Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
3. únor 2010

Zdarec... tak mám uklizeno a modlím se, aby pán PPL se smiloval a vzal to přes náš barák ještě jednou 😕

Holky, já jsem marná co Julče dávat jíst.... máme pořád stejný režim... tak vám popíšu co jí dávám baštit a zkuste mi to opřipomínkovat...

snídaně: mix ovoce vařenýho, čerstvýho, namíchanýho různě s jogurtem, tvarohem, vločkama, kuskusem...atd.
cca 250ml - vše mixované
svačina: 200ml Sunaru a jde se chrupat.
oběd: maso: králík, kuřecí, krůtí, hovězí, ryba... smícháno s veškerou zeleninou a příloha jáhly, kuskus,
čočka, brambory, rýže, atd. - opět vše mixované
- 2x v týdnu má Juli vegetariána - většinou bramborová kaše s nějakou zeleninou a začala
jsem přidávat i sýr
svačina: 200ml Sunaru, nebo jsme teď začly 2 kousíčky chleba s Lučinou
večeře: klasika do 170ml..zadělaná kaše
před spaním: 200ml Sunaru

Má tenhle režim už asi 3 měsíce.... a nevím, jestli bych neměla někam popojet a začít jí třeba dávat něco jinýho k večeři??, Nebo ty snídaně...???? Už jí půl roku to samé 😅

kamcule
3. únor 2010

endy u nás když mě napadlo přesně co píšeš, jestli to nemámnějak měnit, tak do týdne zavelel Áďa a změnil sám 😀
oni si řeknou sami 😉

endlessblue
3. únor 2010

no... snidaně jí furt šmakujou, kaše taky.... není důvod....... ale třeba kdybych jí víc nutila kousat sama.. tak by ty zuby vyrostly rychlejc 🙂

valentynka
3. únor 2010

zajdi, to je blbý,že manžel nepochodil, je to strašně hodně peněz ☹ ☹

endy, no já ráno dávám filípkovi :
mlíko-kojení, což je tak 7,30,
pak dostane teplý čaj, udělám mu kousek chleba se sýrem nebo housku, ale to mi ted bojkotuje, nechce, takže je bez toho. tvaroh jsem teda ještě nedávala,ani vločky
v 10 dostává ovoce- banán jednou samotný, ted ho měl po dva dny s kiwim dala jsem mu půlku, nebo mu dotoho dám trošku přesnídávky a nebo samotnou přesnídávku

na oběd dávám stejěn jako ty, jáhy a kuskus tedy nee.
ale měla by jsi přestat mixovat, už je dost velká a těma dásněma si to požvejká, raději hoodně rozmačakt vidličkou nebo štouchadlem na brambory

sýr ted dostal filípek jen párkrát, tavený Lipánek, samotný mu chutná,ale na chlebu mi to vyplivuje

svačina: lipánek ,ten je před spaním

po spaní ho nakojím to je tak kolem 6 a večer kolem 8 kaše

takže si myslím,že to máme stejné
nic jiného asi nevymyslíš ☹

jen bych opravdu už nemixovala !! postupně ubírej na mixování, jen to vem z velkého a pak kdyžtak domačkej,ale at už si zvyká

já ted dělala filípkovi maso,brambory,brokolici a mrkev

po druhé měl místo brokoldy květák

má rád hodně vývary s nudlema a nebo kapáním

joo a taky zkus k obědu přidat nudle nějaký bezvaječný
joo a taky mu chutná čočka s bramborem, tenhle tip mi dala kremrolka

včera jsme mu udělala mrkev s bramborem

evitkamalicka
3. únor 2010

ahoj kocky,

ako tak citam tak tu sa pomalicky zacne pracovat na druhych babatkach

kamcule
3. únor 2010

souhlas s nemixováním 🙂 🙂 🙂

evi, krásné tt, vy jste plánovali nebo ..., promiň že se ptám ale ... 🙂

endlessblue
3. únor 2010

val díky za postřehy....

doktorka mi říkala, že tvaroh už můžu.. .ať si zvyká na kravský mlíko. Vždyť vlastně ve všech jogurtech to je. Lipánek jsem nezkoušela.. ale to je vlastně tvaroh, ne????

Zkusím jí to začít mačkat... ale jak rozmačkat hovězí????? 😀

Sýr jí dávám... koupím vždycky kvalitní tvrdý sýr a malá ho tu žvejká půl dne místo sušenky 😉

A jakou lžičkou mu dáváš ty vývary s nudlema???? To musí trvat věčně nakrmit ho vývarem kávovou lžičkou, ne??? A jak tam namotáváš ty nudle??? 😉

evitkamalicka
3. únor 2010

kamcul ano my sme planovali

kamcule
3. únor 2010

😀 , to je krásný že to vyšlo

kamcule
3. únor 2010

a co malej, jak to zvládá, náš je trochu žárlivka tak nevim jak by to vypadalo 😖

evitkamalicka
3. únor 2010

nas nie je vobec ziarlivy, takze zatial pohoda, uvidime ked sa narodi, Adamko je dost samostatny, takze by nemal byt problem

kacena00
3. únor 2010

ahoj holky!!! nojo, o zumbě sem slyšela taky by se mi páčilo, ale jak psala kremrolka, u nás to bude ztuha..)

nicméně mě nalákala jedna táborská kamarádka na latinu bez partnera, partnera bych nesehnala 😀 ona tančila několik let závodně ale chodí tam i holky- její kámošky co nikdy netančily..já chtěla tančit latinu jako pinďa na základce ale naši na to neslyšely a v pubertě sem se zase zatvrdila já a neudělala mátince radost aby se mnou chodila do tanečních..tak to asi v pondělí pojedu vyzkoušet 😀

a to mi připomnělo že se musim přihlásit na orient. tance v tomhle půlroku abych zas nezpomněla 😀

jinak sem vám ani nepsala- byla sem včera na kontrole kvůli té zatvrdlině v prsu, uf, tak sem se bála než sem tam vlezla, klepela sem se jak ratlik, páč sem věděla že jestli bude biopsie do čeho jdu, sice to je umrtvený, ale stejně sem se bála..tak dělala doktorka jen UZ, podle té předchozí histolky nevyšel ani nespecif. zánět, tudíž to vypadá, že mi prostě "jen" ztvrdnul jeden mlékovod, a jestli nadobro nebo se to ještě srovná mi nikdo neřekne, nicméně do dalšího kojení pokud bude jde asi jen o mechan. problém.. takže to nebude koza na snídani a večři 😀 😀 😀

KAŽDOPÁDNĚ SE MI ŠÍLENĚ ULEVILO, protože teta je po ablaci prsu pro rakovinu, tož tak

a cyrda je taky v pořádku, výtěr vyšel dobře, takže pomalu přecházíme na normoš stravu, včera dostal cyrda k svačině přesnídávku se sušenkama a ani jednou nedělal rošťárny, ani jednou nepíp, a jen zíral na tu skleničku v němým úžasu 😀 aspoň na něco byla ta nemoc dobrá 😀

kamcule
3. únor 2010

holky dneska jdu zumbit 😀 , už se nemůžu dočkat, úplně mi poskakujou nožky 😠 😀

kacena00
3. únor 2010

zdravím kamču a přeju už jen zdravíčko, fíha zrovna laryngitida....

dycky zapomenu co se ptalo a tak odešlu jen něco a pak znova až se podívám, tak mě snad neukamenujete, že si tu monologuju 😀

kacena00
3. únor 2010

těvi něco novýho s adámkem???

kamcule
3. únor 2010

ahoj kačí, děkuju za přání, i vám,koukám taky si užíváte

kacena00
3. únor 2010

jo endy my mixujeme ale to spíš proto, že se furt něco sere, buď je nemocnej nebo rostou zuby a asi ho to bolí a odmítá jíst kousky a když už se rozjedeme a nemixujeme a po jogurtech ( u těch je to jak u hypoalergenního mlíka- tzn ta kravská bílkovina je natrávená) zkoušíme i mlíčnou kaši, tak začne blít a srandit

takže sme opět u skleniček kde je jen málo komponentů (babylove a alnatura) ale v dalším týdnu už se bude jen mačkat až mu rozšířím jídleníček 😉

kacena00
3. únor 2010

kamčulko zatim jsou to u nás víceméně jen kraviny od půlky prosince tak snad neskončíme jak vy něčím větším..

apropo, teď sem mluvila s kámoškou a ačkoliv její kluk byl očkovanej preventanem tak nejen ¨že měl hnusnej průběh chřipky ale minulej tejden měl zánět středouší..a to mi doktorka řikala jak to mírní průběh obojího pokud tomu vysloveně nepředchází. pch...
(jo její klouček je cca o 2 tejdny starší)

endlessblue
3. únor 2010

Holkýýýý...... už mám doma Maxi Cosinu... a je nááádhernááá!!!!!!!!!!! Ještě pěknější než na obrázcích. 😀

endlessblue
3. únor 2010

Baruš... tak to je bááájo, že se zlepšujete...!!!!!!!!!!!! 😲

Holky, nějak se začínám těšit na léto... Julča pokašlává a má rýmu, já rýmuju... tak už jsme 3tí den doma, ani na plavčo jsme nemohly... tak už jsem hotová.

A taky to oblíkání ven. Oblíknu sebe, než pak navleču Julču, ze mě leje.. .. snést jí 5 pater... naštorcovat do kočáru a pak venku se brodit tunama a tunama sněhu. Tady není jedinej chodník. Takže člověk kličkuje mezi autama... zkrátka děs.
Už aby bylo léto.. Juli bez plínek 😅 😅 😅 😅 😅 já jen kraťasy a tričko.. a hurá k přehradě do dětskýho koutku, opalovačka, párek... pivo... 😀 😀 😀 😀 Nějak jsem se nechala unést... 😀

kamcule
3. únor 2010

tak zatím se loučím, už se blíží cvičeníčko 😉 , jdu se nachystat a syna na hlídačku - užije si babičku 😉

beruskaveruska
3. únor 2010

ahoj ahoj

tak já po 10 vyrazila do města vrátila jsem se koem půl 1 . Najedla jsem se a chvilku jsem pokoukala po netu a šla si dáchnout 😀

na netu jsem sehnala tu samou látko co máme povlečení, mantinel a závinku takže ušiju závěsy a kapsář a budeme mít sadu. už se těším až to přijde a začnu šít.

jinak jsem byla v lékarně a léky na alergo, bepanthen a masti na nohy (mám už od konce listopadu erythema nodosum) a nechala jsem tam po slevě 842 😠 no, ale za to jsem Káje koupila na zimu 2 punčošky, 2 zahradníčky, tričenko s dl. rukávkem a sametové polodupačky. To aby jí to nebylo líto a tatkovi udělám k večeři polévku a bramboráky aby mu to taky nebylo líto 😀 😀 😀

jdu ještě zapnout pračku s plínama. pomalu je chci začít prát jsou po sestřenčiných dětech tak to nechci nechat až duben to by byla spotřeba vody 😀 ted je pomalu začnu prát a pak ještě aspon 2x a hned bude duben 😀 ono mi to ted celkem utíká tak jsem moc ráda 🙂 a vždycky něco pošolíchám a týden je pryč a mé tt jsou vyšší 😀

jitousek
3. únor 2010

http://www.detske-kocarky.cz/golfove-hole-cam-f...

zdravím tak taky stále koukám na golfky a co třeba tyto cena docela dobrá kolekce zahrnuje i nánožník a madlo před dítě ....no akorád ta váha nic moc 8.5kg 😒

valentynka
3. únor 2010

endy, já myslela že nedávám tvaroh jako normálně jak prodávají.
jasně že v lipánku tvaroh je 🙂

jiank teda lžičkou velikosti kávový už teda nekrmím hoooodně dlouho, ty ještě joo?

krmím normální dětskou lžící, tou malou jen lipánky nebo přesnídávky

pokud uděláš domácí nudle,tak je v misce překrojíš třeba lžící nebo vidličkou.

a k obědu můžeš dát nudle ty klasické - čverečky, třeba jak se dělají s mákem a to normálně polkne

jinak samozřejmě maso si musíš vyndat a nejdřív ho pokrájet a zbytek rozmačkat mačkadlem, to by jsi nerozmačkala.

Baruš, tak to je dobře,že to všechno dopadlo dobře a že i Cyrda je ok 🙂
mu asi hoodně vyhládlo a třeba ted bude krásně papat 🙂
a pokud děláš vývar,tak tam hodíš větší kus a prostě pak nadrobno pokrájíš, ted mu krájím i mrkvičku na větší kousky, má jí rád,když si jí sám dává do pusinky.

valentynka
3. únor 2010

endy, super s autosedajdou, viď že jsou v reálu hezčí než na fotkách 🙂
my teda ještě nikam nejeli,tak jsme ani nevyzkoušeli,ale na první jízdu se už těším 🙂

noo jsem se úplně nechala unést taky tím létem, tričko,kratásky, vodička..... taky se už těším

beruško,hezky si nakoupila 🙂

unosí to vůbec Kájuška to všechno ??
proč budeš prát plíny 3x ??

jitu, hezké, ale teda váha pro golfky dost velká ☹

beruskaveruska
3. únor 2010

Val jo Kája to unosí a jestli bude prasátko po mě tak nám to nebude stačit 😀 já nekupuju jenom 56,62 mám i 68-74 třeba ty punčocháčky ty nám taky budou cca kolem listopadu, ale stály 50,- což myslím, že je super já viděla punčošky i za 150 😠
No protože tu leželi zase víc jak 2 roky a já je peru v octu aby změkly a to chce aspon 3x to mám vyzkoušené, ale peru na 60 až tu třetí várku vyvařím, vyžehlím a uklidím 🙂 🙂 mám sto plen a do pračky je dávám cca po 30, ale pokajděné budu dávat tak po 25 aby se vymáchaly 😀

valentynka
3. únor 2010

juu, 100 plen joo? noo tak to aspon nebudeš tak často prát, já měla 50 a prala jsem někdy obde někdy za dva dny.

já si mylsím,že by stačili třeba 1x na vyvářku a pak na mín pro změkčení,ale když to máš vyzkoušené 🙂

tak to už opravdu začni ted, bo vyžehlit 100 plen nebude jen tak 😅

beruskaveruska
3. únor 2010

no já bych to chtěla mít koncem dubna včechno připravené. budu často jezdit do toho ústí a bojim aby mě tam nenechali 😀 , ale věcičky vyperu jen malé to větší až postupně jak bude Kája růst 🙂 a hlavně čekáme na skříň abych to měla kam věšet. skládané bude v šuplíkách už se těším na rovnámí jsem na to úchyl několikrát do roka přerovnávám doma všechny skříně 😀

beruskaveruska
3. únor 2010

tak vyžehlila jsem co jsem sebrala a mám klíííd 🙂 měla jsem tam 4 trička na doma , spodní prádlo a pár utěrek tak je to za mnou.

beruskaveruska
3. únor 2010

tak vyžehlila jsem co jsem sebrala a mám klíííd 🙂 měla jsem tam 4 trička na doma , spodní prádlo a pár utěrek tak je to za mnou. 😉