Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
8. únor 2010

joooo tady to jede žirafko 😵 😵 😵

ale já už dojíždím a odjíždím do hajan už asi po druhý mezi řádky 🙂

zirafik
8. únor 2010

Jitu, tak s tím bytem, to tě lituju ☹ , ale my to máme podobný 😠 ... nám zas postavili další bytovku hned vedla, takže z jednoho okna čumíme na ulici a z druhého sousedovi do okna 😠 😠 ... a to se povolí a nikomu na stavebním to nevadí 😠 ... cesta je tu jedno oraniště už asi 5 let... město mu jde na ruku... investor, co má prachy na úplatky 😠

Baru, chudáček panáček Cyrileček ☹ , at je brzy fit 😉

Péti, tak vy předěláváte projekt jo??? Kvůli úředníkům??, Já jsem zvědavá jaké rizimé bude u nás 😒 . Máme podaný ohlášení stavby a čekáme co z nich vypadne ... Koukala jsi na náš projekt co jsem Ti posílala?

jinak naše dítě leze jako drak, sama si sedá... a dneska máme pěkný videjko jak táta plive kačenky a malá se řechtá jako blázínek 😀. Já byla cvičit, tak mi to manža aspon nahrál 🙂

Jo holky, je normální, že po dlouhý době měla dnes průjmovitou stolici?? Jinak mívá takový celkem tvrdý bobany...pardon za popis

tevina
8. únor 2010

Baru chudinka malej,at je co nejdřív dobře 😔

Holky proč má Rinty to létající miminko v albu?To je její kamarád?
Tak to jsem jsem zvědavá jak se k tomu staví,protože to fakt neni normální.Mně je z toho na nic ještě ted a ty matky co tohle dělaji se svýma dětma jsou s prominutim krávy.Písmen tys to hezky napsala.Holky mě tohle teda dost nadzvedlo.Snad říkali že po tom půjde policie,no zaplatpanbuh.

kremrolka01
8. únor 2010

ziraf to víš že může mít občas řidší hovňouse, může to být i k zoubkům, pokud nemá vyloženě průjem několikrát za den, tak bych to neřešila, kdyžtak jí to můžeš trochu upravit, staví banán, rýže, mrkev,...
no památkáři měli nějaký připomínky, že se to nehodí do okolní zástavby a přírody
ale že bych byla nějak hodně naštvaná to ne, mně osobně tam ta rovná teda taky ouplně neseděla, líbí se mi pultovka, ale to je podle mě z jejich pohledu to samý, ona ta střecha v projektu předělat je ještě to nejmenší, kór když byla rovná 😉
náš mladej měl dneska zase výtlem z brm brm brm, celej den taky chodí a dělá brm brm brm prstíkem přes pusu a chechtá se tomu

kremrolka01
8. únor 2010

na váš projekt jsem koukala, moc pěkný 🙂 psala jsem ti mailíka, ani jsi neodpověděla, asi si ho přehlídla nebo se někde zatoulal, to je blbý s tou zástavbou okolní, my máme výhodu že všude okolo už je postaveno, takže tomu jsme přizpůsobili i umístění domu na pozemku a nikdo nás tam vysloveně neomezuje
jdu taky do hajan, poslední dobou chodim spát po půlnoci a pak jsem jak přejetá ráno

rintintyna
8. únor 2010

Ano to na fotce v albu je můj kamarád, kamarádím s ním nadále a mínění jsem o něm po včerejších reportážích určitě neztratila. Létají se synkem aktivně několik měsíců a určitě nevykazuje známky týraného dítěte, spíš naopak. Nejsem propagátorem létání miminek, sama bych něco takového asi ani nezkoušela, jenom mě mrzí, že celá reportáž byla jednostranně zaměřená a matky, které toto provozují má dnes většina národa chuť ukamenovat, aniž by se snažili o celé věci zjistit více. Dobrou noc všem

tevina
9. únor 2010

Ahoj holky,
Rinti jsem ráda že to nebudeš se svým miminkem zkoušet 🙂 Nechápu jak jednostraně zaměřená reportáž.Já vim že ty ženský dělají i jiný cviky,ale jesli dělají i to co bylo v tý reportáži,tak to bylo přece hrozný.Ty miminka brečely,a nezapomenu na výraz tý větší holčičky,byla hrozně vyděšená ☹ Jak napsala Písmen je to s rozporu s mateřským instinktem a citem.Ty ženský nejsou normální.Bylo tam i 3týdenní miminko 😔

endlessblue
9. únor 2010

Dobré ránko....
tady to teda včera frčelo... 😀 A koukám, že kauza létání miminek se taky řešila 😉

valentynka
9. únor 2010

ahoj holky,

to létání miminek je šílený, já bych to teda taky trestala, cudinečky, tam s nima točej jak nevím co.

kdyby s nima takhle nad hlavou někdo točil, pak je zase předkláněl dolů k zemi a pak zase dokolečka, tak jim z otho půjde hlava kolem a poblijou se.
to snad není ani možný, kde se to vzalo a co to přináší ?

šílený !!!

Baruš, jestli Cyrda nebude mít po tobě nějaký problém s jídlem ☹
už by to nějaký vyšetření chtělo

endlessblue
9. únor 2010

Já nechci to létání odsoudit... ale nevím. Každý dítě se řechtá, když se s ním háže, nebo je na houpačce. Ale to je starší dítko. Ale takhle točit s 3týdenním dítětem? Co jeho krční páteř?

Já si pamatuju, když byla Juli takhle malá, jak vyváděla, jen když jsem jí přebalovala a byla ve volném prostoru na přebalováku. Uklidnila se v zavinovačce a schoulená v klubíčku v náručí. Zkrátka po přirozené poloze.

To létání mi teda přijde jeden velkej nepřirozenej pohyb. Copak dospělej člověk se takhle někdy pohybuje????
Vždyť ty otřesy jsou nebezpečný pro mozek dítěte.. atd, atd.
Prostě věřím dětským lékařům víc než nějaký ženský, která to přinesla odněkud z východu.

A když opomenu to, že ty maminky neudělají nikdy žádnou chybu, nikdy nepřetočí to dítě špatně, nikdy s ním nehodí víc než měly... a těm dětem to skutečně neublíží....... co jim to teda přinese???? K čemu je to dobré????

Občas mám pocit, jako by se ty maminy na mateřský děsně nudily. Že musí vyzkoušet absolutně všechno. A ta, která jen chodí s dítětem na procházky, jako by byla divná, že s dítětem neabsolvuje tohleto a támhleto. Občas mám pocit, že tyhle kroužky s dětmi je jeden mega business.

Plave se, cvičí se, atd,.. atd... tak se zkrátka naplnila mezera na trhu.... už s dětmi chodíme pod vodu 🙂 tak proč je nevyhazovat do vzduchu. 😕

tevina
9. únor 2010

Holky mě tohle prostě hlava nebere a dost mě to teda rozčílilo.
Rinti pslala že kamarád úspěšně několik měsíců se synem létá a že následky nemá.Já vím že třeba mít nebude,ale něco se může projevit až třeba za několik let.Prý vznikají miniaturní trhlinky na míše,klouby trpí a já nevim co ještě.Prostě z mýho pohledu hrůza hrůz.Nikdy bych tohle svýmu dítěti neudělala.

tevina
9. únor 2010

Jo a taky nechápu jak to někdo může srovnávat s vojtovkou nebo s potápěním miminek 😠 Vojtova metoda je přece dlouhodobě zkoušená,má skvělý výsledky a určitě zachranila plno dětí.

endlessblue
9. únor 2010

Jojo tevi... je fajn, když jsou maminky aktivní (taky plaveme), ale tohle je na mě trochu moc!

valentynka
9. únor 2010

vždyt bylo v televizi, že by se s malými dětmi-batolaty nemělo hopsat na kolenou nebo vyhazovat nad hlavu,že ten mozeček nemají ještě úplně nějak přilehlý a že s každým otřesem se mu otřásá mozek a když vidím jak tam s nima zacházejí,tak je to hrůůza hrůůz i kdyby to mělo něco pozitivního 😒

rintintyna
9. únor 2010

ahoj dobré ráno, mám za sebou opravdu bezesnou noc a nemám už sílu ani chuť se ke kauze létání vyjadřovat. Respektuji všechny Vaše názory a jsem ráda, pokud i vy byste mohly respektovat ten můj. Jediné co mě mrzí, že tu padají opravdu silné soudy i třeba co se týiká trestání, ale i to se snažím respektovat. Pro mě za mě, ať si to třeba i vyšetřuje policie, pokiud u toho stihne šetřit i kauzy skutečně týraných dětí 😔

endlessblue
9. únor 2010

Že ta reportáž v TV ale zvedla vlnu, co??? 😀

endlessblue
9. únor 2010

Já bych nikoho netrestala... mamči tam jdou dobrovolně... dokonce za to platí. Jen mi to přijde nebezpečný, to je vše. 😉 Udělat chybu je při tomhle cvičení hrozně jednoduchý 😒 Já bych byla při-po-po chytit Juli za nohy a točit. 😖

endlessblue
9. únor 2010

Holky, Julča včera zakopla a má sedřenej celej nos... dokonce jí i tekla krev... byla jsem vyděšená, že pojedem do nemocnice jako Val... ale hned přestala brečet a ta krev byla jen z těch odřenin. Teď vypadá celkem legračně 🙂

kacena00
9. únor 2010

ahoj a dobré ráno, no ad létání možná sem to skamarádkou napsala jaksi kostrbatě..takže jen dovysvětlím a pak už na to prdím: s kamarádkou se nevídáme moc často naposledy sme se viděly asi o velikonocích, takže sem zatim neměla šanci se jí zeptat osobně a doteď dokud sem neviděla autentické záběry natočené skrytou kamerou sem nad tím zas až tak nedumala spíš sem si myslela že je to něco jako antřásání hopsasa hejsasa kt. sme dělali a děláme s cyrdou

ale to co sem viděla bylo zkrátka nad rámec mojeho chápání a vzhledem k tomu,ž e dotyčná kamarádka taky měla před tímhle dítětem nějaký problémy, tak se divím tomu, že není víc ostražitá a šla do týhle blázniviny, dost mě to na ni překvapilo, prostě bych to zrovna do týhle holčiny neřekla- toť k vysvětlení povahy mé poznámky o klamarádce resp o tom, jak ji teďvnímám- prostě ji absolutně nechápu, pokud toto byly schopná se svým dítětem absolvovat celý,.....

kacena00
9. únor 2010

jé chudák juli má bebíno...

tak jí to na památku vyfoť 😀

jináč nechápu co mělo znamenat včerejí blití a po blití navíc jen spal a spal takže sem čekala že to bude zase ta viroza a ono nic..

takže mám krom té teorie s mlíčkem i teorii že mu nesedla ta mražená zelenina, ze kt. sem dlala oběd

shodou okolností to měl den předtím než na něj skočil ten moribundus..tak nevim, holky vy vaříte normálně z pultový zeleniny? mě přišla lepší ta mražená, ale asi už do ní nepůjdu..a furt jen na sklenicích bejt nechci..teda nechci mít cyrdu na skelnicích...poraďte prosím

tevina
9. únor 2010

baru co cyrdík,už je líp?

tevina
9. únor 2010

Endy první havárie,takových ještě bude.Ale je mi vždycky adámka tak líto,když si něco udělá.

kacena00
9. únor 2010

no právě že od toho odpolka už nic, žádný další zvracení, žádná teplota, průjem..ale byl odpo uplně hotovej, spavej, spal s přestávkou na to zvracení (což byla tak hodina nebo lehce přes) a krom přestávky večer na pití a jídlo (asi půl hodina) od 14 hodin až do rána...

tak jako fakt nechápu, co to bylo...

endlessblue
9. únor 2010

Baruš... já Julče kupuju jen normální zeleninu v krámě. Trochu se vyhejbám supermarketům... zkrátka zelenina z trhu nebo zelinářství.... pořádně omyju a namrazím si jí dopředu. Já nemám ráda to mražený z krámu, páč bůhví kolikrát jim to při převozu rozmrzlo, pak než to doneseš domů tak to taky povolí.... takhle doma vím, že to zmrzne jednou a pak se to rovnou vaří 😉

Snad už je cyrdovi líp!!!

Jojo, dneska odpo ten rypáček Julče vyfotí... přijde mi, že ho má i trochu namodralej... ale na omak jí to nebolí

tevina
9. únor 2010

Baru to ale mohla být nějaká střevní virozka.Tomík co jí měl asi tak 3x tak vždycky trvala třeba i jen pár hodin.Začal mi zvracet v noci až třeba do rána a ráno nic.Ono těm dětičká pak třeba neni úplně nejlíp,ale to už na nich ani nepoznáš,když nezvrací.

beruskaveruska
9. únor 2010

ahoj klotyldičky 🙂

ty jo to letání zvedlo celého koně co???? 😀 no já osobně bych to trestala normální mi to nepřijde to se na mě nezlobte a ještě pofiderní cvičitelka co to má od rusandy no hlava mi to nebere, ale když se to matkám kaskadérkám líbí nechť jim je to přáno a nedej bůh aby se dítěti něco stalo to by mě pak zajímalo jak by se tvářily kdyby jim pediatr řekl, že je to z toho létání . no jsou to kravky tot můj názor a nikdo mi ho nevyvrátí..... takže tak má poslední odpověd na toto téma

no a jinak klotyldičky mám pro vás zprávičku

------u nás nic nového, sháním práci, Ani je děsně akční, tak nestíhám nic jen vymýšlím aktivity a pořád jsme v jednom kole. Pozdravuj na koníkovi určitě se přijdu mrknout. Pa

beruskaveruska
9. únor 2010

Berun to je dobře, že je panáčkovi už dobře.

Verun jo jo udělej Juli foto na památku

beruskaveruska
9. únor 2010

víte kdo vás pozdravoval?????

endlessblue
9. únor 2010

to byla Paviskáááá 😀

beruskaveruska
9. únor 2010

bingooooo 😀 o jo jo psaly jsme si SMS 🙂