• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Endles tak jsem zkoukla fotky a teda malá je nádherná,já z ní nemůžu :dizzy_face: Krásná holčička.

Jo a tu buchtu bych si teda taky dala,hnedka teďka :grinning: Žiraf vypadá super.
20. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dneska s dětma sama,tatínek nám šel na bowling(snad se to tak píše :sweat_smile: ) tak jse zvědavá v jakym přijde stavu :angry:
20. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi raději to ani nechtěj vidět v jakém stavu dojde. :grinning: :pensive: Když náš táta jednou vyrazí ven,tak to pak stojí za to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě u nás taky :angry:
20. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je od prosince doma,do práce jde až 1.dubna a maji sraz z chlapama z tý jeho party z práce,takže to dopadne.Vlastně maji takový jakoby opžděný zpívání,svatba byla už někdy v létě,ještě jsemani neměla adámka a ten co se ženil je abstinent :grinning:
20. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
s chlapama-pardon :grinning:
20. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ tak to bude krušné ráno. :wink:
20. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jen ráno,ale s ním je to vždycky celej den.

No nic loučím se a přeju všem hezkej víkend :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji pěkný den.

My dnes jedem do Brna na veletrh.Pak se zastavíme v Ikei na obídek.Malé se to tam líbí a potřebuji koupit nějaké boxy na hračky.
21. bře 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: přeji krásnou sobotu :slight_smile:

u nás bude pracovní :grinning: chystám se vygruntit jako každý víkend a k tomu máme velký úklid a malý úklid takže se nudit nebudeme :grinning: :grinning:

Jo a zítra tady vůůůbec nebudu jedeme dopoledne do Prahy a od 14 je v Kalichu muzikál Touha a pak jedeme na posezení do Krušovic tak se ozvu až v pondělí jo nebo , když to stihnu tak v neděli večer, ale dneska ještě dorazím.

zatím pa jdu do práce pro pečivo a kouknout k čongům na nějaký gatě a třebuju bílou kabelku bo jsem si včera u Bati koupila bílé mokasínky tak pááá a mějte se krásně jo a heč dneska to u nás vypadá na jarní počasíčko tak hlavně aby to už vydrželo :slight_smile:
21. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek.... tady je nádherně..... vyšla jsem si v župánku na zahradu :grinning:
21. bře 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi.. děkuju za pochvalu naší "tlustinky" :grinning:
21. bře 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: čusík, no za okny to počásko vypadá fakt nááááááááááádherně :dizzy_face:. A ať už hernajs nestraší s tou zimou do půlky dubna :angry:

Beru, a nebyla ty jsi u Bati v Lounech? Já když jsem tam jezdívala tak jsem tam taky chodívala :wink: . Mají tam supr ceny a hodně slev, takže radost nakupovat :dizzy_face: . JInak úklid já teda sfoukla za pár minut... šup vysát, omýt koupelku, opucnout viditelný místa od prachu a fertig :grinning:
21. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo... zasejc mrtvo :rolling_eyes:
21. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babice :grinning: :grinning: :grinning: u nás teda nesluní :confounded: :confounded: :angry: :angry:
21. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Tak u nás to taky za okny vypadá hezky, ale venku nic moc. Já už chci jaro!!! Mám koupení těhu pláťáky. Mylsela jsem, jak je ještě unosím a ono to vypadá, že je ze skříně ani nevytáhnu. :unamused:
21. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek koníkovky.... že vy máte kopejtka nahoře a nic neděláte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Miminka mimo bříško spinkaj... miminka v bříškách taky... a budoucí mamušky se taky flákaj :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My tu teda máme jak na Hawai... jenže než dodělám oběd tak se to zatáhne... to je jasný!!!

K obídku se dneska po dlouuuuhééé době vytáhnu. Hovězí s játrovýma knedlíčkama a plněný kuřecí řízek Nivou a slaninou... uff.. uff... uff

Jinak, včera jsme s manžou "oslavili" 6 let co se známe... dostala jsem tulipánky a soupravu z nějaké galerie... naušničky a prstýnek... fakt krásný!!!! :grinning:

Zatím pus pus... odpoledne se ozvu :wink: Joo.. jinak už jsem 3x kojila a za chvilku budu po čtvrté... asi PADNU :sweat_smile:
21. bře 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já téééž dítě se budí a prsa dmou(ovšem né pýchou) :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi... Markét.... asi má Dorotka pocit, že málo nabírá.. tak chce s Julčou držet krok... akorát že ta moje žížala má o kilo míííň... to bych měla kojit 20x denně, abych Vás dohnala :sweat_smile: Ovšem, to bych měla prsa vytahaný jak fusekle :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
21. bře 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zdravím vás při sobotě, budu dělat bramborajdu a palačinky, tak musim omrknout tv program ať se u vaření nenudím :grinning:
21. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej, kolik má julča kg??
21. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí ne ne u Bati v Lounech jsem v pondělí MM koupila sportovní boty z 1399 byly za 390 a já jsem ty svoje koupila u nás v Žatci u Bati z 999 za 499 :grinning:

http://www.bata.cz/artikl/75517
21. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pěkný mokasínky, pěkný beruš :wink:
21. bře 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herdek.... tady to fičí... já mám umytý 2 okna, vygruntovanou ložnici.... jdu dělat pudink... a ještě nás musím šoupnout nahoru... se picnu :angry:
21. bře 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že je ze mě vévodkyně.... páč bez uznání bych tu takhle nedřela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. bře 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale už !!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. bře 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se tady durdíš :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nebyla celé odpoledne doma, naložila jsem Dorotku a objela kamarádku a pak babičku a pak benzínku a kaoufland...no moc moc :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale koukám, že jsi to tady jako správná vévodkyně měla pod placem, takže jsem v klidu :wink: :wink:
21. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek