Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
10. bře 2010

zajdi gratuluju k neteřince 🙂

zirafik
10. bře 2010

ahoj holky,

Péti, dávám chamonillu 9CH 😉 . Zdá se mi, že celkem zabírá 🙂 .

Holky, dáváte i bílou activii sladkou? Nebo jen obyč.bílý jourty?

Zajdi, taky gratuluju 🙂 . Hned bych si poňuchala malý miminečko 😵 . Ale jen poňuchat a vrátit 😅 . Nevím, já si to ze začátku moc neužívala... hlavně šestinedělí bylo náročný 😝

zirafik
10. bře 2010

Chris, taky Tě zdravím.. kde jsou ty časy, kdy jsme tu krafaly od rána do večera 😅 😅 ... teď jsme rády, že napíšem jednou za čas 2,3 příspěvky 😝

zirafik
10. bře 2010

Holky, ale celkem se těším až půjde to naše téma zamknout, to se bude kecat mnohem líp 😝 😝 ... už se člověk nebude muset tolik hlídat, proti potencionálním čuchačům 😀

beruskaveruska
10. bře 2010

tak jsem vylezla na chvilku z postele stejnak mi nejde usnout. nevíte co s děsně ucpaným nosem??? kapky ani vincentka nepomáhaj 😠

zajdi to je švagrová frajerka, ale já to znám- kamarádka taky myslela, že to bude kluk a domů si vezla holku - taky si to nenechala říct - to věděla néé 😀 😀 hlavně, že jsou v pořádku to je nejdůležitější.

valentynka
10. bře 2010

Pavlí, já kupovala Filípkovi ten selský jogurt holandia, furt to tady teda píšu... do toho banán a mlaskal si..

pribiňáčky rozhodně nekupuju kvůli velkému procentu tuku a cukru!
byla o tom reportáž a je to tak, je tam něco kolem 10% tuku, což normálka bobíky a lipánky mají něco kolem těch 3% a to by tak mělo být i zdravé

zajdla
10. bře 2010

JJ doma bude v modrém a ven nakoupíme růžové.Jsou ponaučeni,příště si to určitě nechají říct. 😀 Hlavně že jsou obě holky v pořádku.
Už se těším,až si pochovám malé mimi.To naše velké mimi se už nechce moc chovat. 😀

Jj už se těším,až budu moct dávat Lindě taky jogurtík.Budou to její svačinky.Já dávala Lucce ze začátku activii.Prvně tu tmavou a pak i tu slazenou.A Lipánka myslím dostala až v roce. 😀
Normální jogurty myslím od 8 měsíce ukončeného,ne? 😕 😅
Beru zkus homeo.Myslím,že je to coryzalia. 😉 😀

christla
10. bře 2010

Val, tu holandii jsem Káje zkoušela dát a ta jí chutná. Doktorka říkala i Activii.

kremrolka01
10. bře 2010

ty holandie jsou dobrý, takový hutný 🙂
já nejčastějc kupuju u nás v albertovi bio bílý, je dobroučkej, takovej jemnej
já začla dávat jogurty až pozdějc kvůli alergii, až asi v 10,11 měsících, byl do tý doby dost kojenej, jinak doktor říkal už od 6. měsíce, tvaroh až od roka
beru na ucpanej nos jenom kapičky, já používám sanorin, ale nevim jestli se v těhu může, asi ne, pak už jen mořská voda 😒

valentynka
10. bře 2010

já ted občas koupím Filípkovi i tu tvarohovou activii a moc mu chutná a ségra ted koupila nějaké čtyřbalení jogurtu od nestlé a taky mu to chutnalo

valentynka
10. bře 2010

mohla by beruška nasivin,když je pro děti

evitkamalicka
10. bře 2010

berus ja mam kvapky co sa mozu aj v tehu Pinosol a su fajn, ja mam totiz v tehu furt upchaty nos

endlessblue
10. bře 2010

Nazdárek kočky.. tak ucho mi polevilo.... tak jsem lempl a dneska nikam nejdu. Ono by se to i spatne stihalo, pac mame plavco.

Koukam, že ten muj otesanek, ji ze vsech nejmin. Prvni papu az tak v 8:30 😅, dneska ale prekvapila a jak tu pochodovala s jablickem, tak ho 1/4 zblajzla. No a dopoledni svacina je vzdycky Sunar. Ma nejak zafixovano, ze po Sunaru se jde chrupat.

Bohuzel mi malá bojkotuje skoro všechno kupované. Já jí bláhová koupila pudink Dobrá máma, a ona udělala takovej ksichtík a vyplivla to. Ale vařenej vanilkovej pudink si dá. To samý Lipánky, Bobíky, Pribiňáky... ani náhodou. Samotnej tvaroh s banánem, slupne jak nic 😀

Kremrol... docela jsi mě navedla s těma lupínkama s UM. To jsem nezkoušela, ale byla by to bezva obměna snídaně. Já pořád točím totéž: Čerstvý jablíčko s piškotama a bílým jogurtem, tvaroh s banánem, hruška s jogurtem, nebo když nestíhám, tak přesnídávka s tvarohem.

beruskaveruska
10. bře 2010

berusky dík za rady Pinosol používám je větrový, ale nepomáhá mi. a to adtma k tomu je vražedná kombinace už mě to štve 😀 😠 , ale snad to do víkendu přejde

kremrolka01
10. bře 2010

endy já to taky odkoukala od kamarádky, mám ze zdravý výživu lupínky a jemné ovesné vločky, zaleju to teplým UM, nechám odstát a ono to udělá takovou kašičku, ale malýmu moc chutná

kremrolka01
10. bře 2010

jdu na oběd, dneska chrupe už nějak dlouho od půl jedenáctý a celou dobu tady sedim s noťasem na klíně, ostuda 🙂

valentynka
10. bře 2010

tak já si holky Filípka po půl hodině spaní probudila, jen jsem šla okolo postýlky, otevřela víc dveře a šla žehlit a on najednou probuzenej 😠 to bylo 10,45, do téhle doby byl v postýlce a né a né usnout 😠 😠 a to je od 6 vzhůru
až dorazí manža,tak půjdem na pěší procházku a pak půjde chrupat

my dnes bramborový šišky s mákem, jsem před chvílí domlela celý pytlík máku, ufff

zajdla
10. bře 2010

Val pošly šišky s mákem.Já mák miluju,ale manžovi je z něho těžko. 😀

endlessblue
10. bře 2010

Tak malá mi už od 11 taky spí. Jenže ono se jí to trochu přetočilo a už mi takhle spinká jen 1x denně.

Já se tu teď cpu něčím zdravým. Pohanka s česnekem a brynzou 🙂 celkem dobrý. Občas vidím maso a je mi z toho špatně.

Jo, jinak jsem si nechala udělat gelový nehtíky... vypadá to moc hezky 😉

jitousek
10. bře 2010

brý odpolende my jsme dneska byli v želvičce na cvíču super relax jak pro mě tak pro Míšu a po želvičce tradá domu Míšánek usnul v kočáře dneska nekopou kolem baráku tak že jsem ho nechala spinkat u baráku v kočáře akorád máme kolečka jak z JZD budu to muset jít omejt páč takhle numůžu zítra do města jak hnojník 😒

a super novina dneska přišla pekárna tak nakonec jsme koupili přesně tuhle a je nádnerná večer zkusíme něco opéct včera jsme nakoupili suroviny tak se bude píct o sto péro 😵 😵 😵 😵

http://www.cybex.cz/produkt=860297481/

jitousek
10. bře 2010

no teda holky strana tři joooooo 🤐 posouvám 😉

zajdla
10. bře 2010

Hojky.

tak manža jel zapíjet karolínku,tak jsem s holkama sama.Linduš už spinká a Lucka už leží v postýlce.Snad brzo taky usne.Já to zalomím taky brzo.jsem nějaká unaverná.

jitousek
10. bře 2010

já se chystám na chodbu musím to stáhnout po tom blátě co jsme tam nadělali a umejt kola od kočáru 😒 se mě teda chce ale musím Míšánek už usnul tak jdu na to 😉

zajdla
11. bře 2010

První.Pěkný den. 😠

Tady do rána napadlo 5 cm sněhu.už mě to neba.Já chci teplíčko a jaro.Ach jo.Ještě chumelí.A fouká hnusný větr.Tak jsem poprosila mamku,jestli nezavede Lucku do školky,protrožev tom větru když fučí sníh je to hnus.A to chtěla ještě Lucka na bobách.To bych asi nezvládla.Tak šla s mamkou.

Manža zapíjel včera večer Karolínku,tak dneska se snad vrátí.Chtěla bych,aby se šel podívat na dražbu.Jsou tam televizky.chci do kuchyně.Tu maji jsme dali Lucce do pokojíčku i d dvd. 😀

Jo a nevařím.Zbylo rizoto ze včerejška.Tak budu jen uklízat,prát a vyžehlím večer u televize. 😀

endlessblue
11. bře 2010

Dobré ránko šípkový růženky.

Tak tady máme hezky. Nesněží a sluníčko. Ale venku je pořád fakt zima 😖
Teď sháním Julince nějakou bezva vestičku na jaro.

Zítra jedeme na víkend na Moravu. Tak budu dneska balit a žehlit. Odpolko ven. Toť vše. Uděláme si to s Juli dneska trošku relaxační.

christla
11. bře 2010

ahojky!

Tak já mám už uvařeno a připraven na oběd pro Káju. U nás teda nesněží, ale je zataženo a mrzne, takže asi ven nepůjdeme, malá mi vytuhla v kuchyni v ohrádce, když jsem vařila, tak dneska budeme doma. Mám dst práce, musím dodělat manželovi daně....

Jinak už dva dny Kája leze normálně po čtyřech!!! Pokrok! 🙂

Jo a ještě jedna nová věc, v pondělí budeme mít autíčko, takže už budu pojízdná a nebudu muset vyset na manželovi!!! Hurá! Se už mooooc těším! 😵

zajdla
11. bře 2010

Chris tak samé dobré zprávy. 😉

U nás teda chumelí pořád,ale je 5 °C. 🙂

endlessblue
11. bře 2010

Zadli.. ty jsi z Jižní Moravy, vid??? Rodiče manži bydlí v Blansku. Tak já myslela, že se na Moravě ohřejeme a prdlajz 😀

zajdla
11. bře 2010

Jj já jsem od Břeclavi.Blansko je ještě víš nad námi,takže se moc neohřeješ. 😀

jitousek
11. bře 2010

dobré dopoledne u nás svítí sluníčko a je zima -1

tak dneska zkoušíme poprvé pést v pekárničce a pustili jsme se do Fármářských bagetek 😎