• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
beru, jojo do Kik se mkrnu,ale většinou jsou to velikosti do 80-86, chci bud 92 nebo 98

endy, koupíš to normálka v krámě, je to u pudingů a tak :slight_smile:

:grinning: :grinning: :grinning: ledové kaštany se dají opravdu strouhat, tak jako margotka :grinning:
lepší nechat chvilku v ledničce
4. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, já si představila...že jsou to jako tvary jako kaštany... takže to je nějaká čekuláda, jo??? :grinning:

Hele a paní uvádí 2 druhy ztužovačů. 2 ztužovače míchá se šlehačkama a jeden s jogurtem... to jsem z toho fakt jelen. Ale vypadá to tak krásně, že bych to snad zítra udělala, až se vrátí manža ze školení.

Nicméně k tomu potřebuju jet na velkej nákup... a venku neskutečně chumelí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Všude je už opět snad 10cm novýho sněhu... už mě to fáááákt neba!!!!!!!!!!!!!!!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Jdu chrupat... přeju všem krásnou dobrou noc :astonished:
4. bře 2010 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno.

Ten dortík vypadal moc,moc dobře.Asi ho zkusím.Ale nevím kdy.

Dneska jdu k zubaři,protože mě pořád pobolívá jeden zub,pak nakoupit.Jak dorazíme domů,tak rychle uvařit a pak budu dělat našim na zítřek ještě lasagne.Přijedou odpoledne domů,tak ať mají co k snědku.Poručila si to ségra. :grinning:

My pojedeme zítra ráno ke tchýni a Lucku nám tam naši přivezou,je to po cestě z hor domů.Lucinka prý lyžuje jak ďábel.Už se těším na video. :grinning: :grinning:

Lucka mi bojkotuje noční mlíko,tak bude bez.Jsem zvědavá,kdy se vzbudí ráno.Tento měsíc je nějaký zlomový.Špatně spinká,baští. :frowning2:

Beru to je super,že už máš kočárek.Ta základna do auta je super,my ji máme a nemůžu to nynachválit. :wink: Kočárek je krásný.Karličce se tam bude moc líbit. :wink:
5. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránečko.... a chumelí a chumelí.... mě snad vomejou!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. bře 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj :slight_smile:

tak Filípek kouká na Kouzelnou školku, to má ranní rituál a já mám chvilku u pc :slight_smile:

ráno mu říkám,že mu za chvilku budou dávat pohádky, kouzelnou školku, a najednou slyším, jak hraje televize, rošták si jí šel normálka pustit :grinning:

endy, no je to ta čokoláda- kaštany :slight_smile: a paní napsala ledové..
a nemíchá se dvěma šlehačkama jeden stužovač a druhý zase s jogurtem? až tak jsem to nějak nepočítala, došlo by na to,až bych to dělala :grinning:

u nás je jako napadnuto doost sněhu, mě snad vomejou,už jsem myslela,že nebude sněžit, už mi ten sníh leze krkem :angry: je furt od vánoc a né a né zmizet, ale na hroách ho miluju, to je jasný :grinning:

Zajdi, tak to je Lucinka šikulka, určo jí to pomohlo a rozlyžovala se, dětem to jde hned :slight_smile:
taky budem Filípka učit
nevíte od kdy se děti učí na lyže ? myslíte,že na dvou letech by to už šlo ?

mě Filda bojkotoval mlíko včera ŕáno a večer a ted ráno taky, úplně se mu zvedl žaludek a málem zvracel.
nevím co ho to zas chytlo, krásně ho ráno pil a ten zase ne, tak jsme mu dala sýr lipánek, tak zbaštil dva trojúhelníčky, dala jsme mu to na lžičku a papal sám.

joo a manžel koupil lžičku s vidličkou rpo Filípka, je to plastový a je to zahnutý přesně rpo ručičku dítěte,aby se trefilo do pusinky, že ten konec je zahnutý a krásně s tím papá sám u oběda
5. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

koukám, že taky žádné nadšení ze sněhu co??? chci slunkooooo :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky

u nas zatial nesnezi a dufam, ze ani nebude
5. bře 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jak jsem si říkala ve středu že rýma ustupuje, to sem neměla, v noci jsme prodělali laryngiální záchvat, naštěstí zareagoval na vše co jsem udělala dobře a do rána bylo po všem, dr. už jen konstatovala že to pokleslo do průdušnice a přestože je to na rozmezí, nevypadá to na návrat.
Dnešní noc už byla paráda, tak snad už konec, a to teda pěkně zaťukávám, ťuk, ťuk, ťuk :angry: :angry: :angry:
5. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý dopoledne u nás je taky sněhu tři pr.... :confounded: starej a teď ještě 10novéhooooo já chci jarooooro už :pensive:
5. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý.. héééélp..... bydlíme v 5 patře.. ale za chvilku budeme chodit ven oknem, ne???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamcule teda to je síla prosím tě a jak se to projevuje takovej záchvat já bych byla asi namydlená a vedle jak ta jedle :unamused: nevím co bych jako dělala :frowning2:
5. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to budete Mít dobré endy žádnej výtah žádné schody rovnou pěkně ven :sunglasses:
5. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kamčul teda vy si taky nedáte pokoj co|?? hele ještě mi řekněte z čeho ta laringitida je\???

evi to se máš, že u vás nesněží tady je hnusně :angry:

verunko heč my jsme v šestým tak máme víc času než ty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jitoušku jaro došlo prý je na něj dlouhá čekací doba :grinning:
5. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je sice chladno, ale svieti slniecko
5. bře 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus tak co, uz mate vsetko pre prcka nachystane?
5. bře 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru nezlob měěěěěě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kdo si počká ten se dočká no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak se musím pochlubit. Nám tu dnes nechumelilo. Jen snad minutku poletoval sníh. A teď je tu krásně slunečno. Jestli je teplo, to nevím. Venku jsem ještě nebyla. Ale zpoza okna je opravdu nádherně. :grinning:

Val, nechceš ten dětský příbor hodit do alba? Bychom mrkli, jak to vypadá a pak i koupili.
5. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy :grinning: :grinning: :grinning:

tak dneska večer nám přijde známá zdělit sladkou realitu - daně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nechává si to jako překvápko tak to asi bude milé :wink: :wink: :wink: , doufám
5. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte někdo zkušenosti s vařením pohanky jak pak se ta potvůrka vaří koupila jsem si pytlík loupané pohanky ale návod tam nejni :unamused: :sunglasses:
5. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamcul my uz dane mame vyratane a tiez sme sa potesili
5. bře 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky svítí už zase slunéčko ale je -4 :confused:
5. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko jo jo máme vše doma, krom kočárku, ale ten je od včera objednanej. ještě dorazí nábytek, koberec a pak začnu pomaloučku polehoučku prát věcičky a skládat rovnou do nového nábytku a budeme jen čekat :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se s daněmi nepotěšili :angry: :angry: :angry: :angry: no nevyšlo mě to kvůli zpětně vyplacené dovolené asi o 2tisíce :angry: :angry: :angry: :angry:
5. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
až dorazí nábytek tak nafotím pokojíček pro Káju :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cakam kym pridu dane a idem kupit košik pre mimi, mam ho v albume
5. bře 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruuuu a co ta fotečka pupíka kdypa budee :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta dovolená udělá čáru přes rozpočet co|??? mě to taky za rok nevyjde :angry:
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, tak držím palečky, ať vás to opravdu mile překvapí, ty daně.

Jitu, pohanku jsem nikdy nevařila.
5. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
až MM vyfotí snad o víkendu já mám poslední foto z vánoc :grinning: , ale jsem se sebou spokojená mám nahoře stále jen 5kg což je paráda :grinning:
5. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus tak to sa pekne drzis, som zvedava kolko priberiem ja, zatial som nepribrala nic, ale ratam ze tak do mesiaca to uz zacne
5. bře 2010 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek