Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
29. led 2010

Ahoj holky,

Val co to čtu,chudinka Filípek.Je dobře že vás pohlídali,aspon máš klid a nemusíš se bát 😔

Holky ty autosedačky jsou fakt pěkný,taky bych asi už vybrala něco jinýho 😉

Zajdi FB už mi fachčí od rána.

Holky já byla dneska v práci.Chodím pomáhat kamarádce do značkového sekáče.Je to u nás v baráku.Zítra jdu taky do půl 12.Penízky se hodí a těch krásnejch věcí co tam má 😵

beruskaveruska
29. led 2010

ahojky 🙂

teda Val to jsi užíváte a co malej doma v poho? zjistili něco na tom rentgenu nebo se jen tak hrozně uhodil. No chudinka malá je mi to líto, já ty prtátka nemůžu vidět trpět. no sand ted bude líp a malej na to brzo zapomene 🙂

Val my s těma šátkama problém neměli žádnej a že malej - synovec byl dílo 😀

Tevinko to je supr, že si takto přivyděláš a ještě levně pořídíš 😀

valentynka
29. led 2010

Tevi, tak to je super,že takhle chodíš, penízky se vždycky hodí 🙂

Beruško, na rtg dobrý, jen ten boj ho tam udržet, mě úplně panickou hrůzu z toho 😢 😢

já taky nemůžu vidět jak děti brečí, a jak jsme byli na tom dětským,tak tam bylo miminko 4týdenní a pořád tam plakalo a jim to vůbec nevadilo ☹
po delší době mu šli dát dudlíka

no fakt nevím s těma šátkama, tam to kolem nožiček nic nedrží, žádná gumička jako u těch kalhotek na plenky

kacena00
29. led 2010

val...majinkej bobišek...já bych se asi taky zbláznila a nedokázala bych se udržet před ním nebrečet, i když tím ničemu člověk nepomůže...

ještěže mu nic není, a je hlavně dobře že ste byly na tom pozorování, já bych doma umřela strachy... pusinka malej, dej mu za mě pusu mrňouskovi majinkýmu ☹

a ještě sem se tě chtěla zeptat, jestli si už dobrala ta atb a jestli teda po nich kojuchuješ nebo ne-e??? a s čahounem si dělám prdelky, protože vim, že náš cyrdís bude spíš menší, ale já mám ooooobr radost, protože mi vyrost zase o 2 cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 takže čahoun řikám spíš s ironií, prootže je to takový moje malý medvíďátko než nějakej habán 😀

no a zapomněla sem uplně všechno jak sem si četla ten včerejší jitčin den..

kacena00
29. led 2010

val, já vím, že to asi není omluva, jenže aby se člověk nezbláznil a vydržel u toho, musí si zvyknout a prostě to pak vypadá takhle hrozně...já toho nebyla schopná a ze zdravotnictví (po zkušenostech právě z dětskýho) sem utekla, protože sem si odmítla na to zvyknout, jenže to asi nejde jinak...horší je, když sou už pak sestry jen drsný...(poslední moje zkušenost z dětskýho) ve většině těch sester už nezbyla kapka soucitu...(prostě je nutný aby si člověk trochu obrousil hrany ale nesmí to zvítězit..)

sem se zas rozfilozofovala a přitom sem to šla jen vypnout, musim valit vedle, spí mi tam cyril a michal horečkuje jak o život tak kdyby plakal, navíc nádobí a spousta práce na kt. sem už tejden sama, protože shodou okolností, michalovi opět hoří termín, dnes byl s horečkou v práci do půl šestý a zítra tam ztvrdne na celej den, už mě to sere, budeme hledat jinou práci, protože stejně stoná jen z toho, že toho má nad hlavu....

kacena00
29. led 2010

jéééé těvi a kde že mají ty hezký věci??? jestli bych se mohla někdy přisrati?? 😀

kremrolka01
29. led 2010

Val šmarjá 😕 já to četla úplně se zatajeným dechem!!! hlavně že to dobře dopadlo... chudáček malinkatej 😔 pro ty dětičky to musí být hrozný stres
nicméně jak si psala, že jsi myslela že tě odvezou, připomnělo mi to historku co mi vyprávěla babička, jak její syn (můj strejda), když byl malej, uklouznul po podlaze a normálně zůstal ležet bez hnutí na podlaze, no a babička normálně z toho omdlela, ještě že měla taky doma mamču, ta prý nevěděla koho dřív křísit, malej si vyrazil dech, byl ok, no ale je to hrůza, představa že je s ním sama doma a místo aby ho křísila tak se složí (prý myslela, že je mrtvej), a to podotýkám, že celý život byla dětská sestra 🙂 no teď už se tomu smějeme
Baruš tak super, snad bude Cyrilek fakt bez bacila a co průjem ještě má? a už něco víc papá nebo máte pořád dietu?
my jsme dnes zvýšili zadluženost českých domácností 😀 a vyřídili úvěr ze stavebního spoření na baráček, už se nám nebude tak lehce spinkat

kremrolka01
29. led 2010

a tady něco na dobrou noc 😀 😀 😀
http://www.facebook.com/video/video.php?v=13060...

zajdla
30. led 2010

Prvnííííííííí 😀

zajdla
30. led 2010

Val hlavně,že je Filípek v pořádku.Muselo to vypadat hrozně.Chudinka.

