Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
16. bře 2009

Ahoj holky,

Rinty držím palečky 😉 Bylinky určitě pomůžou.

Endles flašky,dudlíky a prostě všechny součásti lahvičky se mají vyvařovat nebo jinak sterilizovat do roku dítěte.My máme parní sterilizátor do mikrovlnky a aventu.Do spod se dá 200ml vody a zapne se na 5 min v mikrovlnce a je hotovo 🙂

zajdla
16. bře 2009

JJ anebo se zkus zeptat v lékárně.Stodal je homeopatikum,tak třeba bys ho mohla taky. 😀

tevina
16. bře 2009

od Aventu tam má být 😅

pismenko
16. bře 2009

Tady je to jako v lékárně 😀 😀

zirafik
16. bře 2009

dobré ráno holky 😉 ... za okny hnusně... fůra úkolů přede mnou... a mně se do ničeho nechce 🙄 .

O víkendu jsem byla ve škole a včera večer na Draculovi ... bylo to pěkný, ale čekala jsem od toho asi víc... ta poslední část z moderní doby mě i svým způsobem zklamala 😒

pismenko
16. bře 2009

Ilona Csáková čeká miminko 🙂

endlessblue
16. bře 2009

Týjo.. no konečně 😀

Jdu se juknout na netu na nějaký ty sterilizátory. Vařit to pořád ve vodě mě fakt neba 😕

zirafik
16. bře 2009

hmmmmm, to čubrnim 😕 ... babyboom pokračuje i v letošnim roce...

christla
16. bře 2009

Dobré ráno!
Tak já se na vás jdu juknout než odjedu na kurzík.

O Csákové jsem to dneska slyšela taky.

Tak co Pavlí, jak je?

zirafik
16. bře 2009

http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/35087/teh...

to jsem ani nevěděla, že už jí je 38 😕

christla
16. bře 2009

Já si říkala, že už bude mít věk..... 😕

tevina
16. bře 2009

Přidala jsem pár fotek 🙂

Endles já ho koupila na MMB za 250.- starší.

tevina
16. bře 2009

38 je teda dost ale holky kolik je tý Basikový,neni jí už tak 45? 😕

zirafik
16. bře 2009

Chris, ujde to, ale včera v tom divadle mě pěkně bolelo břicho... 😒 . Pak jsem si teda total rozepla gatě, rozvalila se... i když místa tam moc není... a bylo líp 😀 .
Až do ST beru antibiotika a pak jdu s močí na kontrolu, tak snad to bude ok 😒 . Už se těším až bude malá tady, aby člověk věděl, zda je vše ok.... Občas čtu nebo slyšim smutný příběhy a člověku to pak hlodá v "šedé paštice" (jak říkal včera vyučující 😀 )

zirafik
16. bře 2009

No Basikový už vlastně 45 😕 ... no to jsme proti nim mláďata 😅 ...

pismenko
16. bře 2009

46 🙂

tevina
16. bře 2009

Basikový už je dokonce 46 😨

christla
16. bře 2009

No mě o tom povídej, taky se těším, až se malá narodí, takhle člověk neví, co se v tom bříšku děje. 😔
Smutné příběhy ostatních si nepřipouštěj. Nesmíme, jinak se z toho zblázníme!!! 😒

tevina
16. bře 2009

Holky to už je skoro v přechodu ne? 😀

christla
16. bře 2009

A BAsiková už má mimi, ne? 😕

tevina
16. bře 2009

Holky nic nečtěte,vždyt za chvilku rodíte 😵

zirafik
16. bře 2009

To je jasný, NESMÍME!!!... ale ten mozek občas blbne, dělá si co chce... no 😒 ... Přemýšlím, co se mohlo stát té sop 😔 ... /nevím, zda jsi o tom četla na květnovkách/

tevina
16. bře 2009

ještě ne

christla
16. bře 2009

Pavlí, co se tam stalo???? 😕

zirafik
16. bře 2009

Basiková má dvojčata, dvě holky 17?? a teď čeká se zajuchem další přírůstek...

zajdla
16. bře 2009

Holky já mám rádoooooooooooooooooost.Triply jsou OK 😀 😵 😵 😵 😵 Teď jsem si volala na výsledky.

zirafik
16. bře 2009

no, je to asi 3,4 dny... co tam psala jedna z Prahy, že se měli potkat na kurzu a ona nedorazila... a šeptalo se tam, že o mimi přišla... no a PA se jí ptala, jestli neví kde se "to" stalo... tak si myslí, že snad úraz?? Nevím přesně, oni taky ne... ale je to fakt šílený.... 😔

zirafik
16. bře 2009

Zajdi, super 😵 😵 😵 GRATULUJU 😵

tevina
16. bře 2009

Zajdi super,gratuluju.Necháte si říct pohlaví?

zajdla
16. bře 2009

JJ určitě si musíme nechat říct pohlaví.Kvůli naší Lucince.Ona chce sestřičku,tak kdyby to byl náhodou ten klučík,tak ať ji na to připravíme.A musíme i něco nakoupit.Máme vše růžové.A kluk v růžovém,to opravdu nejde. 😀