Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
20. bře 2010

Holky, jestli ten vstup někomu nefunguje, napište.

Zajdi, jsi v seznamu a nechápu proč Tě to tam nechce pustit 🙄

zirafik
20. bře 2010

Beru, funguje Ti to???

Jo a kdyby tim UTZ najela nedopatřením do oněch míst a ty jsi řekla,.... jééé já vidím pindíka, tak by Ti to dali za polovic, že jsi si to určila sama 😀 ???

zajdla
21. bře 2010

Pavli já jsem Zajdla ne zajda 😀 😀

tevina
21. bře 2010

Jéé Zajdi myslíš že to tam máš špatně napsaný,no je to možný.Žiraf ti to opraví a šup do tetek 😵

pudlyna
21. bře 2010

Ahoj holky jdu pozdravit po dlouhé době .
Beru to je supéééééééér 30tt to zase poskočilo .
Já v poslední době nic moc Edi bezdůvodně pláče nevím proč najednou dostane hysterák a nedá se utišit nespí přes den jen pláče v postýlce je to hrozné nená teplotu prostě jí nic není nechápu to nikdo jí neubližuje fakt je to děsné celé noci propláče ať dělám co dělám.
Holky a dětičky vám nádherně rostou a jsou to kulíšci 😀

zajdla
21. bře 2010

Tevi nosnad jo.Nebo tady budu sama. ☹ ☹ ☹ ☹

tevina
21. bře 2010

Zajdi já ted číhám pořád sem a tam a už mě to neba,snad se všechny sejdeme na jednom místě 😵
Ale zdá se mi že berušce se odtud nějak nechce,co beru?

Ahoj Pudly,tak snad se to nějak vyřeší,myslíš že to nejsou zoubky?

tevina
21. bře 2010

Ted jsem četla tu diskusi pod tím článkem kde jsou všechny ty novinky na MK a píšou tam že budou chyby postupně opravovat od pondělí,třeba ty počty příspěvků jsou fakt špatně a teda dost lidem se nelíbí grafická stránka,že je to hodne nepřehledný,tak jsem zvědavá jestli to taky nějak upraví.

zirafik
21. bře 2010

Zajdi, tak už by to mělo být ok 😉 .

kamcule
24. bře 2010

jéé kde jste kdo???? 😕 😕 😕

evitkamalicka
24. bře 2010
zirafik
24. bře 2010

Holky, všechny které jste sem kdy chodily máte povolený vstup do této skupiny 😉 , viz. odkaz od evitky 😉