• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Holky, nebojte, třeba to nebude tak dramamtické :slight_smile: držím palce, ale pokud jste rozhodnuté, tak to chce fakt nevyměknout a vydržet to.
23. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted jsem viděla tenhle film a přes slzy nevidím na oči,dočtu zítra.

http://www.csfd.cz/film/253027-je-to-i-muj-zivot-my-sisters-keeper/
23. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda

koukám, že jste se krásně titulovaly :grinning:

Jituš vy si taky musíte přivézt každý ho... jen co někam jedete vid?

Evičko hlavně, že je ti líp a malej to ustál já musím mooooc zaklepat všechno toto se mi vyhýbá :slight_smile:

no a jaká teda byla noc bez dudanů???

a co unudlánci???

hele hele Baru chudák panáček joooo koukej ho vozit pořádně :grinning: plakal moc? chuděrka :frowning2:
24. únor 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pěkný den.

teda tady to večer jelo.U nás to nejelo vůbec.Já vytuhla na gauči a dokonce jsem chrápala i nahlas,že jsem se tím chrápáním vzbudila. :angry:

Jitu ať to Míšu brzo přejde ta rýma je to hnus.

S dudanem to znám.Luckla na něm byla dlouho.nakonec nám ho odnes čert.Příště ji pošlu ke tchýni,ta ji to odnaučí brzo.Bez flašky tam byla 1 noc a od té doby ok.Takže,když chcete někdo něco odnaučit,pošlite dětičky k naší tchýni. :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pěkné dopoledne!
tak mám v krku nějaké pupeny, asi čepy nebo já nevím. některé jsou bílé, jiné červené. a krk mě bolí, z nosu mi teče :rolling_eyes:
včera jsem si objednala něco na www.brumla.cz. naposledy jsem tam objednávala, když se narodila Míšenka, takže jsou to asi tak čtyři roky. dala jsem si to do rezervace a až přijde zboží, ještě tam třeba něco přihodím. Míše jsem vzala krásné šaty na léto, košili s krátkým rukávem, dvě bolérka s dlouhým rukávem k šatům a sobě bílý lněný kabátek-asi za 130,-. švagrová má ten samý za 800,-, takže jsem nadšená!
u nás svítí sluníčko, škoda, že je Veruška nemocná, vyrazila bych s kočárem na prochajdu.
Veruška se v noci poblindila. je zahleněná. strašně jsem se vyděsila, protože se začala dávit. a když se dávila podruhé, tak se zblindila. ještě že máme my matky tak lehké spaní.
24. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, smí se sem vkládat www stránky? :confused:
24. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránečko....

vítám zpátky ztracené dcery :wink:

tevi... už si stahuju ten filmek :wink:

Koukám, že všichni ledňáčci už chodí... tak gratulujuuuu!!!!!!!!!!!! :wink:
24. únor 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to jsi mi připomněla, že jsem na to chtěla taky kouknout. tak jsem si přečetla, o čem to je, to bude asi mazec.!
24. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukala jste některá tady na tu reklamu na Hippsy -ochrana pasu? je to jako pro těhotné, ale určitě to bude super. jen ta cena... :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ženský sestřenici odešla hlenová zátka, tak bych to tak do týdne viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandi... jaký Hippsy????
24. únor 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je to hezký.... jen mám pocit, že by se mi to sjíždělo z boků do pasu a bylo by opět holo :grinning: Mě se každej nátělník při chůzi vykasává nahoru a boky mám holý... já fakt nevím, to to mám za figuru :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééjda, to bude dojáááák!!!!!!!!!!!! No, to budu muset koukat bez manži.. jinak bych si to neužila :wink:
24. únor 2010 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááááá jsem vyžehlilááááááááááááá :slight_smile: :wink: :sunglasses: :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endy, to já mám taky, jen když si to zastrkám do kalhot, tak je to ok, ale to se mi teda zase vždycky nechce a kolikrát to ani nejde vzhledem k délce trika
24. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, jdu vařit, ale chci pozdravit!!

dnes jdeme na roční prohlídku, tak sem zvědavá na ty údaje, především na kiláž :grinning:

jandi o vkendu fakt nepekávám, ale peču na to :grinning:

kremrol, já nahraju až budu mít nabitý baterky, jak nadává ten náš, to se dycky musim tlemit, a ještě u toho dost hrozí, někdy vypadá že praskne jako vyloženě z něj jde velkej strach :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, potřebuji přeložit do aj pár vět. je tu někdo, kdo to umí? já jen německy :unamused:
24. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
v pátek jsme zaslali zálohu. Došly již peníze na váš účet?
děkuji
24. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Vám písnu písničku,co Lucka zpívala:..........koníčku stane se neštěstí a bude z tebe mrtvola.......To jsou písně.Nevím,kde na to chodí. :grinning: :confused:
24. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, zajdo, ty máš ale romantickou dcerku :grinning: . buď v klidu, my máme taky písně, že bych někdy pukla smíchy :sunglasses:
24. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRO JANDU

Hello,
we sent cash advance on Friday to your bank account. Has it arrived yet?
Thank you.
24. únor 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, díky moc!!!
24. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařím vepřovou kýtu a k tomu rýži, kdo chce? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kamčo krásnej kočárek,ale asi by u nás neprošla ta cena :slight_smile: Jinak my golfky máme,starší,půjčený tak jsem chtěla sse spojenou rukojetí.

Evit to jsi si chudinko užila,tak hlavně že je líp.

Jitu gratuluju k první krůčkům :dizzy_face:

Veru tak dej vědět až ten filmík zkoukneš.No já u toho řvala až jsem se zalykala.Tomáš nebyl doma,ale nakonec přišel,tak jsem se schovávala,aby neviděl jak jsem uřvaná :grinning: je to strašně smutný.
24. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmankote, tady je nějak klíííííííííd. My byli u kámošky a pak jsme měli návštěvu, takže blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V noci: buzení 4,5,6, 7hod., vždy jen zakňourala... ve 4 teda dýl, to až skoro do breku, ale pak usnula :wink: . V 7h. jsem dala sunar. Pravý prso ale pěkně bolí :frowning2: ... včera jsem dala tvaroh a studený obklad a ráno trochu odstříkla... zkoušela jsem dát malý cucnout a světe div se, ona už to ani nechce :confused: :confused: ... tak jsem jí to odstříknutý dala do flaštičky a to vyžbluňkla :wink: ... uvidíme, jak to bude dále... bojím se zánětu, ale zítra jsi jdu pro homeo na zastavení laktace... holky, ale já jsem tak ráda, snad to zvládnem i dále...doufám, že už konečně něco přiberu a že se celkově dám dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Žiraf, zkus prso pomazat slivovicí, to je starý recept od porodní báby
jak se stahuje ten film?
24. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žirat, tak to bude brzy noc bez probuzení, jsi dobrá, žes to vydržela!
24. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek