Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
19. únor 2010

akorát jak byl nemocnej... já si to minule vysvětlila tím, že to asi bylo z tý mražený zeleniny..že mu nesedla.. no doktorka mě slibovala že ho v roce nabere na lepek a laktozu..pokud mi to řekla jen aby měla klid tak se budu vehementně připomínat..zvlášť jestli si to třeba střihne ještě jednou do roční kontroly- ta bude za týden v pátek myslím

ještě mě napadlo- slunečnicovej olej, minule sem ho do tý směsi taky přidávala tenhle samej, ale zase si říkám, že ve sklepničkách třebas i ten slunečnicovej bejvá..já fakt nevim 🙄

kacena00
19. únor 2010

pro mě je jen matoucí že to přijde tak nečekaně a stejně jak to řpišlo to i odezní, po tom co se vyspal si dal normálně svačinu- mlíčko a k večeři kaši a nic..tak já fakt nevim..třeba reflux?..ale proč by zvracel až 2 hodiny po jídle? a ještě po obědě, to by měl spíš vyhodit mlíko? třeba o nic nejde a moc řešim..ale přijde mi to divný, třeba jako vím, že děti v tomhle věku všechno olizujou, ale cyril není jedinej kdo to dělá..

to mi připomíná- val filípek už je dobrej?

tanuki
19. únor 2010

kačí, řekla bych, že ty náběry k ničemu nebudou..kdyby na laktózu, to by byl spíš pokakánek a s lepkem je to, však víš, alergickcýh je daleko víc lidí než co má celiakii, ale hnát ho na biopsii je blbost. každopádně i děti s celiakii mají tekutější hovínka, nafouklé bříško, hubené nožičky a neprospívají, to přece Cyrďuch není. M. bratranek taky dětsví průběžně problil a jaký je to teď kus chlapa 🙂 akorát ho krmívali ve vaně 😝 😝 😝

valentynka
19. únor 2010

ahojky 🙂

Tanu, tak to je Verunka šikulka,když už takhle povídá 🙂
jinak super hláška s klíčema 😀 😀

zapisuješ její hlášky ?

já to pak budu psát a pak se bude Filípek bavit 🙂
já tak nějak furt zapisuju co a jak se kdy stalo, co ochutnal nového, jen nejsem schopná to nějak normálně přepsat, mám to po papírech 😀

valentynka
19. únor 2010

Baruš, Filípek už je dobrej.
oběd normálak snědl a odpo tvaroháček taky a i kaši,

nemyslím si,že by jsi se stresovala zbytečně.

možná třeba opravdu ten olej...
ale já bych nějaký testy podstoupila, poznají to z krve co a jak se mu děje ??

neskoukla jsi nějaké diskuse s něčím podobným ??

valentynka
19. únor 2010

jdu se s vámi rozloučit.

ted jsem naházela jídlo do tašky, ráno pak ještě maso a jídlo z lednice a huráááá

mějte se tu holky hezky, pokusím se aspon dočítat, jestli mi Barča půjčí i-phone ale blbě se mi na tom stejnak píše a hledá

za týden papa

zajdla
20. únor 2010

Ahojky,pěkný den.

Tady od včerejška chčije.Ach jo.Lucka měla jet dneska lyžovat,tak se nejede.Pak je tady zabíjačka.Tam jsme chtěli jít taky,tak asi nepůjdem.Uvidíme,jestli přestane smolit z vrchu.

Baru to je Cyrda chudáček.Snad to nebude ta alergie.Sousedka měla dvojčata,jedna z nich to měla a když začala chodit do školky,tak jí spešl vařila a nosila jí to v jídlonosičích.Tak i do školy.

Val tak se mějte dobře na horách.je dobře,že je Filípek už OK.

