• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
ahoj holky,

tak jsem se pobavila :grinning: :grinning:

Julča zlakovaný háro kaší :slight_smile:

filípek když vidí kapku,tak taky hned ukazuje a začne jí patlat, včera byly trošku malý scénky při kaši,takže taky měl kaši ve vlasech :grinning:

jinak brambory taky miluje když je může tahat,nebo cibule, naštěstí se ani do jednoho nezakousnul, do koše taky pořád šahá.
furt tu lítá se smetáčkem a lopatkou, jakmile vidí,že něco utírám, tak hned taky.

joo a vadí mu,když si šíhne třeba do jídla a má to na prstech,tak mi to hned dává olíznout,aby to měl čistý :grinning:
12. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandi, taky má filípek jednu skřínku,kde mu nechávám prostor hrát si, jsou tam víčka od přesnídávek, plastový misky, pet lahve ty malé, tak to vždy během pár sekund vyhází a jde pryč.
nejradši mi tahá hrnce a skleněný pokličky čeká kdy mi nějakou rozfláká
12. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím děvčátka, přidala sem aspoň dvě fotky co mi poslala kámoška, abyste viděly jak teď vypadá moje dítko, když už mám rozbitej foťák a nefotím :wink:
12. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, jééjda, já bych Cyrdíka snad ani nepoznala, ten teda vyrostl a je úplně jinej :slight_smile:
další fešák do fronty :slight_smile:

jinak dvojčátka by ti taky slušela :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Baruš, fakt ti vyrostl hrozně moc! je z něj už prostě velkej kluk, za chviličku narozeniny viď, ty jo, to to letí!
12. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek kočky...
Baruš jééé......... ten Cyrdík je ale velkéééj!!!!!!!!! Nojo, roček se blíží :wink:
12. únor 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych vás chtěla zase vidět !!!
12. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevěděla jsem, že z jedný sušenky se dá udělat tolik drobků :confounded:
12. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru z Cyrdíka už je kluk jako buk.Holky se budou o něj prát. :grinning: :wink:
12. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, ta sem hoď datum a můžem rozjet pražský sraz :slight_smile:
dáme spicha zase na václaváku a je to :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :frowning2:
12. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak se děje?
12. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak plíce na poslech sice čisté, ale v krku paseka...no máme jet dále v tom Hedelixu, 3x denně sirup nurofen a máme recept na antibiotika, se kterýma máme ještě počkat, kdyby se to ještě zhoršovalo :unamused: Chudina nic nepapá, ale pije, tak aspoň něco...s každým zakašláním začne plakat jak ji to bolí.Teď zase spinká nahoře v ložnici, sousedka mi přinese cestovní postýlku, ať jí můžu udělat poležení i tady dole, protože v ohrádce mi neusne. Doktor mě postrašil nemocnicí, tak jsem teď doma bulela jaká jsem hrozná matka, která nakazí vlastní miminko :cry: :cry:
12. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak má stále přes 39 ve 3:00 ráno měla dokonce 39.5 a byla jak kamna :frowning2:
12. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét vždyť za to přece nemůžeš, to je prostě nemoc. V nejhorším to bude na antibiotika a ty zaberou hned. Udělej si pohodu, hodně si s ní hraj, hlaď jí a bude to dobrý. Tohle se musí vydržet. :pensive:
12. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky sraz, ale můžu až v dubnu březen máme moc narvanej a bude nábytek do pokojíčku tak to musíme přehrkat a mám moc doktorů já vás chci taky vidět ještě něž se KÁJINKA narodí
12. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chápu, když je dítě nemocný, je to strašný vždycky :frowning2:
12. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Markét..... to je mi líto... ale bude to dobrý. Každý den se to bude lepšit a lepšit. Hodně sleduj tu teplotku... a asi bych na ty antibiotika příliš nečekala a dala jí je, ať se jí uleví. :astonished: :astonished: :astonished:

Jinak jsem rovněž pro dubnový srazíček. Když dáte datum, tak určitě přijedem.... nic zásadního v plánu na mateřský nemám :grinning:
A teď už budou děti samostatnější, tak bychom si snad stihly i popovídat :grinning:
12. únor 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak a má to být víkend? nemusí to být v Praze
12. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy co máte sedačku Maxi cosi... na jakou výšku máte nastavené ty ramenní pásy???? Mě přijde, že ten nejnižší má Juli moc za ramenama a ten prostřední, že je zase vysoko. Malá měří cca 75 cm. Tady je pro ilustraci obrázek...tady je to nastavené na ten prostřední http://verkuc.rajce.idnes.cz/25._Leden_a_prvni_narozeniny/#P1040951.JPG nevím jestli to nemá moc u uší a nemám to dát níž :confounded:
12. únor 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét ,nesmutni, bude to dobrý, hlavně že pije !
zksuit jí udělat hodně řídkou kaši,aby to měla jako mlíko ?

a udělala bych čaj s medem, Filípkovi jsme ho taky dělala v tý době jak měl taky 40 horečky, aby mut o dodalo energii a hlavně med je antibakteriální.
ted mu ho dávám pořád ráno do čaje,ale naředím

holyk já teda nemůžu poslední týden v dubnu, to jedeme tady s holkama z koníka na tři dny do jizerek zase tady na tu chalupu :

http://www.hotelpeklo.cz/

se mrkněte, je to tam super :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych dala nějakou tu sobotu :wink: A klidně Praha...tam jsou alespoń možnosti kam zajít a zároveň pak pochodit a kochat se nějakýma panorámatama, ne? :wink:
12. únor 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Val...je to tam pěkný... málem jsem tam měla svatební hostinu :grinning:
Je bezva, že s holkama takhle jezdíte...... že bychom se taky "pochlapily"???? co děvenky???? :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla taky pro sobotu a panorááááámata :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endy já jí mám, ale ani nevím, že ta možnost tam je, prostě to utahuju, aby to měla pevně a nemohla vyletět, ale nevím, to asi není na co se ptáš

tak 17 dubna? mám zrovna narozky :grinning:
12. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, já to mám na tom prostředním, filípek má 79cm

myslím si,že Juli to má dobrý, jedině že by jsi to zkusila dát níž a hodila sem fotku,abych viděla ještě i tu první výšku pásu

zuzi, musíš tam mít nastavení výšky ramenních pásů když máš autosedajdu do 18kg, tak pak by se ti tam nevešla

u vajíček tohle není
12. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét soucítíme s tebou :frowning2: za to nemůžeš, my když jedem tak taky všichni, určitě se z toho brzo zberchá :wink:
endy tak my máme na nejnižší úrovni a nepřijde mi že by to měl nějak hodně za krkem, asi má dlouhý nohy a krátkej trup, protože má taky 79 cm :grinning: ne, já myslim, že důležitý je to dobře utáhnout a aby z toho nevyklouzla z ramínek (takže asi radši níž než výš?)
pro srázek jsem všema deseti, den je mi jedno, v dubnu už by mohl ten sníh roztát ne???!!!??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo akorát nevím jak jsou letos Velikonoce, to už tradičně jezdíme na chalupu :wink:
12. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš Cyrilek je božskej, fakt hrozně dospěl, už to není žádný miminko :slight_smile: ty jo, bych vás fakt moc ráda viděla jak vás vidim :grinning: tak doufám, že po horách budem všichni fit a i nějakej volnej den se najde :wink:
12. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek