Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
19. bře 2009

Beru tak držím pěsti. 😉

beruskaveruska
19. bře 2009

Zajdluš díky moc 🙂 ted zrovna scháním info o Budějovických lékařích nejste některá poblíž Budějic????

christla
20. bře 2009

Dobré ráno!
Já si myslela, že tady budu první. 😉 Poslední dobou se budím dřív a dřív. Okolo 9.hodiny si budu volat na ty výsledky..... 😒 Mám docela stažený žaludek.

tevina
20. bře 2009

Dobré ránko holky 🙂

Beru držím palečky na gyndu 😉

Chris taky držím palce a neboj ještě chvilku a máš mimíska doma 😉

tevina
20. bře 2009

Zajdi jo a toho 30 taky držím a těším se na to pohlaví,typuju kloučka 🙂

Jo a taky jsem koukala že jste typovaly Lucce,tak teda typuju holčičku 😵

zajdla
20. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

Beru ,Chris držím vám dns pěsti.Ať to oběma dobře dopadne.

Tevi vůbec nevím,co by to mohlo být,ale myslím si,že to bude ta holčička.
Luci typuji ti holčičku.

tevina
20. bře 2009

No Zajdi za chvilku se to rozlouskne,ale je to jedno vid? 🙂

nemo1985
20. bře 2009

🙂
Dobré ránko

Noc u nás opět skvělá : 19h, 2h, 6h 🙂

Dnes nám jsou 3měsíce, dvě fotečky v albu 😀

rintintyna
20. bře 2009

Ahoj Baru držím moc palečky na dnešní kontrolu u gyndra, aby to vyšlo na ten Pregnyl. Babulko, ale už fakt nekuř joooo 🤐 pusinku na zámeček 😉

rintintyna
20. bře 2009

Jinak samo dobré ráno všem 😲

christla
20. bře 2009

Holky ani nevíte, jak se už na malou těším!! Jen aby byla zdravá a vše bylo v pořádku!!!!
Volala jsem na ty výsledky a oni to zjišťují nějak přs net a zrovna jim to nešlo, tak mám volat až okolo 10.hodiny.... Se asi po*eru!

zajdla
20. bře 2009

Chris to jsou nervy to znám.Já si volala na ty T-testy,tak prvně to tam nikdo nebral.A pak mi řekla,že to nemůže najít a že si mám zavolat v pondělí.Pak v pondělí to douho hledala,ale pak to bylo Ok.Už jsem se taky hrozila toho nejhoršího.Ale uvidíš,dopadne to dobře,tak jak u nás.

Tevi JJ je to úplně jedno,co tam je schované v bříšku.Hlavně ať je to zdravoučké mimi. 😀 😵 😵

zajdla
20. bře 2009

Nemo Lukáškovi to moc sluší.Správný frajer. 😀 😉

tevina
20. bře 2009

Nemo Lukášek je frája v těch ryflíkách 🙂

Jo a u nás taky super noc: 6.30-4.00-7.30 😅 ale my už to ted máme takhle nějakou podobně nějakou dobu,snad se to nezmění,i když pochybuju,zatím máme jen jeden zub takže nás ještě zlobení čeká.

endlessblue
20. bře 2009

Nazdárek holky.... nestíhám dočítat.. za chvilku sem jdu se snídaňkou, tak to napravím 😲

zirafik
20. bře 2009

ahojík holky 🙂 ,

tak Beru- držím pěsti na gyndulu 😉 .

Chris, věřím, že to bude v poho 😉 . Já volám na až v pondělí ... , tak snad se taky dočkám pozitivních zpráv 🙂

Dneska mě čeká uklízecí den.. tak se teda vůbec netěším.... vařit budu hovězí plátky s omáčkou a rýží ... a včera jsem dělala k večeři pečený koleno, to se manža olizoval... 😝. No já taky 😅

zirafik
20. bře 2009

jéjej a tady je nějak mrtvo 🙄 🙄

rintintyna
20. bře 2009

pavli, jak připravuješ koleno před pečením. Prosím detailní postup a jak dlouho pečeš, díky moc

zirafik
20. bře 2009

Týnuš, pošli mi do IP tvůj mailík... dostala jsem recept od kamaráda na mail, i s obrázky 😝 , tak jsem to podle toho udělala a byla to mňamka 😝

rintintyna
20. bře 2009

máš to tam dikes předem 😉

zirafik
20. bře 2009

odesláno... jediný, co mi na to štvalo, že pečeš 1,5hod. pak odkryješ a pečeš dalších 30min., pak dáš na pekáš kys.zelí a pečeš na to otočený kolena a pečeš dalších 30min 😝 😝

beruskaveruska
20. bře 2009

ahojda krásné ráno 🙂
tak dneska tady krásně svítí sluníčko tak jsem na to zvědavá. Ted jdu trochu pošolíchat a pak razíme s MM do města. Jo a na G musím až v pondělí dnes tam není 😠

evitkamalicka
20. bře 2009

ahoj kocky 🙂

rintintyna
20. bře 2009

aha, zelí asi vynechám, to manže nemůže 😒

zirafik
20. bře 2009

manža ho taky nejedl, může se to dělat i bez toho 😉

beruskaveruska
20. bře 2009

😀 copak vaříte dobrého pl taky receptík děkuji my zelíčko můžeme oba

rintintyna
20. bře 2009

baru, to jsou teda manýri, jak to ty doktory může tak napadnout prostě v pátek nemakat? To já jsem k tomu svému na příští pátek už taky obědnaná 😉 evit zdravíme do sousedství. Hele ale Itálie už se dlouho neozvala 😒

beruskaveruska
20. bře 2009

Týnko u nás se neobědnává jak kdo přijde tak jde. On tam bude až dýl ale to se mě nechodí takže já juchám až v ponděšlí ráno víš já takový doktory jen po ránu 😀

zajdla
20. bře 2009

JJ koleno bych si dala taky,máme to s manžou rádi a zelí miluje i Lucka.

Evitko,gratulujem k zoubku. 😀

kremrolka01
20. bře 2009

ahojky
nemo Lukášek je frajer v těch džínách, gratulujeme ke třem měsícům 😵
jitu Míšánek je teda kluk jako buk, je vidět že krásně roste, se pěkně zakulatil mi přijde 🙂
baru to lehátko od chicca máme doma, mám ho půjčené od kamarádky, jsem s ním spokojená, dá se houpat nebo ho zastavit, má polohování až do lehu, takže když mi malej usne tak ho sklopím, mám teda k němu ještě odendávací hrazdičku s hračkama, ale stejnak víc používám klasickou hrazdičku, že mu jí nad něj přišoupnu, krásně to pod ní pasuje (tamto druhý co máš vybraný mi přijde dost vysoký nevím) to jištění teda zatím vůbec nepoužívám a kamrádka ho taky nepoužívala, ono jak je to látkový tak ty děti do toho pěkně zapadnou, nevím jak to bude až budou starší, to třeba poradí holky co mají už větší dětičky, ale kolem pasu by mělo myslím stačit