Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
3. únor 2010

Prvnííííííííííííííííííííííí. 😀

zajdla
3. únor 2010

Tevi,tak snad se Adámek brzo zbaví těch teplotek. ☹

Lucka jela dřív do školky.Manža jel k právníkovi.Na chlapa,který nám dluží 106 tis.je vypsaná exekuce,tak manža se jde domluvit,jestli tam nejdou nějak přihodit ty naše penízky. ☹ 😠

Linduš hleděla na pohádku.Miluje kreslené pohádky.Hledí a ani se nepohne. 😀

Všechno už krásně baští,kromě přesnídávek.To do ní nemůžu prostě dostat.Šklebí se u toho a nechce otevřít pusenu.Lumpík.Ale zeleniny s masíčkem by snědla i kotel. 😀
Jo a naučila se prskat,tak jsme všechni pořád oprskaní. 😀

Z golfek se mi líbí tyto:http://www.handypraha.cz/jane-challenger-780--detail.html
http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-jane-carre...

Ale jak říkám,my golfky nepotřebovali a ani potřebovat snad nebudeme. 😀

endlessblue
3. únor 2010

Dobrý ránečko holky...
tak po téměř probdělé noci začínám "vesele" další den 😅 Mladá se vzbudila o půlnoci a do třech nezabrala....vykládala, hopsala v postýlce... atd, atd. pak se pokusil uspat manža, páč mě docházely síly. Tak začala řvát.., pak se uklidnila a začala si zase hrát..tak jsem si jí vzala do postele..tam usnula, ale vrtěla se tak... že jsem do pěti neusnula.... no a budíček dneska ve 6:45 😕 Takže jsem úplně kantáre....
Tohle přeci nemůžou bejt zuby, ne??? Ona nijak zvlášť nebrečela... prostě "JEN" nespala 😠 Mám hlavu jak střep... jak kdybych pařila... 😉

endlessblue
3. únor 2010

Zajdli...ty golfky jsou krásný, ale to bych dala za golfky pomalu to, co za hlubokej kočár 😅

valentynka
3. únor 2010

ahoj holky,

Kremrolko, fotolab je na ty zakázyk rychlejší.
já to nechala dělat v happy fotu, měli knihu 48stran za 499,-, měli 50% akci
ale už mi tak ypsali včera,že to vyexpedovali a do dvou dnů to tu mám 🙂

tevi, tak to bude opravdu Adámek prďolka malej 🙂 tyhle míry měl filípek na roce 😉
hezky jsi ho šmikla, sluší mu to 🙂

tak u nás v MC taky to zumbo je a dole v herně je hlídání za 50,-, no ale holky já bych teda takhle tancovat asi nedokázala, byly by to takový nepohyby v těch latinských tancích, takže pro mě asi ne, i když mě na to minule lákaly,ale zase bych nerada nechávala filípak cizím lidem ☹

valentynka
3. únor 2010

endy, jojo to znám 🙂
taky ted třeba hodinu nespí a vrtí se,ale aspon že tak, že leží , pak zase než usnu já, pak ho furt přikrejvám, bo se furt otáčí a to je u mě v posteli 🙂
dneska k nám šel do postele už v 1,30 lumpik 🙂
ale určo to jsou zuby

Zajdi,tak to je teda fakt smůla, snad ty prachy z exekuce dostanete nějak zpět

endlessblue
3. únor 2010

Val...vážně myslíš, že to jsou zuby??? I když nijak nepláče??? Ona se zkrátka probudila a tři hodiny si chtěla hrát 😅 To neznám... hehe.. jsem zvyklá, že spí i 12 hodin v kuse 😕

endlessblue
3. únor 2010

Jo a Beruško... kdy ukážeš pupendo???? Už dlouho nepřibyla žádná fotečka 😉

endlessblue
3. únor 2010

Manža poprvé po 4 měsících dneska v práci. 😅

valentynka
3. únor 2010

noo endy, se nedivím že jsi z toho rozčarovaná,když jsi zvyklá na takový spánek u Julči 😀

endy, suepr,že si našel práci,kort v dnešní krizi ☹

endlessblue
3. únor 2010

Jojo, snad se mu tam bude líbit.