Už se těším taky až bude Linduš kecat.Zatím nás překvapuje jen Lucka.Včera jsem jí řekla ,ať jde zatahat dědu za chlupy na prsách.Ona ho zatahala navrchu v ložnici.Já to nevěděla.Pak jsem se jí zeptala,jestli ho zatahala a ona:,,No zatahala,vždyť jsi mi to říkala,ne?????,,Ještě se divila,proč se ptám. 😀 😀 😀 Tak jsem byla prozrazena. 😀 😀 😀

pismenko
20. únor 2010

Ahojky, pěknou sobotu všem 🙂

Dneska večer jdu na místní tancovačku 😀 ....prakticky poprvé co tady bydlím. Tom bude hlídat a mamka jde pařit 😅

Baru, tak to nevím a je to hrozný, že se to malému pořád vrací a prakticky bez varování.Některé děti jsou blindící, Dora do roka taky dost blila, protože prostě nezvládala ty porce a ještě jak je malej pořád aktivnější, tak mu to tam třeba taky dělá paseku 😕 . No určitě se na to poptej, dle mě se to upraví samo, ale nejsem doktor.

Jinak mám veselo, Dora se včera zase rozchodila, má z toho hroznou prču a já vlastně taky 😀

Val, pěknou dovolenku 🙂

pismenko
20. únor 2010

tož toto 😕

zirafik
20. únor 2010

jojo Val odjela tak bude mrtvo 😲

Markét, toš užij si tancovačku... pořádně zabékej a domu se vrať hlavně za světla 😀

Jináč já furt přemýšlím, jak skončit s tím kójem, neb si myslím, že ted je takový nejlepší čas na to, než bude volat mamo plso .. zítra je nám 9měs, tak by to bylo akorád.. no ale jak to udělat... kojim po 4 ráno- vařit vodu na sunar?? Pak 7- opět vařit vodu.. nebo dát do termosky... ?? A pak kojim před dopo spánkem kolem půl jedenáctý.. no bojim bojim, že mě šéfka pošle kamsi... ale chtělo by to zvládnout 😝 .

Dneska jsme byli nakupovat.. .a já si udělala moc moc radosti... 4 litry jsem buchla 😝 .. prádélko, věci na spin, džíny a triko a botičky jsem si pořídila 😵 😵 , tak už zas jak dlouho nikam nepotáhnu, ať nemám roupy 😝 . Mládě bylo u tchánovců a už jim tam večer zlobila a kňourala... tchýňa jí chovala a dyndala ale spát tam odmítala ... prostě bud doma v postýlce nebo v kočárku ... jinde se spát nebude 😒 ...

zirafik
20. únor 2010

to jsem zvědavá až pojedeme v červnu do Itošky jak bude nebo spíš nebude spát v autě 😝 .. je to osm hodin cesty... pojedem asi na noc, ale už ted z toho mám hrůzu 😖 . .. spíš to chtělo letecky, když to maj děcka do 2 let zadáčo 😉

tanuki
21. únor 2010

Markét, jak sis to užila? Mně se normálně o tomě zdálo, že byla Dorka nemocná a že jsi nešla 😅 "že je ti dítě přednější" 😀
žiraf, já měla včera taky utrácivý den, buchla jsem stejnou sumu, ale do domácnosti... Potřebuju to tu doladit, jak sůl..jak jsme se sem stěhovali v mém 9. měsíci, některé věci prostě stále nejsou dotáhnuté. Je to děs, jakš takš stíhám průběžné potřeby domácnosti, natož něco navíc.
Každopádně mám zajímavý tip- stojí to teď 450 a vypadá to opravdu moc hezky, hlavně za ty peníze..na tu dobu, co to budou mít..jiné série stojí ty peníze samotná židlička http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2007...

tevina
21. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Písmen jaká byla tancovačka? 😀

Žiraf normálně si převař vodu,já si jí nalila asi do třech lahví ze kterých adámek nepil a pak jsem si vždycky odlila třeba 150ml,ohřála v mikrovlnce a nasypala sunar,zamíchala,fakt rychlovka.U tomíka jsem to takhle nedělala,u něj jsem si dělala sunar do ledničky,což se nesmí,tak jsem pořád měla strach,aby se něco mu něco nestalo.V porodnici to taky tak dělají,vaří jim ho kuchařky a pak jen sestřičky ohřívají.prý když ho do 12 hodin spotřebuju tak je to v pohodě.Každopadně s tou převařenou vodou je to fakt lepší 😉

zajdla
21. únor 2010

Ahojky,pěkný den.

Tanu co tak brzo?teda,to mám ještě půlnoc. 😀

Pavli já si převařím vodu na celý den,mám ji v kastrolku a jen si ohřívám množství kolik potřebuji.Dělala jsem to tak i u Lucky.

Lucinka jela dneska naposledy lyžovat.Příští týden v sobotu už pojede s našima na hory.Už se moc těší.

janda79
21. únor 2010

ahoj holky, krásné ráno!
za 14 dní už jedeme na hory, strašně se těším! letos to bude už ve čtyřech 😉
Tanu, ten stoleček se židličkama máme u Míši v pokojíku. dostala ho, když byla malá a je super!
a koukám, že jste probíraly dovču. Včera jsem platila zálohu do Chorvatska. platila jsem to z účtu, tak se modlím, aby jim to do Chorvatska došlo, že jsem to správně vyplnila. už aby bylo pondělí a napsali mi, že to tam mají 😕 !!!
Žiraf, taky jsem utrácela, sice jsem mělal půlku financi co ty, ale stejně to bylo dobrý 😀 koupila jsem si rifle a podprsenku. prsa se mi zmenšila, čekala jsem, až se to po tom kojení ustálí, tak snad už by to teď tak mohlo zůstat.
jo a Míšenka má angínu, holky, měla dva dny hrozné horečky, od 38,8 do 39,7-to byla hrůza, srdíčko jí tlouklo jako o závod, ležela jsem v noci s ní, měla jsem o ní šílený strach, aby nedostala nějaké křeče. atb. jí zabrala druhý den, jinak čípky a sirup moc nezabíral, zábal a vlažná sprcha taky moc ne. byla jako mátoha. no ale teď už má roupy, tak je to ok.
Holky, v pátek jsem byla v kině a musím jenom doporučit! film se jmenoval Nějak se to komplikuje. hraje tam Maryl Streep, Alec Baldwin,Steve Martin....nasmála jsem se, pobrečela si, prostě to bylo vynikající, takže doporučuji, opravdu jsem se skvěle pobavila

janda79
21. únor 2010

tý jo, takovej dlouhej příspěvek a ode mě 😅

pismenko
21. únor 2010

bolí mě hlaváááááááááááááááááááááááááá

janda79
21. únor 2010

Písmen, to by bylo nejlepší jít si lehnout a vzít si Ibalgin,což? jen jestli to ležení bude možné...
peče se mi v troubě kousek divočáka, naložila jsem to do česneku, koření, vína, dala jsem tam sušená rajčata, nakrájela jablka a voní to naprosto úžasně 😝 a navrch jsem dala domácí uzený bůček

tanuki
21. únor 2010

jajdi, taky jsme ten tip, co se mu po kojení zmenšila prsa 😔 docela mě to štve.. Předtím byla "akorát" teď jsou vyloženě malá 😀

janda79
21. únor 2010

ahoj Tanu, po Míše se to potom trochu upravilo, ale je fakt, že jsem před dětmi měla 75 B a teď po dvou dětech mám 80 B, takže velikostně dobrý, jen ten tvar je pravda trochu jiný 😅 , ale nestěžuji si.

zajdla
21. únor 2010

Co já bych dala za malé prsa.Ach jo. ☹

janda79
21. únor 2010

jak říkám, mám takové dvě houby 😀

tanuki
21. únor 2010

😀 jj, taky se mi zvětšil obvod 😠 momentálěn mám na sobě starou sportovní podprdu a je mi těsná

beruskaveruska
21. únor 2010

to je bordel, to je bordel 😠 Val je na horách a my jsme na stránce 3

koukám, že řešítě kozy, kozy , kozy asi táááááák 😀 MM je ted mocinky spokojenej já bych brala menší a pevnější 😀

dopoledne tu bylo nádherně a kolem 13h začalo chumelit a to co roztálo tak zasejc namrzá 😠 a já si bláhově myslela, že jde jaro 😎

