Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
11. únor 2010

Žiraf to je něco,to je hrozný ☹

pismenko
11. únor 2010

No Pavli, tak to je psycho 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dorka dostala taky naušničky až v 5 měsících, ale vím, že se v porodnici píchají. já bych to asi nedala, protože pro mě bylo trouma už když ji tam píchali do té patičky a ono jí to moc krvácelo, tak mi ji ani nedali na pokoj a nechali si ji tam.já jsem pak seděla v pokoji a bulela jak kráva 😀

pismenko
11. únor 2010

Dělám album na rajčeti, když se zadaří, hodím odkaz

pismenko
11. únor 2010

ten FB mě sere 😠

kremrolka01
11. únor 2010

ahoj holky, nestíhám, dočtu večer, dneska si připadám jak v blbým filmu, hrajeme s Kubíkem takovou hru, on dělá bordel a já uklízím, když potřebuju balit tak on je dneska jak blázen, vyházená bedna s hračkama, puzzle rozebraný do posledního kolečka, rozsypaná kaše ze skříňky, strhnuté právě pověšené prádlo,..... a mohla bych pokračovat, peču na to, jdu ven a tatínka asi raní mrtvice až to uvidí 😀

endlessblue
11. únor 2010

Péti ... jsme na tom podobně. Mám tu mega bordel a chci jít s Juli ven... dneska objevila skříň, kde máme zeleninu.... všechny brambory vyházela a s jednou, do který byla zakousnutá přikráčela do obýváku. 😠

endlessblue
11. únor 2010

Jééé, Doruška vyrostlááá.... a jaká je krááásnááá!!!!!!!!!! 😉

pismenko
11. únor 2010

Tak dora tak chrble, že zítra razím k doktorovi, víkend před náma, tak nebudu riskovat do pondělak, aby se to úplně nerozjelo 😒

zirafik
11. únor 2010

Endy, díky za odkaz, samolepka je nádherná 😵 , škoda že ještě není pokojíček 😖

Holky, mě je nějak mizerně 😝 ... řádí prej střevní chřipky 😖 ... ráno jsem měla srajdu, ale pak ok, ale jsem hrozně unavená, sotva lezu, mám 37,4... K.rostou zuby, tak pěkně vyvádí 😝 ... před chvílí jsem jí dala homeo, tak teď je chvíli klid 😝

zirafik
11. únor 2010

Markét, tak at jste fit ...

beruskaveruska
11. únor 2010

Markét krásné fotečky a ta 33 a 54 jsou fakt boží 🙂

koukám, že se tady chrchle a podobně tak at je brzo dobře a ta hnusná zima at je fuč 🙂

zuzanka26
11. únor 2010

ahoj holky,

Markét - Dorotka je moc krásná, já to říkám furt, že tohle je pro děti nejkrásnější období, jak jsou roztomilý a jak to začíná mluvit, nádhera!

Beru, já ani nevěděla že se náušničky píchají už v porodnici 😅 Nám to píchla mudra na konci šestinedělí, bylo to pro mě hrozný slyšet ten pláč jak když vraždí kočku, ale za 2 min byla v pohodě. Tak uvidíš sama, jak se na to budeš cítit, jen je musíš mít 24 hod předtím naložené v lihu. 😉

kremrolka01
11. únor 2010

tak Kuba už chrní, vylezl za mnou na gauč a udělal na mně hají 😀 tak jsem ho přenesla do postýlky, mohl by spát až do rána, sice je bez koupání, ale jednou to přežije 😉 no dneska byl jak ďáblík, tak se nedivim, že je unavenej
pismen krásný foto 😵 😵 😵 Dorinka je čím dál krásnější 🙂
jdu uklidit ten mega bordel a pak ještě nakouknu

beruskaveruska
11. únor 2010

kremrolko už máš zabaleno??? hlavně si tu dovolenou užijte 🙂

zuzanko no já beru náušničky do porodnice a snad se najde hodná sestřička co nám je píchne. doktorka na dětským říkala, že čím dřív tím líp a prý to ty miminka tak nebolí a hlavně sebou tolik nemelou jako ty větší. ale co doktor to jinej názor 😀

pismenko
11. únor 2010

Holky díky za slova chvály 🙂 🙂 Jinak ta naše kráska právě ulehla, měla 39,1 tak jsem ji ošáchla ve vlažné vodě, dala čípek, večeři, hedelix čaj a uložila jsem ji. je mi jí tak líto, ona když zakašle, tak začne plakat jak ji to bolí, tak se děsím té noci 😒 😒

No foto 33 má pracovní název Hrozba 😀

kremrolka01
11. únor 2010

pismen určitě radši zajděte k doktorovi ať si jí poslechne, já kašel nesnášim, je to nepříjemný, naposledy jsem ho měla v 9. měsíci a to bylo něco s tím břichem, jsem myslela že s každým zakašláním porodim, co teprve ty chuděrky dětičky ☹
beru nemám ani zdaleka, já jsem samozřejmě měla plný koše na prádlo a zjistila že nemáme co na sebe, tak odpírám jak blázen, ale nás už jsem zabalila, dneska ještě dožehlim Kubovi a během zítřka dobalim, no a pak jetě jídlo, jsem zvědavá jak se vejdem do auta

beruskaveruska
11. únor 2010

teda kremrolko abyste odjeli 😀

Markét malá je fakt čípan na těch fotkách 🙂

ono tyhle prdolky jsou všechny boží to je fakt člověk si to musí užívat 🙂

valentynka
11. únor 2010

Markét, super fotečky a Dorynka je prostě kooooča 🙂
a jaký už má culík, supeer 🙂
bude tu boj o holky 🙂

pismenko
11. únor 2010

No vždyť zdejší boys taky nejsou k zahození 😀

zajdla
11. únor 2010

Dorča je kóča.Ať si taťka už nachystá vzduchovku na odhánění galánů. 😀 😉 😵 😵 😵

zuzanka26
11. únor 2010

no já jsem v klidu, moje holčička se typově odlišuje od Dorči, je asi nejtmavší ze všech? 😲 😀

zuzanka26
11. únor 2010

jsem sem taky hodila pár fotek ale spíš je dávám na FB 🙂

pismenko
11. únor 2010

Jejda Zuzi, jaké má krásné dlouhé vlásky 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanka26
11. únor 2010

jo, máme vlasatici, ale má je úúúúplně rovné 😒 škoda no, ale budu pěstovat vlásky, úplně je na ní miluju a když dělá tany tany tak hrozně divoce kroutí hlavičkou, asi se jí líbí, jak jí ty vlásky lítají 😵

endlessblue
11. únor 2010

Nazdárek holky,
já Vám tak závidím to usínání v půl sedmé... já malou nejdřív ukládám v půl deváté 🙄 To jsem zvědavá, až se zase čas přetočí zpátky, v kolik bude chodit spát 😠 😠 😠 😠 v půl desáté???? To mě picne..

Jinak dneska jsem měla den, jako Kremrolka.
Začlo to snídaní. Tak nechtěla hrušku, že si furt tu špinavou pusu šmrdolila rukama, rozmamlala to do vlasů.. .vrchol byl, když dosáhla na mistečku na stole (já blbec jí nechala poblíž)... a vylila si snídani do klína. Takže po snídani následovala normální koupel, mytí hlavy a převlíkání.

Dopoledne probíhalo tak, že tahala ale absolutně všechny věci ze skříní. Dokonce za mnou přišla s vyhozenou plesnivou cibulí z koše či syrovou bramborou 😕

Oběd taky nic moc... tím, že jí učím na ty kousky, to trvá tak 45 minut. Malá zkrátka nekouše, ona se přemůže, vezme to do pusy, ale rovnou polkne,... takže jí to nakopává.... má vždycky tak tragickej výraz... no úlet 😕

Po snídani se tak zesrandila.....že kompletní převlíkání, omývání 😠

Večer přišel manža a vykoupal... nicméně u večeře... kaše opět ve vlasech... to už jsem neměla sílu, takže šla spát s ježourem na hlavě... tuhým, jak kdybych jí to lakovala.

pismenko
11. únor 2010

Já bych chtěla aby měla Dora dlouhé vlasy, abych ji mohla kupovat tu vlasovou galantérku, protože já měla vlasy pořád na krátko, jak kluk i když jsem byla malá. Tak jsem se rozhodal, že dorka bude holčička se vším všudy.A nechávám si zase po letech narůst vlasy taky, aby jsme mohly nosit culíky spolu 😀

Veru, ona si zvykne a mě u doktora říkali, že i když nemají zuby, tak stejně si s těma kouskama poradí ty dásně, kterýma se to naučí rozmnělnit.

endlessblue
11. únor 2010

Markét... tak snad Dorince ta teplotka klesne.... jéé, já vzpomínám když byla Juli nemocná... to člověk prožívá každý zakašlání 😖

kacena00
11. únor 2010

😀 😀 😀 😀

supr bombastyk 🙂 😀 😀