Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
13. únor 2010

Nazdárek.. tak jsem nakoukla, abych zjistila jak na tom Dorče je.
Koukám, že se to obrátilo k lepšímu... tak hurá hurá hurá... snad už bude jen lépe 😉

Ale zase Kája nám marodí.... chjo chjo... teď je taková blbá doba... únor, březen.... opět lítaj chřipky 😠 😠 😠

Dnes jsme byli s manžou nakupovat. V Hudy mají 30% slevu, tak jsem si koupila jarní bundu a zároveň bundu na kolo či běžky. Hurá hurá. 🙂

Malá dneska hrozně špatně jí. Bojkotovala snídani, pak vypila jen SUnar, bojkotovala i oběd. No, teď blajzla celou svačinu, tak doufám, že večer si kaši sní.

Dneska se jí prořízl druhej klofák 😀 tak snad to bude tím 🙂

jitousek
13. únor 2010

endy to je určitě těma zubákama u nás to teď bylo taky asi tři dny viděl jídlo chtěl jíst ale jak viděl lžičku nebo ochutnal ze lžičky strašnej řev a dokonce i večer u kaše nevím čím jiným by to bylo ale asi zuby 😉

zajdla
14. únor 2010

Ahojky,pěkný den.

dneska mám navařeno,včera jsem celý den lítala s hadrou.Tak teď mám klídeček.Odpoledne jdeme s Lucinkou na karneval.Půjde za princeznu. 😀

Chris ať je Kája brzo OK.

Markét jsem ráda,že je už Dorotce líp.Snad už to bude dobré.

Endi ať se ty zoubky brzo prořežou. 😉

pismenko
14. únor 2010

Dobré ránko, tak jsme bez teploty 😵 Ale kucká pořád, ale to bude asi ještě dlouho.

zajdi, užijte si karneval, my jdeme v dubnu a Dora půjde za makovou panenku a martínek bude motýl Emanuel 😀 Už se doře vyrábí kostým

endlessblue
14. únor 2010

Brý ránko. Tak manža vyrazil na běžky a my s Juli jsme zase sirotci 😠

Tak hurá... Dorče je bez teplot... jojo, ten kašel je na dlouho. My se s tím potýkali víc jak měsíc 😒 . Co pak hodně pomohlo byla solná jeskyně...2x týdně 😉

Jééé, karneval.... taky bych se na něco takovýho chystala. Jen jsem hrozný nemehlo a nedokázala bych Julče nic ušít 😅

Dneska budu dělat špagety a možná stihnu upéct i buchtu.

Malá je teda protivná, asi ty zuby. Má dásně hrozně oteklý 😖

pismenko
14. únor 2010

No Veru, ty zuby jsou fakt někdy peklo, ale bude to lepší, až vylezou.

Náš tatínek ještě chrápe, dneska jde na noční 😝 a včara mě vytočil na maximum, protože se vrátil až po 19:00 hodině a ještě připitý 😠 😠 😠 😠 Tak jsem mu nahodila cosi o zodpovědnosti a hodlám dělat uraženou 🙄 🙄

endlessblue
14. únor 2010

Jojo, tatínkové jsou někdy na draka 😒

endlessblue
14. únor 2010

Holky, doktorka mi říkala, že už můžu začít dělat jídla z kravskýho mlíka. Že prý pudink jí klidně můžu udělat, že to nemusím dělat ze Sunaru. Tak nevím. Dělám pudinkovou buchtu a kus mi zbyde, tak jsem myslela Julče k svačince

pismenko
14. únor 2010

Já bych se toho nebála, vždyť jogutry, tvaroháčky a pod. jsou taky z mlíka

endlessblue
14. únor 2010

táák, už má na okně 2 mistečky pudinku s piškotama... to zas bude tloustnout 😀

beruskaveruska
14. únor 2010

ahoj

jé tak Dorince už je lépe to je fajn, ale Juli zuby teda snad to bude za chvilku dobrý a budete mít pusinku plnou zoubků.

já se pustila do gruntování no jak jinak je víkend, že? 😀

tanuki
14. únor 2010

Endy, podle mě a co jsem četla, tak když nejsou v rodině moc alergie, tak klidně i trochu dřív než v roce, jde jen o to, aby to nebylo jako hlavní zdroj mléka..to lépe ty UM kvůli poměru bílkoviny, cukry, tuky..

endlessblue
14. únor 2010

Beruš... co ty to pořád gruntuješ? To bydlíte aspoň v 7+1, ne??? 😉

Malá chrupká,... dneska jí dělám k obědu rybičku s těstovinama...tak snad to bude jíst. Včera jsme cestovali, tak měla skleničku (špagety bolognese).. a byl to boj, pořád mi to plivala. Potvora je zvyklá na vařený doma 😅

endlessblue
14. únor 2010

Jojo, myslím, že tepelně upravený mlíko nevadí. Napít bych jí ho asi ještě ale nedala 🙂

zajdla
14. únor 2010

Super,že je Dorka bez teplot.

JJ pudink klidně můžeš dát.Lucce ho dali v nemocnici v 8 měsících a ještě k tomu čokoládový.To jsem nějak nezkousla a dostala nutrilon tenkrát.To si pamatuju jak dnes. 😝 😕 😠

beruskaveruska
14. únor 2010

ne ne máme 3+1 😀 , ale práší se jako blázen a já to nesnáším 😝 MM už se těší až se narodí Kája prý furt nebudu lítat s hadrem 😀

pismenko
14. únor 2010

No taky bych měla gruntovat 😅 😝 😨

valentynka
14. únor 2010

ahoj holky,

Markét, to je dobře že je Dorynka bez teplot, na kašel měl filípek stoptusin

jinak jako uraženou chvilku dělej,at si tatínek nemyslí 😀 😉

endy, jojo,puding můžeš udělat, prý se to má hodně povařit, tak nevím, ale filda už trochu pudingu měl 🙂 a šmakovalo

endlessblue
14. únor 2010

Tak to do ní napadalo jak Němci do krytu 🙂 Myslím, že čas od času pudink udělám 😉

Teď hledám nějaký romantický film, že bychom ho stáhli z netu... když už je ten Valentýn, že? 😉

valentynka
14. únor 2010

endy, do filípka to taky padalo, měl tím zalitý romačkaný banán s jahodama 🙂

taky ho budu muset udělat, asi zítra 🙂

manžel mi před chvílí odjel zase do práce, příjde zase kolem 1 ☹
filípek ted spinušká 🙂

jitousek
14. únor 2010

brý podvečer ak já se dneska docela nějak flákám eda jen obídek jsem společně s manžou uděla a odpoledne jsem čumákovala na pohádku a pak jsem udělala pár chlebíčků když jako ten valentýn mám z půlky zbalený kufr a večer budu ještě žehlit tak že to pak dobalím a dopoledne zítra vyrážíme k našim tak že tu týden nebudu kdyby mě někdo zháněl 😎 😵 😵 😵

jitousek
14. únor 2010

přeji pěkný Valentýnský večer možná ještě nakouknu no kdyby ne tak se tu mějte hezky papa 😉

a už žádné nemocínky joooo koukejte bejt fit a v pohodě 😵 😵 😵

valentynka
14. únor 2010

ahojky

jdu ráno s Filípkem ke kožní kvůli těm ručičkám( asi jsem to sem nepsala- nebo jo? no má takovou krupičku mezi prstíkama ), vždy když jde spát tak mu to mezi prstíčkama namažu imazolem, trošku se to zlepšilo,ale myslím si,že kdybych to přestala mazat,tak je to zase tam,kde to bylo, jen to chrání,ale neléčí.

a Filípek se mi taky poprvé oprudil, jsme z toho hotová,bo nikdy se mu to nestalo.
nejdřív to bylo v třísle a ted i prdelka, mám podezření na ty pleny z DM ty babylove, prootže fakt nikdy se neoprudil a to jsem měla plno druhů plenek, značkové i neznačkové a ted tohle, tak nevím.
takže zase dávám ty stejné jako předtím, na noc pampers a přes den pleny albert.
dneska jsme ho při každém přebalení sprchovali a hned jsem namazala sudocremem, tak ten taky z 50% zabral.

ale fakt je mi z toho ouzko

valentynka
14. únor 2010

jitu, užij si týden u rodičků, určo to bude perfekt, ty si orazíš a babi s dědou si užijí Míšánka 🙂

pismenko
14. únor 2010

Val ta krupička nevím co by mohla být 😕 😕 😕

No Dorča dneska nesnědlo nic na večeři...v 17:00 měla Lipanka a šlus 😒

pismenko
14. únor 2010

a to opruzení se brzo zlepší, hodně větrej a mazej a bude to OK

valentynka
14. únor 2010

markét, mě Filípek dneska po spaní bojkotoval sunar, taky měl ve 4 lipánka a pak až v 19,30 kaši a tu snědl.

jsem mu dala lahev a obrátilo mu to žaludek a trošku se poblinkal,tak už jsem mu to nedala

holky, jak to je s daněma ?
četla jsem někde,že když si nevydělám víc jak 68tisíc, tak si mě manžel může odpočítat na daních.

do těch příjmů se počítá mateřská a rodičák už ne že ?
musím to jít naštudovat a taky napsat mzdový co a jak,jeslti mi to ještě nějak pomůže vyplnit papíry a nebo už ta nová firma,která nás koupila.

valentynka
14. únor 2010

tak jsem něco početla tady na koňovi 🙂

tak je to tak,jak jsem tu psala, v první chvíli když jsem to spočítala, tak jsem přesáhla tu hranici 68tisíc.
pak se tam ale někdo ptal,zda se dotoho počítá mateřská,která přišla v lednu na účet-je to vlastně za prosinec že ? takže ta se do těch příjmů nepočítá a tím pádem se do té hranice vejdu a představte si,že jen o 54Kč, mít o 55kč víc,tak mám útrum.
ovšem uvidím,co mi spočítá mzdovka, ale mám to příjmy co mi přišly na účet,takže by to mělo sedět .

je tam odpočet něco kolem 24tisíc, tak by to nějakou tisícovku mohlo dát zpětně 🙂 to by bylo supéér 🙂
pak ještě odpočet na filípka a je to 🙂

jitousek
14. únor 2010

val já se nevejdu 😠 😠 😠 😠 😠 páč mě vyplatili v červnu a v srpnu dovolenou a to se tam počítá a nevychází mě to o 3 tisíce jsem nasranáááááááá 😠 😠 😠 😠 páč kdyby mě tu dovolenou nevyplácel podnik takhle zpětně normálně by mě to v pohodě dalo ........no tak že prd no snad příští rok já na tohle mám fakt kliku na tyhle věci ☹

jitousek
14. únor 2010

jinak už jsem vyžehlila pobalila kufr a ještě ráno něco dohážu a jsme kompletní 😵