Dneska jedeme ke tchýni.Tak kuknu až večer.Lucinka jela s manžou lyžovat.Doufám,že zase něco natočí. 😀

valentynka
30. led 2010

ahoj holky,

Baruš, to je pravda,že se musí ty sestry asi pak obrnit a po těch xx letech už si zvyknou,ale jak píšeš, nesmí to zvítězit.
já byhc asi na dětským taky nemohla dělat, chudinečky, dospělý se s tím nějak porve,ale u dítěte je to o moc horší 😖

kremrolko, ježiši, no ještě že tam tedy babička nebyla sama, chudák z toho byla tak v šoku,že omdlela☹
dneska už to máte jako historku vid,ale tenkrát, brrr

jooa Baruš, normálak kojím po ATB,ale jen ráno a třeba někdy odpo, spíše k večeru,když se probudí,tak než bude kaše

beruskaveruska
30. led 2010

ty jofka 3 strana teda užíváte sí víkendu co???? 🙂 🙂

já mám vyžehleno a vegetíme asi hodinku jsme hráli žolíky a ted si jdu udělat véču a pak kouknu na telku tak přeji příjemný večer 😉

kremrolka01
30. led 2010

ahojky, tak dneska se to tu flákalo, však taky bylo nááádherně 😵 byli jsme dvě hodiny venku, koupili Kubíčkovi nový botko/bačůrky, aby měl na hory, to jsem mu je kupovala před Vánocema a bláhově si myslela, že aspoň ty tři měsíce vydrží 😒 pak jsem pekla kapříka, byl žůžovej a i Kuba si na něm moc pošmáknul, naposledy ho měl na Vánoce
už mám uspáno tak jdu dělat na fotoknize, kupón mi končí zítra a mám hotových jen pár stránek, bude to pro nás, Kubíkův první rok života 🙂

zajdla
30. led 2010

Hojky.tak jsme zpět z návštěv.Stihli jsme 3. 😀 Jsem přežraná.Buchtičky a větrníčky.Fuj se v létě do ničeho nevlezu.Ještě,že mám těhu věci z loňska. 😀 😠 😠 😠

valentynka
30. led 2010

kremrolko, dělala jsem fotoknihu pro mamču, Filípak první rok,je tam hdoně fotek fildy s mamčou.

ještě chci udělat i nám, tam zase dám fotky filípka s námi 🙂

TAK AT TO JDE DOBŘE OD RUKY, není to jen tak 🙂

ZAJDI, JÉÉ VĚTRNÍČKY 🙂 jéé sorry caps 🙂

kacena00
30. led 2010

petruš musím tě varovat, protože ty srajdohorečkoblicí stavy prej nelítaj jen po pacově ale psala mi kamarádka a jedna naše psolečná známá má téměř stejně starou holčičku, je z tábora a prej měla to samý co cyril a prej po táboře lítaj rotaviry...nevim...každopádně varovat tě musím, abyste se taky nerozesrali před tou dovčou, když chodíte na to cvíčo....

teď mi michal řikal že se dopoledne potkal v lékárně mezi dveřma s kámošem, ti maji ročního kluka a včera se u něj rozjelo to samyý co u cyrdy, prej maji doma všechno komplet zblitý... no prej po pacovsku je toho mraky..

chjo...takže tím začíná opět naše izolace než se to přežene voráky pitomý...

kacena00
30. led 2010

jo a dík za optání, cyrdís je už na tom líp, už se rozjídá, už je vidět, že má fakt hlad..nicméně do výsledku výtěru sme na dietě- banán, rejžová kaše, mrkev, brambora a kukuř. žížaly- těch te´d do sebe lupe, prootže má asi fakt hlad jak blázen

téda skoro vám závidím to dobrodrůžo se stavením! 😉 😀 teď už bych do rekonstrukce nešla

zajdla
31. led 2010

Prvnííííííííííííííí 😀

zajdla
31. led 2010

JJ i u nás na Moravě řádí blítí se srajdou. ☹

Já už bych taky do žádné rekonstrukce nešla.Postavit nový,ale rekonstrukce už nene.V žádném případě. 😠

valentynka
31. led 2010

3.strana

ahooj holky,
tak jak je ??

jsme ipět sami doma, manžel v práci od 10,
odpo jsem zašla s Filípkem na boby, bylo krásn, ještě ted svítí sluníčko jak zapadá 🙂
filípek před chvilkou usnul,tak dopíjím kávičku.

dnes jsem toho moc neudělala, mám nějakou línou🙂
jen jsem povlíkla Fildovi postýlku a vyprala prádlo.
dnes nevařím, mám od mamči ze včerejšího oběda,-knedlíky, maso a špenát.

valentynka
31. led 2010

tak opět 3.strana ☹

Filípek mi spinkal odpo 2,15h., asi byl přiotrávenej z toho čertsvého vzduchu 🙂
před půl hodinou jsem ho dala spát,ale ted jsme tam musela chvilku být, nějak si navyknul z té nemocnice,že jsem ho konejšila při spaní, bo tam bylo kraválu po chodbě 😠 a hned koukal kde se co děje

jinak moje mamča včera objevila filípkovi dva zoubky, jednu čtyřku dole vlevo a druhý šestku vpravo dole 🙂

jitousek
31. led 2010

zdarvím po krásném víkendu plném sluníčka .....nějak nestíhám ...včera jsme byli venku stavět huláka na sáňkách a tak .....dneska prochajda a domácí práce jako úklid a právě před půl hodinou jsem dožehlila moje košové prádlové haldy hurááááá hurááááááá až na to že už zase na mě čeká prádlo na půdě chjo se s toho nějak nemůžu vymotat no 😒 😎 😵

jitousek
31. led 2010

val babička bude mít nové šaty jo když takhle oběvila dva zuby pane to bude přímo garderoba 😵 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
1. únor 2010

tak mně se akorát doodeslala fotokniha, stihla jsem to jen tak tak 🙂 ještě že jsou ty slevy omezený, jinak bych jí neměla asi ani do Kubíkovejch osmnáctin 😀 ale celkem mě to bavilo, člověk si u toho zavzpomíná jakej to byl bobeš mrňavej a teď je z něj takovej lumpík 🙂
val ty jo už jste u šestek jo? 😕 ale ono pak už to roste jak houby po dešti co?
jdu do hajan, zítra vstávám na cvíčo, snad tam nic nepochytíme no, minule jsme nebyli kvůli nemoci, pak budu potřebovat náhradu za hory a jsou jen dvě, tak se mi to nechce rušit

endlessblue
1. únor 2010

Dobrý ránko kočky... koukám, že se tady o víkendu spinkalo 😉

Týjo, tak někomu rostou šestky a já mám vánoce z toho, že má Juli dole jeden, teda spíš půlku zubu 😀

U nás nic moc. Já byla v sobotu odpo v sauně... to byla paráda, pak jsme šly se ségrou juchat a já se vrátila až ve 4 ráno. Takže si dovedete představit tu neděli. Po 3 hodinách spánku byl budíček 😕 😕 😕 😕 Navíc na mě něco skočilo, takže rýma, bolí mě v krku, hlava... jsem zkrátka jak praštěná 😒 Navíc na Juli asi taky něco leze. Včera měla teplotu 39,3 ☹, tak jsme to sráželi Nurofenem.. a dneska je naštěstí už dobrá.... jen jí trochu teče z nosu. Myslím, že tu teplotu ze sebe propláchla... včera vypila celkem 3 hrnečky bylinkového čaje, takže jen v čaji vychlemtala 600ml 😀

endlessblue
1. únor 2010

Holky, chci objednat přes MMB julče bačkůrky... rovnou dvoje dopředu 😉 myslíte, že jsou tyhle dobrý???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22494648&tab=3

valentynka
1. únor 2010

tý jo holky, já vás vždycky najdu na 3.straně

jinak zdravííím 🙂

včera jsem si promazávala IP na koníkovi a tak jsme si vzpoměla na Pavis, že ta už tu nebyla asi rok coo?

kremrolko,myslím si,že to bude šestka, bo je to úplně vzadu nebo že by 7, ale ty asi nelezou takhle brzy né?

a bude ti ta sleva platit,když už jsi to odesílala 1.2. v noci ? byla jen do 31.1. nee?

jsem zvědavá,kdy mě dorazí ta kniha, mají 10dní na to jí udělat a furt nikde ☹
ségra říkala,že takhle čekala jednou 5 neděl.

endy, nooo to si dokážu představit ut neděli 😀
ještě dneska jsi určo ještě jak praštěná coo?
tu teplotku mohla mít od toho zoubku, možná se jí klubou už další a ted se to rozjede

tak to je dobře,že tolik pila, mě filda taky tolik pije, bylinkový od lerossu měl včera a dnes má zase od lerosu ovocný

valentynka
1. únor 2010

endy, to jsou první bačkůrky pro Juli ?

já bych ještě teda do těhle nízkých nešla, si myslím,že ještě potřebuje ty kotníkové,aby se jí hezky držela nožička.

filípek má pořád ty první co jsem koupila někdy začátkem listopadu, má teda odřené špičky,jak ještě ze začátku tolik nechodil a lezl, ted budu kupovat nové a koupím mu ještě ty kotníčkový a pak ty další už tyhle nízký

valentynka
1. únor 2010

joo a proč chceš brát dvoje ?
jako stejné velikosti nebo každou jinou velikost ?
Filípek má bačkůrky 21 🙂 no je to chlap 🙂

endlessblue
1. únor 2010

Val... néé, to nejsou první... první máme tyhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22042891&tab=6 ale né na zavazování, ale s přeskou. 😉

No, chtěla jsem jedny a pak o číslo větší.... když už člověk platí poštovné 😉