Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
20. bře 2009

mi děláte chutě, ale zelí teď radši riskovat nebudu 😀

zajdla
20. bře 2009

Oni se snad všichni G domluvili.Tan můj má taky volno. 😠

lucianas
autor
20. bře 2009

Ahojjík,

Peti, Luky je krásnej, moc mu to sluší!!!

Beru, držím palečky na kontrolu k lékaři.

Tevi, Zajdli, děkuji za tipy pohlaví. 🙂 .... bych si to měla začít psát, abych věděla, kdo se strefí.

lucianas
autor
20. bře 2009

Kremrolko, díky za gratulaci. 🙂

kremrolka01
20. bře 2009

já bych to viděla na holčičky - u zajdy i u lucy 🙂

evitkamalicka
20. bře 2009

jeeej luci gratulujem 😵

evitkamalicka
20. bře 2009

zajdi dakujeme 😉

zirafik
20. bře 2009

tak mě to nejde poslat mailem 😒 , sem mi to nějak seká........ tak napíšu receptík sem, ať máte inspiraci 🙂

suroviny: kolena, kys.zelí, 3-4dcl vody, kmín, 1-1,5 hlavičky česneku utřeného, 2 veké cibule nakrájené na hrubo, sůl

postup: kolena omýt-nařezat -do toho napěchovat česnek, na pekáček polovinu nakrájené cibule-na to kolena - posolit - podlít vodou - vydatně pokmínovat + dosypat zbytek cibule - péct 1,5 hod.v pekáčku v předehřáté troubě 190st , pak pekáček odklopit- péct dalších 30 min, pak do pekáčku dát szezené zelí a na to položit obráceně kolena a péct dalších 30min

Dobrou chuť koníkajdy 😉

zirafik
20. bře 2009

a já tipuju: lucík- holka, zajdík- kluk, helicek- holka 😉

zirafik
20. bře 2009

Chris, tak co??? Už máš výsledky? Myslím na Tebe ... 😉

beruskaveruska
20. bře 2009

🙂 Děkujeme za receptík 😀

endlessblue
20. bře 2009

Nazdáreček.. jéé.. já mám z vás hlad :o)

Jinak.. u nás nic moc zprávy: já předevčírem a včera opět zánět.... ale přešlo to.. teplota 38,5.. ale zábaly to rozehnaly... už mi z toho fakt šibe... 😠

Kontrola na 2 měsících dopadla taky všelijak.. malá je sice v pořádku, ale přibrala málo. Za měsíc jen 30 deka ☹ , takže teď máme 4500g a 59cm. Je dlouhá čára. Ani nevypadá hubeně, tak nevím. Kojím často - i v noci.. tak to nechápu. Doktorka mě uklidňuje, že jestli je spokojená, tak to nemám řešit... chjo chjo chjo 😖

kremrolka01
20. bře 2009

endy to divný že malá nepřibírá kdy tak často kojíš 😕 😕 😕

pismenko
20. bře 2009

Ahoj holky, nedočítám, jen jdu pozdravit......dorotka dneska nemá svůj den, už jsem 5x kojila což nechápu, protože to máme kolikrát za celý den 😕 😕 takže nevím, jestli zase spurtí nebo co?? Taky jsem vytočená, protože tom dneska dostal volno a víte co udělal??? Sbalil si snb a odjel na hory ☹ ☹ 😠 😠 😢 😢 Tak jsem to obrečela a peču dneska na všechno, uvařeno mám ze včera a zapla jsem akorát pračku.

Jinak včera o bylo fajn, moc jsem neutratila 😅 😅

kremrolka01
20. bře 2009

ale máš fajn doktorku, že tě nenutí do příkrmů
hlavně že je malá spokojená, čůrá, kaká,... tak se nestresuj, ona to dožene

my to zase s Jituš máme naopak, ty naši drobci přibývají jak nezřízený (5,7 kg) ale zase pořád pobrekávají a někdy by jedli co hodinu což je taky na palici 😖

kremrolka01
20. bře 2009

Markét malej teďka vyžaduje mnohem častěji, někdy kojím fakt co hodinu, ale pak zas třeba na 4 hodiny usne i přes den, v noci jsme kojili 20-2-5-7-9, takže dneska už taky čtyřikrát

pismenko
20. bře 2009

Peti, mrkla jsem na Kubíčka z vítání a moc Vám to tam sluší 😵 😵

kremrolka01
20. bře 2009

kuji 😵 😵 😵

pismenko
20. bře 2009

No já na to právě vůbec nejsem zvyklá, takže jsem z toho dost vyřízená 😕 😕 , ale mám teď tady kojo čaj, tak snad bude bašty dost 😎

pismenko
20. bře 2009

No nálada se mi teď trochu vylepšila, Čez poslal složenku 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
20. bře 2009

hmmm Markét... to by mě taky vytočilo 😠

kremrolka01
20. bře 2009

já jsem teď přešla na granulovanej od Hippu, taky jsem měla pocit že jsem vysátá a celkem bych řekla zabírá líp než ty sáčkovaný čajíky 😉

pismenko
20. bře 2009

Já piju Teekanne 😝

rintintyna
20. bře 2009

Market, to Tě taky chápu, no oni Ti chlapi si nedokážou představit, co to je být celé dny s děckem doma. Ale snad Ti na oplátku, až bude Dorka větší nabídne, ať se proluftuješ Ty, než budete moc i s Dorotkou všeci 3

pismenko
20. bře 2009

No ještě že se mnou cítíte alespoň vy 😲 😲 Když viděl, jak se tvářím, tak byl ještě napruzenej....já ho na jednu stranu chápu, už skoro 3/4 roku dělá minimálně 10 hodin denně a někdy i sobotu, tak se chce taky odreagovat, ale to jsme mohli i společně, třeba s kočárkem a se psama tady po dědině 😒 😒 ale to asi není dost nobl zábava ☹

zirafik
20. bře 2009

Markét, naprosto chápu.... mám pocit, že jsou si ti chlapi v tomto podobní....jsou někdy trošku sobečkové... což mi ženský tolik neumíme a vůči dětem už vůbec ne.

zirafik
20. bře 2009

holky na kolik jste prali výbavičku? A v čem? Já mám lovelu prášek a aviváž... ale tu nevím zda tam dát kvůli ev. alergii, ale zasejc hezky voní 😵

zajdla
20. bře 2009

Markét oni ti chlapi přemýšlí trošku jinak.Oni myslí hlavně na své pohodlí a klídeček.

pismenko
20. bře 2009

Pavli, já plínky vyvařila a jinak všechno ostatní na 40 s funkcí extra máchání(pokud máš na pračce tuto funkci)....používám taky lovellu a aviváž taky lovelu(ale té dávám jenom trochu na ovonění)..na plíny aviváž nepoužívám. S tou Lovelou nemáme problém 😉

pismenko
20. bře 2009

zajdi, jak jsi včera dopadla?? Určo dobře a už vyfoť toho pupana, šup šup 🙂 🙂