Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pavis
13. bře 2009

snad tak holky poinformujou, ale tusim, ze se to tyka toho, ze to cte kdokoiliv (ze znamych)

tak to jste teda mely doktorsky maraton! 😕

pismenko
13. bře 2009

jé počkejte,já vám pošlu

janda79
13. bře 2009

ahá, tak to jo, už jsem psala do IP, vzbudila se mi
"lejdynka", tak pá

pismenko
13. bře 2009

mě taky mrní dítě 😝

zirafik
13. bře 2009

ahojík 🙂 ,
tak já rozesílám ... a vy už jste asi v obraze 😉

jinak u nás nádherně, sluníčko svítí 😵 ... sem zvědavá jak dlouho to vydrží... kolem poledne bude určo už mizerně, jak včera 😒

o víkendu mastim do školy, ale nevim zda tam vydržím... 8-19hod 😝 😝 .. navíc celou dobu dřepět a mačkat si močák 😒 a v neděli to samé, nicméně přebíhám na od 14hod na Draculu 😉 . Až do středy beru ATB, tak musim opatrně...ev. nějakou redukci 😒

zirafik
13. bře 2009

redukci programu 😒

jitousek
13. bře 2009

Ahojda teda Markét co tej holce mícháš do mlíka asi přijedem k Vám nakojit 😉 😠 😠 😠

My máme asi opět růstový spurt 😀 včera po vycházce kde mě spinkal venku od 11h do 14.30h jsme měli kojící maraton po 1h ....a večer po koupání už to nebyla 1h ale 20minut 😅 docela nářez a to jsme s manžou teda už nevidrželi a šáhli do železnejch zásob jelikoš já vysátááá jak upír prsa mě už bolela ......tak jsme ho napucli 60 z butelky holky to jste ho museli vidět breburdu ......tchýně nám sehnala velikou stříkajdu tu co se s ní kměj lidi do břicha v nemocnici ....ten píst tam je volnej tak že mu ho musel manža brzdit jelikoš to hltal jak drak tak jsme zase říkali aby se nepoblindil když to tak rychle vycucne 😨 ..........no ale vytáhl si to během asi 3min .......a strašná spokojenost krkanec jak zvířounek střílení do plín a starašlivá legrace smál se od ucha k uchu ......no vydrželo mu to asi hodinu a pak si zase honil ruku ........nechtěl ani oka zamhouřit .......usnul až po prsu v posteli s dudákem kterej zběsile tahal jak Megííííííí 😀 ..........tak že koji 22h ...1.30h ...3.30....6.30h....8.30..........teď chrní s dekou na hlavě 😀 .........to je taky sranda šmrdlá si s dekou po hlavě a pak jak želva pod ní zaleze a spí 😵 😵 😵

jitousek
13. bře 2009

já jsem asi mimoň ale s tím IP jsem to taky nějak nepobrala 🤐 😖

zirafik
13. bře 2009

Jitu, viz IP, přeposláno 😉

christla
13. bře 2009

Pavlí, takže máš znova antibiotika, jo? To je nemilé. 😒
Já si dneska zkusmo namazala jen jednu nohu tou kortikoidovou mastí a snad to zabere, každopádně z toho mám holky tak hrozně špatné svědomí. Si říkám, co jsem to vlastně za matku...... 😢

zirafik
13. bře 2009

Chris, neboj ty to máš lokálně... to je ok 😉 . Já už do sebe peru 2.antibiotika....a to ten Nitrofurantoin se oficiálně ve III.trimestru nemá, jak jsem tu psala... 😔 . Ale musím věřit dr., že to bude ok...

christla
13. bře 2009

No Pavlí, ale jsou to kortikoidy. Já mám dneska den, že bych do všeho nejradši kopla. No mě se včera alergolog taky divil, že mi doktoři dovolili brát ta druhá antibiotika, co jsem měla v tom prosinci v nemocnici..... Ale jak píšeš, člověk musí holt věřit dokorům a hlavně věřit, že všechno bude O.K.
Už se těšíš až budeš mít malou u sebe? Já teda strašně!!!

christla
13. bře 2009

Pavlí a jak jsi na tom s nakupováním? Už máš všechno? Já zdaleka ne a jak jsem psala, jsme teď docela bez financí, takže jako nevím, jak to všechno stihnu dokoupit. Ale už mám aspoň část věcí z lékárny!

kacena00
13. bře 2009

holky tak dnes sme měli s mláďátkem zábavu, já sem z toho nadšená - viz nové fotky v mém albu 😉

Pájo, to bys teda měla nějak zvolnit...

kacena00
13. bře 2009

jo a včera měl koťulák už 3070g!!!! 🤐-) 😵 😵 😵

nemo1985
13. bře 2009

Holky já jsem taky nějak mimo, jdu ted na koně a v IP 7 nových zpráv.
Někdo se na nás naboural a píše na nám snad nebo co 😠

zajdla
13. bře 2009

Holky díky za mailovku. 😀

zirafik
13. bře 2009

Chris, já nemám ani postýlku 😅 , ani tašku ještě nechystám... kosmetiku žádnou nemám a přebalovák taky ne 🙄 . Postýlku mám teda objednanou, ale pořád nějak nepřichází 😒 , už je to skoro týden... No a přebalovák asi udělám nakonec jednouduše... že necháme nařezat prkýnka a manža s tchánem to smontují... budou to jen takový fochy a nahoře přebalovací podložka... Jo a ještě nemám ani vypráno 😒... tak se na to budu muset příští týden vrhnout, neb pak bych to asi těžko zvládala...

Baru, jj zvolnit se musí, neb ten víkend bych asi nezvládla .. 😒

zirafik
13. bře 2009

Chris, názor alergologa moc neber, ti se orientují trošku jinam... důležitější je co říkaj gyndaři... 😉 , tak snad už budeme mít teď vše ok a dočkáme se zdravých princezen 😵 . Taky mám občas pochybnosti, ale snažím se je hned zahánět... 😒

zirafik
13. bře 2009

Nemí, nene, musíš tu IP číst od zdola a budeš v obraze 😉

zirafik
13. bře 2009

holky, teď koukám na Sama doma a říkali tam zajímavé věci ohledně reklamací.... např. není potřeba věc vracet v orig.krabici, není ani třeba mít orig.paragon, stačí pokud má člověk třeba výpis z účtu, o tom že to tam platil kartou.. nebo důvěryhodného svědka 😉

Tak jen pro info, kdyby jste chtěli něco reklamovat 😉

Holky, chci se zeptat má cenu řešit ty chůvičky, či monitor dechu? Máme byt 2+1, tak chůvičky asi neupotřebím, ale ten monitor dechu je prý dobrý pro klidný spánek maminky. Kámoška říkala, že se furt budí a kontroluje zda malý spí .. 😒

Jo a nemáte někdo ten kolotoč s tim promítáním od fisher price? Já jsem z něj úplně unešená 😵

zirafik
13. bře 2009

teď mají nanny v akci za necelé 2 tis..

http://obchod.vlacek.cz/Monitor-dechu-Nanny-BM0...

zirafik
13. bře 2009

tady je ten kolotoč 😵 😵 , taky v akci

http://obchod.vlacek.cz/Kolotoc-nad-postylku-mo...

zirafik
13. bře 2009

konec monologu ... 🙄

pismenko
13. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😅 😅 😕 😕

to se mají ti naši dva hafani na co těšit

jitousek
13. bře 2009

Ahojky žiraf
já monitor dechu nemám .........je teda pravda že první dny člověk skoro nespí a užívá si broučka pořád na něj kouká a nemůže se vynadívat ....nebo poslouchá jestli odechuje .....ale pak se to upraví a spíš ale stejnak je tam zaplej 6smysl bdělosti a už nikdy nebudeš spít spánkem tvrdým nebo beztarostným ....prostě Breburdíci jsou tam naprogramovaný a malé šustění už tě vzbudí .....tak že si užívej spánku pak už spát nebudeš 😀 😎 .........my teda máme vysílačky ani ne chůvky ale klasické vysílačky s monitorováním místnosti ........hlavně kvůly tomu že ho dáváme na zahradu teď tam zrovna je 😉

jitousek
13. bře 2009

😀 😀 tak to je markét mazec cha cha art na pejsáncích dobrej 😅

pismenko
13. bře 2009

pavli taky neporadím, my teda chůvičky máme, protože malá po většinu času nahoře a já ji dole krásně slyším(mimochodem od 10:00chrápe v lehátku) a já už mám dva nátěry 😝 😝 a podle mě je ten monitor dechu zbytečně přdražený. nedá se to u Vás někde půjčit?? No a ten koloteč mi příjde dost psycho 😅 😅 😕 😕

jitousek
13. bře 2009

holky já jsem jak praštěná pytlem po palici 😕 uplně vyfluslá jestli je to jarní únava ......v noci jsem byla spocená jak myš nebo jestli na mě něco leze nevím každopádně dneska přijde tchýně na noc jelikoš manža má noční a ten náš růstový spurt do toho sama bych to asi nedala jak včera vyváděl kvůli mlíku 😎

jitousek
13. bře 2009

hele já řešila taky jestli koupit monitor a kolotoč .......je to lákadlo pro prvorodičky a budoucí rodiče .......usoudili jsme že je to zbytečnost a vyhozený prachy ........kolotoč je na chvíli a monitor taky ........lepší je hrací deka nebo hrazdička .........hrací deku jsme koupily taky až teď když jsme viděli jak Míša kouká na myš zavěšenou na sušákách byla to chrozná legrace to naše provizorium .......zavěsili jsme mu na sušáky v obejváku hračky a on je sledoval ......no teď si hraje v tej hrací dece to je taky legrace velikááá buší do zvířítek a sleduje je .......deka ještě hraje tak vždy poslouchá 😉 ta deka nebo hrazdička má větší smysl než ten krám nad postýlku .......ale neberte si to osobně je to můj nezávyslej názor 😵