Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
20. bře 2009

Jinak se omlouvám, že nedočítám.. mám práce až nad hlavu. Jak jsem 2 dny klempírovala, tak tu mám šílenej bugr 😠

Mohl byste někdo shrnout ty nejdůležitější věci 😀 ?

Za 14 dní si pojedu malou k doktorce převážit. Do příkrmů mě nenutí.. naštěstí.. stejně bych je nechtěla. Kdyby to bylo něco vážného, tak bych prostě jen seděla na gauči a měla malou u prsa a hotovo. I teď kojím častěji... mezi kojením jí dávám vždycky na 5 minutek cucnout... cha.. takže to máme to máme cca 10 kojení denně. Ale začla jsem teprve včera.. jestli nepřibere za těch 14 dní víc, tak začnu žrát jak nezřízená i já 🙂 Máma mi doporučovala černý pivo.. pěkně jednu skleničku každý den před spaním 😀

endlessblue
20. bře 2009

já pomalinku hubnu... ještě 4 kila a jsem na své původní váze 🙂

nemo1985
20. bře 2009

No teda, tady to dnes pěkně jede.
Mě ještě také chybí 4kg dolů a mám svou původní váhu jako před těhu 😀

ted se nám tu zatáhlo, malej ted papal a spá v postýlce (jsem ho vyfotila, foto
v albu).

Do 15h mám manžu doma, dnes nikam asi ven nepůjdeme, je tu i zima, jen
+2 stupně máme.

Ještě ted peru plínky, pak to pověším a mám hotovo 😉

endlessblue
20. bře 2009

Nemo..... Lukášek je krásnej.... fotečka v džínsech je bezvadná!!!!!

Já už se těším, až tu naší malou taky nějak vyfešákuju do šatečků 🙂

christla
20. bře 2009

Já mám teda těch nejmenších plíneček 3 balení. 2x Huggies a 1 Pampers, takže už ty malinký kupovat nebudu a budu kuovat už ty větší. 😉

endlessblue
20. bře 2009

Chris... myslím, že jsi vybavená... neboj! 😉

christla
20. bře 2009

Endy, vybavená. Mě jímá ďas, když si vezmu, co ještě všechno nemám. I když abych nepřháněla, jsou to jen drobnosti. Důležité věci mám dávno nakoupené. 😉

nemo1985
20. bře 2009

endys.... děkuji.
Krásné fotečky na rajčeti máš, je to fešanda 🙂 🙂 🙂
Tak to je malá pěkně dlouhá a váhu má akorát, když Ti dokrotka nic neříkala o příkrmech,
tak je to v pohodě.

Já jsem ted dopověsila plínky.
Malej mi ještě spinká.

Zítra chci něco upéct, ještě ale nevím co 😀

zirafik
20. bře 2009

Chris, to mega balení má 90 plen, takže jsem taky zásobená, pro začátek 😅

HOlky, už se to peče... tak když se to povede, dám vám recept.... ale moc tomu nedávám neb zkušenosti cukrářky jsou nulové 😅

jitousek
20. bře 2009

zdravím v rychlosti jsem dočetla teda spíše mezi řádky .......dítko mě spinká v tašce opět na okně jelikoš je venku sibélie a sněží tu jako by měla místo velkonoc dorazit opět vánočka 😀

tak že jsme doma a nevystrkujem nosánky do tej šlamastiky 😎

Zkoukla jsem Endy tu tvoji prďolku a nepřijde mě podvyživená ba hubená je ouplně normální oplácaná papulinka malinká a bříšo má taky pěkňounký kulaťounký 😵 tak nevím

jen jestli nebude problém někde jinde ........já to měla na začátku myslela jsem si jak mě dítko pěkně papká z jednoho prsa pil až se upil a místo aby jedl tak mě dudal a nepřibejval 😒 ........doktorka mě doporučila kojit 15 minut z jednoho a 15minut z druhého prsa .......abych se rozkojila a on se najedl 😎 teď už zase kojíme z 1prsa a někdy teda i z obou když je hlad velikej ale to je málokdy ...........spíš teď zase dneska dopoledne měl nějakej hladovej spurtík buleli jsme a jedly a jedly až do půl jedný jsem nic jiného od 10 h nedělala než kojila a přebalovala ........je to fakt drak s tím jídlem umí se náležitě ozvat a nenechá se šidit dudák flusne do dálky a spustí jak rádio 😅 dokud mu pusinu nezacpu ceckem tek bulí a bulí

zajdla
20. bře 2009

Endi malá je šikovná,myslím,že dokrm není nutný.nebřibrala moc,ale myslím,že to stačí.Uvidíš za 14 dní,ale myslím si,že to zase dožene.Všechny děti nepřibývají stejně.Doktorka je rozumná,že tě nenutí do dokrmů.Vydržte . 😉

zirafik
20. bře 2009

holky, tak ta buchta je mňamka 😵 . Hlavně teď jak je čerstvá 😝 . Se teda nechci vytahovat, ale na začátečníka dobrý... dám foto do alba a napíšu recept... je i rychlá 😉

zirafik
20. bře 2009

Rychlý jogurtový koláč s ovocem. Ingredience: 2 hrnky polohr.mouky, 1 hrnek jogurtu, půl hrnku písk.cukru, půl hrnku oleje, 2 vejce, 4 lžičky prášku do pečiva, ovoce
Rozšleháme vejce s cukrem, přídáme jogurt a po částech vmícháme mouku s práškem do pečiva a olej. Těsto vlijeme na vymazaný a moukou vysypaný plech, poklademe jej ovocem, posypeme drobenkou, vložíme do trouby a vypečeme na 185 st. cca 20-30min. Těsto je na menší plech 30x38cm
Drobenka: 3 lžíce hr.mouky, 2 lžíce krup.cukru, 2 lžíce másla

zirafik
20. bře 2009

tak a je to v albu.... holky, nevím kdo to sní... tak kdyby jste měla některá cestu kolem 😅

kremrolka01
20. bře 2009

hmm Pavli to vypadá luxusně... bych ti s tím pomohla 😀
já jsem jak Markét, na sladkým ujíždím úplně nezřízeně, takže padaj tabulky čokolády, sušenky,... 😝 😝 😝
ale taky to neřešim, si tělo řekne ne 😀 na to že jsem přibrala přes 20 kilo, tak 15 je dole 🙂

jinak já teď už na noc taky dávám jednorázovky, několikrát malej v látkovkách protek durch i postýlku, no tak hnuskuju jak by řekly zarputilé látkařky jelikož v noci převlíkat malýho i postel to už je i na mě moc 😀
ještě jsem dojížděla fixies co nám dali v porodce a teda přijde mi že jsou plný nějakýho gelu, páč malej je když se hodně počůrá celej olepenej takovýma hrudkama gelu a nemůžu to z něj dostat 😠 teďka mám pampersky, páč byly v akci, každopádně 5-9 kilo, ty 3-6 jsou nám malý 😅

endlessblue
20. bře 2009

Žiraf.... 😝 😝 😝 😝 prosím poslat vzoreček sem sem sem 😅 😅 😅 😝

Kremrol.. já v noci taky používám papírovky. Ani jsem se nesnažila jinak. Když mi malá vytuhla třeba na 5 hodin, tak byla celá durch, i prostěradlo a ještě měla červenej zadeček. Přes den ráda látkuju... ohlídám si to... ale večer na to taky nemám sílu. Malá mi i v tý papírovce v noci líp spí.. no jo no... jsem tak trochu pod-obojí 😅

kremrolka01
20. bře 2009

tak já jdu uklízet, máme tu jak v tanku a zítra čekáme návštěvu - prabábu a pradědu, tak aby je netrefil šlak 😝

jitousek
20. bře 2009

kremrol my už jedem taky 5-9kg plíny jednorázové ..........jen fakt nechápu ty váhové nepoměry jelikoš tu byl kamarádka a má 1,5 roku holčičku a ta má necejch 10kg 😕

valentynka
20. bře 2009

ahoj holky
tak jsme v 11 vyrazila na nákupy.
v obi jsem koupial tchýni orchidej a květináč.
pak jsme se šla mrknout do Kik a nakoupit.
pak ještě na poštu pro DVd z vítání občánků.

a ted jsem se vrátili od doktora z kyčlí, naštěstí tam nikdo nebyl,jen dvě dítka a byli jsme hned venku.
máme 1 A a 1 B, nicméně v červnu jdem ještě na kontrolu a dvě plínky aspon na noc, když jsme se ptala jestli ještě pořád dvě. prý to dvojitý balení má své opodstatnění.

žirafí,
já také plínky na vyvářku bez aviváže.
jinak oblečky na těch 40 i 30 pokud to bylo jemnější a aviváž jsme vůbec nedávala a stále nedávám.
prala jsem v persilu sensitiv,to jemné v perwolu.

ta loevla ti nevypere pokakané prý,ale uvidíš 🙂

markét,taky bych to obrečela a byla asi nasr... 😒 😒

valentynka
20. bře 2009

joo a bodýčka a dupačky taky vyvářím společně s plínama jako kremrolka

jitousek
20. bře 2009

a my máme skoro šest a jsou nám 2 měsíce 😕 😕 😕 😕 😨 nechápu jestli se to pak nějak ten váhovej přírustek zpomalí až bude na příkrmech nebo to vyběhá já tomu nerozumím fakt je to had nebo žížala 😅

valentynka
20. bře 2009

chris gratuluju k výsledkům 🙂

pokud je to bavlna,tak se nesrazí.
ted jsem kupovlaa bodýčka a overal u vietnamců a je tam psáno 100% bavlna, vyvařila jsme to a vůbec se to nesrazilo,tak jsme čuměla 🙂

valentynka
20. bře 2009

a my máme 5,7 a jsou nám 3měsíce.

endy, já bych neřekla,že malá je hubená.
bříško má teda pěkně velké,kulaté, nebyla zrovna napapaná?
a tváře má jak slabikáře,taky pěkný a ta váha je mylsím dobrá.
kdyby měla hlad,tak by ti brečela, asi to prostě všechno spotřebuje.
uvidíš jak to bude ted.

pismenko
20. bře 2009

mě teda Lovela vypere i posraný plíny na 60 🙂

valentynka
20. bře 2009

joo?
no já to jen četla v jedné diskusi,že jim to nevypere

zajdla
20. bře 2009

str.2 ☹

zajdla
20. bře 2009

Žirafíku hned bych přijela.Buchta vypadá super.Mňam. 😀 😉

zirafik
20. bře 2009

zajdi, tak jí upeč, je dobrá a hrozně rychlá 😉 . Rychlé vaření miluju 😵

pismenko
20. bře 2009

Jojo, buchta vypadá fakt luxusně, zíátra si ten recepis napíšu, pak už bych to hledala těžko 🙂 🙂

máme vykoupané nabaštěné spící dítě, tak čekám, že se ještě vykadí a doufám, že bude chrnět až do 4.00..dnešek fakt stál za to, kojila jsem 8x a maximumám máme 6x denně, někdy jen 5x 😕 😕 tak jsem zvědavá, jestli už ji to do půlnoci vystačí 😝 😝

endlessblue
20. bře 2009

Markét... tak to jsme na tom podobně.... ale já dobrovolně 🙂 Kojila jsem už taky snad 8x a v 10 si malou ještě vzbudím 😉 Jsem zvědavá, jak dlouho tohle futrování divé zvěře zvládnu 🙂