• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Ahoj holky,

Endy neboj, třeba se to nějak poddá, naopak musíš vysvětlit manželovi, že děti je lepší mít u sebe blíž, a rychle odrostou a můžete podnikat výlety dřív než když budete mít pauzu a pak zase malé mimi, kvůli kterému výlety nepůjdou :sunglasses:

Rinti moc držím palce, chápu, že tě asi vyděsili, ale musíš prostě zůstat nad věcí a říkat si, že je vše v pořádku. :pensive:

My taky druhé chtít budeme, ale kdy se to povede, to je dost ve hvězdách, navíc teda frekvence nic moc :confused:
18. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi a to vy se už snažíte???? :wink:
18. únor 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeej kocky, tak tu sa uz pomaly zacina znova tehulit
18. únor 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
1 tvaroh ve vaničce
250g hladké mouky
1 pr. do pečiva
2 celá vejce
5 lžic mléka
2 lžíce rumu
1 lžíce cukru

ze všeho udělat naráz těsto- trochu se to lepí, ale to nevadí. Rozehřát olej nebo sádlo a lžící namočemou v oleji nabírat kousky těsta a dávat je do oleje. Otáčíme aby se krásně osmažili ze všech stran. Na ubrousku nechat vykapat a obalit v moučkovém cukru. Je to rychlé nečeká se na kynutí. Do půl hodky až hodky máte hotovo se vším všudy
18. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, přiznej barvu :slight_smile: Doufám, že se někdy uvidíme, až budeme zdraví. Zítra jdem k dr, to jsem zvědavá, jak dopadneme, fakt nevím, co s ní.. dobrý to není a na antibiotika to taky úplně není :angry:
18. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jééjda...to je bezva tip na slaďoučkou večeři.... asi manžu zítra trošku rozmazlím.... no....chci to druhý mimi, tak se musím otáčet, ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo holky piplačka to ze začátku je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale miminečko má taky něco do sebe :dizzy_face: :dizzy_face: ... manža říká, že by se děti měly rodit půlroční nebo ideálně roční :sweat_smile:

holky, dostala jsem k ježuchovi parní hrnec tefal, tak v něm občas dělám a musím říct, že všechno chutná úplně jinak... tak nějak čerstvějš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... či jak to říct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad. zuby -u nás 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 7.a 8. se klube :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale užíváme si s nima... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukám, že mi nějak unikly příspěvky na další straně :confused: ... no stejně musím letět.. dítě už se ozývá... dopolední půlhodinka je za námi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... odpo půlhodiny v kočárku a je vyspáno až do 20,30-21hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
18. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Pavli.....tak to máš teda frmol... mladá mi spinká dopoledne tak 1,5h a odpo cca hodinku :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my spinkame doobedu tak 1,5 hodinky a poobede 2-3 hodinky
18. únor 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás je teď odpo neuvěřitelný problém uspat, ale když už usne, je to na 2hodinky. V noci spí stále mizerně, ale většinou jí stačí podat ruku, pohladit. No, za 2měsíce utnu kójo asi definitivně (jestli nevyměknu) ale už je to takové to batole, co osahává matku a volá "p-so, p-so".. :frowning2:

Endy a vy se chystáte na nějakou sportovní dofču, teď v létě?
18. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám , že je každé dítko s tím spinkáním úplně jiné co?
18. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
evit, to máš teda velkého spáče :wink:
18. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tanu no ja som rada, ze tak dobre spi a v noci spime 18:00-6:30, nech spi kym moze
18. únor 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
my se ještě nesnažíme, já měla teď nějaký gyn. problém a ani nevím, jaké mám cykly. :astonished: Jen o tom miminku už přemýšlím. Ale jestli to bude trvat tak dlouho jako Sárinka, tak to nevím, jak zvládnu :confused:

My taky blbě spíme, je to teda lepší než před pár měsícema, ale min. buzení 2x za noc je, někdy je to lepší, někdy horší.

Tanu, jasně, že se uvidíme, a co je Verunce? kašle?
18. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdybyste viděly, jak Sárinka říká Taaaauuuu ( jako čau), to je k posr.... :grinning:
18. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám Evit, že máš jako maminka z celého dne jen 8mi hod služby :grinning: tak to se nedivím, že jste se na potomka vrhli tak brzo :wink:
Zuzi, zas moc nekašle, ale je děsně zahleněná
18. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tanu no 8 hodin ako v praci :grinning:
18. únor 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to ma urcite po manzelovi ten spanok
18. únor 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tanu, to jsou ty šťastné typy :slight_smile: co naděláme, každé dítko je jiné.
:wink:
18. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ale druhe moze byt pravy opak
18. únor 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Evit třeba ne. Já čekámu u druhého to samé, teda jestli někdy bude :confounded:
18. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ideální rozestup pro mě jsou 3 roky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Nééé, nechystáme... právě že je Juli ještě malá. Jedeme na chalupu s kamarádama...4 páry, všechny dítka téměř stejného věku. Chlapi budou asi lítat na kolech a maminy se starat o potomstvo.... ale nějaký ten den snad i maminy vyrazej :slight_smile:

Jenže manža by už zase chtěl jezdit pod stan, čundr.... atd... a to s Julčou zatím moc nejde :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky brala tak ty 3 roky, spíš necelý tři roky :grinning:
18. únor 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je Adámek teda extra chrundidlo :wink:
18. únor 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Endy to jsem ti chtěla napsat, měla jsem sen, že jsem měla taky Julinku ( místo Sárinky) a že mi bylo hrozně trapný ti napsat, že jsem dala stejný jméno. To jsou prdlý sny fakt :wink:
18. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Já můžu napsat,že holky jsou každá jiná.Lucka byla hodnější.Linduš je darebák,víc plače.Ale je taky hodná,to zase nemůžu říct.Ale Lucka byla větší spáč.Spala hodinu dopoledne a 2 hodiny odpoledne.Linduš hoďku dopoledne a odpoledne hoďku až hoďku a půl a šmitec. :grinning:
18. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi, takové noční můry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je Linda jenom o půl hodiny zlobivější :grinning: :wink:
18. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek