• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Cyrdouškovi vše nej nej nej k prvnímu ročku :dizzy_face:

Kremrolko krásný fotečky,jakoubek je celej tatínek :slight_smile:

Ahoj Kamčulko,hod odkaz na ten kočárek,ráda se podívám.My máme Babydesign sprint.
23. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky

Cyrdikovi vsetko najlepsie

ja mam za sebou strasne 2 dni, dostali sme s manzelom crevnu chripku, vkuse som zvracala a hnackovala, ani voda sa vo mne neudrzala, no katastrofa, za tie 2 dni som schudla 4kg, ale dnes je uz nastastie ovela lepsie
23. únor 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s písmenkem, je to zvyk. my jsme nedávali čaj, ale obyč. vodu a i tu prostě vyžadovala minimálně jednou za noc. pak jsem si nechala lahev dole(jako v baráku, ložnici máme nahoře:slight_smile:) a prostě jsem vydržela. je fakt, že to bylo jednu noc a hotovo.
jdu kouknout na netu na ty golfky
23. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Evitko, to jste si užili, no fuj, musíte být vyčerpaní!
23. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandi ja som vyzmykana jak handra, taka slaba, nastastie Adamkovi nic nie je
23. únor 2010 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře! i když oni to většinou snášejí líp než velcí, alespoň co vím u nás
23. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, golfky jsou pěkné, koukala jsem na oboje, co tu zmiňujete
23. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tevi hezký :slight_smile: , já jsem hodně koukala aby byly lehký, skladný a bez madla
23. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
***** CYRĎOUŠKU, VŠECHNO NEJLEPŠÍIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ******* :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
23. únor 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojky berundy :slight_smile:

tak panáčkovi ještě jednou jen to nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kremrolko fotky krásné kde jste byli ubytováni????

Kamcul po dlouhé době jsi dorazila :wink:
23. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjo Věrko, jak se máš? copak jsi hezkého koupila Karličce? :grinning:
23. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandi Na to očkování se dává thuya.Malá to fakt zabralo. Jandi tady jsou stránky o homeo. http://www.boiron.cz/cs/87-verejne-pristupna-odborna-informacni-sluzba-o-lecivych-pripravcich-vpois

Cyrdovi přeji všechno nej,nej,nej k 1.ročku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kamčule kočárek je pěkný. :wink:

Evi to jste si teda užili.Hlavně,že už je to za váma.
23. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilku hodím fotky. jinak je mi fajn a snad to tak i vydrží :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale prsa už teda bolí... tak dám asi večer po kaši kojo, ať se trochu uleví... abych nedostala zánět :confounded: :confounded:

Jinak dnes v noci (kolem té čtvrté )zkusím teda asi nedat nic... Holky, co to máte za sebou...nechaly jste řvát nebo jste chovaly či jinak konejšily? Já si říkám, že když budu chovat, dávat cucnout sunaru nebo čaje, tak se z toho zase stane zvyk :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, to je teda výbava :confused: :confused: ...snad to unosíte :slight_smile: ... jináč s tím samým tygříkem spinkáme :dizzy_face:
23. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Pavlí já myslím, že to unosíme :grinning: a moc držím palečky na noc :slight_smile: jsem zvědavá kdy nám to vyjde malá by měla být do 25.5. venku třeba se jí bude chtít i dříve a trefíme se k vám do datumku :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žiraf, já nekonejším, jen když je fakt nejhůř. i napít jsem dávala v postýlce. Takže podat dudlíka, plínu, pohladit, promluvit a hotovo. ale každé dítko určitě potřebuje něco jiného :wink:
Zajdo, já jsem myslela, že to jsou homeo na normální teplotu, nějak jsem nedočetla.
Věrko, ty seš ďáblík :grinning:
23. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
která z vás u psala, že žehlí u Ulice? tak když jsem si to přečetla, řekla jsem si, že to dneska udělám taky a co myslíte? nemám vyžehleno ani "ň" :sweat_smile:
23. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandi ono ti to neuteče :grinning:
23. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, vůbec nikam :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala bych si kuře z KFC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za pochvaly, jj bylo to super, bydleli jsme v podnikový chatě od kamaráda co jsme s ním byli, takže i za super cenu
no tak já uvidím, asi teda budu tvrdá a nebude nic, to ale asi bude řevu, horší že my už jsme asi 2 měsíce bez dudlíka, tak ho nemám ani čim ošidit
23. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, bez dudlana, jo? no teda nevím :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si asi po roce prohlédla svoje těhualbum, je mi nějak divně na srdíčku a mám slzičky v očích, ty bláho
23. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já jsem taky nechovala :unamused: ,on to nebude brekot, jako když něco bolí, bude to prostě vztekání a vztekání a bude to zkouška kdo to dříve vzdá :wink: Já jsem taky pohladila, dala dudlík, který flustala 2m daleko :grinning: ,ale nepochovala jsem.
23. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Písmen, Verda hází dudlík pod naší postel, fakt nevím, jak se jí to vede, ale já se tam pak musím plazit :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dora to dělá taky a nebo pod postýlku a já to v noci nemůžu nejít :grinning:
23. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednou jsem ho nemohla fakt najít. hledala jsem všude a nenašla jsem ho. nakonec mě napadlo, že jsem se nedívala do pyžámka, které měla Veru na sobě. no to víš, že ho tam měla nacpanej, lumpajzna jedna!a já jí ho svlékla a ani jsem si toho nevšimla.
23. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek