekm v nemocnici na pozorování,raději.
ještě jsme šli na rentgen, kde to bylo šílený.
nedalo se ho udržet,aby ležel, drželi jsme oho oba s manželem.
holky, on měl úplně hysterický pláč, musela jsem ho vždy uklidnit a zase položit a on zase.
od té doby pak celý den měl úplně panickou hrůzu,když jsem ho chtěla posadit, nedej bože položit.
dokotrka na příjmu ho musela poslouchat ve stoje u mě,protože se strašně bál.
no já furt brečela,kdybyste ho viděli chudinku malýho, byl úplně zničený.

každý dvě hodiny ho chodili kontrolovat, měřili mu srdíčko a sledovali očička-zorničky.
ještě dnes byl celý rozmrzelý,ajk byl v jiným prostředí, furt poplakává ☹

po obědě nás pustili domů.
byla jsem ráda,že si nás tam nechali, pro jistotu .
takže včera den úplně hektický.

takže tolik naše trápení ☹

valentynka
29. led 2010

endy, už mám doma autosedajdu :-ú
je mooc super

valentynka
29. led 2010

beruško,já si myslím,že ty šátky na plínky jsou naprd, pokud se malá posrandí,jakože to uměj mimča dokonale,tak ti všechno a,el opravdu všechno vyteče, tot můj názor, já byhc je nekupovala

valentynka
29. led 2010

endy, taky hezká sedačka 🙂

my máme matroš jako kremrolka

baruš, filípek měl na roce 79 cm,takže u ás čahoun rozhodně bude 🙂

pismenko
29. led 2010

Val ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ježiš to je hroznýýý, ale ještě že to takto dopadlo

endlessblue
29. led 2010

Jééžíííš marjá.. to musely být šílený nervy val ☹ No, hlavně že jste v pořádku 😉

Já dneska zaplatila sedačku a až jim dojdou penízky, tak jí PPL přiveze. 😉 Taky se už hrozně těším... hned jí nainstaluju do auta. S tím vajíčkem se to fakt nedááá 😖

valentynka
29. led 2010

holky, jojo, už nikdy více ☹