Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
10. únor 2010

Ano ano....vzít podšálek bych si nedovolila 😀

Já jsem spíš zvědavá na to, jestli to půjde.. páč malá by jela bez nároku na místo v buse. Takže.. buď by se poštěstilo a bylo vedle mě místo a já mohla vzít autosedačku 😉 nebo bohužel ne, a to by znamenalo mít spící Julču celou noc na klíně 😕

tanuki
10. únor 2010

endy, já naopak hodlám využít, že do 2let létají zadarmo.. Já zažila děti v buse do Chorvatska a bylo to trápení pro všechny 😔

jitousek
10. únor 2010

Ahojda ve spolek právě jsem dorazila ze cvíča shltla obídek Míšánek hajá na zahradě v kočáře tak jsem vás šla dočíst 😵

jitousek
10. únor 2010

Ke kyblíkování pro berušku : užasná toť věc jinak bych už mimi nechtěla koupat páč Míša od narození měl panickou hrůzu z vaničky a to už v porodnici při koupání to byl očistec jak pro mě tak pro něj 😒 a když jsme přišli domu vadrželi jsme to dva dny a manža letěl do města pro kýbl měli ho zrovna v akci sice byl růžovej ale spokojenost miminka nedevše od tej doby bylo koupání zábava a radost .....jak píše endy ze začátku jsme si s manžou pomáhali páč ta hlavička nám taky připadala jako že je potřeba druhejch rukou ale jakmile už jí udržel sám bylo vyhráno a koupali jsme v něm do 8 měsíců ...no než se sám posadil a pak te´d koupem ve vaničce a někdy ve velké vaně sprchujem tak že tak vřele doporučuji kyblík 😵 😵 😵 😵 😎

jitousek
10. únor 2010

co se tejče Endy cesty na dovolenou tak autobusem nevím myslím si ale že pro našeho Míšánka by to bylo utrpení a pro nás a pro cestující s náma asi taky ☹ co zvolit jiný dopravní prostředek třeba letadlo nebo ještě jet svým autem ..........jako pokuď jí budete mít na klíně 20h budete KO si teda myslím 😒 ale rozhodně dá se podniknout a podstoupit ledacos ale jestli to má bejt dovolená tak asi bych zvolila lepší způsob přepravy ...páč si to jako na svojí kůži nedokážu představit 😉

jitousek
10. únor 2010

jinak val ...taky nás napadlo to prodat a sehnat něco jiného ....jenže je to na pytel páč za 1. ještě splácíme dluh na bytě (což by teda jako nevadilo to by se dalo nějak udělat) za 2. za takovou cenu co jsme to koupili dneska byt neseženem a hlavně máme tu svojí ahrádku garáž sklep a půdu ....a momentálně se tu pochybuje cena bytů v paneláku za 1.5 melounu koupíš 1+2 a to je panelák v zástavbách i dráž :-/

zajdla
10. únor 2010

Endi jestli pojedete v noci,tak si myslím,že to prospí.Ale zkus se kuknout po nějaké diskuzi.Jestli pije mlíčko v noci,tak horkou vodu do termosky a bude to v pohodě.

rintintyna
10. únor 2010

jéé Zajdi, tak to je hezký. Vy máte přebalovák z IKEA? nebo se mi to zdá?

jitousek
10. únor 2010

zajdi krásný videjka Linduška je šikulka 😉 že už dělá pápá a Lucinka je šikovná lyžařka 😵 😵 😵

zajdla
10. únor 2010

Rinty jj máme ho z ikei. 😀 😀

jitousek
10. únor 2010

přidala jsem pár fotek na FB 😎

zajdla
10. únor 2010

Já je už zkoukla.Super.Hlavně to pečení.Určitě má malý taky rád buchty,že?

jitousek
10. únor 2010

to víš že má je to mlsounek a všechno jídlo zbaští a my musíme jíst po tají páč by porád taky futroval a všechno co vídí chce ............akorád teď mě dva dny bojkotuje jídlo lžičkou ale myslím že je to kvůli zoubkům dole se mu vyklubal špičák a druhej je na cestě a včera bulel že se kousnul s těma zoubkama ještě neumí zacházet no porád něco

zuzanka26
10. únor 2010

Ahoj holky,
zase jsem dočetla, docela to tady jede. 😉

Jsem taky ráda, že tady ta diskuze pořád je a opravdu je dobré, když každý napíše svůj názor a myslím, že to tady zase až tak jako hádka nevyzněla oproti jiným diskuzím 😅

Endy, někde jsem četla že se takhle dlouhé cestování autobusem pro děti do 6 let nedoporučuje, já bych to teda nepodnikla, ale jestli ti Juli hezky spinká, třeba by se to nějak dalo. Ale hlavně aby to pro ní nebylo moc náročné tolik hodin....

Jitu, máš krásný fotečky na FB, Míšánek je nádherný dítě fakt 🙂

Rinti ty jo, už za měsíc je to tady! už se moc těším 😉

Zajdli, Lindi je moc šíkovná!!! 😵

beruskaveruska
10. únor 2010

😀

čabas tak s kýblem dík zarady no uvidíme 😀

buchty jooo vy mrchy jedny jdu na ně zadělat dostala jsem na ně děsnou chuť a ještě na škvarkový placky, ale namám ty škvarky ☹

valentynka
10. únor 2010

rinty, já po tom císaři použila raději ty jejich nemocniční,i když jsme sebou samozřejmě měla svoji,ale tu jsme si nechtěla zničit od krve.
já koupila noč, košili v KIK, mrkni tam,pokud máte poblíž nebo nějaký takovýhle textily

valentynka
10. únor 2010

tak Filípek se vany vůbec nebál.. ale každý dítko je jiný a tak budeš beruško vybavená a uvidíš co ti bude vyhovovat více 🙂

Linduška krááásně dělá pápá 🙂 a už teda vyrostla 🙂

Zuzi, přesně tak 🙂

Jiank Endy, já bych teda rozhodně letos s Filípkem autobusem cestu nepodnikla.
za prvé když nemá svojí sedačku,aby byla aspon v autosedajdě,kde může hačat a hrát si a pak spinkat, tak to bych neriskovala.
ke všemu i kdyby byla ta sedačka,tak jí stejnak těch xx hodin v ní v klidu neudržíš a za jízdy ji mít na klíně je myslím blbost, kort když skoro denně člověk vidí,že autobus boural.. takže ta bezpečnost pro malé dítě je žádná.

cestou se zastavuje,takže problém s přebalením,převléknutím by nebyl i s tím jídlem,to se dá za cesty.

já chci letos jet na dovolenou,ale letadlem a to byhc chtěla do řecka, bo se letí 2 hodiny,takže to je pro dítě nějkratší let a i tak si myslím to nebude tak lehké,ale může být unavený a ty dvě hodinky si dáchnout a při startu aby byl vzhůru a třeba pil,aby polykal a nebolely ho ouška.
takže asi tak, závěr asi bych to na 90% nepodnikla autobusem, to spíše autem

jitousek
10. únor 2010

jo jo ta bezpečnost na klíně nic moc a právě když se něco stane ....tak ještě na víc to bude Tvoje blbost .....když dítě nemá nárok na místo v autobuse tak se mě to teda jako moc na takovou dlouhou cestu nezdá solidní páč by jí člověk měl vézt alespoň v tej autosedačce vedle sebe a ne jen tak ☹letadlo nebo svoje auto je fakt podle mě nejlepší řešení 😎a pak já říkám jednu věc dětem to je stejnak jedno kde jsou jestli u rybníka v Třeboni nebo u moře páč si to stejnak nebude pamatovat ...ale samo sebou že tam člověk chce jet hlavně relaxovat sám zaslouženě ale prostě je potřeba vědět co člověk chce a je schopen pro dítě podstoupit a obětovat .....já osobně se klaním k jinému způsobu přepravy 😉 😎

beruskaveruska
10. únor 2010

tak já jsem konečně zadělala (pekárna) to těsto nechám to kynout a pak ňamky 😀 už se těším 😀

rintintyna
10. únor 2010

heuréka, konečně jsem našla origoš oddacího listu a můžu si jít kleknout na hrách, bo byl v mé životní pojistce 😅 hlavně, že je na světě. Tak tašku mám už zpola sbalenou. Val budu snad rodit v těch Neratovicích, což je soukromá porodka a erár košile, jestli jsem to dobře pochopila tam nemaj, aspoň v seznamu co s sebou píší 2x košile + dlouhé triko k porodu. U nás v kik sice dlouhé triko košile mají, ale bez rozepínání 😔 no v nehorším se dají nahoře rozstřihnout a udělat tam nějaký zapínání na patentky nebo tak něco, hmm.

rintintyna
10. únor 2010

no nic, jdu kouknout co vše potřebuju zítra dokoupit ohledně přebalování 😕

valentynka
10. únor 2010

rinty, já zase takhle nemohla najít Filípkův rodný list 😀
ale našla 🙂

ahá, no ale soukromá by mohla mít nějaký košile néé?
a co u vietnamců, tam jsi se nedívala ? nebo takový ty SOS textily jestli u vás jsou

tatínek koupe,tak načuhuju 🙂

rintintyna
10. únor 2010

jj naše vietnamce jsem taky zkoušela. No zítra jdu do města, tak tam ještě zkusím kouknout, ale asi to nechám na tom rozstřihnutí nějaké obyč. Od švíci mám pak moc pěknou na doma s dlouhým rukávem celorozepínací z CaA, nedávno ji měla baba Nyklová v ulici 😀

tevina
10. únor 2010

Ahoj holky,

Beru to jsme na tom podobně s těma chutěma na koláč,už mám v sobě 4 kousky švestkovýho koláče,taky jsem neodolala.Ta Jitu nás pěkně zlákala,co? 😀

Jinak videjka od Zajdi moc pěkný,já pořád nechápu že půl roční mimčo dělá pápá 😕 😀

Jitu taky pěkný fotečky 😵

Endy přidávám se k holkám,autobusem bych nejela v žádným případě,Adámek po delší době vyvádí i v autě takže i to bych si asi dost rozmýšlela.

kremrolka01
10. únor 2010

čau holky, nějak toho mám moc, furt peru, sušim, žehlim, atd. a stejně nevim jestli mi to stihne uschnout, v sobotu ráno už vyrážíme na hory, to zas bude výprava 😀 chudák manža, k chatě vede takovej kopec od parkoviště, to ho chci vidět jak to tam všechno bude tahat 😀
my jedem v červnu do Itálie, chtěli jsme něco co je blízko (necelých 700 km), aby se v případě nutnosti dalo vrátit domů a je tam písek a jedeme teda vlastním autem, takže pobereme jídlo a vše potřebný, jedou i naši a brácha se švagrovou, takže se i nějak prostřídáme s hlídáním Kubíka a máme slíbený jedno celedenní hlídání a my pojedem s manžou lodí do Benátek 😵 je to taková vilka se zahrádkou, se zařízenou kuchyní tak to snad bude v pohodě, máme v plánu jet na noc, tak to malej doufám celý prospí 😅 zatím teda v autě jezdí hrozně rád a většinou spinká
Veru tím busem bych teda taky měla obavy, na klíně to pro Julču moc pohodlný nebude a víš jak se kolikrát ty autobusy couraj, než posbíraj všechny lidi, pak stavěj když to zrovna nepotřebuješ, takže co my zvládnem autem do Chorvatska třeba za 12 hodin tak busem jedou pomalu 20, to už radši jak píšou holky letadlo 😉
my k moři chceme, i když teda zrovna budeme stavět ten týden se utrhneme, zase je to na dlouho dobu, pak už bych chtěla bejt těhule, pak zas bude prcek moc malinkej, tak zase na pár let utrum 🙂

tevina
10. únor 2010

No my jedeme letos sem http://www.chatamonika.cz/ je to chata kamarádky,takže paráda,přátelská cena a bezva místo.Příští rok chceme taky k moři,autem.

pavis
10. únor 2010

Ahoj holky 🙂
snad si na me jeste vzpmenete 😉 Beruska mi smskovala, tak jsem se utrhla a pocetla si novinky, koukam, ze se porad neco deje 🙂
Ja ted intenzivne hledam praci, takze kdyz mam chvili na netu, tak koukam jen na pracovni stranky 😝
Anicka je cislo, je strasne moc aktivni, takze jen vymyslim zabavu, kazdy den nekam chodime do detskeho kolektivu, navecer pak jeste chodi s manzou ven, aby se utahala a spala aspon do 7, ale ne vzdy se zadari.
Prohlidla jsem taky albumky, je nadhera, jak deticky rostou a tehulenky to maj vylozene za par!
Ja sama fotky nestiham, vanoce mame jeste ve fotaku 🙂

zajdla
10. únor 2010

Tak holky už spí.Konečně.

Dneska byla Lucinka v gymnastice.Cvičitelka ji moc pochválila.

Díky za pochvalu Lindy.Já to taky nechápu,že to dělá.Ale jsou to videa ze 2 dní,takže to není náhoda.Dneska když jí to řeknu,aby to udělala,tak to udělá.Chvilku jí to teda trvá,ale začne pak mávat.

Lucka měla chuť na pizzu,tak jsemcdělala k vačeři.Dneska nic nedělám.Bolí mě záda jak ....

Linduš dneska víc kaká,ale myslím si,že to bude z toho pamykonu.Už to tak jednou měla.Anebo jí nesedl včerejší oběd-cuketa s bramborem.Snad to nic horšího nebude. ☹

zajdla
10. únor 2010

Pavis ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj- 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