Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
17. bře 2009

Beru, o Tebe jsme měli taky starost, tak se Ti psalo na ICQ!!! Nesmíš nás takto zanedbávat 😉 .
S těma kilčama, to je pech... sem zvědavá na sebe, po porodu
😒 ... ale u Tebe je problém i ten blbej režim, hlavně ty noční... to na prd 😒

Postýlky se bude sestavovat, to je jasnačka... třeba to zvládnu sama 😅 😅 . Manža přijde tak kolem sedmé večer 😒 , a to jsem ještě optimista 😒

helicek
17. bře 2009

My jsme koupili přebalovací pult s komodou v Ikea, taky super záležitost, i když to stálo přes 3 tisíce, ale je nádherná. Postýlky budeme kupovat později, kočár máme vybranej, teda jako že víme, který koupíme. Asi jsme to vzali vše moc hopem, ale chceme mít vybráno, aby jsme pak neplašili na poslední chvíli a postýlky budeme kupovat dvě, protože jedna bude v ložnici, která je v podkroví a druhá bude v obýváku dole v přízemí

kremrolka01
17. bře 2009

ahojky
heli to je dobře že jsi se objevila a že je všechno v pořádku 😉

koukám že jste tu řešily kakání, já včera taky, ale kamarádka zkušená matka i mamka říkaly že je to v pohodě, Jakoubek má totiž poslední dva dny stoličku takovou hlenovitou, prostě jako na plínce toho hodně zůstane a je to takový hodně mazlavý a i to docela smrdí 😅 tak jsem hledala a prý hleníky u malých kojenců znamenají průjem, někde zas píšou že průjem je vodová hodně řídka stolička, tak babo raď, no kakal včera čtyřikrát, tak snad když by měl průjem bylo by to častějc, teplotu taky nemá
tak si to dávám do spojitosti s rýmičkou, kterou má už asi třetí den takovou tu zadní, neodaju skoro nic, občas jednu nudli, ale je slyšet jak chroptí a tahá si ty hleny donkrku, tak to prý můžou mít pak i v tom kakání
takže jdu dělat průzkum 😀 kolikrát vám ledňáčci teďka kakaj denně? a jakou to má konzistenci?
endy vy jste měly rýmu viď? a jak jste se jí zbavily?

helicek
17. bře 2009

neboj, to opravdu může vylučovat hleny z rýmy.

zajdla
17. bře 2009

Ahojky pěkný den

Heli jsem ráda,že jste v pořádku.

Zirafíku to nechej manžovi to skládání postýlky.Přeci se s tím nebudeš tahat.Ať má manža i jinaou zásluhu jak dělat mimi.

helicek
17. bře 2009

ahoj zajdi

zajdla
17. bře 2009

Včera mělo naše mimi večer dobrou náladu.Pěkně šťouchalo do břicha a docela dlouho.Akorát to bylo o půl 11 v noci,když jsem chtěla spát. 😀

zajdla
17. bře 2009

Ahojky Helíčku.Mimi je krásné v albíčku,hned jsem nakukovala. 😀 😵 😵

helicek
17. bře 2009

Jo, děkuji, však Tvoje je taky nádherné 😉

pismenko
17. bře 2009

Peti, Dorotka kaká zeleně, hnědě nebo žlutě, dost řídce, občas s bílými kousky a teď v průměru taky tak 4x denně 🙂

To je fakt věda

valentynka
17. bře 2009

Ahoj holky,

žirafí, opravdu to nech na manželovi, ani by jsi to sama nesestavila, bo někdo musí asistovat s přidržením těch postranic.

markét, Filípek má občas taky bílý kousky, asi sražené mlíčko.
dnes ještě nekakal a tak vyčkávám jak to bude,jestli nebude mít zase narůžovělé.
četla jsem včera,že se můžou ve stolici objevit krvavé nitky a že to znamená,že je alergický na ravské mlíko a tak maminy musí vysadit mléčné výrobky.
tak jsem pro jistotu dneska mlíko nepila

kremrolka01
17. bře 2009

val na to jsem taky narazila když jsem studovala ty hovínka včera, že se můžou objevit i krvavé nitky v kakání někdy, buďto taky průjem (nějaká infekce zažívacího traktu) nebo ta alergie
ono vůbec by se toho mlíka moc nemělo spíš jogurty nebo zakysaný mlíko, kamarádka právě říkala, že ten její klučina měl smradlavou a hlenovitou stoličku právě když vypila hodně mlíka

kremrolka01
17. bře 2009

přidala jsem nějaký fotky naší prďolky
zítra máme to vítání občánků tak jsem na tu slávu zvědavá 🙂

jitousek
17. bře 2009

jůůůůůůů koukám tu na Kubíka ten krásně roste kremrol 😉

teda vy už všeci budete přivítaný a na nás se asi zapomělo či co ještě nás nepozvali a to jsme prosím pěkně velké město Trutnov má kolem 30tis obyvytel tudíš dětí jako smetí 😎 tak nevím 😵 😒 😠

jitousek
17. bře 2009

ju a holky jak je to s dětičkama píšou se do Občanky ????Máme jen rodnej list ale teď mě tak napadá jestli se někam píšou nebo ne 😎

jitousek
17. bře 2009

to je věda s těma bobanama .....my už naštěstí nekadíme zeleně ale míchanice a to nejméně 3x denně 😎 a čůráme jak alíci zrovna včera po koupání jsem se crcala s mazáním a chtěla jsem Míšu pořádně vyvětrat než ho zabalím do plín haaaa najednou cítím teplo a dítko mě skropilo od pasu dolu a strašná bžunda to byla 😀

valentynka
17. bře 2009

ahojkremrol,
jéé Jakoubek je už taky kus chlapíka coo?
a na té fotce č.22 ti je podobný 🙂

ještě šilháte , my ještě trošku jo, četla jsme že do toho 4.měsíce by se to mělo srovnat

ahoj jitoušku,
noo tak to je teda super otázka, to mě ani nenapadlo,takže ani nevím jak to je 😒

já taky nechávám Filípka větrat u přebalování párkrát za den,ale mezi nožky a pod prdýlku mu hodím plínku rozdělanou,aby mi to tady právě nepokropil.
noo dneska jsme to nějak nevystihla a už to teklo z přebalováku dolů po komodě na zem 😀 😀 😀 😀

valentynka
17. bře 2009

ted jsem vyžehlila plíny a prádýlko,
filípek spinká na balkoně a odpo přijede moje babi s přítelem ( je to němec a jezdí za ní z frankfurtu a je mu 82 a je to známý fotograf, fotil pro národní parky ve venezuele a brazílii a po celým světě a taky pro Lufthansu)
tak jdu ještě lehce poklidit

zirafik
17. bře 2009

nový pupek v albu ... a taky výbavička 😕

jitousek
17. bře 2009

cha cha val 😀 😀 😀 no on tam tu plínu měl ale vykopal si ji a bylo 😎 no je to legrace ......taky už se mě pokadil do osušky když jsme ho vytahovali z belíku a taky do belíku jak to tu líčila endy 😎 ...........to pak proběhlo ještě jedno koupání jelikoš jsme nestihli zareagovat no a dovedete si to představit 😀

jitousek
17. bře 2009

s tou OP by mě to zajímalo kdo to ví ať odpovííííííí jooo 😉 ????

kremrolka01
17. bře 2009

jj roste, včera jsem se vážila na digitální váze s nahatým Kubíkem a pak bez a vyšlo mi 5,6 kg 😅

holky já mám trik pochcaných 😀 každej den se musím převlíkat
on je nejradši na pultíku v koupelně svlečenej, tak to si vesele čůrá když se rozbalí že nestačím chytat 😀

val Kuba taky ještě trochu šilhá, to se spraví jak píšeš 😉 jinak on je celej Petr, resp. ještě víc mi přijde na tchýni 😅 to je její pomsta 😀 😀 😀 se nám převtělila do Kubíka a bude pořád s náma aspoň vizuálně 😀 😀 😀

jitousek
17. bře 2009

teda žiraf super pupík a výbavička pane to to letí a za chvíly tu budou nové koníkovské děti že 😉 😎 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
17. bře 2009

jitu to nevím ale asi se píšou do OP když je tam i manžel, ne?

pismenko
17. bře 2009

Jitu, já myslím, že si tam malého můžeš nechat zapsat, ale nemusíš 🙂

kremrolka01
17. bře 2009

teda val to je babička ještě kus co? takovou cestu za ní lítá 😀

jitousek
17. bře 2009

teda u nás je bájo hnusně 😖 ale asi Míšu stejnak dám ven na zahradu s plášťou 😎 nebo do pokoje k oknu 😵 jelikoš od 13h vždy krásně spinká třeba do 4 a někdy i do půl pátý což je na našeho kojence přes den rekord 😵

kremrolka01
17. bře 2009

pavlí krásný pupík 😵 už se vytahuje pěkně nahoru 😉
a výbavička taky, to bude malá frajerka, já už se taky těšim až nebudu muset malýho na ven tak navlíkat

valentynka
17. bře 2009

žirafí,
krásný bříško 🙂 jen tak dál 🙂

jitoušku, jojo někdy jsou to patálie a přesně jak psala endy, někdy ty hadry okolo poházený jak se počůrá, prokadí a tak🙂

kremrol ??????? 😅 😅
5,6kg joo? noo tak to je cvalda🙂
to měl ted filípek na 3 měsících 🙂

ale tam na té fotce ti je podobný očima bych řekla

pismenko
17. bře 2009

Kramrolko, já tsakxy, pořád oblíkat, vyslíkat 😠 😠 jinak máte krásný fotky všechny 🙂 🙂

jdu mládě taky nabalit do kočárku nebo mě z ní dneska praskne hlava, je extrémně protivná 😝 😝 😝