• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
tak u nás dnešní noc 21,30 - 5,45 - 8,15

ale prsa se mi teda nikdy holky nevykojí samy, asi čekají na toho hladovce až se probere :slight_smile:

jiank Rinty, přeju hodně úspěchů a at se hlavně pořádně prokrvíš v té bederce.
nechceš cvičit Mojžíšovou?

noo holky tu cibuli s medem jsme si taky udělala před rokem jak jsme měla 40 horečky,ale byl to hnus to vypít, to vám řeknu.
cyklus na to jsem otěhotněla.
tka jsme asivypálila bacila v těle,kterýho jsme měla a těhu bylo na světě.
noo to jsme si jen zavzpomínala :sweat_smile:
16. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdi,gratuluju k výsledkům :slight_smile:
byli to ale nervy vid?
ale ted už zase bude na pár týdnů klid :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, tééda takový zásoby, to budeš chodit prodávat na trh néé? :grinning: :grinning:

ale jistota je jistota :slight_smile:

tak konec monologu, snažuila jsem se taknějak zareagovat co jste psaly a asi jdu teda začít uklízet, i když na mě padá nějaká únava,
no jdu torozběhat

budu nakukovat :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
endles,taky dobrá cena,mrkni,ten mám já:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21399314&tab=3
16. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát já nemám II. ten už je lepší,mám ten starší typ.
16. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
val mojžu jsem cvičila půl roku i chodila na ty mobilizace a bylo to k prdu. Teď mám 2x denně cvičit ty jeho cvičení + budeme napravovat tou dornovou metodou a hlavně se budu snažit dodržovat pitní režim. Jak se má co prokrvovat, když není v těle voda :unamused:
16. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak jsem dítě vypravovala do kočárku, posrala celej přebalovák tak že to teklo na zem a ještě to po cestě zasáhlo její čistou osušku :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...velmi se tomu smála a ještě mi k tomu něco hezkého vykládala, ale bohužel ještě úplně nerozumím řeči jejího kmene :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

No já se z ní picnu
16. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Dorotka ta umí překvapit :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, teď mi Markét připomněla, že jsem vám chtěla popsat včerejší koupáníčko :grinning:

Už párkrát si naše mladá prděla do vody a dělala si tak přírodní jakuzzi :grinning: Ale včera předčíila všechna očekávání. Zase si prdla, ale než jsem se nadála... hrnul se i hnědý obsah do vody rychlostí blesku :confused: Malou jsem bleskově vytáhla... naštěstí jsem to stihla. Na přebalováku se to stalo znova.. takže tetraplena a osuška do které jsem jí utírala vzala za své. No.. a aby toho nebylo málo... tak když jsem jí fukárkem fénovala podpáždíčka a nakonec i prdelku... tak vystřelila poslední (překvapivě bohatou) dávku znova. další 2 pleny fičely do pračky... myslela jsem, že si ze mě to dítě snad dělá srandu či co!!! Po ukončení koupele.. to tady vypadalo jak v prádelně. Všude byly hromádky prádla volně rozprostřené okolo vaničky se světle hnědou vodou :slight_smile: .... no, tak my takhle no :grinning:
16. bře 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky z kurzíku. Jsem zase nějaká unavená. :confounded: Půjdu se natáhnout.
Jinak jsem koupila dva balíky plen pro novorozence 2-5 kg, tak musíme začít dělat nějaké železné zásoby.
16. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy :grinning: :grinning: :grinning:

by jste si holky mohly pomáhat :grinning: :grinning:

tak to se mi ještě nestalo, Filípek rád do vody čůrá,ale kakání nás ještě nepřekvapilo :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo..taková malá zpestření na mateřský... no přeci se nebudu nudit, ne???

Holky, nevíte čím nezávadným bych mohla malý napatlat nožičku a ručičku, abych to obtiskla do knížky??? :slight_smile: Musím jí začít vyplňovat tu knížku, nebo jí bude 18 a já budu na první stránce :sweat_smile:
16. bře 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, mimochodem jsem tu už dlouuuho neviděla Berušku Věrušku. Ta za námi příjde a ohlásí, že bude rodit, ne????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
16. bře 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mimochodem č. 2. za frekvenci mých dnešních příspěvků bych si zasloužila nějaký řád :sunglasses:
16. bře 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak mám čas opět být chvilku na koníkovi. Dnes jsem měla dovču. Po obídku jsme byli cosi povyřizovat a teď mám chvíli volný net.
Co je tu nového, jak se vede? Koukám, že dnes to tu Endy pěkně zvládá, ty příspěvky.
16. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo... až dorazí královna.... tak budu apelovat na nějaké to povýšení..... :sweat_smile:
16. bře 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To by sis za dnešek opravdu zasloužila.
16. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ehmmm, tímto tě pasuju na vévodkyni :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, super. Se připojuji k pasování :dizzy_face:
16. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy ani jsi nemusela čekat dlouho a královna je hned tu.
ta má voči a uši všude :grinning:
16. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Dorotka měla zase úplně zelenou plínu, fakt jak špenát...tak já nevím, mám se jako znepokojovat :confused: :confused: :confounded: :confounded: :fearful:
16. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to víš Val, dozor být musí, to by jinak nešlo :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem se chtěla zrovna zeptat markét, co Dory, jestli ještě kakala.

noo když je to pro jednou,tak bych se tak neznepokojovala.

Filípek dneska v kakání měl místama trošku růžovo.
čistá krev to nebyla, tak čekám na další kakání, teda už třetí, protože v tom druhém to měl taky trošku.
tak možná mu praskla nějaká žilka v prdýlce, no uvidíme.
16. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je potíž...aj s blbým kakáním....to by se člověk picnul..pořád něco :pensive:
16. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně královno :slight_smile:

holky, tak už od včera dávám Filípka na tu hrací deku s tou hrazdičkou, začal už zvedat ručičky nahoru a prohlížet si je a začal taky na nás šahat a na hračky, tak si to užívá a furt dotoho bouchá :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj i já se připojím k pasování. :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo vykakat je základ klidu.

noo nedávno jsme taky myselala na berušku,že tu už dlouho nebyla.

písnu ji na icq, tak snad se pak ukáže
Jako podle mě hladová není, to by řvala. Četla jsem, že to může být z toho předního mlíka, když se ho napijou hodně...no uvidím
holky máte někdo doma tu multi tiskárnu se scanerem a kopírkou ? a jakou? jestli máte ty oddělené kazetky na barvy?
nevím jakou si mám koupit
16. bře 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek