Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
5. bře 2010

já jsem pohanku vařila jako rýži do změknutí. dám hodně vody do hrnce a když se voda vaří nasypu pohanku a pomalu vařím do měkka

beruskaveruska
5. bře 2010

já zase přemýšlím, že zkusím ten kuskus to mě mooooc láká 😀 z pohanky je dobré rizoto, ale musí se do něj dát česnek to dělala kolegyně v práci a byl to moc dobré 🙂

beruskaveruska
5. bře 2010

evi neboj já myslím, že těch 5-10 ještě naberu 😀

evitkamalicka
5. bře 2010

berus ja kuskus robievam ako prilohu a je fajn

jitousek
5. bře 2010

fotečku fotečku fotečku my chceme fotečku 😎 no tak beruuu přece popožeň manžu aby jsme viděli jak rostete aktuál .....to je super že máš nahoře jen tak málo 😉

jitousek
5. bře 2010

kukus milujem ale chci zkusit tu pohanku 😎 tak se na to vrhnu asi 😵 😵 😵

endlessblue
5. bře 2010

POhanka..... propláchnout ve studené vodě, na 1,5 dílu vody 1 díl pohanky. Voda by se neměla slévat, aby nedošlo ke ztrátě rutinu (podporuje cévní pružnost). Dá se to vařit tak, že vaříš jen 2-3 minuty v osolené vodě s kapkou oleje a pak necháš 30 minut dojít. Tím to absorbuje veškerou tu vodu a rutin tam zůstane. Když to sleješ, tak sleješ i to nejlepší co na té pohance je 😅 Toť konec mého kuchařského koutku 😉

endlessblue
5. bře 2010

Haha... já tady o pohance.... a zítra k obědu bude kačena s nádivkou a knedlíkem 😀

zuzanka26
5. bře 2010

Ahoj holky,

já teda pohanku taky zatím nezkoušela, Endy 😀 dobrý s tou kachnou, ale musí bejt i změna no ne?

U nás večer a v noci pořád teploty, tak jsme šli k Mudře, píchla do prstíku na CRP, ale nic nenašla, ani na poslech, takže máme vydržet, přes víkend už by se to snad mělo spravit.
Ale kdybych jí neměřila, vůbec bych nevěděla, že je nemocná. 😝

kremrolka01
5. bře 2010

nazdárek, včera jsme byli na návštěvě u Barči, no Cyrilek je boží, kecka, strašně šikovnej 😵 😵 😵
pár foteček: http://petrawe.rajce.idnes.cz/Jakoubek_14._mesi...

já pohankou třeba jen i zahušťuju malýmu polívky, kupuju tu krupičku

Veru teda Julča je čím dál hezčí 🙂 no a ty vlásky 😵 😵 😵 jak tam stojí to má jak kdyby přišla od kadeřníka 😀

zuzanka26
5. bře 2010

Ju Peto, ti kluci fakt rostou jak z vody, i tvůj Kubíček má jinak vlásky, super, chtělo by to větší srazík.

Jo jo, Julinka je od narození hrozně hezoučká. 🙂

kremrolka01
5. bře 2010

já doufám že v tom dubnu nám to vyjde 😉
naše třída pořádá v květnu po deseti letech víkend pod stanama
tak furt přemýšlím jak to udělat, vůbec si nedokážu představit nechat Kubu celej víkend doma, navíc Petr už bude i tak veškerej svůj čas trávit na stavbě, furt kojim, no ale já bych táááák chtěla jet

endlessblue
5. bře 2010

Mno, ta pohanka, co tu mám já... jsou kroupy.... taková jako srdíčka o vel. asi 2 mm

endlessblue
5. bře 2010

Holky, díky... ale většinou má na hlavě hroznej rozcuch.. nechce se česat... a zvlášť po spaní, jí to všude trčí.. a i když to trochu namočím.. tak si to zas stoupne

endlessblue
5. bře 2010

Týýjo, ti klučíci už vyrostliiii!!!!!!!!!!!
Jakoubek pořád celej tatínek.... mno a Cyrilek.... ty kukadla... 😉

Holky se budou muset snažit....je jich tu zkrátka na těch ženichů moc 😀

endlessblue
5. bře 2010

šupity šup na první stranu

kamcule
5. bře 2010

ještě jsem neodpověděla na tu laryng. koukám, jsem nějak unavená 😖

projevuje se to štěkavím kašlem a takový sípání kňouravý, začne se špatně nadechovat, je to opravdu tak speciální že to pozná každý.
Hned jsem otevřela okno, vypla topení, zachumlala do dek že koukala jen hlavička, pustila zvlhčovač na plný pecky přímo nad něj a dala mu antihistaminika kapky. Naštěstí bylo každou minutkou znát že reaguje. Jinak by dostal čípek rectodel a frčíme do hospital. Poprvé se dost rychle začal dusit a dojezd do nemocnice byl hustej, a to jí máme kousek a zrovna jsme i byli v autě, takže bylo rychlejší dojet než volat rzp ale být doma tak volám, nemá cenu riskovat, s touhle nemocí ne!!!

kamcule
5. bře 2010

jo a beru, je to narmální vir a tudíž nakažlivé, malé procento je bakterie, tu nám vyloučili a taky říkali že se to dá normálně vyřvat, hysterický děti no! Chvilku jsem ho podezřívala že si to takhle přivodil, mámtrošku dupací období ale po náběrech nám řekli že virovka

kremrolka01
5. bře 2010

teda kami to musel být poprvé pořádný šok 😕 já bych vůbec nevěděla co dělat, jak píšeš ty opatření, slyším o tom poprvé
už jsme dlouho Adámka neviděly, nechceš hodit do alba nějaké aktuální foto? 😉

kamcule
5. bře 2010

kremrolko je to mazec 😕

fotečky určitě hodím, roste jak z vody tak ať se pochlubíme, jen teď se vzbudil tak až k večeru jo

jitousek
5. bře 2010

http://www.novinky.cz/ekonomika/193969-v-kojene...

tak to je síla 😕 ☹ ještě že to nekupuji ale co když to někdo musí opravdu kupovat to je teda faaakt děsný dala bych je zavřít když to nechaj dojít na trh 😠

jitousek
5. bře 2010

děfčata a je to tady dneska přišli golfáče jsem nadšená jsou supeeeeeeeeer tak teď už jen to jaro 😎

až bude trocha času dodám na FB fotečky 😵 😵 😵 Míšu jsem v nich vozila půl hodiny na exkurzi po bytě byl nadšenej 😀 😵 😵 😵 a já teda taky 😅 😵 😵 😵

jitousek
5. bře 2010

ještě jeden dotázek k domácím pekárnám byli jsme se teď odpolko s manžou koukat ve městě a rozhodujeme se stále mezi Etou ne Moulinexem výhoda Mulinexu je že má u jednoho typu bagetové pekáčky na 4 bagety .....ale právě mě zajímá jesti když uděláte těsto v tej pekárně třeba od ety jestli to přendáte do trouby v podobě baget nebo hosek či snad rohlíků a pak to normálně upečete v klasické troubě 😎 kuji pekařinky za odpověď

tevina
5. bře 2010

Kamčo to je fakt hrozný 😔
já vím že u laringitidy je nelepší studenej vzduch,někde jsem četla že se má třeba i s dítětem vyběhnout ven na mráz,ale pak jsem si říkala co když se to stane v létě?
A vy už máte doma nějakej lék kterej pomůže?

jitousek
5. bře 2010

zkoukla jsem fotos Kubáska a Cyrdy jsou supeeeeeeeer jak si spolu hezky hrajou a Cyrda ten se teda pěkně mění a sluší jim to moc oběma 😵 😵 😵 😵

jitousek
5. bře 2010

to je teda faaakt hustý ta laringityda teď jsem to dočetla brrr je mě s toho zima 😔

beruskaveruska
5. bře 2010

jitousku jo jo to se pak peče v normální troubě

beruskaveruska
5. bře 2010

jo k té vodě vy jste kupovaly kojeneckou???

kamcule
5. bře 2010

tevi, léky nám předepsala dr. po té první zkušenosti amělo ba to být v každé domácnosti s dětma
- při slabším projevu stačí antihistaminika kapky, např. Zodac
- při silném Rectodel čípky

v létě je musíš vytáhnout před otevřenej mrazák aby dýchaly ledovej vzduch, ale zase se to víc vyskytuje v chledných měsících.

kdyby nespal tak jsem ho taky dala do otevřenýho okna ale tentokrát to naštěstí prospal takže to stačilo tak jak jsem psala

valentynka
5. bře 2010

Kubíček s Cyrilkem, super fotečky 🙂
Cyrda je úplně jinej 🙂

my byli odpo s kámoškama na kafíčku 🙂

beruško, já vůbec nedělala nic z kojenecké vody, normálka jsme převařila z kohoutku