Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
17. únor 2010

jupíííííííííííííííííí

tanuki
17. únor 2010

rinti, může to být jen tím blbým změřením! hlavně, že jsou průtoky OK 🙂 a z monitoru se teda taky uvidí, jestli se má dobře. No, je to fakt vzrušující, když si maminka nenechá říct pohlaví 😵
Chris, snad už Vás to nepotká 😎

valentynka
17. únor 2010

ahoj holky,

Chris,to mě mrzí,že je Karolínka tak nemocná a museli jste být v nemocnici, takhle maličká ☹
snad už jí bude kočičce lépe, ale neboj se, bude to dobré !!

Rinty, neboj se, zítra na monitoru se ukáže.
já taky měla jendu chvíli málo plodovky,ale ona se postupně tvoří a s tím měřením to už je v tomhle týdnu taky naprd, vždyt víš jak jsme tu všechny psaly,že jednou jsem o dva týdny starší, jednou zase mladší, jednou je to nemocná ledvinka, pak zase jiný doktor řekne že je to ok.
na zítřek ti držím pěsti, hezky uslyšíš srdíčko a bude ti mooc dobře 🙂

no já dneska šáhla filípkovi du pusiny, tak už mu ta stolička hezky leze a z boku má pořádnou bouli, takže to nehcutenstív je asi k tomu,ale vydržel spinkat až do rána a přitom nepapal.
ted už taky chrní,manžel taky -vstával ve 2 do práce a přišel ve 3.

jooo a Filípek se mi po dlouhé době táák posrandil,že to proteklo punčocháčema a samosebou i špinavá postel, povlečení a deka, takže ted už peru ,aby mu to do večera uschlo.

valentynka
17. únor 2010

markét 😀 😀 😀

pismenko
17. únor 2010

no já bych to pohlaví nevydržela nevědět 😀 😀 sem byla vyřízená, že to trvalo až do 30tt než se to kávové zrno ukázalo

beruskaveruska
17. únor 2010

teda drbny na straně 600 😀

jo děvčátka tt mi naskakujou už chci mít aspon 32tt, ale já vím ono to rychle uteče

hele hele hele kdo je tady vlastně další snažilka????????????????????????????????????????????????

pohlaví jsem u malé taky nechtěla vědět a asi bych to nechtěla vědět ani ted, ale když jsem jela na NT tak mě MM nahlodal a nechala jsem si to vyblejt už ve 12tt měli jsme štěstí neb PINDÍK NENALEZEN 😀 😀 a pak mi to řekla i moje dr. a na UZV cca ve 22tt to na kardiu též potvrdili 🙂 , ale stejnak vám řeknu, že bych asi čučela u porodu.Maminko máte CHLAPEČKA 😀 no co tak by jel pindík v růžové 😀 , ale asi domů pojedeme pro jistotu v zeleném - jistota je kulomet 😀 😝

tanuki
17. únor 2010

My se na to možná za pár měsíců vrhnem, přidá se někdo? 😀

pismenko
17. únor 2010

asi já 😅

beruskaveruska
17. únor 2010

teda takže začne další vlna // to je paráda 😀

beruskaveruska
17. únor 2010

my bychom se po Káje rádi snažili též, ale pssst 😀 , kdyby se to normoš zasejc povedlo do půl ročka až ročka nebránila bych se. Pak už ne , ale kdyby to náhodou vyšlo 🙂

tanuki
17. únor 2010

😵 😵 😵

valentynka
17. únor 2010

já asi taky 😀

beruško, výjde přirozeně tobě i mě, už žádný IVF!!

kacena00
17. únor 2010

hoj holky!!! co se týká tv programů- u nás jako má velkej úspěch panorama, to si můžu dojít na vece a i přiložit a neječí za dveřma tzak urputně 🙂 no a pochopitelně reklamy že?

rinty, to chápu, že si z toho přepadlá, ale lepší že si tě pohlídaj, mě třeba UZ nedělali... naštěstí cyrda měl víc rozumu než kdfo jinej..tak třeba budeš mít taky takovýho srandovního skřítka, ale podle mých zkušeností 🙂 😀 tyhle minimiminka si top velice rychle na vzduchu dojedí, takže neboj ničeho 😉

a šňůry kolem krku se taky neboj..jak říkala PA na kurzu, to má skoro každý mimčo, ukazovala nám porod na videu a pak nám to vrátila a zpomaleně ukázala- ani jedna sme si nevšimly že jak to miminko vyklouzlo, mělo šňůru okolo krku, v podstatě se nic nestalo, jo a náš c. měl taky šňůru okolo krku, kamarádky holčička mladší o 6 neděl taky- je uplně v pohodě, a pak jedný holčiny tady z koně klouček mladší o pár týdnů ji měl taky okolo krku a je oproti cyrdovi ještě i napřed ve vývoji

vím, mě se to teď kecá, ale neboj, navíc jak píše tanu, třeba to znamená že to jen blbě naměřili ty parametry 😉

dívčata teď jen narychlo, volala mi prý segra- domlouvám babyparty na počest našeho broučka takže jí jdu zavolat, když sem jí promeškala

tak zatim

pismenko
17. únor 2010

No abych to upřesnila, já bych to chtěla zkusit tak na podzim asi 🙂

zajdla
17. únor 2010

Hojky,tak jsem proškolená jak blázen.Celé jsem to s kamoškou prokecala,ani nevím o čem to bylo.Ale mám další 4 bodíky k dobru.

Rinti uvidíš,že všechno bude OK.V porodnce mělo taky skoro každé mimčo šňůru kolem krku.Ona totiž každému při propuštění doktorka všechno řekla,co bylo při porodu atd.A protože to bylo v návštěvní místnosti,tak jsem všechno poslouchala. 😉

S dalším mimi už u nás nepočítejte.To by musely selhat tabletky. 😀 😉 Ale ráda,budu prožívat dálnice.Už se těšíííííííííííííím. 😀 😵 😵 😵

zirafik
17. únor 2010

dobrej večír,

no chtělo by to zas nějaký tlustice dálnice 😵 😵 😵 .... my snad uvidíme, jak půjde stavba... ale možná taky někdy na podzim

zajdla
18. únor 2010

Prvníííííííííííííííí.

Pěkné ráno.

To teda bude zase vzrůůůůůůůůšo.Už se těším. 😉

zajdla
18. únor 2010

Dneska dělám jen tvarohové koblížky na oběd.Odpoledne jedeme ke známé,bude dělat manžovi daně.Minulý týden nám to nevyšlo,tak teď to snad klapne.

Linda měla včera večer 37,5°C.Ale teď už je dobrá.Možná zoubky.Do pondělka musí být fit,jdeme na očkování.

tanuki
18. únor 2010

hlásím zázrak, u nás se dnes spalo 21-5:30v kuse..doposud rekord 5hodin v kuse..

endlessblue
18. únor 2010

Dobrý ránečko...
holky tady to večer teda jelo 😉

Já chtěla vstávat na hokej... a jaksi prdlajz...vstáváme s Juli až teď 😀

Rinty... hlavně se neboj... určo to bude dobré. Já neměla Julču změřenou mezi 30 -41tt vůbec. Doktorka to zkrátka nevěděla. A navíc se to v tomto stádiu dělá prý dost blbě.. a pak centimetřík hází zcestné výsledky!!!!!!

Jo a co se týče snažení. Měli jsme s manžou předevčírem debatu 😖 ... já bych začla klidně taky na podzim.... nicméně manža zatím moc asi nechce. Chce prý, aby Julinka trošku povyrostla, abychom s ní mohli jezdit na náročnější výlety.... atd, prý to období kdy se nic moc nemůže trvá dlouho 😠 😠 😠 😠 😠 Nicméně já mladší a mladší nebudu, že????? A být s přestávkou 6 let na mateřský je teda vopruz..... no uvidíme,.... mám do podzimu čas ho nějak přesvědčit.... jenže nevím jakýma argumentama 😔

pismenko
18. únor 2010

Ahojky 🙂

Tak jsem Doru objednala k zubaři(na radu pediatra, že by se mělo kolem roku) a jdeme příští čtvrtek na 10:00 😀 😅 😕

pismenko
18. únor 2010

Tanu, verča tak špatně spinká?? to jsem nevěděla 😕

endlessblue
18. únor 2010

Jééé Tanu, koukám že Verunka chodí taky pozdě spát... já Juli nezaženu do 8:30 😒

endlessblue
18. únor 2010

Zdarec Markét...
taky bych s Juli měla k zubaři.... už má 1 a půl zuba... tak je načase 😀

pismenko
18. únor 2010

my máme 7 🙂

endlessblue
18. únor 2010

ale my vás doženem...jednou... víc jak 20 jich mít nebudete 😀

pismenko
18. únor 2010

no snad ne 😀

beruskaveruska
18. únor 2010

ahooooj

Val vyjde já vím, že jo Kája je taky normálně 😀 IUI vycházelo úplně jinak datumově 😀 a my jsme starší podle |PH bysme byli min o týden až 10 dní jinak . Paní doktorka říkala, že to u mě moc udělala psychika proto bych to po Káje hned prubla nanovo 😀 A ovulovala jsem na ova vaječníky 😀 . To víš, když nám to řekli, že jsme byli s MM nadšený 🙂

Já dělala tvarohový koblížky včera navečer honila mě děsně mlsná 😀

holky vy jste samá sranda s těma zubama 😀

valentynka
18. únor 2010

ahoj holky,

End,y noo snad manžela nějak spacifikuješ do podzima, nebo aspon do jara.
Ono už to ted bude s Juli jiný, začne chodit ,takže si taky užijete a ten rok,kdy se mimčo piplá, tak ten uteče jako voda

endlessblue
18. únor 2010

Já mu to říkala...že Julča bude větší... a zase budu omezená já, páč budu mít buben a pak novorozeně. Takhle by byla Juli menší, já těhu... hezky by se ušetřil nějaký ten čas.... a s tím jak to manža plánoval... bychom se pokoušeli, až by mi bylo 35 😒 To už by byly nervy!!!!!!! 😅

Beruš... jaký tvarohový koblížky??? Hodíš sem recept??? Taky bych mohla něco spatlat 🙂