Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
11. únor 2010

Veru, tak co, už jste vzhůru 😀 😀 ??

pismenko
11. únor 2010

ta teplota je bez odečtu, tak to není taková hrůže, ne? 😕

pismenko
11. únor 2010

hrůza tedy 😨

pismenko
11. únor 2010

hmmm, že bych si popsala celou stránku ?? 😅

pismenko
11. únor 2010

no mě je to jedno, jak chcete 😀 😀

pismenko
11. únor 2010

však to nemusíte číst, že 😝

pismenko
11. únor 2010

jedu dáááááááálllllllllllllll 😀

endlessblue
11. únor 2010

Nazdárek Markééét... hele nechceš se vrátit na mateřskou.... aspoň to tady pojede 😀

endlessblue
11. únor 2010

Myslím, že to je normální teplota.. má tudíž 37,2-- a to je fakt normál... Já dávám až při 38,5 něco na teplotu 😉

Malou bych dala spinkat tam, kde bude spát dýl. Náhodou ten "sněhovej vzduch" malý vždycky úžasně zabral na rýmu 😉

endlessblue
11. únor 2010

Jinak Julču jsem si v 9:15 musela budit 😉

endlessblue
11. únor 2010

Zato já, jsem se až teď převlíkla z pyžama 😀

Ale dneska se hodlám vytáhnout. Chci upéct pudinkovou buchtu a k večeři bramborový placky 😝 😝 😝 😝

endlessblue
11. únor 2010

Hehe, teď si tu stránku popíšu asi já 😉

endlessblue
11. únor 2010

Jo , jinak od tý doby co dávám Julče jen mačkaný jídlo, tak toho sní mnohem míň. Když to měla kašovitý, tak byla prakticky bezedná. Takhle nic moc, no. Přijde mi, že i trošku pohubla 😒

pismenko
11. únor 2010

dora ted taky mín jí, úplně mi sabotuje večeře

valentynka
11. únor 2010

ahojky,

endy a po kolika hodinách jí dáš další jídlo ?

pokud mě filda jí ve 12, tak mezi 14-14,30 dostane další jídlo-což je odpoledne lipánek

pismenko
11. únor 2010

u nás je to takto

6:30 150ml mléka
8:30 jogurt s piškotama
12:00 oběd
15:30 svačina - ovoce, rohlík s něčím, chleba
19:00 kaše ze 170ml vody

pismenko
11. únor 2010

pohubla s toho běhání 😀 dora to úplně peče a už zase nechodí 😝

pismenko
11. únor 2010

z toho teda

pismenko
11. únor 2010

už jsem nahrála fotky, ale vůbec mi nejde FB 😠 😠 😠 😠 😠 😠

valentynka
11. únor 2010

tak to já dávám jídlo v rozemzí po 2-2,5 hodinách.

ráno jsem ho kojila v 7,30 a v 10 dostal přesnídávku, ted po spaní dostane oběd a pak lipánka za dvě hodiny, po druhým spaní dosten z 200ml sunar a pak kaši k večeři

a je teda taky hubenďour, žebra na něm hrajou

endlessblue
11. únor 2010

U nás teĎ takto...

8 jogurt, různé ovoce, piškoty, a čaj
10 - 200ml Sunar
13:00 - oběd - zelenina, maso
16h - buď opět Sunar, nebo najíždímě na rohlíka s něčím
19h - kaše z 170ml vody
20:15 - 200ml Sunaru

endlessblue
11. únor 2010

Třeba teď šla teprve spát.. tak bude oběd až tak ve dvě 😕

endlessblue
11. únor 2010

Markét... na FB žádný fotečky nevidííím.... a normálně mi funguje 😉

pismenko
11. únor 2010

no mě FB funguje na dobré slovo, budu to zkoušet, já jsem je natáhla teprve do pc

pismenko
11. únor 2010

tak dorka už taky spí venku, tak jsem zvědavá

endlessblue
11. únor 2010

Ono je lepší že je na čerstvým vzduchu. Přeci jen, uvnitř baráku ty bacily snadnějc chytne

zirafik
11. únor 2010

ahoj holky,

tak když tu paviska hlásila o tom, jak to funguje jinde, tak vám popíšu jeden porod z Kanady 😝

Známá tam žije už nějaký ten pátek, tak už jsou zvyklí na ledaccos, ale pro cizince celkem šok 😕 Mateřská je tam 12měs. a je v plné výši, co byl plat, ale po této době už nic 😝. Má manžela, který jezdí na montáže na několik dní a pak je vždy chvíli doma a zase jede. Jediný nejbližší známý je tam jakýsi Slovák, kterému je 77 a jeho manželka podobného věku. Známá měla malou otočenou koncem pánevním, tak měla jít rodit do nemocnice, která je od nich 300km.... Jinak se tam rodí doma, jen za asistence porodní asistentky (každá má určitý rajón). Když to na ní přišlo, manža byl pryč, tak zavolala tomu starému pánovi, ten jí naložil do auta a vyrazili 300 km do špitálu, staršího brášku (2,5) mezitím hlídala ta stará paní. Když dorazili do špitálu, vzala si ji por.asistentka a čekali na dr. Nicméně dr. byl vytíženi, tak na to museli jít sami... po nějaké době se ze sálu ozvalo volání, ať jde starý pán dovnitř a jde jim pomoct 😲 ... tak držel nohu a pak pomáhal malou vytáhnout 😲 . Dr. pak přišel a už jí jen sešil 🙄 V 7 večer měla po porodu a v 7 ráno jí vykopli a jeli 300km zpátky domu, cestou vyzvedli staršího brášku a pán je odvezl domu. Ona byla tak vyřízená, že se s dětmi zavřeli do ložnice a tam jen kojila, přebalovala a nosila jídlo staršímu dítěti, snažila se odpočívala.... 🙄 . Po dvou dnech konečně dorazil manža... ona total vyčerpaná... manžela myslela, že zastřelí, že nedokázal přijet dřív 😝 . Holky, zaplatˇpánbůh za české porodnice 😝

beruskaveruska
11. únor 2010

holky mám dotaz jela jste některá z porodnice domů s malou s náušničkama??? já bych ráda kdyby jí je tem hned píchnuli. Musím se na to poptat až pojedu na kontrolu.

tevina
11. únor 2010

Ahoj holky,

Beru u nás je teda v prodnici nepíchají,až dr. v 6 týdnech.

Zdravím Pavisku 🙂

endlessblue
11. únor 2010

Žiraf, to je jak z hororu 😖 Já jela do porodnice 28km... a měla jsem dost 😒

Jojo, vím že 7600,- jsou směšný peníze... ale pokud má člověk vedle sebe přítele či manžela... tak se to v pohodě dá... i na kosmetiku zbyde 😀 ... uff... měla bych se objednat 😎

Beruš.... já jsem Juli dávala až po 3tí hexe naušničky. Nějak bych v té porodnici na tohle neměla nervy. Jediný co jsem chtěla, je zababušit si jí a odvézt domů 😉