Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
5. únor 2010

jinak ty chicco multiway jsou hodně prostorný, pro malýho pohodlný, polštářek, madlo, potah, stříška, držák na flašky, nánožník, skládání všechno super, taky jsou vítězem testu mf dnes, ale nelíbí se mi na nich
1) při chůzi zakopávám do takový spojnice dole která je tam na skládání kočárku 2) kolečka jsou takový rozdrkocaný - jakože né že by se nějak vyklaly, ale jak jsou velký plastový a ještě mají vzorek tak je to "divný" to je taky tím jak je člověk zvyklej na velký nafukovací kola od kočáru, s tímhle si připadám jak na vyjížďce s nějakou dětskou hračkou 😅 co jsem měla možnost vyzkoušela jiný golfáče tak byly takový líp pojízdný, tyhle jsou takový humpolácký 3) košík nic moc prostornej, když je dítě v lehu tak téměř nedostupnej
on by toho člověk za 2800 chtěl si hodně co? 😅 ale jako na to popojíždění vesměs ok

jitousek
5. únor 2010

ahojda všem 😉

hele Peti a jak se tam nandává ten nánožník třeba na Baby desingu je prej na sucháže a prej nic moc upevnění a třeba s tím zakopáváním o něco i třeba o kolečka jsem četla u spousty golfek 😒

jitousek
5. únor 2010

jinak se mě líběj že jsou opravdu prostorný 😎 a nedá se třeba na tu rukojeť upevnit nějaká taška ???když ten košík je naprd

jitousek
5. únor 2010

co ten slunečník to jste si k tomu dokoupili ??? 🙂

valentynka
5. únor 2010

ahoj holky,

my byli ráno na plavču, měli jsme náhradu.
MM je už v práci,tak jsme samy ,ale po obědě pojedem do města, bo mi docházejí kašičky a něco ještě pokoupit, mám ještě kupony do DM,tak at je využiju

Zajdi, to je nemilý s tou rýmou ☹ snad se brzy vyléčí

Jitu, i ty golfovej maniaku 😀 😀
já to zatím neřeším,bo ted bych furt hledala, pak by se mi zase lbíilo něco jinýho, počkám,až na to bude příhodná doba, jako se sedačkou, pak zasednu k netu a dva dny budu vybírat a hotovo 🙂

rintintyna
5. únor 2010

čau kočky, zdravím po delší době 😉 Kremrolko, jak velký kýbl jsi měla na plínky? Dávala jsi je do něj na sucho nebo na mokro? Díky předem za odpověď 😲

rintintyna
5. únor 2010

otázka tedy platí samo i pro ostatní, kdo látkoval, jen už si nepamatuju, kdo všechno to byl 😕 😅

valentynka
5. únor 2010

rinty, normálak kýbl plastový, a plínky počůraný jsem vymáchala a pokakaný zaprala

rintintyna
5. únor 2010

val, jasně že plastový 😅 ale jestli jako nějaká velká popelnice (tu bych neměla kam dát) nebo kolik zhruba litrů obsah 😕 co to je zaprala, co si pod tím mám představit. No a pak si je jako hodila do toho kýblu a v tom si měla trochu vody a nějakou tu vůni, nebo jak přesně?. Prostím detailně, bo jsem děsný detailista 😀 a co tu vůbec nového? Někdo těhu? 😕 😅

valentynka
5. únor 2010

Rinty, normální kýbl ,myslím že má tak 8-10l

zaprala znamená,že to pokakaný jsem zaprala mýdlem,bo by to pračka pak nevyprala, normálěn jsem to házela do kýble mezi počůraný a až byl kýbl plný,hodila jsem to na vyvářku.
žádnou vodu ani vůni jsem v kýbli neměla

ale na tohle všechno si příjdeš, uvidíš.

takže si kup klasický mýdlo, můžeš třeba žlučový-to říkají,že vypere vše 🙂

prášek normálka persil sensitiv, bez aviváže a do 6ti neděl se musí vyvářet

rintintyna
5. únor 2010

fajn díky, jj chystám se koupit to žlučový, jinak jsem zcela spokojená s lovelou, tak uvidíme, jestli bude dobrá i na plínky. Jinak samo bez aviváže, jasný, jasný 😉 díky moc za info 😲 Jinak holky, koukejte se pochlapit. Kamarádka Brněnka teď oslavovali chlapečkovi 1. narozky a zároveň oznamovali rodině, že bude další vnouče 😀

valentynka
5. únor 2010

rinty, nemáš zač, třeba holyk napíšou jiný zkušenosti.

někde se píše,že by se neměli počůraný prát s pokakanýma,ale vždty se to výváří,tka si myslí že je to jedno a kort,kdžy to z toho velkého zapereš

rintintyna
5. únor 2010

jj, navíc doufám, že se hodně chytne do separačky, prý pro novorozence jsou nejlepší celulozový. To bych fakt nedala, ještě to takhle rozdělovat 😅

valentynka
5. únor 2010

3strana, tak nás šoupnu

jdu se mrknout do jednoho byt. textilu, tak nakukuju

za chvilku jedu do města, ségra prý filípak hodinku pohlídá-poprvé sama 🙂
musím koupit nějaký dárek manžový dceři ještě k vánocům, dorazila ted z anglie zase od srpna

zajdla
5. únor 2010

Rinty krásné prťaté bříšenko. 😵 😵

Tak holky mají kapky do nosu,Lucka ještě Nasivin sirup a acc sirup.Linduš už spinká 105 hodinky.Doufám,že ještě hodinku dá.

endlessblue
5. únor 2010

Nazdárek holky, právě jsem se vrátila z města... pak vás dočtu.

Jen info: beru ten kočárek Jané Energy z toho MMB... šla jsem se na něj mrknout, naprosto jak novej... jenom na kolečkách je vidět, že je ježděnej.. jinak paráda... a 2200,- je bezva cena. Je i dost vysokej, takže se u toho nebudu hrbit, lehoučkej a ovládá se jak víííno. Jsem fakt nadšená 😀

kremrolka01
5. únor 2010

rinty jak píše val, hovňouse odchytla separačka, když bylo jó posraný přeprala jsem žlučovým mýdlem, namočila do kyblíků s vodou a kapkama tea tree oil, tolik to nesmrdělo a ještě to i desinfikuje, kyblík, jsem měla plastovej s víekm, objem nevim taková normoš velikost, 20 l??? prala jsem dohromady, vyvářela

jituš nánožník je na sucháče, nám drží, stejně má dítě fusak a nepřijde mi že by na něj nějak tahlo

endlessblue
5. únor 2010

Taky napíšu k látkovkám..
měla jsem 2 kyblíky... cca 12.l. U postýlky kde jsem přebalovala jsem házela ty počůraný... a bylo to na sucho. Na víko od kýble (zevnitř) jsem čas od času kápla tea tree olejíček, aby kyblík nebyl cítit.

... když se malá posrandila, tak jsem šla do koupelny zadrbala to žlučovým mýdlem a hodila do kýble, kde jsem měla vodu. Do vody jsem přidávala ocet. Taky to tlumilo to zápach.

Prala jsem pak všechno najednou. Jak počůraný tak pokakaný. Prala jsem v mýdlovým slizu a místo aviváže občas kápla tea tree, občas nalila decku octa. Nikdy po vyprání nebylo cítit a vymývá to zbytky toho, v čem se to pralo. V pracím prášku (Lovela, Batole) jsem začala prát až asi ve 3 měsících.

Látkovali jsme asi jen 7 měsíců. Pak jsem byla zdechlá a nahradily to papírovky. 😅 😅 😅 😅 😅 😅

valentynka
5. únor 2010

jéé rinty má malé bříšenko, to já už jsem byla jak velryba 😀

Endy, takže ty už ted kupuješ ty golfky ? já myslela,že jsi je chtěla na léto ...

valentynka
5. únor 2010

byla jsem nakoupit v DM, koupila jsem Filípkovi kuskus, tak jsem zvědavá
pak nějaký ty kaše a pleny, no nechala jsem tam 800 a šla jsem

filípek mi už chrupká a ju popíjím kafíčko a cpu se štolou, mimochodem se mi mooc povedla ,hodím vám sem odkaz a udělejte si jí a když by někdo nevěděl jak se to těsto pak tvaruje, tak se udělá menší placka,která se přes půlku přehne.
já do ní ještě pokrájela mandle,dala hodně rozinek a je jak vánočka

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=71691#dis...

valentynka
5. únor 2010

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=70691&ord...

tak tady jde vidět postup a paní to roluje, dobrý nápad.

v neděli ji budu dělat znova, máme návštěvu-děti, tak udělám tohel ,je to rychlovka 🙂

endlessblue
5. únor 2010

VAl.... jojo, kupuju. Manža je dneska vyzvedne. Chci to mít už z krku a nevěřím, že se budou tyhle kočárky nějak výrazně zlevňovat. Pro Jané Energy jsem se rozhodla a tohle byl výhodnej nákup (50%) nového.. tak jsem do toho šla. Já bych zase trávila dny a dny hledáním.... takhle je mám doma a fertig... jaro může začít 😀 😀 😀

valentynka
5. únor 2010

endy, tak at jsi s nimi spokojená 🙂

valentynka
5. únor 2010

endy IP receptík 🙂

endlessblue
5. únor 2010

Hihi, díky val... já jsem třeba malé dala do tvarohu trošku hroznovýho cukru a granko... a byl to čokoládovej 😉

kacena00
5. únor 2010

jé týnky bříško mi připomíná moje bříško 😵 😵 😵 a už to bude rok, tývado, třeba budeme mít nakonec děti stejně rozené?... 😀

týnuš: náš recept na plenky, měli sme kyblík z dom. potřeb- cca 20 l?...netuším kouknu naň, má i víčko, krásně se vejde vedle pračky- což je nepotřebný místo, zpočátku byl šoupnutej u postýlky, taky se vešel

ale pozor: já blbka sem jednou do něj hodila posranou plínu, neměla sem nějak čas to přemáchnout, v tý době sem ještě měla plíny uskladněný nasucho, bylo jich tam trochu po dně, odjeli sme na víkend a během toho víkendu mi zesraná plena a okolo ní asi ještě 4 zplesnivěly...asi ikdo nejste tak pitomej jako já, ale každá zkušenost - a hlavně ta blbá dobrá ne? 😀

te´d už máme pleny na sucho, ale to proto, že kadí mimo plenky

peru teď v prášku haipa daipa, plus mám něco proti tvrdnutí, plus máchadlo permon M protože mám plenyk tvrdý jak rejžák 😠

dokud nebylo permon M máchadlo byl jen ocet- pleny tím nesmrdí

věruš já si to už nepamatuju, od jaký firmy měla kremrolka ten tee tree ale oni v lékárně poradí, tam budou mít dva tři druhy a všecky budou použitelný 😉

kuskus nedělám neb ho nemůžu, jáhly vařim jen mladýmu 😀

endlessblue
5. únor 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30713726&tab=0 kdo má zájem....?? Dobrá cena... i s výbavou 😉

jitousek
5. únor 2010

dobrý večer a endy zkoušela jsi do nich dát Julču jak to vypadá já jak jsem četla tu diskuzi že jsou úzké tak by mě zajímalo jak to vypadáv reálu s batoletem 😵 cena dobrá koukala jsem na ně a už odpověděli dva lidi to je bitka asi budou dobrý a jsou jedny z nejlehčích 😎