Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
4. únor 2010

Jo, jinak hlásím... že jsem se rozhodla pro to Jané energy a musím šmejdit po internetu a koupíme nějaký starší. Chci je opravdu jen na letní měsíce, když půjdeme s Juli do města na zmrzlinku, nebo k přehradě na písek.... ..
.... . ... .. já se tááák těšíííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!! 😀

endlessblue
4. únor 2010

Jojo, vydržím.. mě se taky nechce kvůli každýmu jídlu špinit mixér 😀

Zajímavý je, že jáhlový žížaly kouše... to jí došlo hned!!!!!!!! 😅

zajdla
4. únor 2010

Hojky.Pěkný den.

Holky tady to te´d jede,teda. 😀

Já dnes dělám jen zapečené brambory s uzeným maskem.

Linduš už spinká.V noci byla nějaká neklidná.Pořád sebou házela.O půl 5 jsem vstala a šlají udělat mlíčko.Pak ještě usnula do půl 7.Pak přicupitala i Lucka,tak bylo po spaní. ☹

kremrolka01
4. únor 2010

endy pošlu ti mail na tu paní z Jablonce co ho prodává, třeba ještě bude k mámí a mohla by jsi ho okouknout, tak jí písni 😉 myslím, že je to dobrá volba 😉
s jídlem vydrž, my když najížděli na kousky, tak to třeba taky přemlel v pusině pak si tam šáhnul rukou a vyndal si to 😀 teď už ani nemrkne, chce to je zvykat, už jsou teď čím dál rozumější a v určitým věku je to pak asi problém
tevi super že je Admákovi líp 😉 Jakoubek chrněl celou noc, ale vstával už v půl sedmý a dneska to byl teda boj vstát z postele, aspoň že už si vyhraje, dostal k narozkám pracovní pultík a s tím vždycky aspoň 20 minut ráno blbne, vrtá, řeže dřevo, tluče kladívkem do hřebíků a já si dám kafe a aspoň se trochu proberu 🙂
Kubíka jsem dala spinkat, za chvíli dorazí tchýně tak jdu trochu poklidit ať se nám tu nepřerazí o kostičky 😀

endlessblue
4. únor 2010

Jojo, dneska malou čeká mačkanej obídek.. sem na to zvědavá 😀 Ale už neustoupím 🙂

Teď chrupe, tak musím jít vařit.. odpo chceme na procházku... hurááá... čerstvej vzduch... 😉

valentynka
4. únor 2010

tak filda konečně po hodině v postýlce usnul.
klasika-všechno vyházené z postýlky

já ho vždy přebalila když šel spát a ted se nějak stalo pravidlem,že se pokakal v postýlce, takže ho nechám hrát, pak tam jdu, cítím smrádeček, tak je to jasný, přebalím a pak většinou už usíná,ale musí si tam prostě zalumpačit

já dneska udělám nějakou směsku z kýty, zbyla mi ze včera,takjsem is to už včera pokrájela.
ted jsem zase předělala dva fochy ve špajzu a v chodbě ve skříni taky, bo nějak věci přibývají a místo nějak ubývá

valentynka
4. únor 2010

Endy, NEUSTUPUJ 😀

hele, třeba si to ještě s golfíáčema rozmyšlíš, do léta času dost 🙂

u nás dneska počasí nic moc,ale včera bylo nááádherně, se už těším na hory, mělo by být teplo kolem toho 20.2.,tak by to bylo super

endlessblue
4. únor 2010

Holky, heranjs... kdybych měla někoho známého ve Velké Británii, kdo pak jede do čech, tak bych objednala ty Jané Energy nové.....na naše vyjdou na cca 3350,-

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...
Po UK je rozvoz zcela zdarma!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jitousek
4. únor 2010

http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby...

tatínek uspáváááá 😅 😀 😀 😀 😵 😵 😵

endlessblue
4. únor 2010

šmarjááá... to je krááásnýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já se tady řechtám...až mi tečou slzy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajdla
4. únor 2010

Endi to nemám.Jen v Belgii a během 14 dní je doma.Napořád. 😀 😉

Jitu,to by mě teda nenapadlo,vlézt miminu do postýlky.To musela být bytelná.Protože naše ny asi rupla. 😀

Lindu jsem nemohla dneska uspat.Nakonec usnula u nás v posteli a pak jsem ji přehodila do postýlky.Snad to nebude pravidlo. ☹

kremrolka01
4. únor 2010

zajdi tak takhle jsme uspávali do roka 😀
jj video je super 😀 😀 😀 , mně ho už před časem posílala Bára, kdyby ty děti uměli hrát, tak bych řekla že se tak domluvili 😀 😀 😀 ale takhle člověk vidí jaký jsou to vyčůránci 😀
endy jj to je nespravedlnost, plenky tam mám levnější, kočárky levnější, oblečení taky levnější a platy???... no comment 😠

endlessblue
4. únor 2010

Zitra se jdu podívat na ty červené a na MMB je ještě další inzerát za 1600,-!!!!!!!! což je fakt za hubičku... a vypadají dobře. Tam jsem druhá v pořadí. ale ten kdo je přede mnou je asi vezme, páč kdyby néé, tak je to blázen. Tak kdybych brala ty červené, tak můžu nějakýmu zájemci třeba hlídat tyhle :o)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30667081&tab=0

kacena00
4. únor 2010

jitu dík za názor na golfky, to je právě úproblém, že moje matka rozhodně nebude koukat po kvalitě matroše apod, ona mi přijde že někdy vůbec nepřemejšlí, ale co už, to je buřt 😀

s tím mazlením náš cyrda má teď období, kdy hrozně posílá pusinky, víc než nám je dává, ale mazlí se sám od sebe o to nemusím prosit, on je odmajinka takovej citnej a někdy by se umazlikoval, a teď jak začíná prosit (bohužel někdy nevim přesně o co zrovna 😀 ) tak bych se pro něj rozdala a odpustila mu všecko všecíčko 😵 😵 😵

já sem si myslela jak to mimi období je děsně roztomilý, ale tohle se nedá srovnat, tohle období je prostě ňuňánkový 😀

na tom videu se mi moc líbí, že se tatínek dostává do čím dál větší pasti, to ej fakt prdel 😀

beruskaveruska
4. únor 2010

endy mě by tam vyšla ta židlička chicco magic polo taky aspon o litr méně.

jinak tatínek suprovej 🙂

co ten recept na kuskus a jáhly:::

kremrolko hod mi prosím odkaz na silici jak se přidává na namáčení plínek děkuji 🙂

endlessblue
4. únor 2010

Beruško a jakej recept??? Já jen přidávám malé kuskus a jáhly do těch masozeleninových příkrmů, abych netočila jen brambory a rýži 😀 Obojí koupíš normálně v potravinách, nebo bio ve zdravé výživě 😉

valentynka
4. únor 2010

video s tatínek božííííííí

endy, tak jak dopadl oběd alá rozmačkání ???

zajdla
4. únor 2010

Tak Linduš už spí.Za celý den spala jen 1,5 hodiny,tak byla už hrozně unavená.Usnula hned jak jsem ji dala do postýlky.Doufám,že vydrží aspoň do 6 do rána.V 9 ji dám ještě mlíčko.Když to pije ve spánku,tak tu flašku vypije v náručí.Jinak krmím na pelíšku v náručí tu flašu nevypije.

jitousek
4. únor 2010

teda dfčata nechala jsem se ftáhnout do žavého tématu golfáče a připádám si čím dál více zoufalejší pročítám diskuze koukám na obrázky a stává se ze mě golfkovej magor 😠 😖

když už se mě líbil kočár od hauku tak jsem zjistila že je těžkej jak kráva 10kg a to na 3 stránkách psali super lehká konstrukce 😠 😠 😠 😠 jinak splňoval všechna moje přání ale ty kilaaaaaaa pomooooc 😕 😔
😢asi nic nevyberu

endlessblue
4. únor 2010

Oběd celkem dopadl dobře. Opět teda nesnědla všechno a trvalo to věčnost... ale jakž takž.dobrý. 🙂

jitousek
4. únor 2010

všechno je humpoláckýýý já vůbec nevím ☹ to Jané se mě libí ale je drahé a v základní výbavě nemá nánožník a ani to madlo před mimčo a pak na jedné diskuze jsem četla že je docela úzkéé tak že na toho našeho řimbucha by byl asi malej Míša potřebuje prostor a ne nudli 😒

jitousek
4. únor 2010

http://www.nej-kocarky.cz/hauck-condor-2009/

no není krásnej ach jo 10kilooooo to snad ani nejni možnýýýý 😠

jitousek
4. únor 2010

endy vydrž to se srovná no musí víc pracovat a snažit se to víš unaví jí to tak že jí to stačí děti se nemají nutit dojídat oni zatím vědí kolik toho mají sníst to jen my dospělí máme tendenci dojídat a bejt přežraný 😎 zrovna dneska jsem četla lánek v Betince na téma jídlo .......dokonce jsem se doetla že děti jsou nezkuteně konzervativní a když jim u jídla přistoupíš na nějakou hru jako že letí letadlo a jiné kravinky jako že chtěj třeba jíst jenom doma a ne jinde udělá si člověk z jídla peklo tak si to pak vyžadují .....tak že vytrvej a neustupuj dokonce jsem tam četla že když nechtěj něco jíst nového prostě je nenutit a oni vyhládnou a pak se s chutí najedí tak že nemusíš mít strach že by Julča strádala neboj sní kolik má a až bude mít hlad ohlásí se neboj 😉 😵

jitousek
4. únor 2010

nakonec zkončím zase u chicca ale holky tu psali že s ním moc spokojené nejsou jáááá fakt nevííííííííííííííím to musí bejt na trhu 1000kočárů aby člověk nevěděl sakra kdyby byli dva nebylo by co řešit 😠

beruskaveruska
4. únor 2010

já bych prostě chtěla vědět jak se ten kuskus upravuje a místo čeho se používá 🙂

jitousek
4. únor 2010

kuskus je výbornej místočeho se používá ? No je to příloha něco podobného jako rejže jáhli apod. je dobrej a zdravej asi bych shrnula ........namočíš ho on nabobtná a pak se uvaří myslím návod je na pytlíku 😎

jitousek
4. únor 2010

jinak jsem opět koukala na chicco golfáče a u nich zase píšou garantovanou hmotnost jen do 15kg 😕 se s toho fakt picnu 😠

zajdla
5. únor 2010

Prvnííííííííííííííííí. 😀 ☹

Lucka má sopel jak trám.Musím s ní k doktorce.Už se jí to táhne s přestávkama 3 týdny.Pořád kýchá,pak to má hned Linduš.Ach jo.začarovaný kruh.Smrká už hnusné zelenisko.Lindu jsem musela zase v noci odsávat.Mě z toho asi odvezou.Ach jo. ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 Takže noc na nic.Pořád budění,kýchání,kašlání a odsávání.

kremrolka01
5. únor 2010

jituš oni to píšou u všeho, to zas bude nějaká směrnice EU, na návodu od chicca je 6-36 měsíců
zajdi to je otravný ☹ už aby bylo hezky, snad pak dětičky budou zdravější