Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
15. únor 2009

Děvčátka já se loučím, přeju krásnou a klidnou noc 🙂

zajdla
16. únor 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Budíček dnes opět v 6,45.Ach jo.A to usnula hodně pozdě.Už nevím,jak ji mám přes den utahata,by ráno spala dýl.

zirafik
16. únor 2009

dobré ráno 🙂 , tak jsem zase tady a konečně vyspalá.... 😒 . V hotelu měli hrozný postele, pořád jsem se budila, tak teď jsem vyspala do syta 😵 , spánek skoro 10hodin 😅 . I močák mám zatím nějaký poslušný, takže v noci nemusím chodit 🙂

A co tady nového??

zirafik
16. únor 2009

Kamcule, já si na Tebe taky pamatuju, ale vím, že jsi měla hodně absencí, tady na koňovi... 😀 . Chodila jsi věru málo ...

zirafik
16. únor 2009

tady se dneska nějak spinká 🙄 🙄 🙄

pavis
16. únor 2009

Dobre rano,
tak ja uz jsem tu taky, po noci, kdy jsem prestala pocitat, kolikrat jsem vzhuru.... 🙄

kamcule
16. únor 2009

Zdravíme,
jen na skok nakukuju, zlatíčko mi tady vypráví ale už chce zas něco víc akčního 😝 , no a teď teda ... ani nechci vědět co to na mě zakřičel 😒

zirafik, chodila pomálu ale mělo to důvody 😕

Teď už to bude lepší. snad!!!

ver.kuc
16. únor 2009

Nazdárek.... také zdravím po noci...teda noci.... no nespala jsem skoro vůbec.

Malá se budila co 2 hodiny a žádala si mě. Už jsem ke konci prakticky neměla mlíko 😕 Navíc mezi jednotlivým kojením stále tak divně chrochtá. Jako by měla něco v krku a chtěla to vykašlat... no, doktorka jí nikdy neslyšela a říkala..."to je normální".. ale na ní fakt kašlu... a až pojedu ve středu na kontrolu kyčlí, tak sklouznu taky na ORL ať se na ní podívají. 😕

kacena00
16. únor 2009

holky musim si postěžovat, náš Cyrda je tatar a beran po mamince, v 5 ráno sem si po čůraání lehla a začlo mi škytat vpravo nad pupkem, jako sem zvyklá ýže škytavka rezonuje po celým břiše a že se dá nahmatat odkud vychází, no a tohle bylo celekm jasně vpravým boku nad puúpkem..mě se chtělo brečet. a ještě teď mám v podbřišku uplně prázdno, můžu si tam mačkat, není tam ani kousek toho mýho miminka.

já vím, že se ještě může otočit, ale zlobí mě s tím furt a nervuje, já už viodím, že je to takovej paličák jak já a při příjezdu do porodnice nám řeknou, ale maminko kvůli špatné poloze miminka půjdete na císaře, a já nemám ani EKG, a teda jestli ybch dala císaře v epidurálu silně pochybuju, kamarádka mi to vyprávěla...to čvachtání apod...no to bych asi nedala 😝

pěkně mě ten náš cyrdouš zlobí...

ver.kuc
16. únor 2009

baruš neboj... hele, já byla přesvědčená, že vím jak malá leží a že se mi taky otočila a ono prdlajz 😉 Třeba je hlavičkou stále dole, jen se jinak pootočil a ty se nervuješ zbytečně....

Dítě zase huláká... letím jí zacpat pusu dudanem 😅

zuzanka26
16. únor 2009

Ahoj holky, naše noc taky nic moc, mám teda fakt s malou zážitek, ona je šíleně lekavá. Dneska v noci všechno probíhalo celkem normálně, i když se dost vrtěla a já se budila po hodině, ale vždycky jsem znova usnula a pak v pět už jsem jí nakojila, ale ona měla vyspáno, takže se pak vedle mě mrskala fakt divoce, tak jsem si řekla, že jí dám ještě prso, ona se zakousla, jak kdyby týden nejedla. Jenže jak hltala, tak hrozně mlaskla a šíleně se toho lekla, takže spustila děsnej pláč, tak já musela chvilku utěšovat a chovat, pak se to uklidnilo,tak kolem půl 7 konečně zabrala tak na hodinku. no děs.

Baru i kdyby došlo na císaře, je lepší jen to lokální umrtvení, aspoň o všem víš a poprvé slyšíš dětský pláč a vidíš hned toho svýho broučka. Věř mi, že to není to nejhorší. 😵

kamcule
16. únor 2009

taky myslím že epidurál nebo i spinál je mnohem lepší než celková anestezie. I kvůli kojení ale hlavně ho vidíš hned, slyšíš ho a tak když už to nejde normálně, tohle je tomu nejpodobnější.
Někdo říká že po celkový trvá i citům k mimču dýl než se dostavý ale to nemůžu soudit 😒

A císaře sem měla a žádný divný zvuky jsem neslyšela, jen trošku tahání jak bříško roztahujou ale to už se pak ozve ten řvounek takže okamžitě zapomenuto 🙂

zuzanka26
16. únor 2009

Kamčo, já teda trochu divný zvuky slyšela, sice všichni co nademnou stáli, se bavili normálně, já strachy byla docela ztuhlá, ale hladili mě doktoři po hlavě, sestra mě držela za ruku a ten divný zvuk- bylo to , jako když mi někdo jezdí obrovským válem po břiše, i ten tlak byl na břicho dost velký,ale bez bolesti 😉 no ale celkově ta samotná operace nebyla nic hroznýho, to je teda daleko horší potom, jak to přichází k sobě 😖

kamcule
16. únor 2009

mě to asi nepřijde tak hrozný protože jsem zvyklá ze sálů na horší zvuky ale stejně třeba zubař - vrtání - mi přijde hnusnej zvuk, tohle je takový "mlaskání" mi přijde 😅
Potom je to fakt hustý, náš mladej mě permanentně čutal do jizvy, a smát se když přišla návštěva nebo třeba můj vtipný manžel když se do toho obul, to bylo strašný!!!! 😀

pismenko
16. únor 2009

Ahoj kočky, tak já si na dnešní noc nemůžu stěžovat, spíše na to co následovalo před ní 😖 😖 Před koupáním asi tuna míchaných vajíček, tak si říkám...jooo pohoda, vykoupeme, nakojíme a bude drnět. Prdlačka...ovšem vše šlo podle plánu..takže jsme vykoupali(aktivně se zapojoval i Tom, protože jsme měli tichou domácnost, byla jsem dost nas..., ale to je jinačí příběh), potom jsem kojila a tiše odešla.Ovšem po 20minutách řev jako kráva.No a tak to trvalo asi dvě hodiny, já už jsem z toho byla magor, cvičily jsme, hojdaly..ovšem všechno marné.No a pak z ní vystřelila další porce míchanice, takže jsem byla šťastná, až jsem tam nad tím bulela jak želva.Pak teda ještě dost kňourala, ale to nastoupil Tom a uhojdal ji tak, že spala až do 3:00 a pak do půl 8...takže mi to vynahradila 🙂

No a taky zdravím Kamču.No to je už ale opravdu doba 🙂 🙂 🙂 🙂

Baru, já myslím taky, že Cyrilek je natočenej dolů, neboj....však se to za cvilku ukáže 😀 😀 😀 😀

My jedeme do poradby zítra, tak jsem taky zvědavá.

ver.kuc
16. únor 2009

Makrét, kolikrát denně kojíš????? Mě se ty intervaly většinou za noc dost prodlouží.... tak nevím, jestli baštíme dost...

A co ostatní zasloužilé matky??? Kolikrát denně a jak dlouho jste kojily měsíční dítě??? já jestli jí nešidím 😅

pismenko
16. únor 2009

No já ji kojím v průměru 6x-7x za těch 24hodin 🙂

kamcule
16. únor 2009

veru já první měsíc pravidelně po 3h, pak si začal prodlužovat noční třeba na 4 až 5h ale den zůstal, a od třetího měsíce prodloužil i denní krmení.

ver.kuc
16. únor 2009

tak jooo..... někdy stihneme 7x někdy 6x...

ver.kuc
16. únor 2009

jooo... jinak mi přijde že naše mladá začíná plešatět 😅 a o modrý oči asi taky přijdeme 😀

pismenko
16. únor 2009

Dorotce ty vlásky taky trochu vypadávají, ale zatím teda ne něják brutálně 🙂

pavis
16. únor 2009

Veru, urcite ji nesidis 😉 , Julca by se ani sidit nenechala! Ja jsem krmila vzdycky kdyz si Ani rekla, nekdy po 2, nekdy po 3, po 4 hodinach. Kdyz nahodou spala 6 hodin v kuse, tak jsem ji nebudila, rikala jsem si, kdyby mela hlad tak na me houkne. 😀 Rozhodujici bylo, ze pekne pribyvala a byla spokojena. Vzdyt i dospeli maji nekdy hlad min, nekdy vic, nekdy metabolismus pracuje rychlejc a nekdy pomalejc, tak ja jsem tomu nechavla dost volny prubeh, hlavne zadny stres 🙂

kacena00
16. únor 2009

holky dík, mě to bylo teda líto hlavně v těch 5 hodin, jak člověk čumí do stropu, všude ticho jen vedle vás klidně oddychuje drahá polovička

já mu věřím, že se ještě otočí
)
kamčo jak si psala to mlaskání, to mě právě děsí a to vědomí že mám díru v břiše, ale máte holky pravdu že člověk hned ví o tom miminku 😉

no nebudu plašit, ale přiznávám, že mě teda trochu sere, jak tam ten salám přes to břicho zase mám, a dole tam kde je močák a dalo se tam nahmatat to díťátko je fakt ouplně prázdno..to mě dycky tak otráví, ale třeba se v tom klubku jen nějak posunul, i když ta škytka v pravým podžebří..to se přehlídnout nedalo, ale co už, segra taky přežila císaře a vy ste přežily císaře a náš Cílek má stejnak zatim dost času žejo

jo Veru sem se tady strašně tlemila u toho vašeho videa, jenže ostatní sem nezkoukla, protože sem měla zaseklej net. ale tohle bylo fakt hodně vtipný 🙂 🙂

pismenko
16. únor 2009

Baru, Tebe císař nečeká 😉 😉

kacena00
16. únor 2009

já mám hlavně blbý kecy, i kdyby měl bejt..hlavně že bude mrně v pořádku, holky sem fňukna blbá a beru všechny svoje nářky zpět!!!
kujuu

fuj mě je nějak na zvracení 😝

jojo, já jdu nakrmit pipky, dát čoklátkum vodu a připravit se na odjezd, páčto mám po obědě randevous s holčinou z kurziku - má vánoční miminko, tak budu dneska ťuťat malou Barborku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak posílám pusiky a díky moc za hezká slova, já sem prostě blbka nooooooo 😔 😔 😔 😔 😔

kamcule
16. únor 2009

nejsi, všechny jsme se bály a řešily všechno možný 😎

nemo1985
16. únor 2009

Ahojky holky.
Tak u nás dnes noc byla opět v pohodě,
papali jsme ve 20h, v¨1h a v 5 30h. 🙂
JInak včera mi spad jen hodku, pak jsme jeli
s kočárkem ven a to spal 3hodky,

Ted už chce být častěji vzhůru.
Dala jsem mu na lehátko už tu hrazdičku a
kdyby jste viděli, jak ty hračky pozoruje.
Rukama pěkně mlátí.

Zítra jdeme na kontrolu těch kyčlí.

Máme tu trošku sněhu, teplota -3stupně a poletuje
trošku sníh.

Zapla jsem pračku a vařím zapečené těstoviny.

Zuzi......... pěkné fotečky 😉

kamcule
16. únor 2009

tak moje dítko odmítlo celý zeleninový pyré , vztekle se napil čaje a vytuhnul 😕
Hází mi vidle do harmonogramu, vždycky když si myslim že nastal jakýsi řád, tak mě vyvede z omylu 🙄
Je k sežrání!!!

zirafik
16. únor 2009

ahoja holky, tak jsem zase tu 🙂 a mám pěkný těhu rifle 😵 . Ale ta cena 😠 1.100,-, no děs, ale dají se pěkně upravit na rostoucí bříško 🙂 . Jo a byla jsem si vyzvednout tu neschopenku a to bylo zas keců... 🙄 ... hlavně sestra byla hrozně důležitá... a mlela ptákoviny...jakože neomezený vycházky bejt nemůžou a že choděj kontroly... a bláblá 🙄

Holky, ty miminečka jsou téda nevyzpytatelný 😕 . Já mám ráda určitý režim a plánování ... a to jaksi taksi asi padne, jak to tak čtu 😀 😀

ver.kuc
16. únor 2009

hih....žiraf... jen ať si sestra plácá co chce. ... ty už si jen užívej... a neboj... na těhule se nechodí. 😉