Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
9. bře 2010

není to šaškárna já vím že jste bydleli v domečku na Moravě jen jsem hluboce přemejšlela kde jsi vlastně rodila v kterém městě ale díky za oživení 😉 😵 😵 😵

beruskaveruska
9. bře 2010

ahojky

dneska jsem vysmátá jako beruška UTZ sice nebyl jen dneska spodem kvůli čípku máme už CS1, ale malá řádí tak je klid. Na další KO jedu 23.3. Celkem nabráno 5kg tlak 130/79 takže vše OK.Protilátky negativní takžr taky pohoda

aaaa 18.3. jedu do Motola paní doktorka mi napsala doporučení ,holky já jsem tak ráda a moooooc se mi fakt ulevilo takže doufám, že se mě paní doktorka v Motole ujme a já už nebudu muset k tomu magorovi do Ústí . je mi vážně líp na duši to byste nevěřily jak se mi ulevilo

takže u mě tak

dočteno mám poctivě, ale nereaguji nezlobte se přemýšlím nad tím jak mi je fajn a jdu se natáhnout mám ucpanej nos a snad to povolí a nic se k tomu nepřidá....zatím pa pa

zirafik
9. bře 2010

já tady fakt nemůžu nic napsat ... 😠 ... po té co se tu pochlubím s jídlem, tak je mi oběd naprosto bojkotován 🙄 ... bulíme... asi zuby 😒 ... už rozpouštim homeo na lžičce

zirafik
9. bře 2010

Beru, tak to je supr, že se Tě ujmou v Motole 😉 . Mám to 25 min., tak třeba když bych měla cestu, tak bych se na vás přišla podívat 😅

zuzanka26
9. bře 2010

Ahoj 🙂

Beruško tak to je super, celkově budeš určitě teď klidnější, a to je určitě v posledním trimestru dost důležité 😉
Ziraf, vždy´t máš vzorné dítko, krásně spinká, krásně papá, to neva, když jednou vynechá oběd 😉

zuzanka26
9. bře 2010

my máme novou bundičku na jaro, dala jsem fotečku do alba 🙂

valentynka
9. bře 2010

žiraf, dopoledne by mělo dítě papat ovoce a pak až odpoledne papat mléčné jako jogurty a tak, někde jsem to četla, já to teda dodržuju, nevím jak vy holky ostatní ???

jůů, noo tak to spapala teda hodně, to by mi filípek už po polívce nic nepozřel

endy, rovnou na uší ! u nás taky bez doporůča

valentynka
9. bře 2010

beruško, já tak yměla kolem 30tt CS1,bude to dobré 🙂
tlak supééér

valentynka
9. bře 2010

Zuzi, krásná bundička 🙂 moc Sárince sluší 🙂

tanuki
9. bře 2010

jé Beru, to je bezva! Zrovna včera jsme měli přednášku jedné dr o diabetu u těhotných 🙂 je skvělá.. 🙂
Ještě jeden postřeh z gyndy, víte jak se v žargonu říká zamlklým potratům? Myšáci 😅 Jsem teď na oddělení, kde jsou skoro samé ☹ njn, bohužel to k životu už patří

Ha, tak já mizím, Veru právě dala napít jogurt látkové panence 😅

beruskaveruska
9. bře 2010

zuzanko nebo tanu poradíte mi jak se ze Zličína nejlíp dostat do Motola??? děkuji 🙂

endlessblue
9. bře 2010

Mno holky, tak jsem dopadla jak sedláci u Chlumce....

Šla jsem do nemocnice na ORL... a tam mi řekli, že jsou až tak specializovaný, že mám jít na obyčejné ušní (kde byli dneska jen do 12) a pokud mi tam nepomůžou, tak teprve k nim. Paráda že? Prý to, že mám 3 dny zalehlé ucho není akutní. Tak nic... zítra se s Juli potáhnu bůhvíkam...chjochjo 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Na procházce Julča chvíli pochodovala sama. Byla z toho tak nadšená... že říčela radostí 😀 Nicméně se opět jak dlouhá tak široká rozplácla.. nic vážného. Až na to, že sebou plácla do totální cahoty. Takže od blátíčka byl její sladký kabátek, kalhoty, šála, čepice a rukavice.. tak jsem toto prasátko chtě nechtě musela posadit do kočárku (s mým vanilkově žlutým potahem).. 😠 😠 😠 . No, špinavá byla jak kanec. Nakonec si v obchodě vydobyla ještě i rohlík, takže těma zablácenejma rukávama mydlila ještě i s rohlíkem všude, dítě opatlaný od rohlíku, špinavý... a ještě jí teklo v té zimě z nosu.....pěkný pohled to byl.. to teda jo 😅 😅 😅 😅

beruskaveruska
9. bře 2010

Verun to chtělo fotečku 😀 chudák malá 🙂
s tím ušním je to mazec budou tě honit od čerta k dáblu co, 😠

jitousek
9. bře 2010

tak to je teda mazec veru s tím ušním se my snad zdá my máme ušní taky v nemocnici a asi dvě soukromé Orl ale normálně Tě v nemocnici ošetřej bez debat maj sice do 12h ale maj tam i pohotovost a můžeš tam přijít třeba i v noci to je bordel no jo jinej kraj jinej mrav 😠

zuzanka26
9. bře 2010

Beruško,

za Zličína buď metrem na Nové Butovice a pak busem 179 stanice Motol ( přesně před nemocnicí) a nebo jede ze Zličína bus 164 na Sídliště Řepy a pak bus 180 na Motol 😉

jitousek
9. bře 2010

juuu Beru tak to je super že budeš nejspíš rodit v Motole to hnedka veselejší když v to ústí nejni důvěra ....myslím že Motol je kapacita veliká 😵 😵 😵

kremrolka01
9. bře 2010

to naše dítě bylo na zabití celej den, akorát teda venku v kočárku se mu líbilo a přišli jsme dom a zas mručel a vztekal se, lezou mu dole dvojky, tak nevim jestli je to kvůli zubům, ale ono se na ně svádí skoro všechno, co? 🙂 Pavlí co dáváš za homeo a kolik?
no a teď jsem to korunovala, umyla jsem haldu nádobí, završila to zapejkací mísou a ona žuchla, takže střepy všude, dítě vzhůru, jdu si dát asi panáka 😒 endy teď bych taky brala zalehlý uši 😅 ne dělám si srandu, věřim, že je to nepříjemný, to ti asi zítra píchnou
tak my máme 6 kojení, 8 snídaně (chleba s lučinou, ovesný vločky, kukuřičný lupínky s UM,...), 10 ovoce, 12-13 oběd, 14-15 jogurt, 16-17 sváča (to jak kdy, většinou chlebík, rohlík, banán nebo i něco sladkýho, někdy kojení), 18:30 kaše, 19:30 kojení, no a to do toho ukusuje jak jsem psala
taky dávám ovoce dopoledne, teda tu největší dávku, někdy má ale i k odpolední sváče kus jabka, mandarinky nebo banán

jitousek
9. bře 2010

teda kremrol když se daří tak se daří haaaúúúúú 😖

pismenko
9. bře 2010

Ahoj holky 🙂 Jen jsem zběžně prolítla co nového a už ani nevím nač reagovat.
Každopádně naše Dorče taky bude otesánek jak Kubíček, nebo sešrotuje i psí granule když nějákou najde na zemi 🙄 Vzteká se taky fest, přijde mi to čím dál horší, nic ji nebaví, pořád mrčí nebo ryčí 😕 Ale roste naám taky zub, myslím, že i zadní stolička, tak to asi taky bude tím 😝 protože i v noci se více budí s pláčem a to obvykle nebývá.

Zdravím Nemíka, to je dost holka že se ukážeš 🙂

Veru, snad ušař pomůže, držím palce, aby to bylo rychlé a bezbolestné.

pismenko
9. bře 2010

Jo a veru, naše malá taky odmítá chodit za ruku, zásadně sama 😅 😅 🙄 🙄 Taky vypadáme obvykle jako vy dneska 😀

pismenko
9. bře 2010

No nic, jdu přiložit 😝

tanuki
9. bře 2010

Beruško asi přes ty Butovice je to nejpohodlnější, já si to hledám tady http://jizdnirady.idnes.cz/praha/spojeni/
Kremrol, člověk jen musí doufat, že to je přechodné, že to není nové období nebo dokonce nové projevy miminčí osobnosti 😠 u nás teda byla te´d na zabití 2dny, už je to zas normál, jen prostě už tolik neposlouchá, je třeba podle toho jednat, já volím kompromisy, muž je stále vyřízený z toho, že neposlouchá

valentynka
9. bře 2010

endy, vanikový potah 😀 v tu ránu byl čokoládový coo?

Filípek už se taky umí hezky vztekat,když něco chce a já mu to nedám,to je pláč bez slz 😀

beruskaveruska
10. bře 2010

ahoj krásné ránko 🙂

jsem furt hotová z té rýmy 😠 v noci jsem byla do 4 vzhůru a pak jsem zabrala a před 6 jsem byla zase vzhůru tak se ted jdu natáhnout jestli usnu aspon do 9

zajdla
10. bře 2010

Hojky.Pěkný den.

Tak švagrová v noci porodila.Mají Karolínku 3,90 a 51 cm.Až na to,že mají všechno doma modré,tak je to super.Oni si vsugerovali,že to bude kluk.A nenechali si to říct. 😀

evitkamalicka
10. bře 2010

dobre ranko

zajdi tak ze gratulujem, no tak bude chodit v modrom....ja este nekupujem nic, kym sa nam nepotvrdi pohlavie

christla
10. bře 2010

Ahoj holky!

Pavlí, zravím tě, dlouho jsem tě neviděla!

Jinak co se týče jídla, tak u nás takto: 6,30 - 7 mlíčko, 9,30 přesnídávka, 12 - 12,30 oběd (zelenina, rýže se zeleninou, maso, vajíčko), 15 - ovoce, 18 - 18,15 kaše, pak koupání a jde se spát. Teď teda poslední dobou usíná tak v 19,30. V noci se tsk 2x vzbudí na dudel a spíme tak do těch 6 - 6,30.

Chtěla jsem se zeptat vás zkušenějších, můžu dát už Pribináčka? Mě ted doktorka řekla, abych dávala jen občas jogurt díky těm našim průduškám, aby jí to nezahleňovalo....

valentynka
10. bře 2010

ahoj holky,

Zajdi, tak to má švagrovka teda dobrý 😀 😀 😀
když si to nenechali říct, tka měla kupovat neutrální barvy a né modrou.
to je někdy, tak,když člověk chce, tak je to pak naopak 🙂

valentynka
10. bře 2010

holky prodávám,kdyby někdo chtěl nebo někdo známý kdyby scháněl

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=31856993

kremrolka01
10. bře 2010

chris to máš lepší začít s bílým jogurtem než s pribiňákem, líp ti to stráví
já teda preferuju jogurty pořád, navíc bílej mu chutná kupodivu víc než ochucenej a občas dám tvaroh s nastrouhaným jabkem