Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
9. únor 2010

holky, to naše dítě sice neblindí.. ale to zažívání taky není 100pro. Bobek jsem už neviděla týdny. ☹ Včera měla rýži, kuřecí maso, cuketa a kukuřice. Vše jen pomačkané, kukuřice rozvařená úplně do měkka. No a jak dnešní plína? V plínce výbuch a v něm úplně celý kousky tý kukuřice 😒

endlessblue
9. únor 2010

ukončuji polední hovňousové téma... a jdu obědvat 😀

valentynka
9. únor 2010

no Rinty, já tvůj názor respektuji,takže si myslím,že by jsi mohla respektovat třeba i ten můj.
a pokud máš takového kamaráda co to praktikuje, tak je to jeho věc a tvoje, ale tohle já neschvaluji ,takže tak.

a bezesnou noc jsi jako měla kvůli téhle kauze ??? až táák tě to rozčílilo, nebo mimi nespinkalo ??

baruš, já normálka dávám kupovanou zeleninu, mraženou jsem ještě nedávala-myslím kupovanou, i když jsem četla,že je to lepší

téééda beruško, kde jsi vzala ten název " klotyldičky " ??? 😀 😀 😀

jéé to bylo asi od Pavis nééé?

valentynka
9. únor 2010

ááá tak ted to čtu, že joo 🙂

no vždycky čtu a hned reaguju 🙂

tak jí tu kukučici rozmixuj, asi jí to tělo neztráví úplně, filípek to taky má,když m á větší kousky mrkve,tak projdou až do hovnouse 🙂

jitousek
9. únor 2010

dobrý podvečer přeji všem 😉

tak jsme vollali advokátovi a ten nás obrátil na archytekta ať si najdeme a zkonzultujeme s nějakým nezávislím na tej stavbě tak že jsme oslovili jednoho kamaráda a uvidíme co se dá dělat ☹ ale asi je to v pr.... 😠 je mě s toho fakt smutno koupit si za třičtvrtě milionu byt a čumět do zdi 😢 😢 😢 😢

fakt se musí porád něco dít kdyby se nic nedělo byla by moc velká pohoda a člověk by nebyl vůbec v stresu a neměl by co k řešení a byla by asi nuda že 😠 😎

jitousek
9. únor 2010

joooo s tím papáním nestráveným ve stoličce to znám i u mišky normálně se to musí více pomačkat nebo lechce mixnout když to nerozkouše vykadí mě taky kousky mrkvičky a kukuřice taky vařím někdy tu mraženou a jen tak lehce to mixnu po zkušenostech 😉 😎

jitousek
9. únor 2010

koukám že letecké dny miminek tu fakt rozpoutali vášeň 😎

Týnuško neber si to osobně já naprosto chápu jak to myslíš vím že lidi maj tendenci posuzovat nepoznané a hlavně když člověk jako vidí jen jeden pohled věci mnohdy jsou zprávy snůškou nesmyslů ale nevím jestli jde konkrétně o tento příklad a každopádně mě ta zpráva více šokovala než nadchla pro tento pekelné kurzík lítání s miminky ........nevím co si o tom myslet .... a rozhodně jsem ráda že tu tato diskuze existuje a že se můžeme vyrtuálně shledávat a vyměňovat si zkušenosti a názory na to či ono .....rozhodně nechci někomu něco vyvracet ani nikomu nakazovat co kdo má nebo nemá používat a dělat a myslím si že každej musí podle toho jak to nejlíp cejtí a jsem ráda že žijeme v takové kultuře která nám toto umožňuje 😉 tak že tak a vůbec kdo chce lítat ať si lítá konec tečka finýto 😉 😵 😎

beruskaveruska
9. únor 2010

val to mám z práce tam jsme si říkali klotyldičky, pipinky , čurinky 😀 😀

holky už to létání neřešme přece se kvůli tomu nezhádáme to je blbost aby taková .... věc ... rozhodila naší partu takže co vy na to? 🙂

rintintyna
9. únor 2010

jo souhlasím, pojďme na to zapomenout, stejně za pár dní celý humbuk utichne, vážně to nestojí za to, jsem se akorát betálně vyčerpala a to je poslední co teď můžu potřebovat. Dobrou noc

beruskaveruska
9. únor 2010

Týnko a co výbavičku už máš nachstanou? já už jen kočár a můžu jít rodit 😀 akorát prát budu až koncem dubna, ale už se na to těším 🙂

beruskaveruska
9. únor 2010

já se hrabu v papírech mám to aspon na dva dny, ale chci mít do porodu šanony v cajku 🙂

rintintyna
9. únor 2010

Věru nevím, zda se tomu dá říkat výbavička 😅 hadříky a plínky už jsou vyprané, postýlka a přebalovák stále nesmontované, matrace a vybavení postýlky má teprve přijít a spousta drobností stále chybí, na to, že jsem byla celou dobu doma, to nechávám nějak na poslední chvíli. No nic, už to fakt vypnu, ještě jdu věšet pračku.

jitousek
9. únor 2010

jůůůů beru ty děláš úklid papírů taky bychom potřebovali uklidit sice jsem uklízela na vánoce svoje šuflátko ale na to manžovo a společné se nedostalo 😵

jitousek
9. únor 2010

týnko ty už to máš vážně za pár jen měsíc a kdo ví jestli to nebude třebas dřív 😵 😵 😵 😵

kacena00
9. únor 2010

týjo, takže sme viděly týnku téměř před 20 tt 😀 😀 😀 to je prča, a už bude mimčo, že by kluk na cestě? hm..asi jo 😀

holky myslete na mě zejtra ať se mi dobře polyká hadice, ať to rychle klouzne, nějak začínám mít nerva i když to minule bylo docela supr, teda jako že sem to prožívala legračně, no ale teď jak mě to čeká mi to zas tak legrační nepřijde 😅 😅 😅

tož dobrou!

tevina
9. únor 2010

taky jsem pro,už se v tom nebudeme babrat.
Rinty za chvilku budeš mít jiný starosti než nějaký lítání miminek 😀 😉

tevina
9. únor 2010

Baru držím palečky 😉

beruskaveruska
9. únor 2010

Rinty neboj co stihneš to stihneš to neřeš. Já to teda řeším 😀 neb nevím zda nakonec neskončím v té nemocnici 😝 .

Barunko držím palce joooo moc moc moc.

Jo vyhrála jsem na MMA kyblík na koupání Karličky tak jsem zvědavá. MM po něm toužil, ale pak to viděl a koupila se vanička 😀 tak dostane kbelík k svátku jsem zvědavá jak se bude tvářit 😀 😀

Holky jak se vám v něm koupalo a zvládali jste to sami nebo s pomocí????

zajdla
10. únor 2010

Prvnííííííííííííí 😀

zajdla
10. únor 2010

Baru,tak dobré polykání.Ale už to máš asi za sebou. 😉 😀

Včera jsem večer žehlila,tak jsem už pak nestihla nakouknout. 😀

Linda už umí dělat pápá.je kouzelná.Hodím tak videa,ať se taky zasmějete. 😀 Ještě se naučila kašlat,tak to tady pořád zkouší.Jinak rýma už je snad na ústupu.Ale nevím na jak dlouho.Doufám,že stihneme aspoň očkování.

endlessblue
10. únor 2010

Dobrý ránko.... 😉

Beruš... já teda na začátku koupala s manžovou pomocí v kyblíku. Nějak mi vždycky chyběly jedny ruce, co by malé držely hlavičku :o) http://verkuc.rajce.idnes.cz/03._Julinka_-_jedn... 😀 😀 😀

beruskaveruska
10. únor 2010

ahojky tak jsem do vykopala z postele se mi nechtělo ani trochu. Zase tady chumelí to je děs ta zima snad neskončí 😠

Verun díky no jsem na to zvědavá, kdyžtak vaničku máme tak to neřeším. 😀

endlessblue
10. únor 2010

Ono to bylo bezva. Malá byla při tom koupání krásně klidná, jen si tam lebedila. Ale pro rodiče je to trošku náročnější. Pak jsem už jí zvládla vykoupat i sama... ale občas dostat se v tom kyblíku k zadečku a umýt ho.... člověk hledal a hledal a hledal...... 😉

evitkamalicka
10. únor 2010

ahoj kocky,

mne sa tiez nic nechce a tiez u nas zacina snezit a ma teraz 2 dni vkuse

valentynka
10. únor 2010

ahoojky

Jitu a jiný byt se tam u vás koupit nedá na lepším místě, třeba si něco připlatit,ale mít to lepší ??
nebo vedle do města ?

Jako holyk já nemám pocit,že by jsme se tu hádaly nebo že já byhc se hádala, jen jsme napsala názor na názor Rinty, že pokdu někdo respektuje toho druhýho,tak ten druhý by mohl respektovat zase jeho, toť vše.

a myslím si Rinty,že se z toho nemusíš nějak rozčilovat nebo vyčerpávat, prostě z toho tady vyplynula debata a 99% holek to tu popudilo noo 😕

Baruš, držím pěsti na kontrolu !!!

já kýbl neměla, bo jsme si právě nedokázala představit tu manipulaci s miminkem,kterýmu se musí neustále držet hlavička, ke všemut o je jen na pár měsíců.
filípek se stále koupe ve vaničce, ve velký by stejně ještě mohl více uklouznout, je to badatel a furt chce něco ve vaně dělat

zirafik
10. únor 2010

ahojík holky,

Péti, mailík mi nedorazil ☹ . Můžeš prosím poslat znovu. Nevím kde se to ztratilo.

Týnuš, vážně si to neber nijak špatně, vždyť tu vůbec o nic nešlo... zkus se na to podívat s nadhledem, s miminkem budeš muset být nad věcí celkem často... i když ne vždy se to daří 😝 .

Jinak my máme ted starosti s dědou, byl na interně kvůli bolestem břicha, v pondělí měl jít domu a teď je zaintubovaný na ARU ☹ . Máme podezření na zanedbání péče, takže jsem si vyžádala dokumentaci a teď to konzultuju se známým lékařem. Primář se mě snažil uchlácholit se svojí verzí... ale vím, jak to ve špitálech chodí... dědovi bude 80, tak už se spousta věcí neřeší, navíc personálu nedostatek .... 😖

Ad.koupání- měli jsme vaničku z Ikei, ale jen do 5 měs., pak jsme museli do velký...dáme málo vody, malá šla na bříško a krásně si tam lebedila, teď už tam hezky hačá a tak 20min. si tam vždycky hraje...

Zajdi, to je Linda šikovná, že umí papá, to my umíme tak poslední měsíc a dost často na povel neuděláme 😝

Baru, soucítím a myslím na Tebe!

rintintyna
10. únor 2010

tak mi připadá, že co jsem napsala, že už na to zapomeneme, tak se to ještě víc pitvá 😅 hele fakt už to smažeme, nebo se bude akorát vršit nedorozumění na nedorozumění, bo nešlo o to, že bych byla smutná a vyčerpaná konkrétně s Vašich reakcí, ale blbec jsem vlezla na jinou diskuzi a tam skutečně létali vzduchem kameny a upalovalo se o 106. Jinak celá kauza pro mě byla obrovskou školu (aniž by se mi vlastně týkala) Krásně jsem si uvědomila, že pokud se chci považovat za opravdu tolerantního člověka, tak musím tolerovat a respektovat obě dvě strany, pokud bych měla být z jakéhokoli důvodu rozčílená a zlostná, tak je to pouze známka toho, že mám saba na sobě s čím pracovat (a to tedy mám) a navíc nemohu očekávat od nikoho, že se bude chovat, jednat, nebo myslet, podle mých očekávání, představ, či přání. Každý má právo na sebekritičtější názor 😉, aniž by za to byl souzen, v tom mám už jasno, teď jen aplikovat to do praktického života 😀

rintintyna
10. únor 2010

Pavlí, dědečkovi přeju hodně sil a Vám jako rodině také, je fajn, že věci nenecháváte jen tak, s tím stavem ve špitálech dnes to opravdu není jednoduché. Baru, tak ať tu hadici pěkně spolykáš, mě to dělali v životě pouze jednou, naštěstí při hospitalizaci, bo mi pak museli ještě během dne píchnout asi 3 uklidňováky, ale ty jsi děvče šikovný, tak to zvládneš. No nic jdu si pomalu chystat tašku, respektive zatím to málo, co do ní mám. Zjistila jsem, že je fakt problém sehnat triko košili s dlouhým rozepínáním nahoře, tak rodit asi budu v nerozepínací a potom nevím, bo utrácet za kojokošile se mi nechce.

endlessblue
10. únor 2010

HOlky mám dotázek. Chci jet s Juli v červnu do Itálie. Ale je to busem. Přes noc. Myslíte, že to zvládnem?? bude to na začátku června, takže žádný vedra. Jen netuším, co to bude obnášet, co bude Julča v tý době baštit atd, atd. 😀

rintintyna
10. únor 2010

endy, do chorvatska taky s námi cestovali s malíkem, i když asi ne s tak malým. Holky určo písnou nějaké zkušenosti, třeba mají u řidiče nějakou možnost ohřívání 😕 jen neházej kotlety za sedačku a vrať ten hnědý pod 😀 šálek