Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
16. bře 2010

Hojky.JJ u nás taky 6°C.Zítra to bude snad už zase víc. 😀

Luci Daník je fakt už kus chlapa. 😉

jitousek
16. bře 2010

jeee Luci Daník je krásnej už je velikej 😵 😵 😵

jitousek
16. bře 2010

teď jsem zase viděla zprávy hrůza ☹ nákladní couvající auto přejelo 3letého klučinu i s babačkou prcek to nepřežil a babička je v nemocnici brrrrrr to je teda děs 😢 😢 😢 😢

zajdla
16. bře 2010

JJ Jitu je to hrozné.Ale jestli šli po silnici,tak si to trošku zavinili i sami. ☹

jitousek
16. bře 2010

to jo zajdi ale vypadalo že tam nebyl chodník ani z jedné strany 😒

zirafik
16. bře 2010

Jitu, já to taky obulela 😢 ... hrůza, úplně mi přejel mráz po zádech ...

Holky, tchýně chtějí kupovat pro malou golfky k narozeninám. Vybrali tyto:

http://www.maminkatovi.cz/obchod/kocarky/golfky...

ale mě se teda víc líbí ty jané:

http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-h...

Neporadíte?

zirafik
16. bře 2010

jinak dneska nás dítko příjemně překvapilo 😵 ... ráno volala tato, tato.. a asi i cíleně neb manža zrovna vstával a ona klečela v postýlce 😉 . Jinak teda už nějakou dobu říká bababa tatata... ale dneska to bylo takový vopravdový 😅 ... no a celej den pusu nezavřela furt něco brebendila...

😝

zajdla
16. bře 2010

Pavlí tak super.Malá je šikulka.
Já mám teda kočárek jané a jsem s ním moc spokojená.Ale ty druhé golfky vypadají taky moc dobře.Chtělo by to vyzkoušet se kterýma se ti líp pojede,když tam budeš mít malou. 😉

zirafik
16. bře 2010

Zajdi díky, no problém bude, zda se někam dostanem.

Musím mít argumenty, aby byly janečka 😀

jitousek
16. bře 2010

tak jsem dožehlila uuuuuuf 😨 to je nekonečná práce 😒 a to mám zase další koš pověšenej na půdě 😖 no jo no tak se to zase posbírá a pak požehlí ale neba mě to radši půjdu dělat něco jiného jen ne žehlit 😎

jitousek
16. bře 2010

žiraf to snad asi by bylo lepší kdyby jste si to odzkoušeli nebo vybrali samy 😉 a pak Vám na to třeba babbička dala penízky ale asi bych si nenechala dirigovat jakej se jí líbí kočárek nakonec ona s ním bude jezdit minimálně a zbytek času s ním budeš jezdit ty tak že chce to vědět co od něj očekáváš kam s ním budeš jezdit co chceš aby měl za příslušenství no a pak značku a cenu co do toho chcete investovat 😵 😵 😵 my jsme teda kupovali přes net zatím stojíme doma v pokoji a čekáme na jaro 😎

tevina
16. bře 2010

Ahoj holky,
nějak nestíhám 😕

Žiraf téda ten dolfáček co vám chce koupit tchýně je nádhernej 🙂 Ten se mi líbí teda o dost víc než ten jané.

jitousek
16. bře 2010

jo jinak ABC je pěkný no chce to fakt zhodnotit co bude vyhovovat Vám 😉

jitousek
16. bře 2010

a o Janéšku může poreferovat Endy 🙂

kremrolka01
16. bře 2010

Pavlí takhle nevypadají špatně, ale jak píše zajda, lepší vyzkoušet, já se na vzhled prvně napálila
Jané jsou klasika, tím nic nezkazíš určitě 😉
moc pěkný laclíčky 🙂
my teď máme hadrózů na léto, tchýně nakupovala na tom svým bazárku po 10 korunách, tak máme kraťásky, tríča, košile, kšiltovky... léto může začít 🙂 budu kupovat už jen sandálky a nějaký plavečky
holky poraďte, začla jsem Kubovi dávat už mléčný kaše, do teď měl z HA mlíka nemléčnou, koupila jsem od Sunárku jogurtovou s lesním ovocem a pak na dobrou noc rýžovou s banánem, ale teda moc mě to nenadchlo, z tý "vůně" jsem omdlívala a malej teda taky moc nadšenej nebyl, nemáte nějakou zaručenou fakt dobrou mléčnou kaši?

kremrolka01
16. bře 2010

jinak jsme dnes byli celý den bez teplot, tak snad už to bude v pohodě 🙂 o víkendu chcem jet k babičce oslavit ty moje narozky tak snad bude fit

jitousek
16. bře 2010

my kupujem stále nemléčné kaše tak že neporadím Kremrol 😒

jitousek
16. bře 2010

to snad už ju do soboty daleko jestli už je dobře snad bude ještě lépe do pátku 😉 😵

kremrolka01
16. bře 2010

my právě Sunar jinak nepijem, tak to mám jen tak tak to do 14 dnů spotřebovat, tak jsem si říkala, že koupím rovnou mléčnou, snad někdo poradí ať nevyhazuju zbytečně penízky, ale díky 😉

zajdla
17. bře 2010

Ahojky,pěký den.

Kremrolko s tím ti neporadím.My máme jen mléčné kaše.Kupuji různé,malá mi sbaští všechno.Na kaších je jí to jedno.Ale teď jsem koupila od sunarky jogutrovou s jahodama a voněla krásně po jahodách.Jak chutnala nevím,protože to nezkouším. 😀

Pavli super kraťásky. 😉

Dneska jedeme ke švagrové.Manža pojede vyřídit daně.Budou nám vracet,tak jsem ráda.Já pomůžu švagrové s malou ,ať si chvilku odpočine.Včera psala,že se už těší až přijedeme. 😀

tevina
17. bře 2010

Ahoj holky,

Kremrolko adámek mi papal taky všechny,ale mě nejvíc voněla(taky jsem teda nechutnala) třeba sunarka rýžová banánová,ta jogurtová s lesním ovocem mi taky hrozně smrděla 😝 pak třeba hami jsou dobrý,hami rýžový s tropickým ovocem,určitě mi víc voněji ty rýžový,než obilný.Hipp jsou taky myslím docela dobrý.Jo a vynikající,což bych nikdy neřekla je,a ted přesně nevím,kdyžtak najdu odkaz,pšeničná sunarka,ta krásně voní.

tevina
17. bře 2010

Sunarka čokoládová s pomerančem taky krásně voní.

endlessblue
17. bře 2010

Brý ránko. Tak malé nejvíc šmakuje Sunarka krupicová s medem. Tu bych zblajzla sama 😝 😝 😝 😝 😀

endlessblue
17. bře 2010

Žiraf....golfky určitě vyzkoušej. Jsi vysoká a aby ti to ABC nebylo nízko. Já zkoušela několikatery golfky a všechny mi přišly, že se budu hrbit. Jedině ty Janéčka byly vysoké 😉

zirafik
17. bře 2010

Péti, my teď máme sunarku na dobrou noc krupicovou s medem a chutná 😝 ... stejně jako u Veru 😉

No, jsem zvědavá, jestli se někam dostaneme, abychom ty golfky omrkli.. problém je, že většinou mají jen pár kousků na krámě 🙄

zirafik
17. bře 2010

Endy, díky 😉 . Já si právě taky myslím, že ty Janečka budou jedny z těch vyšších 😉

zirafik
17. bře 2010

Dnes mám v plánu zkusit místo sunaru nutrilon, tak jsem zvědavá... si totiž myslím, že ten surnar je takovej sladkej, tak mám obavy aby to šmakovalo 😲

zuzanka26
17. bře 2010

Ahoj holky,

Endy a ziraf, já zase řeším opačný problém, abych u golfek neměla moc ruce nahoře 😀
Já plánuju golfky Chicco multiway, moc se mi líbí a jen za 2690,- Kč. tak super cena.
🙂 🙂
Jinak večer často dělám krupicovou kaši z nutrilonu, chutná jí to 😵