• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Verun v tématu vrzající kočár je paní má taky Julinku a ta má v 5 měsících 9540g je to možnééé, je já vím :astonished:
8. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, zkrátka ty Jůlinky jsou buřtíci... ale tohle je teda dost :grinning: To měla Juli v 10 :sweat_smile:
8. únor 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi... odhlasováno :grinning:
8. únor 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne ,
my jsme dneska od rána protivný jak činže :unamused: asi zuby nic Míšánka nebaví porád pobulíkává a mě s toho asi brzo šibne nic jsem ještě neudělala jen naložila a zapla pračku nasnídali jsme se a já já jsem dostala mrchu .....teda dámy to je síla chodí nečekaně vůbec o ní nevím jen vizuálně dřív jsem se svíjela dva dny v bolestech a už předem jsem věděla že to dostanu teď od porodu nevím co je to ibubrufen :sunglasses:
8. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak vás po dlouhé době zdravím.
Kája je snad už vymarozená. 14 dní jsme nebyly venku a už mi to pěkně leze na mozek.
Zítra jdeme na kontrolu, tak snad už budeme moc jít ven.

Jinak u nás nic nového. Káje se prořezávají obě dvě horní jedničky, dole zatím nic, takže bude jak veverka, až to vyleze. :wink:

Jinak jsem přestala brát antiko kvůli křeočvým žilám, tak doufám, že z toho nebude druhé dítko. :grinning:
8. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee endy super fotečky v kočárku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je moc krásnej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to janéčko je elegantní no

nic méně já stejně stále nemám jasno co koupíme chci aby se k tomu vymáčkla i má drahá polovička jenže ten nemá teď čas páč je v práci ...no tak snad než slezou sněhy bude vybráno a koupeno :sunglasses:
8. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee zdravím Tě chris no tak to se koukejte už uzdravit ať můžete na čerství vzdoušek je to potřeba i když teď zase mají být veliké mrazy ale i tak je potřeba načerpat trošku kyslíku z venku :wink:

no já antiko neberu páč jsem s tím stejnak měla problémy porád nějaké výtoky a když jsem to vysadila byl klid tak že jsem si teď ani nenechala už nic psát ....chráníme se jinak no :sunglasses: a stejnak já ik dyž jsem to brala že třebas jsme jeli na dovču a chtěla jsem abych neměla mrchu tak i přes antiko jsem špinila a někdy i mrcha přišla tak že uplně k prdu jen teda ten sexík no ale následné výtoky a pak stejnak bez sexíku tak že vyhozené prachy :unamused: :sunglasses:
8. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tevi mas to tam :wink:
8. únor 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ztracené dcery :wink:

Dítě snad spí.. tak se můžu zcooltůůrnit aby se mě ve městě nelekli :grinning:
8. únor 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně jitu, na letní káru máte ještě času haba-kuk..... já to pořídila už teď, páč to byla perfektní cena, kočár ještě v záruce a navíc paní bydlí kousek od nás, tak jsem ho mohla omrknout dřív než jsem zaplatila... :wink:
8. únor 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tevi, odhlasováno :slight_smile:

endy, super kára a Juli moc kočárek sluší :slight_smile:

no už at je tu jaro :slight_smile: nakoupila jsem tepláky na písek, tak už se těším.
lopatičky a kýblíčky teprve koupíme
8. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
antiko neberu někdy od 21 let
8. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já chci taky jaroooooo, už je to moc dlouhý. Když si představím, že nebudu muset dávat punčocháčky a tu tlustou budnu.... jééé už aby to bylo.

mě zase Sáruš nezavře pusu, pořád něco vykládá. ale pobavila mě, když jsem jí ukazovala kapesník a říkám : to je kapesník a ona na to: tobi. Vymejšlí si nový slova, to mě baví.
:grinning:
8. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru to je pěkný video s těma podprdama.Pani s jedničkama má nakonec C :sweat_smile: :confused:

Holky kde jsou fotky jůlinky v novém kočárku.Mně se na FB asi ukazuje jen něco,to je bordel :angry:
8. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuju všem za bodíky :wink:
8. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi, mám to na rajčeti... odkaz na předchozí stránce :wink:
8. únor 2010 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsem nějak přehlídla,jsem asi už slepá :grinning:
Kočárek máte pěknej a Jůlinka je nádherná :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýýýýý :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét ahoooooj jak je OK????
8. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to lepší :slight_smile:

Dorka nám začla včera sama chodit, tak je to hrozná prča, ale dneska už zase jenom šmejdí po kolenách a když chceme, aby šla sama, tak z toho má hroznou legraci :grinning:

asi moc nepokecám, dneska mi něják padá net :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét...gratulačka. Když Juli začala chodit... tak jeden večer lítala.. a pak den absolutně nic.. a ten další už začla od rána a nepřestala :grinning: Teď už je to torpédo... :wink:
8. únor 2010 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, a nepřidáš nějaký fotečky Dorušky??? Na FB nebo sem??? :wink:
8. únor 2010 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpátky z tetanovky a bolí mě z toho celá ruka. :unamused:
8. únor 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, ruka ??

kam ti to píchala ??

Markééét no nazdááár,že se taky ukážeš :slight_smile:
gratulka k chození :slight_smile:

já se ted vrátila s filípkem, manžel s dcerou šli ještě za babi, filda po cestě domů usnul v sedačce, tak už je v postýlce, byli jsme na obědě ,pak dali ještě kafíčko a já palačinku :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.... teď je už nějaká nová vakcína a dostala jsem to do ramene..... ty předchozí 2 dávky byly do ()() :wink:
8. únor 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.. děláš mi chutě :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahá, jsem o tom ještě neslyšela

já byhc taky měla pak dojít, až přestanu kojit, měla jsem jí mít v roce 2008,ale to jsem už byla těhotná

zítra jdeme zase na obídek :slight_smile:

dnes byl teda neplánovaný,vyndala jsem si mletou,že udělám směs na špagety
8. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.. já dostala ty předchozí dávky když jsem kojila. Prý to nevadí. Naopak to dítě dostane protilátky přirozeně a začne si je vytvářet samo
8. únor 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fáákt ??

no já jen vím,že v těhu rozhodně ne, ale tak jsem si myslel,aže ani při kojení
8. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No alespoň tohle mi řekla sestřička... já se jí na to několikrát ptala
8. únor 2010 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek