Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
14. únor 2010

http://finance.idnes.cz/vlastnite-li-byt-v-zate...

mrkněte na tohle holky,třeba se to někoho bude týkat, jsem o tomhle ani netušila

Jitu, no já jsem právě zvědavá jak to vyjede z práce, třeba to bude nižší právě kvůli té dovolené,která se proplácela,ale pokud ne, tak to bych teda na tvém místě taky byla nasraná 😠 😠

valentynka
14. únor 2010

Tak jsem se zkusmo vrhla do vyplnování,tak by si na mě manžel mohl odečíst 6měsíců, což znamená vrácení daní v hodnotě 12420,-, noooo tak to by bylo super, by se vrátili prachy vložený do opravy auta

valentynka
14. únor 2010

hele Jitu, stejank se musí potvrdit nějaký papír, takže se poptej a uvidíš, držím pěsti,aby jsi se dotoho vešla !! bylo by to jako fakt nespravedlivý jen o pár tisíc se nevejít a přijít o tolik peněz ☹

endlessblue
15. únor 2010

Tady tady to chrupkááá..... někdo dovolenkuje, někdo spinká.... jen my prd 😠

endlessblue
15. únor 2010

Ježkovy zraky holky... vy už řešíte daně jo???
Tak jak to já zpytlíkuju, to fakt nevím..... u nás to bylo letos tak divoký!!!

pismenko
15. únor 2010

Dobrééé deň 🙂

janda79
15. únor 2010

ahoj holky!
jé, daně 😅
nám už druhý rok budou vracet asi 21 tis.. dřív bylo společné danění manželů, teď už to neexistuje, ale účetní nám udělal zase tohle. vůbec nevím o co jde, ale má to manžel na mě.

janda79
15. únor 2010

Val, ten moučník vypadá suprově!

janda79
15. únor 2010

jdeme ven, páá

pismenko
15. únor 2010

Jo a naše rodinná ,,krize" dneska vygradovala tím, že se Tom po cestě z noční vyrypal autem, dostal hodiny, skončil ve svodidlech a zrušil přední nárazník i s mlhovkou 😕 Takže u nás tak...je z toho dost v prdeli, ale já to beru jako plech a jsem ráda, že spíš nejelo nic do protivky a pod......

endlessblue
15. únor 2010

Jééé, tak to nám asi nevrátí!!!!! 😀

Markét, tak jak je?

pismenko
15. únor 2010

Veru...viz 10:01 😀

pismenko
15. únor 2010

Jinak Dorka OK, až na to jídlo

endlessblue
15. únor 2010

Ježkovy zraky. No hlavně, že se nic nestalo 😉 Manža jezdí každý den po dálnici až k Mladý Boleslavi, tak taky den co den trnu 😒

Třeba ten karambol vyřeší rodinnou "krizi", ne???? Že si manža řekne, že ostatní věci jsou jen malichernosti 😉

valentynka
15. únor 2010

ahoj holky,
jsme s Filípkem zpět, ten už ted spinká, ještě jsme to tu pofackovala, dala prát prádlo a dopíjím kafe z rána.
ještě jsme se od doktroky stavili u mamči v práci, byla tam moje babča,tak aby viděla Filípka.

u doktorky jsme čekali 3/4hodiny, pak nám paní řekla at si jdem dovnitř, i ostatní říkali ,že můžu jít,když jsem tam s dítětem, bo byla plná čekárna,protože měli týden dovolenou, no ale vydržel to hezky, byl hodnej 🙂

noo a teď ten problém,který máme, jsem na doktorku valila oči,když mi řekla,že to vypadá na plíseň,která šla do exemu 😢 😢 tak mě tak hlavou prolítlo, ježišmarjá, jaká plíseň, z čeho.
najednou se mě ptá, jestli náhodou nechodíme plavat, no a bylo to jasný 😒 😒
prý to lítá vzduchem ,no drží se to tam,kde je vlhko.

holky,asi bude nějak háklivej po tom, co po narození chytnul v tý porodce tu kožní infekci,tak už to má asi nějak v těle...

napsala nám mastičku, po obědě jí manžel vyzvedne.
nicméně jsme se teda zeptala,že mám zaplacený další kurz plavání a jestli to mám raději zrušit, tak říkala,že nemusím,že to bude dobrý, případně ještě promazat modrou indulonou nebo infadolanem.
vzala mu stěry na tu plíseň a za týden budou výsledky a půjdem se ukázat.

takže holky tak 😖 je mi z toho smutno..

valentynka
15. únor 2010

Markét, tak to je blbý,ale hlavně že se Tomovi nic nestalo a jak píšeš, ještě že nejelo něco proti a nestalo se něco horšího,je to opravdu plech...

Endy, a kdy jako chceš řešit daně ??? vždyt už je půlka února za námi a uteče to jako voda.
Manžel už donesl papíry z práce před týdnem

endy, proč by vám neměli vrátit ?
jestli jsi si vydělala mín jak 68tisíc,tak vrátěj a ještě odpočet 10tisíc na Juli

pismenko
15. únor 2010

Val, nebuď smutná...hlavně, že doktorka poznala z čeho to může být. Mastička určitě zabere 😉

tevina
15. únor 2010

Ahoj holky,

Písmen tak co Dorinka,už je lepší?
No ještě že se manžovi nic nestalo 😔

Val tak nakonec plísen,to je něco vid?Ale budete mazat a bude to dobrý,neboj.
Val nevíš jestli si mě může tomáš odečíst když nejsme manželé?Vim že děti jo ale mě teda nevim 😕

valentynka
15. únor 2010

Tevi, jsi na rodičáku,tak pokdu jsi si vydělala méně než těch 68 tisíc, tak si na tebe odpočte, může za 12měsíců něco kolem 24tisíc.

já protože jsme si vydělávala ( mateřská ) 6měsíců, tak si na mě odečte zbývajících 6měsíců, což je těch 12tisíc.

to jsem vyčetla, tak snad to tak bude, škoda že tu není kremrolka,ale až za týden dorzaí,tak se jí zeptáme 🙂

endlessblue
15. únor 2010

Jééé Val.. to mě mrzí 😒 No ale snad se to vyléčí a budete moct dál plavčit..

No, já ještě dostala proplacených 40 dnů dovolený... tak si myslím, že mi to nevyjde 😠

Ale z čeho mám zjišťovat kolik jsem si vydělala, fááákt nevím. To asi musím požádat na škole o papíry, ne??? Copak já si pamatuju kdy mi přišly jaké peníze??? 😀

valentynka
15. únor 2010

endy, jojo, měli by ti z práce poslat ten růžový papír,kde bud budeš žádat o vyrovnání daně a nebo ne- třeba sit o uděláš sama , ale pokdu by jsi o měla nižší,tak by jsi pak něco potřebovala pro manžela do práce, ohledně toho výdělku prý stačá jen čestné prohlášení.

já se na výdělky mrkla do výpisů ,ale jinak ti mzdovka vyjede papír o výdělku,když si požádáš,ale určo bych si zavolala a poptala se ohledně těch daní, bo jsou pak mzdovky,že když někod neví,tak ani neporadí a prdí na ně, jsem zažila u mě v práci,že se na ty ženský prostě vyprdla

valentynka
15. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

a nebo tady prostuduj, já včera večer četla a vyčetla 🙂

pismenko
15. únor 2010

šmarja, čert aby se v tom vyznal 😀 😀 😀 😀

endlessblue
15. únor 2010

fůůůj mě se do toho nechcéééééé 😝 😝 😝 😝

pismenko
15. únor 2010

to nečti 😀 zavolej si do práce a zeptej se co a jak...

pismenko
15. únor 2010

holkýýýýýýýýý, jak vaříte ty jáhly a co k tomu?? kuju za rady

tevina
15. únor 2010

val tak myslíš že i když nejsme manželé tak může?to by bylo fajn 🙂

valentynka
15. únor 2010

markét, já jáhly ještě nedělala,ale dnes jsem filípkovi udělala červenou čočku s bramborem a vajíčko do toho celé, tak snad už to bude v poho,doted jsem dávala jen žloudek