Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
9. bře 2010

Dneska dělám jen rybu s br.kaší a musím upéct štrůdlík.
Přijede švagr se švagrovou.Přiveztou nám autí.Měli ho půjčené,protože jejich se pokazilo.A měla by každou chvilku porodit,tak kdyby náhodou. 🙂

zirafik
9. bře 2010

ahoj holky,

Nemo zdravím po dlouhé době 😕 . Lukášek je fešák, to se musí nechat 😉

Zajdi, nám taky sunar šmakuje 😉 . Já od té doby co nekojím, mám mnohem klidnější noce 😵 . Spíme většinou 20,30-06-dáme sunárek 240 😝 a chrupkáme do 8 😉 , někdy do 7,30 😉

Zoubky, to mi povídejte 😝 ... prořezává se nám už 7.a8.zub 😕 😕

zirafik
9. bře 2010

Tevi, chtěla jsem odhlasovat, ale píše mi to že si musím spustit nějaký program či co 😖

zirafik
9. bře 2010

jo a teď 3 dny K. jedla k obídku polévku i hlavní jídlo 😝 😝

jitousek
9. bře 2010

brý dopoledne 😉
jéééé koukám že Nemík nás přišla pozdravit a ukázat svého velikého chlapáka teda ten už je fakt velikej a fešák jen co je pravda 😵 😵 😵

zajdi sunar smrdí nesnáším ho teď zrovna doděláváme taky jsme ho pili ale měli jsme mezi tím i Nutroš a ten nesmrdí a taky Hami mlíko a to taky nesmrdělo ...teď až dodělám sunar přejdem zase k Nutroši koupila jsem velké balení přišel mě kuponek na slevu100kč tak jsem koupila vanilkovej už jsme ho měli a je dobrej 😎
ještě mám jeden kuponek na nutroš 100kč ale je to na ten od desátého měsíce kdyby jste někdo chtěl můžu vám ho věnovat je to teda jen do 15.3.2010tak že kvapík ale dalo by se to ještěposlat poštou a rychle koupit jinak to zahodím a bude no 😎

jitousek
9. bře 2010

žirafto jste teda taky pěkný jedlíci 😉 😵 😵 😵 pěkně se obalte až budete běhat tak to vyběháte a hlavně dobrý faldíky jako ochrana proti pádům 😅 😎

kremrolka01
9. bře 2010

no za to u nás noce stojí stále za prd, navíc ráno vstává čím dál tím dřív, z půl osmý se posunul na sedmou, ze sedmý na půl sedmou, od víkendu vstává v šest a dneska dokonce v půl šestý 😠 a to chodí spát pořád stejně mezi půl osmou, osmou, takže Pavlí tiše závidím 😉
od rána je navíc taky šíleně protivnej, teď usnul

zdravím nemo, Lukáškovi to moc sluší, opravdu celej taťka

kremrolka01
9. bře 2010

Kuba furt jí, bude otesánek 😀 to je pořád ham ham ham, jí přes den po dvou hodinách a to mezitím se ještě láduje křupkama nebo kouše jabko, mrkev,...
polívku a hlavní jídlo jsem mu nezkoušela, on když má polívku, tak je stejně tak hustá, že to má jak hlavní jídlo, ale třeba babička říkala, že ve školce to dělávali tak, že dětem dali nejdřív hlavní jídlo a když měli ještě hlad tak dostali polívku

valentynka
9. bře 2010

ahoj holky,

Tevi, zahlasováno 🙂

Endy, to budou opravdu zoubky, Filípek ted taky občas tak zamručí-ho trápěj ty potvory zuby, lezou mu další stoličky a možná ještě i přední - trojky, bo se pořád kouše do ruky

valentynka
9. bře 2010

Pavlí, polévku a i hlavní jídlo ? to má Kristýnka dva chody ?

Jiut, já taky měla ty slevový kupony na nutroš, jeden jsem darovala 🙂
ted jedem v sunaru neochuceným a je pravda,že když vymývám lahev, tak to je teda smrad 😒

kremrolko, mě se ted taky filda budí před 7 hodinou, spával do 7,15 -7,30 a je mu jedno kdy jde jestli jde v 8 nebo v 9, probudí se stejně,ale pak dopolko to dohání,že třeba spí dvě hodinky,když mu to z noce chybí

Filda taky jí po 2 -2,5 hodinách,ale mezitím nic nejí, křupky mu nějak nejedou-jednou kousne a pak se to válí na zemi, na stoel má misku a v tom má sůšy a tak a nejí to, občas kousne.
mrkev jsem dala jednou a taky byla všude po zemi,pak mi s ní chtěl mlátil do zdi, no a jabko si sice kousne,ale nerozkousne a pak je vyplivaný, takže taky nedávám

když má Filípek polívku,tak je taky hodně hustá, ted měl vývar se zeleninou,hodně masíčka a noky,ale nic dalšího nedávám.
má prostě klasickou tu skleničku od přesnídávky a víc nesní.
když mám větší skleničku,tak to nechává ☹

endlessblue
9. bře 2010

Hehe, Karolínka má 7 zub a nám se prořezává 3 😀 😀 😀 😀

HOlky, teda vám ty mimouškové tak baštěj jo???

My 8:30 snídaně, 11 Sunar, pak spí tak do 13:00. Oběd 13:30, Sváča cca 16:30, 19:00 kaše, 20:00 Sunar.. to je všechno. Mezi tím občas zpracuje nějakej ten piškot, ale to je všechno. Prakticky by ani nemusela svačit. Tu odpolední do ní musím fakt soukat 😒

endlessblue
9. bře 2010

Holky, Juli nikdy nic jiného než Sunar nepila... tak mi ten smrad ani nepřijde 😀

valentynka
9. bře 2010

endy, já ted koupila piškotový lodičky od brumíka jahodový a to mu chutná, je to větší krabice, jsou tam tři baličky po 6 lodičkách, stojí to 20 a jede mu to 🙂 takže občas tohle dostane

evitkamalicka
9. bře 2010

ahojky

aj my papame brumik lodicky

zirafik
9. bře 2010

Jitu, já bych si možná ten kuponek vzala. A to je kam?? Pokud do DM, tak to se asi nedostanu 😖 , to by bylo zbytečný.

Naše dítě ťuk, ťuk papá dobře 😉 ... křupky miluje...ty jednou jedna za druhou v průběhu celýho dne. U nás 6-7 sunar 9 jogurt 10,30-11 sunar 13,30 oběd 15 přesnídávka nebo jogurt 17 ovoce 19,30 kaše... a do toho loutá ty křupky, občas kůrku chleba, kousek jablíčka.. to víte musí mít základ na tu vejšku noooo 😅 .. ale denní spánek je na prdlačku... půl hodiny dopo a půl hodiny odpo... občas teda hodinu ať nekřivdim 😝

zirafik
9. bře 2010

co to je lodičky od brumíka???

zirafik
9. bře 2010

Val, no např včera měla domácí polívčičku s nudličkama... vodu teda už pak nechtěla...ale stejně to tak 150 bylo a pak spucla tak 150 brambory s mrkví a masíkem 😉 ...už teda celkem dobře i kouše, tak už mačkám jen vidličkou 🙂

endlessblue
9. bře 2010

Hehe, Juli by mi 2 chody teda nesnědla 😀

endlessblue
9. bře 2010

Holky, k jakýmu doktoru si mám dojít...už 3 dny jsem cítila, že mám jakoby vodu v uchu.. no a dneska už to mám zalehlé úplně. Zkoušela jsem tam šťourat, propláchnout vodou... hopsat na jedné noze, ale nepovolilo to... Mám jít k normální obvoďačce, nebo rovnou na ušní??? Chjooo, mě se nechce lítat po doktorech 😠

zirafik
9. bře 2010

Rovnou na ORL 😉

endlessblue
9. bře 2010

hmm..ale tam mě stejně vezmou jen na doporučení obvoďáka, ne??? 😠

jitousek
9. bře 2010

Žiraf je to do rossmana. intersparu, tesca, globus, Schleckeru, Dm, Dr, max lékarna a ještě dvě lékárny 😎
jestli chceš písni mě adresku a já Ti to pošlu poštou stovka dobrá já to nemám komu dát a je to docela škoda zahodit 😉

jitousek
9. bře 2010

nene endy naORL u nás se může bez objednání a i bez doporučení taky jsem tam chodila před 2měsícema měla jsem zánět sluchovodu 😒

jitousek
9. bře 2010

zato u nás s jídlem stále bojujeme a to jsme tak krásně jedly až jsme to museli před ním schovávat protože by futroval pořád a všechno a teď hrůza ......je teda pravda že dnes Míša snědl k snídani celej krajíc chleba s lučinou bez kůrek a pak si ještěse mnou dal borůvkovej koláč tak je asi nacpanej páč zase nechtěl obídek snědl 3lžičky kuskusu se zeleninkou a začal to plivat a řvát že nechce no tak nic nedostane jinýho až odpoledne sváču

endlessblue
9. bře 2010

Tak já půjdu rovnou tam....nemocnici mám za barákem. Z ložnice koukám na porodnici 😀

endlessblue
9. bře 2010

Už mám pocit, že snad neslyším..chjooooo 😠 😠 😠

jitousek
9. bře 2010

jo to Tesko je jen do 27.1.2010 tak tam už prej to neberou ale všude jinde jo do toho 15.3.2010 😎

jitousek
9. bře 2010

no já vím co to je a ještě jsem měla v uchu takovej tlak jako by mě tam rostl beďár hnus filajovej a pak s toho byl zánět toho sluchovodu 😠

jitousek
9. bře 2010

no vidíš to endy to by jsi měla byla bejvala kousek že pokud by jsi tam rodila a v době kdy si rodila bydlela 😎
kde se vlastně Julča narodila já jsem hlava děravá 😵

endlessblue
9. bře 2010

Jitu, do září 2008 jsme bydleli tady... pak proběhl přesun na Moravu do baráčku. Juli se narodila v Olomouci. No a od září 2009 jsme zase zpátky tady v bytečku 😀 😀 😀 To je šaškárna, viď??? 😅