Teď jsem malou vrzla do postele... tak snad bude spát... asi bych sebou taky měla praštit... ale já přes den zkrátka spát nedokážu.. zvlášť když tady všude na mě kouká práce 😠

kremrolka01
3. únor 2010

já jsem teď malýho taky uložila, venku je fujavice a takovej sněhodéšť tak to se mi fakt ven nechce, včera ale bylo krásně, to jsme s Kubou krosovali asi 2 hodiny, vzala jsem to po trati jak bylo mistrovství v cyklokrosu, tak to bylo hezky uježděný 😀 😀 😀
vedle se stěhujou sousedi tak tu máme rozruch, přes ty papírový stěny je to všechno slyšet, Kubíček vždycky zbystří a ukazuje na tu zeď a dělá uuuuu 😀
o víkendu tam měli nějakou manželskou roztržku a to jsme ani nemohli spát, my už se s manžou ani nehádáme co jsme se sem nastěhovali když víme jak je to všechno slyšet 😀
zajdi golfky jsou parádní, ale ta cena je hrozná, no na druhou stranu, třeba ty chicco za 2 tisíce, ani nechápu jak to za ty peníze vůbec můžou vyrobit
my už jdeme do sedátka za kolo určitě letos, máme tu celkem příhodný podmínky, kolem řeky je rovinka, hladká cesta, žádný auta, tak to se s Kubou nebudu bát jezdit
endy taky jsme měli pár takových nocí, ale myslim, že byla prostě vyspaná tak lumpačila, naposledy na chalupě o Vánocích, spalo nás tam šest v jedný místnosti, brácha slyšel Kubu brečet, v dobrý víře rozsvítil a ještě se mu ukázal a měli jsme taky o zábavu na tři hodiny postaráno 😅

kremrolka01
3. únor 2010

tak přemýšlím jestli jít vařit, cvičit nebo spát 😀

endlessblue
3. únor 2010

šmarjá... já pořád brouzdám po těch golfáčích.. měním názor co 5 minut... jsem hrozná... 😅

Ale golfky asi budou jen letním kočárkem.... nedovedu si představit krosit s těma minikolečkama v zimě...takže ani nánožník a ty jiný blbiny k tomu nepotřebuju. Na zimu půjde Julča zase zpátky do tohodle sporťáku. Jen nevím, jak se tam za rok vejde. Když jí mám v kombinéze a narvanou do emitex fusaku, tak chuděra musí mít složený ruce na břiše nebo ve vzduchu. Podél těla bych jí je nenarvala 😉

endlessblue
3. únor 2010

spát kremrolko, spát je nejlepší program 😀

kamcule
3. únor 2010

Zdravíme,
tady je chujavice, ani se nedá jít ven, chodníky neprotažený ... 😉
Tak nám dnes tatínek odjel do Němec, dva dny opuštěni , pak se na jeden a pul dne vrátí a jede zas ale rovnou na týden ☹ , to bude Áda zoufalej.
Jinak dnes mě situace donutila ke koupi těhu testu, negativní 😀

tevi, včera jsme se nesešly, co dnes 🙂

valentynka
3. únor 2010

tak mě holky filípek už taky spinká 3/4 hodiny, tak jsem vyluxovala, prostříhala kapradiny, nádobí ,umyla koupelnu a poklidila hračky, bo vytáhne smetáček a nechá ho na půlce cesty, pak si vytáhne zase něco jiného, zase odnese, však to znáte.
jsem myla nádobí a filda byl v obýváku, no příjdu do obýváku a tam rozbitá taková sklenička na svíčku, a pak vršek od aromalampy a povyházený františkové po zemi.
a to nemluvím o tom,že mi aromalampu-keramickou donesl do chodby,kde s ní bouchnul o skříň jak jí nesl,takže taky rozbitá-jsme ji nesli uklidit a tohle se stalo.. 😠

pak jsem odtáhla křeslo, má za ním schovaný kytky a vedle křesla je ohrádka,takže se ke kytkám nedostane, no jenže jak jsem odtáhla, šup už tam byl a hned převrhnul květináš s banánovníkem, no hlína hned na zemi žejo, takže další...
no snad už to bude pro dnešek vše 😀 😀 😀

přišla mi ta fotokniha, tak jí musím skouknout, jak jsem ji hezky udělala , jsem zvědavá 😉

endlessblue
3. únor 2010

Šmarjá... já jsem střevo!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Měla jsem ztlumený telefon (aby to Julču nevzbudilo) a minula jsem PPL... měli mi dovézt tu autosedačku!!!!!!! Achjooooooooooooo..............

valentynka
3. únor 2010

kremrolko, tak to je dobrá inspirace,když jsou papírový zdi se nehádat 😉
i když mě když to chytne a naseru se, tak mi to je jedno 😀 😀
brácha na vánoce dobrý 😀 😀 se nedivím,že se pak lumpačil

kamčulko ahooj,
tak u nás krááásně svítí sluníčko, tak větrám o 106 😉
ju, tak at vám ty dny bez tatínka utíkaj rychle

a chtěla jsi aby bylo pozitivní ?? nebo raději ještě nee?

holky, co mám vařit ??
jdu juknout na MMB, má tu 3/4 kg kýty v celku

endlessblue
3. únor 2010

jééé, těhu testíky joooooo 😉

kamcule
3. únor 2010

aho val,
kdyby byl pozitivní tak nám to nevadí ale nebylo to plánovaný 🙂
Zatím si chci užívat tohohle prďolu, ale taťka mě překvapil, tuhle mi řek že by chtěl na podzim začít pracovat na dalším 😠

A jak vy??? Nikdo tady neplánuje přírůstek??? 😅

valentynka
3. únor 2010

kamčul, tak to já plánuju taky někdy po létě, si říkám,když to tak dlouho trvalo,tak at nečekám zase dalších 5 let, to bych nechtěla

endlessblue
3. únor 2010

Hehe... já bych také chtěla začít po létě 😀 to tady bude zase veselo 😀 Ale uvidím, jak manža... jemu zatím bohatě stačí Julinka 😀 😀 😀 😀 😀

kamcule
3. únor 2010

no paráda, to bude zase mimisů 😀

kamcule
3. únor 2010

je pravda, že člověk nikdy neví... nám to trvalo taky dlouho a kdyby se to opakovalo, tak bude zase Áďa spíš jedináček, v tom smyslu že velký odstup je moc nesblíží a každý dítko by bylo úplně v jiných fázích.

Někdo teda říká že delší odstup je lepší ale nevim nevim ... 😒

kamcule
3. únor 2010

usnuuuuuuuuuullllllllllllllllll 🙂 😉 🙂 😉

kamcule
3. únor 2010

tady zase ni živáčka 😀 😀 😀 ???

teď jsem koukala na netu že ráno porodila Z.Belohorcová, Salma 3,3kg a 49cm 😎 , komplikovaný porod s omotanou pupeční šňůrou ale přirozeně!!!

zajdla
3. únor 2010

Hojky.To naše děcko spalo půl hodinky a prý to stačí.Ach jo. ☹

Dnes jsem jí dala normální klasickou přesnídávku a snědla půlku a ještě by si dala.Ona to chce potvůrka přislazované.Ale to nevadí,když baští zeleninku.Já jí kupovala to 100% ovocné pyré a ee. 😀 Ta jí to pyré dávám do rýžové kaše,protože to nechce ani Lucka. 😀

Já to bude zase v létě super.Budou se hlásit //. 😵 😵 Ale u nás už ne.Stačí. 😀

zajdla
3. únor 2010

Tak u právníka manža moc nepochodil.Tak je to zase na mrtvém bodě. 😠 😠