• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Nene, holčička...holčička, holčička!!!!!!!!! :slight_smile: teda myslím :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapcek :dizzy_face:
25. únor 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdeme svačit a šupajdíme ven, je tam nádherně :dizzy_face:
25. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to jsem asi jediná.. kdo si myslí na holčičku, že??? :grinning:

Jinak malá k obědu snědla asi jen 10 lžiček... chjo. A to svačinku ani dneska nestihnem :confused:
25. únor 2010 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak bude miminko jo,no paráda :dizzy_face:
Tipuju kloučka :slight_smile:

Koukla jsem do diskuse na termínu a Rinti snad prdla plodovka,ale byla bez kontrakcí takže jí porod budou asi vyvolávat.
25. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro kluka:slight_smile:
25. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Rinti:

ahoj tety konikovky, jmenuji se Klárka Dvořáková, narodila jsem se dnes 12:50, vážím 2290 g a měřím 44 cm. Mamce brali placentu pod narkozou.
25. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
týneškoooooooooo gratuluju jé gratuluju, to je bobinka majinká...teda tip mi nevyšel, ale je mi to ukradený, hlavně že je ta košišta v pořádku..juuu já sem zas dojatá, slzičky na krajíčku...

klárinko tak tě hezky vítám do toho světa, určitě se ti tu bude líbit, ať krásně bumbáš, ať krásně přibýváš a mamince a tatínkovi ať děláš radost, a neboj že si majinká, to brzy doženeš a když tak tu máš spoustu větších kamarádů, oni tě nedají, oni tě budou chránit

pusiky pusiky, už se těšíme na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tanu má narozky jo??? jo tak to gratuluju a přeju všecko nejkrásnější, neumím originelní přání a tak přeju to zdraví, pohodu a ať se daří verunce a vám oběma n¨studium a tak všechno dobrý :dizzy_face: :astonished:
25. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a veru, malej ty sandálky už udržel asi 15 minut, musaela sem se teda zatra safra snažit, ale pak na to jakoby zapomněl po nějaký menší scéně a dokonce s tím i lezl a jednou se postavil, tak snad..teď jen aby mu ta botka byla co platná, aby ty svaly taky nechtěly nějaký cvičení...
25. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé týnečka už je maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super!!!!!! a teď už je řada na beru :grinning:
25. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...BINGO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak Klárince vše nej nej do života, ať je zdravoučká a hodňoučká a dělá rodičům jen samou radost :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
25. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé... já to věděláááá!!!!!!!!!!!! :grinning:
25. únor 2010 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hodně štěstíčka a zdravíčka Klárinkoooo!!!!!!!!!!!! To je tady pěknej babinec :grinning: Kluci budou mít z čeho vybírat :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, Klárinko, všechno nejlepší do života a mamce a taťkovi pevné nervy, protože se za tebou budou určitě otáčet všichni kluci!
Endy, ty jsi to trefila!
Veruška spadla, má na čele jojo jako blázen :unamused: , ale je ok
25. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc moc blahopřeju Týnušce a malou princeznu Klárku vítám na světě :dizzy_face: ... (jinak když jsme tipovali, tak já jasně viděla holčičku :wink: )

a tak jde zkrátka život ..... nám odešel dědeček :pensive: :pensive: a jiný človíček se narodil :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé už je to tady :dizzy_face: Moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ta je malinkatá.

Tak jsem se sekla,tipovala jsem klučíka :sweat_smile:
25. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
juppppííííííí moc gratuluju a přeju vše nej nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu taky přeji vše nej k narozkám teda to ti Týnka dala krásný dáreček co??? mě ho tenkrát dala Nemo je to krásný pocit :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky moc amoc gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, díky za přání, jo, to je dobrý datum :grinning: velká gratulace!!!
25. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já nějak vůbec nestíhám, když nezamačkávám Kubovi boule tak zase řešíme problémy s kamarádkou po telefonu :confounded: chjo
a tady zatím takové noviny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooooc gratuluju Rinty k holčičce!!!!!! to je překvápko
tanu všechno nej nej nej a zirafiku vám upřímnou soustrast :pensive:
u nás se prso odbourat v noci nedaří, řve jak tur, vždycky ho uspím ale za půl hodiny je zase vzhůru, takže ve tří abych se konečně vyspala to vzdám a dám mu napít a spí až do rána
baru to jsou nějaký speciální botičky? Kuba na noze dlouho taky nesnesl nic a pak na Vánoce neměl na výběr, prostě na chalupě je binec a hlavně zima, takže bez bačkůrek nikam, prostě je ráno dostal na nohu a večer se sundaly a zvyknul si, teď je nosí moc rád, ráno mi je vždycky donese ať mu je nasadím, líp se mu v tom chodí
teda le to chození je hrůza, dneska má dvě pořádný boule, jednu ze zadu a jednu zepředu
25. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí Klárka je moc krásné jméno.Ale je to teda drobeček.Hlavně,že jsou holky obě v pořádku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tanu všechno nej k narozkám. :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavlí je mi líto dědečka.Upřímnou soustrast.Ale jestli už byl na tom tak špatně jak píšeš,tak to už bylo pro něj vysvobození. :frowning2:
25. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí já to ani nedočetla . Upřímnou soustrat. Už jsi tu o dědečkovi několikrát psala já vím. Tak se drž holka a vzpomínej na krásné časy s dědečkem .

Kremrol teda vy jste stále obouchaní co?
25. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Je to těžké, ale nedá se nic dělat.... člověk si sice říká, že to tak bylo asi lepší, než kdyby se nějak trápil, ale trošku hryžou pochybnosti o kvalitě péče v nemocnici... on už měl jít domu, těšil se na Olympiádu :frowning2: ... hodně se zlepšil a pak dostal nějakou sepsi a úplně mu selhal organismus :cry: .
25. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že jsem asi poslední kdo to dneska ví že se narodila princezna Klárka prvnííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nádherné jmého jste jí vybrali a tak jí přejeme s Míšánkem do vínku jen to nejlepší co si člověk může přát lásku štěstí a hlavně zdraví teď už 3řem Dvořákům přejí 3Šubrti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z Vás radost jak psala Baru zamačkuji slzičky štěstí v oku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dal to vědět někdo Valentýnce ???? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já že bych jí třeba napsala :sunglasses:
25. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem psala Nemo :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek