• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
kamcul taky zdravím. koukám, že jste si ten konec roku teda užili :frowning2: tak at je ten letošní v pohodě :slight_smile:

jo ještě pavlina05 ta má Aleška ta zakládada diskuse po potratě :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo baru, užili :angry:

o pavlíně vím, ta byla těhu když jsme byly v první diskusi
A jak vy? Tt máš krásný
2. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kamčo já zatím v poho a doufám, že to tak zůstane :slight_smile: už bych rodila :grinning: bojim se konce :frowning2: jsem ráda, že budu rodit dřív.
2. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamcule u nás v Táboře, daleko se stěhovat nebudeme :wink:
2. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, musím letět, jdeme na návštěvu :wink: , stavím se večer.
Zatím se mějte :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a najednou to jede co??? :grinning:
2. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4 tak a jsem moudřejší... to by mě bavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se aspon do pěti natáhnout pak juknu zatím pa :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět :grinning:

endy je to opravdu paráda, strašná zábava ale i pěkný potěníčko :grinning:
2. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu a nikdo tady :frowning2: :confounded:
2. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Kamči.... vypadá to jako zabíračka... ale já si jdu "hodit bokem"....docela ráda :grinning:

Teď jsem doučila a nechávám večerní tóčo na manžela a jedu k taťuldovi na kafe a pokec bez miminka... jaká to pohodička... :grinning:

Tak zatím páček.v.
2. únor 2010 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zumba vypadá velmi dobře :wink: Já jsem se odhodlávala, že půjdu zítra cvičit a bum, kamarádka udávala lístky do divadla, tak zas bude z cvičení prd.

Endy, já se ti divím, že neběžkuješ jak drak, já bydlet tam, tak jsem pořád ve stopě :sweat_smile: V sobotu možná vyrazíme tam k Vám :wink:
2. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vypadá to dobře :slight_smile: ale pochybuju že se to u nás bude někde cvičit :grinning:

val tak už mi přišlo že zakázka byla zpracovaná a během 2-3 pracovních dnů si jí můžu vyzvednout, kde jsi to nechávala dělat??? :confused:
2. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám poklizeno, umytý nádobí a teď si tu taky popíjím kafíčko, nožky na gauči a noťas mě hřeje do klína :grinning: :grinning: :grinning:
ale jdu něco vyřizovat k úvěru, chtějí po nás papírů, ufff
2. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Kamčo já si nevšimla toho tvýho dnešního prvního příspěvku,až ted :sweat_smile: No tak to jste si fakt užívali,ale určitě máte s marozením zas na dlouhou dobu vybráno :wink:

Holky tak adámek měl zas večer horečku,má čípek a už spí.teda už jsem tam několikrát byla,protože brečel.Ale dr ho poslechla a prý na průduškách nic nemá,takže bud nějaká viroza nebo ty zuby.Jo a udělala nám opožděně 1,5 roční prohlídku a ten náš prťousek má 9580g a 79cm :sweat_smile: No bude to drobeček.
2. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tevinko v roce a půl máte necelých 10kg :astonished: tak to je malej kulíšek co? jo IP jsem četla v poho :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer jdu Vás pozdravit ..konečně chvíle času :sunglasses:

dneska tu byli naši no a znáte to kolotoč kolem Míši celej den a už je zase večer a dneska to bylo obzvláště náročné páč jsme nezvykle brzo vstávali už od půl sedmé strašil a pak porád hučel a bučel a celé dopoledne bylo mrzuté to ho nebavilo toho štvalo ruce narvané až málem v krku slinty jak bernardýnek derou se nám spodní špičáky a myslím že ještě něco k tomu :unamused: no trn s paty mě vytrhli naši páč je viděl strašně rád a odpoledne po vyspání a příjezdu babi a dědy už byl veselejší :dizzy_face:

koukám že se tu řeší po sedačkách golfáče :sunglasses: tak já jsem chtěla ty chicco multi w.(ale koukám že s nima moc spokojené nejste :frowning2: ) nebo se mě líběj ty Baby desing sprint a ještě mám typ na cam a na hauck no takstále nevím cam a Baby desing jsem viděla na živo ostatní z povzdálí a na netu
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru jo je malinkatej a strašně roztomilej :dizzy_face:

Třeba se gabča ozve :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jak psala val my jsme ještě taky z hlubokého sporťák nedělali tak že si ho uděláme na jaro do plejskanic a pak až se oteplí duben květen tak vyjedem asi s lehčí verzí a hlavně na cesty v létě golfáče budou lepší páč ta velká kraksna zabere půl kufru :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a určitě si ještě necháme tenhle hlubokej sporťák na zimu myslím že ještě příští zimu s ním odjedem páč si nemyslím že golfky v tomhle sněhu jestli bude pojedou :sunglasses:
2. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda tevi náš míša měl rok a deset kilo ...a teď si myslím že má tak 11kg :sunglasses:................no ale endy jestli ty golfáče dělaj jen do 15kg tak to abych Míšovi raděj koupila trakař na zahradu :sunglasses: páč co jsem tak koukala tak všechny jsou do 15kg to je divný :unamused: a jinak někde píšou zase do 36měsíců a kila neuváděj ....tak že jako do tří let by to mělo vydržet no ale ta nosnost to mě leží v žaludku ...vždyť i náš hlubokej kočár je do 15kg ..to jako nepočítaj s mackama otesanejma jako je náš Mišoutek? :sweat_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako to Jane je pěkné ale zase tam nepíšou jestli je u něj v ceně nánožník a nemá to madlo :unamused: :frowning2:
2. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pa pa zítra :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotky ostříhanýho adámka :slight_smile:

Tomík měl v roce 11,30 a v 1,5 roce 12,9kg.Adámek je proti němu drobeček.
2. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi, to je teda diblík, váhu máme podobnou, o pár cm víc (ale ne o moc) :wink:
Tak Zumba u nás beznadějně plná, hafo náhradníků..jediné volné termíny jsou dopoledne s hlídáním dětí :grinning: tak to jdu v pátek prubnout :wink: je to za 110+40za hlídání
2. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu...to víš že bych běžkovala... nicméně to by vyžadovalo hlídání na několik hodin a to prostě nemám. Babičky nehrozí, ségra má moc práce a manža si buď sháněl práci, lítal po všech čertech... no a teď bude přicházet domů až tak v půl šesté každý den.... takže opět nic.
Navíc mě nebaví běžkovat samotnou... a kámošku, co má tolik volnýho času tady nemám :angry:
2. únor 2010 ve 23:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce to vozíček :wink: Když nebylo namrzlo, tak jsme jezdili i v manduce na zádech - malé se to líbilo a dokonce jsme potkali ještě jednoho prcka ve stejné situaci. Teda já jsem ale nějaká natěšená na ten tanec! teď jsem četla, že vede kurzy ( ne te zumby) jeden můj idol :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe.. jojo, Zumba tady v Jablonci nehrozí.... chodím 2x týdně na aerobic.. tak aspoň něco

Mno, ještě vozíček si koupit... uvidíme.. manža by chtěl... ale nějak mám pocit.. že máme oba nároky generálního ředitele a platy sekretářky. :grinning:
2. únor 2010 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme si to mohli dovolit my :wink: šupšup, čím dřív tím líp, ať to využijete :slight_smile:
2. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď řešíme na malou tu krosničku... a pak jsme mysleli, že už bysme jí příští rok mohli dát na normální sedátko s helmou na kolo.... ale uvidíme. Teď jsme rádi, že budou do rodiny zase přibejvat peníze a né se tenčit a tenči finanční rezerva.. šák byl manža měsíce bez práce
2. únor 2010 ve 23:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aukro.cz/item898884158_vozik_chariot_cougar_za_bezky_kolo_jogging_atd.html to byste měli rovnou na 2děti, ale jedno se tam může samo posadit doprostřed :wink:
2. únor 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek