Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
2. bře 2010

tak jsem dopovlíkla naše pelíšky Míšánek usnul tady v obýváku na zemi na dece a na polštářku tak jsem to pěkně všechno zmákla vyndala prádlo a zase naložila další pračku ještě to pověsit ale to až přijde babička má odpoledne přijít za Míšou tak to pak nahážu na půdu a bude ...teda ještě musím vyluxnout ale to až se probudí Míšánek pak si dáme obídek 😉

jeeeeeeee to jsem ráda že se Vám taky líběj no uvidíme janéčka jsou lehší jsou spíš srovnatelné s těma od chicca mě se právě líbí na nich ta cena a vybavení i s fusakem no nevím jestli se do něj povejde ale když tak by mě ho známa přešila a prodloužila třeba 😵 😵 😵 tak uvidíme no 🙂

endlessblue
2. bře 2010

Jééé Jitu, ty jsi aktivní. Mě se sice pere prádlo... ale stíhám jen zběžně uklízet. O víkendu jsem začala gruntovat skříňky v kuchyni.. a mám jich hotovou půlku. 😒 Zkrátka nestíhááám.

Teď jsem uložila malou.... Jitu, malej ti takhle usne při hraní, jo??? No to se nám ještě nestalo 😅

Ty Janéčka k sobě žádnou výbavu nemají. Ani to madlo. Je tam takové univerzální, ale to je naprd. Fusak atd. ani neřeším, páč nepočítám, že s tím budu jezdit v zimě. Je to opravdu jen na léto.... v zimě opráším náš sporťák s velkejma kolama 😉

Jinak malá mi fakt hubne. Jí tak třetinu toho, co dokázala spořádat, když byla zdravá 😅 Trochu mi i bojkotuje mléčný výrobky. Sunaru do ní dostanu 2x denně max 100ml.. a to doteď baštila 3x denně 210ml 😕

jitousek
2. bře 2010

endy on neusnul při hraní já ho musím jako malinko uspat opřijde ke mě šmrdlá si očička lehne si na mě a usnu tak já abyh ho nemusela přenášet až do ložnice udělám mu pelíšek na zemi z dek a polštářek a tam ho položím a spinká ale to je asi jen přechodné páč doma nikdy nespal jen když mu není zcela dobře víš jak máme tu rýmuli tak takhle spí už tejden dopoledne a ještě někdy odpoledne což taky nespal už 2x denně tak uvidíme no jak to zase bude momentálně je to takhle 😵 😵

jinak s jídlem jsme na tom podobně Míša sní 4 lžičky a pak to plyvá nebo prská a jsme po jídle .....právě jsme taky doobědvali 😒 snědl trošilinku omáčky a knedlíčku a konec řval že to nechce přitom omáčku s knedlíkem má moc rád tak nám taky pěkně hubne ale máme z čeho brát no akorád nevím když už jako vypadá líp a ta rýma už taky nenjni zase tak strašná co to bylo ...tak už by se zase mohl pomalu začít stravovat normálně .........pro mě je to nezvyk nemít nedojedené jídlo u nás je to spíše na opak ještě řve že by si přidal 😵

jitousek
2. bře 2010

jo kuchyň jsem uiklízela před vánocemi a obývák celej a potřebovala bych někdy přebrat svojí a manžovu šatní skříň páč je tam zase toho tolikero na vyřazení ale nevím kdy to udělat páč s míšou to asi moc dobře nepůjde to by to dopadlo a večer zase spí v ložnici skříně jsou v ložnici no tak to asi výhledově nedopadne 😒

jitousek
2. bře 2010

holkyyyyy viděli jste tu novou verzi koníka ?????? 😕

já na to tady jako teď koukám ale je to teda příšerně nepřehledný 😠 nějak mě to neuchvacuje 😠 jsem asi staromódní a nerada se učím novejm kouskům no 😒

jitousek
2. bře 2010

akorád se tam asi povejde více fotek

evitkamalicka
2. bře 2010

je to priserne, mne sa to teda absolutne nepaci 😠

endlessblue
2. bře 2010

Jitu... jojo.. s jídlem je to teď těžký.

Já jsem se teda jako omáčku s knedlíkem zatím neodvážila. Pořád malé vařím mimo. Stále to samé. Jen jsem přidala pár věcí, jako je pórek, ryba, tvaroh, občas šunka (ta pro děti).. je fakt, že už by bylo jednodušší, jí zkrátka dát to co máme my, jen neosolit a nekořenit 😅

Ta nová verze koníka se mi taky moc nelíbí. Přijde mi, že se jen trošku změnil vzhled, ale jinak je to furt to samý

endlessblue
2. bře 2010

* Pribudli súkromné skupiny. Nájdete ich vo fóre. Sú to samostatné fóra pre uzavretú skupinu užívateľov. Viac sa dozviete v Skupinách.

Ale tahle novinka se mi na koníkovi líbí, ne???? Až by porodila Beruška.. tak bych to odpískala a přesunuly bychom se a zavřely, ne??? 😀 😀 😀 😀 Konkrétně mě by se to teda líbilo 😀

jitousek
2. bře 2010

ale to uspořádání je příšernost nad příšernost

hele mě doktorka říkal že už může to co my jen jak píšeš nesilit nekořenit tak že já když vařím něco pro nás odeberu mo to neosolené a nekořeněná a naše si pak dochutím .........tohle co jsme měli byla majda z kuřesího masa tak že s přehledem já už se nebojím mu dávat takovéto jídlo samo sebou taky někdy vyvářím spešl jen pro něj ale když vidím že ty ingredience jsou normální i pro Míšánka tak se nebojím mu to dát a knedlík nemáme každej den a když ho máme Míšánek si dá s náma a moc mu šmakuje no vždyť už mu bude 14měsíců a dávno nejsme kojenci 😎

evitkamalicka
2. bře 2010

ja pre maleho uz zvlast nevarim, papa vsetko co my od 1. roka, len mu odoberiem kym to okorenim

jitousek
2. bře 2010

to je vychytávka endy to teda jako musím uznat že jo 😉 to by se mě taky líbilo ....tady člověk má pocit že ho může kde kdo šmírovat což všichni moc dobře víme že se to děje 😠 😎

endlessblue
2. bře 2010

Jojo, malá je hrozně konzervativní co se jídla týče. Každá novinka mi trvá dlouho, než si na ní zvykne. Než zkusila ožďumlat rohlíček... to byla doba!!!!!!!!!!! Když jí dám do ruky kousek jablíčka... tak mi ho ukazuje, strčí k pusince, jen olízne.. zase s tím půl dne chodí... no a většinou to najdu někde válet 😠

endlessblue
2. bře 2010

Jitu a knedlík děláš sama, nebo kupuješ??? 😉

valentynka
2. bře 2010

ahoj holky,

endy, jsem ted dělala na horách rajskou s masovýma koulema a těstoviny a Filípkovi šmakovalo, toho masa jsem dala trošičku, bo bylo osolené, odebrala jsem mu před dosolením omajdy a klouzalo to do něj suprově.
zase brzy udělám.
jiank taky vařím spešl ještě pro fildu, ale když jsme byli u mamči na obědě a dělala knedlík s omajdou,tak to dostal i filípek- zase ještě neosolené, knedlík tedy jo,ale to nevadí zase to trocha

dneska měl brokolicovou polívku, šoupla jsem mu tam žloudek a bylo, nemusela jsem tahat nic z mrazáku

jéé tak to budu muset taky omrknout novou verzi, ovšem zamknutá skupina byl byla naprosto nejlepší !!!
bo je furt někdo kdo tu šmíruje.

já jak jsem na těch českolipandách, tak taky najednou tam napsala holčina,že už nás dlouho sleduje,čte... ještě to tam tak napíše, fotku žádnou neměla a tak ani člověk neví kdo to je 😠 😠 😠

jabko mi filípek taky nepapaá, ukousne,ale přesně jak píšeš, pak se to někde válí, rozmatlaný v kuchyni na dlažbě a tak, takže už mu ho nedávám, mrkev to samý

beruskaveruska
2. bře 2010

holky nějak vás nestíhám abych si pročistila hlavu jdu drobátko vysávat, utřít prach apod. relaxuju u toho 🙂

jitousek
2. bře 2010

jo ju mám domácí knedl od mamky naši dělaj vždy domácí já teda ještě nezkošela ale mamka vždy když dělá tak udělá víc šišek a jednu mě šoupne a já si ho pokrájím a dám do mražáku tak že mám po ruce když na něj je chuť a hodí se k něčemu ale jak říkám teď jsme ho zase měli po dlouhej době jinak my jsme spíše bramboroví a těstovinoví nebo rýžoví 😎

jo a jablíčko teda Míša pěkně chrupká udělám měsíčky oloupu je to si vždy vezme a krásně ho rozkouše a je takhle schopnej schrupat půl jablíčka klidně 😵 mrkev teda vůbec a ještě jsme zkoušeli ochutnat kousek papriky taky jsem mudala do ruky červenou slaďounkou ta krásně ji baštil 😎

a když jsem jednou vařila vykutálel si ze špajzky jablíčko myslela jsem že si s ním bude hrát a on ho zatím nahlodal jak veverčák 😅 😵 😵 😵

jitousek
2. bře 2010

holky a co je z Helíčkem tady nebyla taky pěkně dlouho stejně jako Nemo ☹

beruskaveruska
2. bře 2010

Nemo se má Lukáškem fajn psala jsem si sní na ICQ jen nestíhá, ale urřítě se ozve a helíček tak to fakt nevím ☹

beruskaveruska
2. bře 2010

Dobrý den pane doktore,
jsem ve 27tt a od 7tt si píchám inzulín. Začínám řešit kde budu rodit a zjišťuji, že co lékař to jiný názor na mou dignozu. K dia cukrovce se ještě léčím s vysokým TK - beru 3x denně dopegyt.
Jsem těhotná podruhé, ale mé první těhu skončilo porodem mrtvého plodu ve 36+5tt. Pro neléčení vysokého TK a OGTT bylo též vysoké, ale držela jsem si hodnoty na dietě. Proto jsem nyní již od počátku na inzulinu. Prosím o Váš názor zda mohu rodit v jakékoliv porodnici nebo musím do nějaké specializující se na rodičky na inzulinu. Jsem hlídána svou internistkou, diabetoložkou a jezdím do rizikové dia poradny.
Předem děkuji za odpověď.

holky tak tenhle dotaz jsem poslala k Apolináři tak jsem zvědavá co mi odpoví ten dr. je na www.porodnice.com

zuzanka26
2. bře 2010

Ahoj holky,
tak my už zase marodíme, ach jo

to je zase asi z toho že jsme včera byli mezi houfem dětí, ale je to po třech týdnech znova!!!! To zase budu jen sedět doma na zadku. Chudinka malá hodně spinká přes den ( hodně rozumějte hod a půl dopo a hodinu odpo). Je vidět, že není ve svý kůži. 😔

jitousek
2. bře 2010

beru snad odpoví brzo a kladně a doufám že Tě tam vezmou přála bych si to moc aby jsi měla ty nejlepší podmínky pro porod Vaší Karličky je to hodně důležité zvolit tu správnou porodnici ........dneska už to vím taky že se nemá nic podceńovat jenže člověk to nějak moc neřeší a pak je ze všeho vyvalenej jak balvan no 😒

beruskaveruska
2. bře 2010

teda holky at už je aspon duben a krásné počasí tady nečtu nic jiného než se marodí ☹

zuzanka26
2. bře 2010

No jo no a doma je nuda, měla jsem tolik plánů 😠

zuzanka26
2. bře 2010

Beru jo, duben, to už to budeš mít za pár viď? moc se těšíme na Karličku 😵

beruskaveruska
2. bře 2010

jo Zuzanko to my taky 🙂 a slibuju, že vám jí do Prahy přivezu ukázat 🙂

to počasí a nemoci je fakt děs už mě samotnou to štve natož ty malý prdelky

beruskaveruska
2. bře 2010

tak šup s námi na první stránku

endlessblue
2. bře 2010

Tak jsem zpátky z aerobicu. Uff... alespoň nějaký vybití. Zítra půjdu s Juli na kratičkou procházku kočárkem, když už nemáme teplotky. Těm plicím to jen pomůže... trochu na čerstvej vzduch. Ale půjdem max. na hodinku. Má být zítra hezky :o)

zajdla
2. bře 2010

JJ určitě,jestli už je bez taplot ,tak šup honem ven.Dokud je ještě trošku fajn,zase se má ochladit.

jitousek
2. bře 2010

teda Endy ty jsi akční a pak že nic neděláš ....chodíš na aerobik 😉 😵 😵 😵