Markét takže mejdlo dobrý joooo 😀 hlavně, že jsi si to užila 🙂

kremrolka01
21. únor 2010

ahojky, sláva nazdar z výletu, nezapadli jsme už jsme tu 🙂
jen v rychlosti zdravím než zahučim do postele, už mám toho dneska plný kecky
na horách bylo suprově, Kuba božskej, začiná intenzivněji chodit, říká máma když mě ztratí z dohledu (doteď jen tátoval a báboval), máme 6 zubů, prochajdy, boby, paráda, kámoška je těhule 😀

kacena00
21. únor 2010

hoj holky!!tak myslím, že to byl ten debilní olej..je to teda záhada, protože normálně slun. olej ve sklenkách taky je..nicméně sem mu rozmrazila stejnou zel směs akorát v ní bylo babylove hovězí maso přidaný a kápla dýňovej olej a nic..tak nevim..

market...on právě že blil až po 2 hodinách- jen asi 0,5 hod předtím kakal a myla sem ho a přebalovala a uspávala a pak tu 1, hodiny spal, vstal, přebalila sem ho, oblíkla a on si hačnul k šupleti a krámoval a zničehinic začal zvracet...takže z nějakýho velkýho pohybu to nebylo..a porce sní baj voko tak cca stejný, žrout je obrovskej, jí 6 krát denně a porce sou obrovský, takže žaludek už něco vydrží...

tanu já vím, že mlíko by spíš srandil a u celiakie jsou nafučený bříška a je to víc vidět, nicméně (ačkoliv u mě se to jeví i nejeví jako celiakie) tak do roka sem byla taky krásně prospívající mimino, měla sem tučnejch 10,5 kila když koukám do takovýho toho sešitku s básničkama a fotečkama..

tak envim, je fakt, že sem neměla protilátky proti endomysiu ale ten zbytek- to mi řekla jak teď ta nová enteroložka tak na gastroenterologii v táboře a i na imuno... a vyber si..takže mám v souvislosti s těma svejma problémama strach i o cyrducha.. nevim, prostě jedinou jistotou pro mě bude ten krevní test...a bude mi asi ukradený, nebo teda určitě mi bude ukradený, jestli budu za hysterku.. ale ve středu paní doktroce na roční prohlídce řeknu...

beruskaveruska
21. únor 2010

Petruš vítám tě z výletu , super jste si to užili 🙂

Barunko kéž by to bylo tím olejem vid? aspon by jsi se ho pro příště vyvarovala 🙂

zirafik
21. únor 2010

Jandi, tak jsme se shodli v tom utrácení i v tom kině 😀 😀 ... po utrácendě jsme byli v kině na tom samém filmu 😀 😀 , jen jsem vám to zapomněla napsat... a potvrzuju je to pěkná prča. Jo a s těma prsama taky stejné 😀 😀... 75B, ted 80B ... ale v těhu a před pár měsíci 80D 😝

Tanu, stoleček je fakt paráda, asi pořídíme 😝 😝 , když se teda dostanu do Práglu 😝

Holky, díky moc za tipy... dneska na to nemám nervy, byla jsem ve škole, ale od zítřka bych chtěla začít... přemýšlela jsem, že si vodu převařím do termosky a pak jen smíchám s práškem ... a ev.přihřeju... no ale nevím teda jak to dopadne 😝 .. já všude čtu, že děti po půl roce už by měly vydržet chrupkat celou noc, tak nevím, jestli jí nezkusit jen nějak udyndat, aby to v ty 4h zaspala, ale to už se kdysi neúspěšně zkoušelo 😝

Baruš, je to teda záhada 😒 ... hlavně, at se to neopakuje...to je pak člověk pološílený, když neví co se děje a jak pomoci 😒

zirafik
21. únor 2010

jo a jsem hubená jak koza 🙄 a všichni mi to říkaj a já už nemám náladu jim vysvětlovat, že fakt žeru, ale občas prostě nestíhám a v noci to vstávání a tak 😝

zirafik
21. únor 2010

Péti, vítej zpátky... to jste se měli krásně 😵