Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

ver.kuc
16. únor 2009

Jinak holky, malá má chuděrka vyrážku.. jen v obličeji, ale jeden pupínek vedle druhýho.. asi se mi v noci musela spotit ☹

zirafik
16. únor 2009

Veru, tak to mně mrzí ☹ . Jinak musím říct, že Julinka je naprosto krásný a šikovný miminko 😵 😵 😵 ... a těch vlásků.. úplná princezna 😵

zirafik
16. únor 2009

Veru a nemůže to být reakce na prac.prášek, nějakou emulzi, či mastičku??

christla
16. únor 2009

Ahojky!
Tak jsem konečně tu. Od rána lítáme po Praze, byla jsem na endokrinologii. To bylo story. Doktorka mě chce vidět ještě do porodu. 😖 Z toho mám fakt radost! No a pak že jako ještě před porodem udělt UZ štítnice, ale ta moje doktorka má až do května plno, tak prej ť se jdu objednat k někomu jinému. Ty sestry, co tam objednávají ochotný jak prdel.... Pardon, že jsem tak sprostá, ale je to tak. Prej máme termín v červnu. Já říkám, to je docela blbý, já na začátku května rodím a moje doktroka chce, aby UZ byl na přelomu března a dubna. Tak tam vyšašily termín 20.dubna. sice jsem si to zamluvila, ale určitě to zruším, už se vidím, jak tam potáhnu. Navíc v 15 hodin, to s mnu mnažel určitě nebude moct jet kvůli práci, tomu vyhovuje dopoledne a busem tam fakt nepojedu, už teď toho mám jak buchet a to jsme jeli autem.....
Fakt síla!!!!!!!!!! 😠 😠 😖 😖

christla
16. únor 2009

Jinak dneska mi dorazila matrace do postýlky 😵 z té mám radost, dorazily i bílé plínečky a mantinel do košíku. No a v Tescu na Národní jsme koupily termoobal na lahvičku, kartáček na vlásky a teploměr do vaničky. Udělala jsem si radost. 😵

Pavlí, to je dobře, že už máš PN, konečně si budeš to těhu užívat. Já vím podle sebe, jak jsem ráda, že jsem doma.

zajdla
16. únor 2009

Holky nechci vás vyvéct z omylu,ale kontroly chodí.Na holčinu,která te´d ležela v enmocnici se mnou,tak byli dokonce 2x.A můj gyndr.mi raději napíše na hory nějaký papír,že budu mimo bydliště.A ty neomezené vycházky mi nechtěl taky napsat.že prý to můžu chodit i do práce,když bych měla ty neomezené vycházky.Kamarádky má dokonce jen 2 hodiny dopoledne a 2 odpoledne.Já mám od 8-16. 😀

zajdla
16. únor 2009

Chris ty máš jak vycházky?

zajdla
16. únor 2009

Veru jestli má malá vyrážku jen na obličejíčku,tak to má možná ze zimy.Zkus si koupoit krém na obličej pro děti do zimy a větru.

christla
16. únor 2009

Zajdli, já mám nemezené vycházky a zatím mě nikdo doma nesháněl.

zajdla
16. únor 2009
zajdla
16. únor 2009

Chris když máš neomezené,tak na tebe nikdo nepřijde asi.Protože můžeš být pořád pryč. 😀

christla
16. únor 2009

No tak já nejsem furt pryč, stejně převážně dřepím doma, takže je to jedno, ale musím říct, že je to lepší. Nedokážu si ředstavit, že bych měla jen určitou dobu na to, jít ven.

christla
16. únor 2009

Holky, tak já vstupuju do 7.měsíce těhotenství a tedy i 3.trimestru. To to teda uteklo! 😕

zajdla
16. únor 2009

Zirafíku ty těhu věci jsou všechny pěkně drahé.Já jsem si koupila 1 černé kalhoty za 1390 a pak ještě rifle a ty stály myslím 1200.Pak ještě punčocháče teplé na zimu a nechala jsem tam skoro 3000. ☹

zajdla
16. únor 2009

Chris je to blbé,když musíš jen v určitou hodinu.Já měla při Lucce 4 hodiny v kuse,tak to bylo úplně dílo.Teď už to mám taky lepší.Stejně na večer už býváme doma.
JJ letí to.Za chvilku budete mít maličkou doma. 😉

christla
16. únor 2009

O těhu věcech mi ani nemluvte. Já teda mám jen jedny těhu džín, těhu tepláky, těhu pláťáky na jaro a 2 těhu sukně a to je vše. Pak teda nějaké tuniky, ale jak to tak pozoruju, tak t stejně odchodím v normálních třičkách.

christla
16. únor 2009

No když to tak vezmu, tak ještě 2,5 měsíce a mimi může být tady. 😵

tevina
16. únor 2009

Ahoj holky 😉

Tak my byli dneska s Adámkem u dr.,už mu asi týden slzí očičko,rano ho má celý slepený hnisem,tak jsem koupila kapičky,který mu teda nepomohli a dneska nám dr. napsala antibiotický kapky,snad už zaberou.

Baru neboj,určitě budeš rodit normálka 🙂

Kamčo tak dneska jsme taky stávkovali s jídlem,Ada měl kuře s rýží od Hami,ale snědl jen pár lžiček,před tím měl ale takový ten puding od nestlé,je teda od 8.měs ale je to velká mnamka 😝 Asi už byl přecpanej tak kuřátko nepapal.

Hele Zajdi,Lucinka se ti budí takhle brzo,jo?To bych ti přála našeho Tomíka,toho tahám každý den z postele,dřív než o půl 8 nevyleze ať jde spát kdykoliv 😀

tevina
16. únor 2009

Jo a když jsme u toho nočního krmení,tak teda Adámek spal do půl roku suprově,koupal se kolem 6 pak mlíčko a do půl 7 spinkal a vzbudil se mi až mezi 3-5 ráno,ale teď koupe se stejně,ale vzbudí se vetšinou kolem půlnoci ale někdy i v 10 a pak kolem 3 ráno a pak papáme třeba až v 8.Budí se teda dřív,tak v půl 7 ale hlad ještě nemívá.

kamcule
16. únor 2009

Ahoj Tevi, dělají si co chtěj viď 😉
Adina teď dojdl přesnídávku - jablíčko - a to jo, ovoce to jako může ale zeleninka !!!
A ty jen kupuješ nebo i vaříš? Já jsem první koupila mrkvičku od Hami a vůbec nechtěl, tak pak jsem začala vařit a to baští, akorát dnes teda stávkoval tak nevim jestli je to vyjímka bo něco chystá svišť můj malej 😕

zajdla
16. únor 2009

JJ Lucka už asi 14 dní vstává mezi půl7 -7 hodinou.Je to katastrofa.Nemůžu se vykopat z postele.

pavis
16. únor 2009

Jeje, na prikrmy se teda netesim, ale uz se to blizi, porad nevim, jestli mam zacit kasi nebo zeleninou....???
O vikendu ji bude akoratpul roku, tak jsem si rekla, ze to slavnostne zkusime 😀 ale pohravam si s myslenkou jeste tyden pockat, tak nevim!

zirafik
16. únor 2009

Holky, asi je to region od regionu... u nás teda nechoděj, teda snad nebudu já ten 1.případ... no naštěstí mám ty vycházky taky neomezené. A nevím jaké bych měla mít když to mám kvůli bolestem zad (chytají mně při dlouhých cestách, což jsem měla docela často).. a s bolestmi zad je dobré chodit na procházky a kvůli těhu demenci je dobrý chodit mezi lidi.... takže sedět a čekat na kontrolu je vlastně kontraproduktivní a pro těhulku nezdravý 😅 😅
Jináč já mám jen jedny těhugatě, jedny těhurifle, jedny těhušaty a nějaký ty trika, jeden svetr a jedno těhu triko s dl.rukávem.... a hodlám s tím vydržet, neb už mě fakt sejřej, jak na těhu věcech vydělávaj 😠

Chris, tak jsi taky lítala po dr. a v Praze, v takovym marastu 😒 😒 . Chris a postýlku asi už máš viď? Už jsem se asi ptala... Jde objednat i přes net?

zirafik
16. únor 2009

tak podle titulní fotky jsem myslela, že je to albíčko Chris..... https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

místo toho jsem posmutněla nad osudem jiné holčiny a jejího miminka ☹ ☹ ☹

janda79
16. únor 2009

zdarec, rodíme?
my malujeme, venku neustále sněží, je to mazec, ale je to nádhera, když si venku s Míšenkou hrajeme.jo jo, máme zlaté děti! nazdárek, já zase padám, mějte se krásně!

tevina
16. únor 2009

Tak my jsme začali papat od 4.měsíce zelennku na oběd a banánovou sunarku před spaním,dělám jí řidší do flašky a někdy jí má i k snídani,ale normálka hustou do misky.

tevina
16. únor 2009

Pavis to já jsem se zase hrozně těšila,to víš ubyde flašek,mytí a vyvařování.Ale chápu ty to máš bez práce 😀

tevina
16. únor 2009

Kamčo já jenom kupuju,jednou jsem uvařila mrkev s bramborou a taky mu to jelo,on sní všechno.Ale chystám se že začnu vyvařovat,mám nakoupenou zásobu v mrazáku,přece jenom zelenina ted v zimě asi neni nic moc dobrýho pro mimčo.

kamcule
16. únor 2009

tevi já kupuju mraženou od Finduse, někde jsem četla že je to lepší než čerstvá, pokud teda neseženeš BIO ale u nás je to docela problém!

tevina
16. únor 2009

Jéé tak já nevim jakou máme,nějakou z Kaufu,jdu se kouknout.